Şimdi Ara

En iyi skyrim modları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
8
Favori
29.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Realistic Lightning Overhaul
    Immersive Armors
    Immersive Weapons
    Enhanced Blood Textures
    Water and Terrain Enhancement Redux
    Categorized Favorites Menu

Yukarıda yazılanları yazmadım. Aklıma gelenler bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir soru soracağım. Arkadaşlar bu mod dosyasını nereye atacağız?
  • nexusmods a üye olamıyorum. Bilgileri dolduruyorum registere basıyorum kalıyor öyle. Yardımlarınızı bekliyorum modsuz başlamak istemiyorum oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

nexusmods a üye olamıyorum. Bilgileri dolduruyorum registere basıyorum kalıyor öyle. Yardımlarınızı bekliyorum modsuz başlamak istemiyorum oyuna.

Aynı sorun bendede var arkadaşım Sorunu çözdüğünde benide bilgilendirirsen sevinirim.
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam uğraşıyorum şuan. Brikaç farklı tarayıcıda denedim ama nafile. Premium üyelikle alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Denemeye devam bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

Tamamdır hocam uğraşıyorum şuan. Brikaç farklı tarayıcıda denedim ama nafile. Premium üyelikle alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Denemeye devam bakalım.

Bugün de bu sorunun çözülebiliceğini sanmıyorum tek umut yardımsever bir arkadaşın bizimle hesabını paylaşması.
  • yani sonuçta üyeliğini verince herhangi bir risk altına girmiyor. Haksızmıyım ?
  • Buyrun çok güzel bir derleme yapmış adamlar.
    http://www.tesgeneral.com/
  • beyler bu HD 2 k sonra water filan bu dosyaları nere atıcaz nasıl kuracaz hiç mi bilen yok
  • steam atalyöden beğendiğin modlara abone olduktan sonra, skyrim oyununu aç . Masaüstü ekranındaki skyrim başlat ekranı çıkar. " play,options, data files, tech support , exıt) bu butonların altında eğer abone olduğun modlar varsa kısaca isimleri gözükür ve yükleme işlemi başlar. sen bir şey yapmazsın. Data Fİles dan da kontrol edebilirsin.
  • Ultimate defance mod
    Ultimate follower
    Become king of rivehelm
    Cloacks of skyrim
    SkyUI.......................
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Skyrim Enb grafik modu harikadır, fps yi baltalıyor ama ince ayarlamalarla stabil hale getirilebilinir. Link videonun altında.

Benım bildiğim o goruntuye ulasabilmek için sadece enb grafik modu yeterli deil bunun yanında 100ü aşkın evet yanlıs okumadnı 100den fazla extra ağaçtır çiçektir gölgedir yansımadır renk tonu vs.envai çeşit Mod istiyor ve ben bu goruntuyu yakalamak için 60a yakın mod yükledim gtx 760 ve i7 işlemcide FPS 40den yukarı çıkmıyordu. Var gerisini sen düşün
    Bu goruntuye yakın birşeyler yapmak istersende

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/? deneyebilrsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHiddenCarry -- 28 Mayıs 2014; 15:11:42 >

• Game of thrones modunu oynayıp da ona uygun mod yükleyen var mı? ve hangi modlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

Game of thrones modunu oynayıp da ona uygun mod yükleyen var mı? ve hangi modlar?

Çıktı mı o. Bir de şey sorucam çoğu mod ufak tefek sadece pelerin ekliyor grafiği düzeltiyor vs. Ben hepsini tek bir oynayışta toplamak istiyorum mümkün mü?

Şuana kadarki en iyi 3 modu söyler misiniz? (3 dedim çünkü kişisel bir şey bu en azından biri bana da uyar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Game of thrones modunu oynayıp da ona uygun mod yükleyen var mı? ve hangi modlar?

Çıktı mı o. Bir de şey sorucam çoğu mod ufak tefek sadece pelerin ekliyor grafiği düzeltiyor vs. Ben hepsini tek bir oynayışta toplamak istiyorum mümkün mü?

Şuana kadarki en iyi 3 modu söyler misiniz? (3 dedim çünkü kişisel bir şey bu en azından biri bana da uyar)

çıkmış da pek bir işe yaramıyor. sildim ben.

deadly combat
    inventory interface
    follower overhaul

bunlar güzel. bir sürü mod yükledim ben sonuç olarak artık yeni karakter açamıyorum ctd veriyor ve heavy armorların bodysi silindi. modlarla yüklediğim armorlarla oynayabiliyorum anca. ama buna değdi oyun güzel oldu. redditte mi ne skyrim mod guide vardı ona bak. bu tür google'ı aramaları yap.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

çıkmış da pek bir işe yaramıyor. sildim ben.

deadly combat
    inventory interface
    follower overhaul

bunlar güzel. bir sürü mod yükledim ben sonuç olarak artık yeni karakter açamıyorum ctd veriyor ve heavy armorların bodysi silindi. modlarla yüklediğim armorlarla oynayabiliyorum anca. ama buna değdi oyun güzel oldu. redditte mi ne skyrim mod guide vardı ona bak. bu tür google'ı aramaları yap.

Bakarımda aynanda birkaç mod aktif olabiliyor mu orayı tam anlamadım. Yoksa tek tek mi açılıyor hepsi

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    aynı anda birçok mod aktif olabiliyor ama modların çakışmaması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.