Şimdi Ara

En iyi ses çıkışına sahip 2+1 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2+1 bir hoparlör seti alacağım daha önce logitech x530 kullanıyordum. Logitech gerçekten bassları çok iyi veriyor fakat arkadan biraz uğultu tarzında insanın başını ağrıtabilecek bir ses de geliyor. Yani bir kaç saat dinleme ile kafam kazan gibi olabiliyor. Yine logitech in z2300 modeli gözüme çarptı ama orta seviye sesleri yine iyi veremediği yazılmış. Philips 9300ü de düşünüyorum fakat ses kalitesine birisi iyi birisi kötü demiş. Bassları yeterince doygun ve yumuşak geçişler yapabilen orta frekanstaki sesleri iyi verebilen yaklaşık 200 lira ile alınabilecek ses sistemi hangisidir?

• arkadaşlar tavsiye yok mu
  • "Biraz daha ekleyin X alın" kalıbından nefret ediyorum ama Microlab Solo7'ye bakın derim. Şu anda üye indirimi ile birlikte 31 temmuza kadar Hızlıal.com'da 267 lira.

http://www.hizlial.com/bilgisayar/monitor-hoparlorler/microlab-solo7-2-0-ahsap-subwoofer-150-watt-rms_30.057.1465.0030.htm
  • bunu daha önce inceledim ama 1+1 olması pek içime sinmedi
    ayrıca kumandası vs. de yok fiyatı da yüksek
  • az önce incelemesini okudum da çok güzele benziyor fakat devasa boyutlardaymış
    o kadar büyük bir hoparlör seti düşünmüyorum...
  • arkadaşım microlabın fc530 var güzel bi sistem iyide ses veriyor die biliyorum işte resmi

En iyi ses çıkışına sahip 2+1 ?
  • Setin 2.0 veya 2.1 olmasının sakıncası yok. Creative'in Trigue serisine bakabilirsiniz ama bass konusunda sizin istediğiniz gibi değiller. Zaten bu fiyat aralığında bass konusunda istediğinizi elde etmek biraz zor. SPA9300 güzel bir set, eğer dinlediyseniz ve hoşunuza gittiyse alın derim.
  • yüksek seste boğulma yapıyormuş microlab ın o modeli diye okumuştum ama
    spa9300 aslında aklıma yatmıyor değil fakat dinlemedim hiç bazıları iyi bazıları kötü demiş çözemedim
  • 1- z2300 400 lira'dır.
    2- z2300 bassları ile ünlüdür.(Subwoofer karakteristiği bakımından.8" long throw)
    3- z2300 dengeli bir sistem değildir.

1- SPA 9300, z2300 e göre daha mütevazidir.
    2- SPA 9300, z2300'e göre daha dengelidir.
    3- Ama z2300'ün verdiği bassı verebilmesi için 3,4 tane alıp paralel bağlaman gerekir.
  • En iyi ses çıkışına sahip 2.1 ve 2.0 ler Altec Lansing mx5021,aego m,audioengine a2/5,jamo i300 vsvs..gibi daha yüksek çıtaya sahip ürünlerdir..Tabi fiyatlarıda yüksek.
  • Fc362 spa 9300 microlab pro 1.Hizlialdan almayın tavsiye etmiyorum ürün arızalanırsa o hizmet anlayışları ortadan yok oluyor.
  • Maadem büyük boyutu yüzünden solo 7 istemiyosun o zaman solo 6 öneririm.Hem söylenenlere göre solo 6 nın sesi 7ye göre daha gerçekçi ve güzelmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.