Şimdi Ara

En iyi Spyware Temizleme Programı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
17.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bilgisayarımda Kaspersky yüklü bunun yanında iyi bir "spyware", "adware", "trojan", "keylogger" temizleyici program arıyorum.Ücretli veya ücretsiz bu konudaki en iyi yazılım hangisidir?

• spybod

search&destroyed kullanıyorm.super bence.bır dene cok ısıne yarıcak ustelık ucretsız ve turkce
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tun4

spybod

search&destroyed kullanıyorm.super bence.bır dene cok ısıne yarıcak ustelık ucretsız ve turkce

Bende şu an yüklü.Ama birşey bulamadı.Fakat hijackthis loglarımı incelettiğimde trojan gözüküyor.Ama Ad-aware,a-squared,spybot-SD bulamadı ya incelenen log'larda bi hata var ya da programlarda
  • spy sweeper...

hazır 1 yıllık kampanyası da var...
  • spyware doctor şaşma!!!!!
  • A-Squared deneyin, derin taramada üstüne yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: sony_vaio_fz31e

spyware doctor şaşma!!!!!

+1 Özellikle bunun için yazılmış bir yazılım...
  • http://filehippo.com/download_superantispyware

ücretsiz hem de oldukça başarılı,pre sürümünde real koruma var
  • Spyware Doctor konusunda hemen her başlığa aynı şeyi yazıyorum üzülerek.PcTools un pazarlama politikası beni bu yazılıma güvenmemeye zorluyor.Spywaredoctır ile key girmeden tarama yapıldığında size pc nizde kımıl zararlılarının cirit attığını söylüyor ancak key girip tekrar tarattığınızda önceki taramada bulduklarını bulmuyor.Normalde bu davranışı rogue antispyware lar yapar.Ben bu davranışı yüzünden PcTools u kınıyorum.Başarılı bir yazılımın adını kötüye çıkarıyor.Halbuki çok sevdiğim HIPS yazılımı olan ve yine PC Tools a ait ThreatFire da böyle bir durum görülmemekte.Ben şahsen spywaredoctor a güvenmiyorum.Spysweeper kullanıyorum ve çok memnunum.Ücretsiz olarak ise A-Squared ve Superantispyware tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 4 Temmuz 2008; 19:19:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Spyware Doctor konusunda hemen her başlığa aynı şeyi yazıyorum üzülerek.PcTools un pazarlama politikası beni bu yazılıma güvenmemeye zorluyor.Spywaredoctır ile key girmeden tarama yapıldığında size pc nizde kımıl zararlılarının cirit attığını söylüyor ancak key girip tekrar tarattığınızda önceki taramada bulduklarını bulmuyor.Normalde bu davranışı rogue antispyware lar yapar.Ben bu davranışı yüzünden PcTools u kınıyorum.Başarılı bir yazılımın adını kötüye çıkarıyor.Halbuki çok sevdiğim HIPS yazılımı olan ve yine PC Tools a ait ThreatFire da böyle bir durum görülmemekte.Ben şahsen spywaredoctor a güvenmiyorum.Spysweeper kullanıyorum ve çok memnunum.Ücretsiz olarak ise A-Squared ve Superantispyware tercihimdir.

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler

• Spywre doctor i dir...
  • AVG antivirüs bence çok güzel çünki, sistemi hiç kasmıyor ve kesinlikle yavaşlatmıyor, Avast yüklediğim zamanlarda bilgisayar bayaa yavaşlıyor ve sistem kasılıyordu,ama AVG 'yi mutlaka tavsiye ederim , oldukça da güzel iş yapıyor.

Ayrıca çoğu antivirüs programından daha iyi olan Ad-Aware mutlaka yükle bence, çok faydalı
  • Spy sweeper güzel bir yazılım.Spyware doctordan biraz daha iyi gözüküyor.(Ama spyware doctora sözüm yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman1994 -- 8 Eylül 2008; 12:49:25 >
  • Spyware Doctor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mxyzptlk -- 8 Eylül 2008; 21:18:28 >
  • Arkadaşlara katılarak Spyware Doctor diyorum.
  • Spyware Doctor 4ever hatta şuan 1yıllık lisanslı key veriorlar kaçırma derim
  • Spysweeper da spyware doctor da kullandım. İkisi de güzel programlar. Rastgele birtanesini seçebilirsin.
  • Spyware doctor, spy sweeper

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.