Şimdi Ara

En iyi support ödülü neden trielbaenrenin ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle o ödül zergsting in olmalıydı. Sizin düşünceleriniz neler ?

• bu konudada takımı carryledi
  • Oylamaya sadece HWA ve DP takımının konması tam bi saçmalık
  • hak etti adam tarafsız bakmayı dene sanırsam TT tutuyorsun ben şayet hiç bi takım tutmam alırım kola cips izlerim
  • HWA DP arasındaydı oylama ama neden fab seçildi anlamış değilim adam oynayamadı bugün bildiğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vexilloid

hak etti adam tarafsız bakmayı dene sanırsam TT tutuyorsun ben şayet hiç bi takım tutmam alırım kola cips izlerim

Dostum TT ile alakam bile yok sadece supportlarını seviyorum ki dün 3 maçın da adamı seçilmişti yanılmıyosam
  • Kesinlikle Zergsting hak etti bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Oylamaya sadece HWA ve DP takımının konması tam bi saçmalık

+1
    Spikerler turnuvanin en iyi oyuncusu anketi diyor, sitede finalin en iyi oyuncusu diyor. Mvpde de en iyi supportta da Zergsting'e verecektim ama olmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

hak etti adam tarafsız bakmayı dene sanırsam TT tutuyorsun ben şayet hiç bi takım tutmam alırım kola cips izlerim

Dostum TT ile alakam bile yok sadece supportlarını seviyorum ki dün 3 maçın da adamı seçilmişti yanılmıyosam

sevgiden dolayı öyle görmüş olamazmısın ben şayet hepsini ilk defa izledim isimlerinide ilk defa duydum genelde yabancı takımları severim tabi herkez farklı gözlerle izler sevmediğin biri olsa penta atsa karşıdakini daha iyi der insan
  • bence bana vermelilerdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

sevgiden dolayı öyle görmüş olamazmısın ben şayet hepsini ilk defa izledim isimlerinide ilk defa duydum genelde yabancı takımları severim tabi herkez farklı gözlerle izler sevmediğin biri olsa penta atsa karşıdakini daha iyi der insan

Bende onun supportluğunu gördüm ondan sonra gözüme girdi zaten ben de tanımıyordum onu

• En iyi junglede Dr Halpern di bence.. Ben öyle düşünüyorum..
  • MVP HolyPhoenix olmalıydı. MVP oylamasında sadece finaldeki takımların olmasıda saçmaydı.
  • kardeşim tt finale mi kaldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egehal

En iyi junglede Dr Halpern di bence.. Ben öyle düşünüyorum..

Ben katılmıyorum. Bireysel olarak koridor safhalarında iyi oynamış olsa da takımı yönlendirme ve tf'lerde kötüydü. Bir takımda drake&baron call görevi junglerındır ve tt bu konularda başarısız olduğu için elendi. DP fanı olmasam da Crystal daha istikrarlıydı.

MVP olarak fab'ın seçilmesi tam bir saçmalıktı. DP fanları Holy yada Naru seçse anlarım da fab iyi oynamadı bile. Zergsting'i bende çok beğenmiştim.
  • deyvit zitörn mantığıyla çalışıyo rayot tere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Oylamaya sadece HWA ve DP takımının konması tam bi saçmalık

+1
  • yanindaki adc de fark ediyo :D bence
  • trdeki lcs i neden izliyorsunuz anlamıyorum ciddi ciddi gold game gibi bir şeydi 10 dk dayanabildim anlamıyorum sizleri onları örnek alıpda 0-24 gidiyorsunuz dimi =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ache The

trdeki lcs i neden izliyorsunuz anlamıyorum ciddi ciddi gold game gibi bir şeydi 10 dk dayanabildim anlamıyorum sizleri onları örnek alıpda 0-24 gidiyorsunuz dimi =(

Alıpda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.