Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (749. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fut yaptıran insan ömür boyu ensesini kısa kestiremez çizgi gibi alınan kesim belli olur..deriden parça kesiliyor iyileşmeside uzun sürer.. Fue de ense kısa sürede topluyor kısada kesebilirsin..futta ensende çizgi ile yaşamaya alışmalın özellikle senin ensen neden böyle kazamı geçirdin veya ne var ensende böyle oldu sorularınla karşılaşabilirsin.. Bunları göze alıyorsa insan kendi seçimi fut yaptırması...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Bugün tam 1 ay oldu ekim yapalı ama acaip bi kepeklenme var saçımda. doktoru aradım ketoral tarzı bi şampuan kullansam olur mu dedim. Olur sorun olmaz dedi. Sizce ne yapmalı saç ektirdigim belli olmuyor ama gören çok kepek var saçında diyor. İyice sıkıntı oldu bu durum, acaba harici bir nemlendirici losyon mu dökmeli saça?

konazol kullan bence arkadaşım bundan seneler önce 10 seneyi geçdi sırma gibi saçlarım olduğu zamanlar diyelim :D acaip kepeklenme vardı böyle kalıp kalıp diplerinden 20 şer 30 ar saç çıkıodu o derece konazol kullandım geçdi
  • quote:

Bugün tam 1 ay oldu ekim yapalı ama acaip bi kepeklenme var saçımda. doktoru aradım ketoral tarzı bi şampuan kullansam olur mu dedim. Olur sorun olmaz dedi. Sizce ne yapmalı saç ektirdigim belli olmuyor ama gören çok kepek var saçında diyor. İyice sıkıntı oldu bu durum, acaba harici bir nemlendirici losyon mu dökmeli saça?

hocam saç olsunda hep. isterse hergün kepek olsun :) resimden saçlarınız gayet iyi görünüyor. ekim öncesi resminiz varmı.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    onurgüner hocam sizin kaç gün oldu durumlar nasıl gidior ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

hocam saç olsunda hep. isterse hergün kepek olsun :) resimden saçlarınız gayet iyi görünüyor. ekim öncesi resminiz varmı.

Hocam ekim öncesi fotoları masaüstü bi bilgisayarda internete girince yükleyeceim şimdilik sadece cepten çekip atıyorum. Şu konazolu deneyeyim bakalım umarım zarar gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kababa -- 1 Ağustos 2013; 17:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertc.f4

merhaba arkadaşlar hepinize bnde de artk saçlar misyonunu tamamlıyo galiba seyrekleşme başladi sıklaştırma yapmak istiyorum saçlarıma yaşm 21 gelecek sene düşünüyorum ekimi okuldan dolayı muhattap alıp yorum yaparsanız sevinirim çok sizce ne durumda saçlar ekim gerekir mi seyreklik baz alınırsa 3 hafta önce kazıtmştm
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Kardeşim şu an sakın bu kafaya ekim yaptırma yaptırırsan hayatının hatasını yaparsın, yaşın daha çok genç.Benimde zamanında saçlarım seyrelmişti 23 yaşımda seninkinden biraz daha seyrekti saçlarım ekim yaptırdım şimdi 4 sene geçti ekimin üstünden olanlarda döküldü ekilenlerde tek tük saçma sapan çıktı,üstüne üstlük birde seboreik dermatite yakalandım 4 yıdır.Çok çektim çekiyorumda ama bunada şükür Allah beterinden saklasın o yüzden burada böyle düşünen genç arkadaşları gördükçe uyarıyorum kesinlikle ekime uygun değilsiniz.Ben 5 yıldır bu işi araştıyorum yakında neredeyse kendim yapacağım ekimi, unutmayın bu forumda şu an sizin seyrek dediğiniz saçlara kavuşmak isteyen birsürü insan var.
  • quote:

Bunlarda saçın son hali
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

saçlarında ve cildinde normalden fazla yağlanma varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

Bu arada saclar islak yoksa boyle isil isil olmadi :D

Hayırlı olsun en sonunda koydun fotolarını.Ekimin çok güzel olmuş güle güle kullan saçlarını ancak seninde belirttiğin gibi sağ tarafın biraz seyrek olmuş.Forumu okuyorlarsa bence o hemşire bundan sonra daha dikkatli olmalı,birde gizliny ve özellikle ayaküstü paylaşsaydı fotolarını çok güzel olacaktı.
  • forumda saç ektirenlerin paylaşımları devam ediyor benim gibi ektirsem mi veya kışı bekleyeyim diyerek ekimden kaçanlar içinde pohpohlayıcı oluyor uzaktan uzağa takibe devam inşaALLAH yakında son kararı verip ektireceğim

HERKESE BOL SAÇLI GÜNLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

Bunlarda saçın son hali
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Hayır yağlanma yok ama pul pul kepeklenme var ekim yapılan yerde çözemedim durumu de yapmalı onu merak ediyorum. Yarın cildiyeden randevu alacağım doktor bakalım ne önerecek.

• ekim yapılan alandaki his kaybı ve alınan bölgedeki çok hafif batmalar ne kadar zaman devam ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

onurgüner hocam sizin kaç gün oldu durumlar nasıl gidior ??

8 gün oldu. iyi gidiyor şimdilik bi sıkıntı yok. yeni halime alıştım galiba. :) ön kısım iyi ama şimdide orta seyrek diye sıkıntı yapıyorum .
  • kababa K kullanıcısına yanıt
    benımde tam bır ay oldu kuru ve sert kabuklanma bende de oldu hocam...mınoxılden kaynaklandı sanırım benım kı ...mınoıl kullanıyor muydun...
  • önerilerin için teşekkür ederim abicm cevap yazdığın içinde bn tam açılmadan ektirme niyetindeym şüphelerm var tbi acaba olan saça zarar gelir mi diye o yüzden çok sıkı bi araştırma yapmam gerek okulum iki yıl kaldı bitene kadar açılmadan beni atar mi bilmiyorum ve moral bozucu bi durum dökülme :(

• quote:

Orijinalden alıntı: efendi.07

Sayın Selenga

Açıkçası fut mu fue mi çok kararsız kaldım. Sonunda;
    FUT a karar vermemin birinci nedeni tek seansta kapatılabileceğinin bilgisinin verilmesiydi. FUE de kime sorsam (bir çok doktorun ismi zaten burada geçiyor) 2 veya 3 seans dediler. Genelde 2 seansta kapatabiliriz yorumu yapıldı. Buda direk fiyata ve zamana etki eden bir nedendi. Kaldı ki bu işlemi bile kredi çekerek yaptırdım. Malum ekonomi önemli bir kavram.
    İkinci nedeni ise hastaneye güvendim. Daha önce annemin ve benim çeşitli nedenlerle operasyon geçirdiğimiz bir hastaneydi. Gerekli güveni aşıladılar bana.
    Ve ekibin başındaki bayanın FUE de ekim kök alım esnasında %30 oranlarına varan kök zedelenmesinden bahsetmesi oldu. Bununla birlikte genle de tekli köklerin alındığı, alım esnasında deri altının görünemediği ve dışarıdan son derece düzgün görünen bir saç telinin içeride çapraz veya kıvrımlı bir köke sahip olabileceği ve mikromotor pançının bu tür köklere zarar verdiğinden bahsedildi. Zarar gören kökün ekimi yapılsa dahi sonuç alınamadığı da eklendi. Açıkçası bu savunma nispeten benim aklıma yattı. İşlem esnasında da enseden alınan şeridin bir takım sıvılarla şişirildikten sonra cam gibi tüm kökleri görünce tatmin oldum da diyebilirim. (Lütfen bu öneri anlamına gelmesin.)
    Kökler tek tek ayrıldı ve genelde 2'li idi.
    Şimdi açıkçası bilen arkadaşlara içimi de ferahlatmak için sormak istiyorum. Bana söylenildiği gibi FUE de genellikle tekli greftler mi alınıyor yoksa bu beni ikna için yapılan bir girişim miydi?
    Ayrıca sunuda eklemem de fayda var. Ben ekim yaptırırken yıkama, kontrol, ziyaret amacı ile gelen 6 hastadan 5 nin ekimini beğendim. Buda mutlu etmişti beni. Birde ayda ortalama 20 ekim yapıldığını öğrenmem bıçak altına yatabilmem için güven telkin etti.
    Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Abicim fut hic girme kmse yaptirmiyor izi sunu bunu hic girme derim keske tekli alsalar fuede daha guzel durur valla hep ikilo uclu cikiyor aldiklari teklileri onlere ekiyorlar dogal durmasi icin

• quote:

quote:

Hayırlı olsun en sonunda koydun fotolarını.Ekimin çok güzel olmuş güle güle kullan saçlarını ancak seninde belirttiğin gibi sağ tarafın biraz seyrek olmuş.Forumu okuyorlarsa bence o hemşire bundan sonra daha dikkatli olmalı,birde gizliny ve özellikle ayaküstü paylaşsaydı fotolarını çok güzel olacaktı.

Bide elli kere tembihledim 100 er lirada hemsirelere verdim ii yapin die kotunun iyisi iste bunada sukur geri donusu yok artik

• quote:

quote:

quote:

Bide elli kere tembihledim 100 er lirada hemsirelere verdim ii yapin die kotunun iyisi iste bunada sukur geri donusu yok artik

Keske vermeseydim ben de vermeyi dusundum de senin dediklerinden sonra vermedim . Yine de kotu ekti 2 3 sene sonra onum ektigi yerlere siklastirma yaptirmak gerekicek bi seyrek dursun oralar 8 ay sonra o zaman serdar hocayla konusurum bakalim ne diyecek her gun aynada baktigimda gozum takiliyor daha simdiden herkez niye sag taraf seyrek diyor . Sok dokulmeden sonra ne olur o taraf hic bilmiyorum . Hoca 8 ay diyor bekliycem bakalim o zaman hala seyrekse guzel laflarim olacak

• flaşlı flaşsız fotoları koydum 13. gün kabukları temizleme işleminden sonraki görüntü böyle.
    şu klasik haline gelen soruyu bende soriyim de adet yerini bulsun 3000 greft nerde eksik ekmişler sanki şaka bi yana durum bu bana da seyrek gibi geldi çoğu gibi ama bundan sonra beklemekten başka yapacak pek bişey yok sanırım. bir de ilaç vb kullanacağız tabiki. bu takviyelerden benim düşündüklerim:

1. minoxil 2. Xpecia 3.biotin tablet 4. priorin tablet 5. dermalute şampuan

siz hangilerini önerirsiniz (dozunu da söylerseniz sevinirim) bunların haricinde önerisi olan var mı onları da düşünebilirim. yarın kesin karar verip sipariş vermeyi düşünüyorum netten bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

quote:

quote:

Bunlarda saçın son hali

Hayır yağlanma yok ama pul pul kepeklenme var ekim yapılan yerde çözemedim durumu de yapmalı onu merak ediyorum. Yarın cildiyeden randevu alacağım doktor bakalım ne önerecek.

yağlanma yoksa önemli bir şey değildir, ekimden sonra kafa derisi aldığı hasardan dolayı travmaya uğruyor bundan kaynaklı olabilir sen yinede bir dermatologa görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: düşler_sahnesi

flaşlı flaşsız fotoları koydum 13. gün kabukları temizleme işleminden sonraki görüntü böyle.
    şu klasik haline gelen soruyu bende soriyim de adet yerini bulsun 3000 greft nerde eksik ekmişler sanki şaka bi yana durum bu bana da seyrek gibi geldi çoğu gibi ama bundan sonra beklemekten başka yapacak pek bişey yok sanırım. bir de ilaç vb kullanacağız tabiki. bu takviyelerden benim düşündüklerim:

1. minoxil 2. Xpecia 3.biotin tablet 4. priorin tablet 5. dermalute şampuan

siz hangilerini önerirsiniz (dozunu da söylerseniz sevinirim) bunların haricinde önerisi olan var mı onları da düşünebilirim. yarın kesin karar verip sipariş vermeyi düşünüyorum netten bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

xpecia kullanma hocam bi yakınım kullanıodu dozunu düşürsen bile dökülme yeniden başlıyor yani bi nevi bağımlılık yapıyor biotin minoxil kullan 2.aydan sonra priorin tablet al bence daha güzel olacaktır priorin bitkisel takviye diye biliorum biotin de zaten vitamin bağımlısı yapacak olan ilaçdan bence sakın bi yandan onarayım derken öteki taraftan tahribata uğrama ben şahsen hep doğal şeylerin peşindeyim çörek otu sarımsak vs böle şeyler kullanıyorum 21.gün bugün çok dökülme şu anda çok ama çok az oluyor inşallah şok dökülme bu şekilde tamamlanırsa tadından yenme z
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.