Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

En iyi şekilde öğrenmem lazım Yardım. (Kombinasyon 10. sınıf)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
19
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> Özel Liseler >> En iyi şekilde öğrenmem lazım Yardım. (Kombinasyon 10. sınıf)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Merhaba. Ben 10. sınıf öğrencisiyim. Özel Fen lisesinde gidiyorum. 9. sınıfta Matematik derslerim Orta - Kötü arasında gidip geliyordu. Neyse asıl meseleye gelirsek 10. sınıfa geldiğimde Her dersten Mavi Kota olacağımız söylendi.

Mavi Kota : Her dersten Konu sonunda 2 veya 4 soru olan test.

Sözlü notunu bunlardan giriyorlar. Neyse 2 hafta önceydi herhalde Permütasyon mavi kotasına girdik ve 65 aldım. Sınıfın ikincisi olmuştum. Bende dahil olmak üzere herkes şaşırmıştı çünkü geçen sene ben mat sınavında 40 alırken X kişisi 100 alıyordu ve ben X kişisini geçmiştim ve daha nicelerini. Hoca günlerce konuştu. Ve bir derste ikinci mavi kotada görüşücez dedi. Bende bi anlık gaza gelip. " 80 ALICAM GÖRÜRSÜNÜZ. " dedim. Bayağı gaza gelmiştim. ve şöyle bir iddia oldu aramızda

eğer ben 80 veya üstü alırsam herkes bana bir tane çikolata alıcak. 80 altı alırsam tam tersi olucak.

Yani ben 80 alırsam sınıfın ve hocanın gözünde kral ilan edilcem. Uzun lafın kısası Kombinasyon konusunu en iyi şekilde öğrenmem lazım çözdüğüm yayın (Karekök) ve ben daha garip dikkat gerektiren sorular çözmek istiyorum. Bu konuyu en iyi şekilde öğrenirsem hoca beni sınıfın padişahı olarak bile ilan edebilir. Ben bu konuyu en iyi şekilde nasıl öğrenebilirim.

|
    |

• Çavuş
    94 Mesaj
    permutasyon kombinasyon olasilik bunlar biraz mantik işi youtubede eyup b matematik..atolye matematik.ve daha birusuru kanal var oradan izleyip calisabilirsin.edit:mezunum yksye hazirlaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tamam abi teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    building07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Kanka rehber matematik izle anlarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,182
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.