Şimdi Ara

En iyi TIR oyunu hangisi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
0
Favori
219.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim Favorim Hard Truck 2
  • ben 18 wos pttm yi yüklüyom play falan diyom sonra hata veriyo neden böle oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßoost

18 WoS Haulin

+106
  • başlığa hitaben:

benimki
  • bence pttm çünlü en çok eklenti bu oyuna geçen gün buldum travego 17SHD (firmasız/travego 15SHD(firmalı=Pamukkale/KamilKoç/Seç/Elazığ murat/elazığ hazar/can tuncelililer/setra 415HD firmalı=Boss/Varan Turizm/Kamil Koç/Man Fortuna 2/Man fortuna 1 linki isteyenler özelden iletişime geçsin

ayrıca otobuslerin kornası uzun olan şekilde zılgıt korna denilen tiptedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2bin7 -- 26 Ekim 2007; 15:43:13 >
  • Slm arkadaşlar.

Bence en iyi tır oyunu KİNG OF THE ROAD.

Herkeze selamlar.
  • 1.18 Wos Haulin
    2.King Of The Road
    3. Rig'n'roll
  • King of the Road
  • yeni konu açmak istemedim arkadaşlar bir tır oyununa başlamak istiyorum acaba ne önerirsiniz
  • tartısmasız KING OF THE ROAD
  • Euro Truck Var.bir de Türkiye map eklem.edirne den ardahan a yük taşı.
  • King of the Road
  • KING OF THE ROAD
  • eskıden en ıyısı kıng of the road dı yolda mafıa fılan onunu keserdı polıs kovalardı grey stone dıye bır yer vardı paso kaybolurdum orda çöldü kestırmeden gıderdım hey gıdı be tabı sımdı grafıkler cok yetersız kaldı oyuzden haulın oynuyorum kıng of road kadar kadar aksıyon yok ama daha ıyısını yapacakları zamana kadar en ıyısı haulın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Romeo_Redline:. -- 14 Mayıs 2009; 19:54:54 >
  • bana göre king of road ama grafikleri biraz kötü
  • Ya ben en son euro truck oynadım ,bu ne abi bir yük 3000 dolar bir de başka ülkeye geçmek için 30.000 dolar istiyorlar,ekonomik kriz var onda.

en iyi haulinde galiba,

bir de rign roll ne zaman çıkacak bir bilgi var mı bana kalırsa çıkmayacak
  • nfs pro street

oyunda maşallah araba yerine tır kullanıyoz sanki(300bg lik bmw nin virajı 40 ile aldığını görünce bir an araç kamyon fiziğini karıştırmışlar sandım)
  • kıng of the road gıbısı varmıydı be actrosla 203 km hız yapmıstım eastwood otobanında
  • Ya 1999 yılında Truck diye bir oyun oynamıştım. Yada Hard Truck'tu süper oyundu o. 3 tane mal götürme yeri vardı 2 tanede tır yarışı yapma yeri vardı. Süper bi oyundu. Ama sonra yeni versiyonları çıkmadı kaldı öyle.

kıng of the road'da fena değildi en uzak yer vardı bi tane ikide bir oraya mal alırdım, sonra eski bir mağden vardı orayı kestirme olarak kullanıp malı en çabuk ben götürürdüm. Bazen diğer kamyonlarda fark ederdi oraya girdiğimi peşimden gelirdiler. Onları oradan uzaklaştırıcam diye atla karayı seçerdim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isakoc -- 2 Mart 2010; 4:17:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.