Şimdi Ara

En iyi SODA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
13.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wadjet

Özkaynak niye kimse yazmamış BİM'imizde satılan güzel bir sodadır

Her türlü
  • Beypazarindan baskasini tanimam.
  • BİM'e gittim özkaynak yoktu onun yerine eskipazar diye bir marka satıyorlardı
  • Beypazarı Sade 500ml
    Beyparzarı Limon Cvitaminli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzzd -- 1 Ağustos 2011; 20:38:51 >
  •  En iyi SODA

dağılın
  • Sifa maden suyu tabiki. Ama bir kusuru var sadece Burdur da satiliyor
  • sarıkız.Beypazarı hiç içmedim,bu kadar önerildigine göre mutlaka denemeliym
  • KIZILCAHAMAM
  • KIZILAY Erkek sodasıdır ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.özcan

arkadaşlar birde bunu okuyun.

http://www.paylastr.org/saglik-genel/105558-soda-icenler-dikkat-saglik-bakanliginin-raporu.html

Günde 8 tane içmişliğim vardır, her gün de mutlaka en az 2 tane içiyorum (soda değil Kızılcahamam Madensuyu). Şu ana kadar tek zararını görmedim.
  • Kızılay
    Kızılcahamam
    Beypazarı
    Sarıkız

Ekleme: Meyveli pek tercih etmem ancak Sırma Limonlu gerçekten güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerousman -- 2 Ağustos 2011; 0:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

sarıkız.Beypazarı hiç içmedim,bu kadar önerildigine göre mutlaka denemeliym

Mutlaka deneyin, pişman olmayacaksınız...
  •  En iyi SODA
  • sırma
  • Sade olarak en iyisi Kınık marka maden suyudur arkadaşlar.
  • SIRMA LİMON EFSANE
     En iyi SODA
  • Sade maden suyunda Beypazarı

Meyvelideyse , Sarıkızın limonlı c plusu var rengi suda eriyen vitaminler gibi tuhaf ama tadı harika , birdiğeri akminanın narlısı , birdiğeriyse fresanın muzlusu
  • limonlu sarıkız can'dır
  • Kesinlikle KINIK (yeşil elmalı)
  • Maden suyu, içinde ihtiva ettiği mineraller için tüketilmesi gereken bir içecektir. Bazılarını denemedim tabi denediklerimi sıralarsam;

1. Beypazarı içimi, tadı ve mineral değerleri açısından çok iyi bir maden suyu,
    2. Eskipazar piyasadaki en yüksek mineralli maden suyu ancak içim ve tadı Beypazarı kadar iyi değil.
    3. Uludağ içim olarak güzel ancak yapılan tahlillerde piyasada satılan şişelerde içinde bulunmaması gereken Nitrat çıkmış,
    4. Sırma, tadı fena değil ancak mineral olarak düşük,
    5. Sarıkız mineral değerleri çok yüksek değil içimi kolay ancak Beypazarı ve Uludağ kadar lezzetli değil,
    6. Selendi, hem tadı çok iyi değil hem de mineral değerleri yüksek değil.
    7. Kızılay'ı mineral değerleri en düşük maden sularından biri tadı da ahım şahım sayılmaz.

Limonlu, elmalı diye satılanlar maden suyu değildir arkadaşlar, onların adı sodadır ve doğal yeraltı sularından üretilmezler, mineral içermezler ve hiçbir faydaları yoktur, bildiğimiz içme suyuna sentetik aromalar eklenip içine karbondioksit gazı basılıp şişelenirler. Yararları olmadığı gibi sentetik aroma ve tatlandırıcı maddeler ihtiva ettiğinden zararlıdırlar. Tabi kola, fanta, pepsi ve diğerleri gibi içinde mısır şurubu ve ne olduğu belirsiz bir sürü maddeler içermediklerinden onlardan bir kademe daha az zararlıdırlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.