Şimdi Ara

En iyi telefon markası hangisi sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi telefon markası hangisi sizce?

(En Son Oy Tarihi: 28.10.2020)
Giriş
  • Sizin için hangi telefon markası en iyi markaysa onu işaretleyin ve sebebini de yazın. Bu sayede daha çok bilgi sahibi olabiliriz. Benim gözlemlediğim kadarıyla ülkemizde en çok Samsung, sonra Apple iPhone marka telefonlar kullanılıyor. Konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum.

• Apple tabiki

Düzgün garantisi olan bir sorun oldu mu yedek parca olsun tamir olsun yari yolda birakmayan guncel cihazı en az 4 sene giden tek firma

Androidler adami yari yolda bırakıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir ürününe hafıza kartı takılmaması saçmalık ama. Apple ne yaparsa yapsın, gözümde yok. Çok mu zor hafıza kartı takma yerini koymak. Bu onu diğer markalardan bir adım geride bırakmıyor mu?
  • Apple'ın satışlarında baya bir düşüş var ve pazar payı %18'lerden %14'lere kadar düşmüş durumda.Samsung ise %20'lik bir payla pazar lideri şuan,sonra %17'lik payla huawei geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 4 Haziran 2020; 21:21:49 >
  • çekik gözlüler bunların hepsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple başta benim içinen son General Mobile yani Huawei ve Samsung gibi firmaların ceo ları Apple kullanırken anları seçmen çok saçma olur zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence en iyi telefon markası ıphone Apple belki daha önce başka telefon kullanmadığım için böyle düşünüyorumdur ama gayet memnunum 5sinden tut 11 pro Maxine kadar gerçekten en iyi bildiğim güvendiğim markadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlarından dolayı düşüş yaşanıyor olabilir mi genelde öteki telefon markalarına göre daha Pahalı

• bircancan B kullanıcısına yanıt
    Çinlilerin marifetleri her konuda uzmanlar maşallah virüsten tut telefonuna kadar son gaz devam

• cy2828 kullanıcısına yanıt
    Telefon üretim maliyetleri iyice arttı bu da artık fiyatlara belirgin derecede yansımış durumda.Apple sadece Türkiyede değil yurtdışında da pahalı.Eskiden fazla marka yoktu Apple herzaman kaliteyi temsil ediyordu hep yeni cihazları merak konsu oluyordu,şimdi iş değişti,çinli firmalar öyle bir girdilerki piyasaya heryeri domine ettiler.Şuan kamera diyince akla gelen ilk marka aplle değil huawei oluyor.Apple artık nerdeyse konuşulmuyor bile.Samsung bile stratejisini değiştirmek durumda kaldı
  • Çok doğru diyorsun kesinlikle katılıyorum sana Apple piyasayı ele geçirmiş durumda ya hele bi fiyatlar düşse satış o zaman patlar da asıl gerçi bu durumda bile satışları çok iyi

• Bu yazdığınız dünya geneli mi bilmiyorum fakat Türkiyede Samsung %49, Apple %15 Huawei 14 civarında. Sonrasında da %6 ile Xiaomi geliyor.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    Global rakamlar.
  • FoBç kullanıcısına yanıt
    Neredeyse bir senedir General Mobile Gm8 kullanıyorum. Telefonu bilgisayara bağlayınca görmüyor, hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Telefon üretim maliyetleri iyice arttı bu da artık fiyatlara belirgin derecede yansımış durumda.Apple sadece Türkiyede değil yurtdışında da pahalı.Eskiden fazla marka yoktu Apple herzaman kaliteyi temsil ediyordu hep yeni cihazları merak konsu oluyordu,şimdi iş değişti,çinli firmalar öyle bir girdilerki piyasaya heryeri domine ettiler.Şuan kamera diyince akla gelen ilk marka aplle değil huawei oluyor.Apple artık nerdeyse konuşulmuyor bile.Samsung bile stratejisini değiştirmek durumda kaldı
    Doğru söylüyorsunuz. Aslında tüm telefon markaları pahalı bence. Orta segment telefonlar 3000-4000 TL civarlarında.
  • cy2828 kullanıcısına yanıt
    Haklısın android telefonlarla kıyaslandığında Apple öncü bir marka iyiki diğer markaları kullanmamışsın diğer markalar pişmanlıktır

Eskiden olsa haklıydınız fakat malesef yıllardır Apple bu videodaki parodiden farklı bir şey sunmuyor öncü olma konusunda.
    https://www.youtube.com/watch?v=E_3wd5npVpw&list=LLpqvTCvIjzKnGPOGnJdDyJQ&index=2&t=0s
    Genelde ıphondan Apple’dan devam etmeye çalışıyorum ya bütçe el verdiği kadarıyla ne kadar götürürse götürdüğü yere kadar

• mofarah kullanıcısına yanıt
    Bunu daha öncede gördüm fakat adamın sony hk . düşüncelerinide biliyorum mesela adam sony kötülüyor tak sony ps 5 piyasaya bir çıkıyor bütün teknoloji forumları ondan bahsediyor ve aynı sizin söylediğiniz gibi sadece parodi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.