Şimdi Ara

En İyi Saç Spreyleri Hangileri?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
43.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben jöle ya da wax sürmeden saçı yaparak üstüne saç spreyi kullanan biriyim. Bu yüzden bozulmaması ve yıkayınca kolay çıkması bi de kokusunun baygınlık vermeyecek şekilde olması benim için çok önemli. Bu zamana kadar birçok marka denedim. Bunların arasında Loreal Studio Line, Taft, Wella Flex gibi markalar var. En son aldığım Wella Flex şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi gibi ancak merak ettiğim şey bu alanda en iyileri hangileri? Kozmetikçilere gidince hep Taft öneriyorlar. En iyisi hangisi sorusuna cevap bulamadım daha. Bildiklerinizi yazar mısınız?

NOT: Arkadaşlar lütfen Hobby, Fonex türünde kalitesiz markaları yazmayalım. Bu alanda en iyi markaları soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myloo1907 -- 20 Şubat 2015; 2:07:03 >

• Osis Freeze al kaliteyi gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertorres

Osis Freeze al kaliteyi gör

hocam baktım güzel bir şeye benziyor ama bunun yanında bir de osis session label sprey var aralarında fark var mı? hangisi daha iyidir?
  • myloo1907 M kullanıcısına yanıt
    O siyah seri yeni çıktı ama en popüleri dediğim modeldir
  • quote:

O siyah seri yeni çıktı ama en popüleri dediğim modeldir

hocam bunun sertlik derecesi en fazla kaç oluyor? ben normalde 5 kullanıyorum da.
    Tutuculuk 3/2
  • quote:

Tutuculuk 3/2

yani en fazla 3 var doğru mudur?
    Evet ama 2 cok ıyı tutuyor ve daha ıyı
  • quote:

Evet ama 2 cok ıyı tutuyor ve daha ıyı

anladım hocam çok teşekkür ederim :)
  • Hocam silhouette sacimda tortu yapti uzun sacta tigi matte de aynisini yapti benim sactami sorun var bilmiyorum baska ürünlerde sorun olmadı ama en yakin zamanda wella superset ve osis session denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babada kaliteli sprey lazim ama doğal gözükecek bisey sikmamis gibi doğal durcak ve sert tutuş bende.morfose var kabuk tutmuş gibi yapıyı parlatiyo bide

• Saça sıktıktan sonra kas katı yapmadan şekil verilebilecek bi ürün var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Sneijderr

Saça sıktıktan sonra kas katı yapmadan şekil verilebilecek bi ürün var mı ?

fertorres'in dediği üründen sipariş verdim. ona bir bak istersen. tabii ki saçı hiç sertleştirmeden uzun süre tutacağını sanmıyorum ama 2 numarası saçı kazık gibi yapmıyormuş en azından. onu deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myloo1907

quote:

Orijinalden alıntı: W.Sneijderr

Saça sıktıktan sonra kas katı yapmadan şekil verilebilecek bi ürün var mı ?

fertorres'in dediği üründen sipariş verdim. ona bir bak istersen. tabii ki saçı hiç sertleştirmeden uzun süre tutacağını sanmıyorum ama 2 numarası saçı kazık gibi yapmıyormuş en azından. onu deneyebilirsin.

eyvallah
  • Yeni Ürün teklifi olan varmi? Osis freeze ile frezee 2 arasindaki fark nedir.. osisten daha iyisi varmidir sizce sertlik açısından?

• Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    osis session label dene bence
  • Teşekkürler abi bakıyorum şimdi..
  • bana da saç sprey önerisi lazım arkadaşlar.
    saçımın ön tarafları seyrekleşti,gelincik diye dandik bir marka aldım ama saç derisinde kepek varmış gibi kabuk yapıyor.
    var mı başka bildiğiniz sıkıntısız sprey markası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

bana da saç sprey önerisi lazım arkadaşlar.
    saçımın ön tarafları seyrekleşti,gelincik diye dandik bir marka aldım ama saç derisinde kepek varmış gibi kabuk yapıyor.

http://www.redist.com.tr/inc/sac-sekillendiriciler/sac-spreyi-keratin-complex-tam-guc-maksimum-kontrol.php?ukat=sac-sekillendiriciler

bu ürünü al bana dua et

tutuculuk ✓

kokusu ✓

su ile kolay arınma ✓

maximum dayanma süresi ✓

keratin özlü ✓

• quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

bana da saç sprey önerisi lazım arkadaşlar.

http://www.redist.com.tr/inc/sac-sekillendiriciler/sac-spreyi-keratin-complex-tam-guc-maksimum-kontrol.php?ukat=sac-sekillendiriciler

bu ürünü al bana dua et

tutuculuk ✓

kokusu ✓

su ile kolay arınma ✓

maximum dayanma süresi ✓

keratin özlü ✓

eyvallah hocam,çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.