Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtaser

serdar beyin geniş alana başarılı bir ekim örneğini göremedim henüz, resim bile yok, az alan ekim örnekleri var hep.
    Aradan 6ay-9ay geçmiş geniş alanları olabildiğince kapatabilmiş bir örnek olsa keşke.

benım ekimimi serdar hoca yaptı alan geniş sayılır .
    akşam resim yüklicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

quote:

serdar beyin geniş alana başarılı bir ekim örneğini göremedim henüz, resim bile yok, az alan ekim örnekleri var hep.
    Aradan 6ay-9ay geçmiş geniş alanları olabildiğince kapatabilmiş bir örnek olsa keşke.

Ne ekerseniz onu biçerseniz, ne kadar ekilirse okadar çıkar sanırım, yoksa kökler burası geniş alan ben burda çıkmayayım felan demez heralde :)
    benim ekim yapılan alanıma başkaları 1000, 1500 yeter demişlerdi serdar hoca parasal sorun yoksa 3000 civarı ekelim, 2000 de yeterli olur ekim yapamazsak eğer fark iadesi yaparım demişti. Belli bir ekim sıklığından sonra aynı seansda ekim yapılamıyormuş.baya sık olur demişti sıkta oldu yani. Ama geniş bir alan için en az iki seans tercih edilmeli. tabi parayada kıyacan. X 2 , serdar gökrem'e baya bişey yazılmaya başlamış anlayamadım, kendisinin henuz kötü bir ekimi ile karşılaşmadık. gerçi karşılaştırmayıda doğru yapmak gerekir. bana sorarsan bu işi eniyi yapanlardan biri serdar gökrem, çünkü kendisini tercih ettim ben..ekimini beğenmiyen zaten kendisini tercih etmezde. hastalarından cevap veren yok forumun eskisi kendisine ekiminde vesile olduğum radicalultras var hatta. Biz bu forumda neler gördük neler. ama sezarın hakkını sezara veririz. doğruya doğru yanlışa yanlış. kal sağlıcakla. dostum sen ekimi yaptırdınmı ?

sempa uzun sure gıremedım foruma bir kaç arkadas buradan sogutur gibi oldu ,
    son 4-5 sayfayı okudum , hemen peşinen aklımda kalan ve bildiğim bir konuda cevap vereyım
    serdar hocanın ekimler kanlı diyen olmuş ama değil ,
    Kimsenın gozu korkmasın o kan gibi gorunen kırmızı kan havası veren şeyler benım de adını bilmediğim bir ilaç ,
    Mikrop kapmaması için sıkılıyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

quote:

Ne ekerseniz onu biçerseniz, ne kadar ekilirse okadar çıkar sanırım, yoksa kökler burası geniş alan ben burda çıkmayayım felan demez heralde :)
    benim ekim yapılan alanıma başkaları 1000, 1500 yeter demişlerdi serdar hoca parasal sorun yoksa 3000 civarı ekelim, 2000 de yeterli olur ekim yapamazsak eğer fark iadesi yaparım demişti. Belli bir ekim sıklığından sonra aynı seansda ekim yapılamıyormuş.baya sık olur demişti sıkta oldu yani. Ama geniş bir alan için en az iki seans tercih edilmeli. tabi parayada kıyacan. X 2 , serdar gökrem'e baya bişey yazılmaya başlamış anlayamadım, kendisinin henuz kötü bir ekimi ile karşılaşmadık. gerçi karşılaştırmayıda doğru yapmak gerekir. bana sorarsan bu işi eniyi yapanlardan biri serdar gökrem, çünkü kendisini tercih ettim ben..ekimini beğenmiyen zaten kendisini tercih etmezde. hastalarından cevap veren yok forumun eskisi kendisine ekiminde vesile olduğum radicalultras var hatta. Biz bu forumda neler gördük neler. ama sezarın hakkını sezara veririz. doğruya doğru yanlışa yanlış. kal sağlıcakla. dostum sen ekimi yaptırdınmı ?

sempa uzun sure gıremedım foruma bir kaç arkadas buradan sogutur gibi oldu ,
    son 4-5 sayfayı okudum , hemen peşinen aklımda kalan ve bildiğim bir konuda cevap vereyım
    serdar hocanın ekimler kanlı diyen olmuş ama değil ,
    Kimsenın gozu korkmasın o kan gibi gorunen kırmızı kan havası veren şeyler benım de adını bilmediğim bir ilaç ,
    Mikrop kapmaması için sıkılıyor,

Fotolari dort gozle bekliyor olucam,bendede alan genisligi var...ne kadar greft ekildi ve fiyatinida yazarmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son bir kaç sayfa belli başlı tartışmalar alıp başını gitmiş zaten uzun zamandır girmeme sebebim buydu ,

benim ekim serdar hoca tarafından yapıldı , 5 ay 25 gün geçti resimleri akşam koyacağım .

Saç ekimi yaptırmadan önce yaklaşık ankara -istanbul 20 merkezle görüştüm. İst dekilere mail atıp telefonla görüştüm.

Alnımın sağ üst köşesinde ve saçlarımın başladıgı alan da bir "ben" mevcuttu , bunu ekimi yapacak hiç bir dr görmezken nedense Serdar Hoca nın dikkatini cekti . Ve o "Ben" i aldırmadan ekim i yapamayacagını söyledi . (olayın ayrıntısını eylül ayında bu forumda yazmıştım) .Sebebi ise rengi,büyüklüğü ,şekli benım hosuma gitmedi demişti.

Neyse ufak bir operasyonla ekimden 15-20 gün önce "ben"i aldırdık, Allahtan aldırmısız . Hastanedeki dr bana iyi akıl etmişssiniz bu ben tümörleşiyormuş dedi.
    Son evresi artık dedi. Allah korumuş sizi dedi. Bu olayın üzerine yorum yapmıyorum zaten Serdar HOca hakkında ,

Yaptığı ekiminde şimdiden bile çok basarılı olduguna inanıyorum olmasaydı bile canı sagolsun derdim bana göre kendisi her şey den önce ADAM gibi ADAMdır , Akşam resim yüklerim . Herkes saglıcakla kalsın . ( güneş gören "ben"leri ihmal etmeyin hemen aldırın derim)
  • Sırayla ekliyorum

1 . resim ekimden 2 ya da 3 gün önce

2. resim ameliyat sırasında cektıgım donorlerın alım işleminden sonra verılen mola

NOt : resimleri küçültmeme ragmen ikili ve tekli atılabılıyor maalesef

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• 3. resim ameliyat sonra ki ilk gün (kanlı gibi görünsede onlar mikrop tutmaması için sıkılan adını bilmedigim ilaç)

4. resim 11 . gün resmi flaşlı cekılmıstır

• 5. resim 45 gun resmı şok dokulme sonrası

6. resim 105 . gun resmı

• 7 . resim 5 aylık hali .

resimler iphone dan cekıldı her bırı 2 mb ama burası 200 kb toplamda kabul ettıgı ıcın cok fire verdık resım kalıtesınden boyutlarınıa küçültmek için

• quote:

7 . resim 5 aylık hali .

resimler iphone dan cekıldı her bırı 2 mb ama burası 200 kb toplamda kabul ettıgı ıcın cok fire verdık resım kalıtesınden boyutlarınıa küçültmek için

Hocam gayet iyi olmus ve zamanla dahada iyi bi hale gelir umarim.fotograflar ve bilgelendirmer icin ayrica sagol ve bisey sormak istiyorum serdar bey sakaldan ekim yApiyormu ve sen kac greft ektirdin tesekurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: New Yorker

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Hocam gayet iyi olmus ve zamanla dahada iyi bi hale gelir umarim.fotograflar ve bilgelendirmer icin ayrica sagol ve bisey sormak istiyorum serdar bey sakaldan ekim yApiyormu ve sen kac greft ektirdin tesekurler...

saol kardesım darısı basına ,

Bildigim kadarı ile vucut tan bile alabiliyor ,
  • quote:

quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Ne kadar greft alindi ve ne kadar fiyata yapildi? Burdan iyi gorunuyor gayet..

• quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

quote:

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Alıntıları Göster

3500 Greft o zzamanlar 1 greft 1 tl idi.
    ama gecen hafta baska bır kuzenım yaptırdı aynı doktora 4000 greft 6000 Tl odedı.
  • Orijinalden alıntı: radicalultras

3500 Greft o zzamanlar 1 greft 1 tl idi.
    ama gecen hafta baska bır kuzenım yaptırdı aynı doktora 4000 greft 6000 Tl odedı.

Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: y_g_t

quote:

Orijinalden alıntı: kaanworld

Hazirana kadar minoxil yada minoxidil kullanacagim arkadaslar. Saclarin beslenmesi icin. Ekimi haziran gibi yaptiracagim doktorum da onay verirse ekimden sonraki yillarda da devam edebilirim. Doktor konusunda hala kararsizim ileride dokulme olucak belli o yuzden suan sadece sakaldan ekim istiyorum. Bakalim Dr.Umar ile kesin olarak anlasabilirsem butun detaylari yazacagim. Dipnot: Mr.Umar'dan hergun hic sasmadan saat 05.00 Am de mail aliyorum ve gayet iyi bir doktor. Ama ne yazikki bizim DOKTORCUKLARIMIZDAN HALA CEVAP ALAMADIM. NE UZUCU BIR DURUM!!!!

Hem 7000 greft 5000 Dolar fiyat verdi diosun hemde daha anlaşabilirsem diosan :sss
    Yaa sen bizimle dalga geçiosun yada Umar seninle dalga geçiyo
    :)

Dr Umar greft başı 5 dolar istiyor. Web sitesinde bu bilgi var. Ben de niyetlenmistim ama vize refuse olma riski ve bu durunda vereceğim en az 3000 dolar yol parasının ve alacağım 20 gün iznin çöpe gitme riski sebebiyle vazgeçtim.
    Yalnız Dr Umar ın yaptığı işi TR de veya başka bir yerde yapan, başka bir örnek varsa bile görmedim hiç. Buna göre de 5 dolar istiyor ki ABD gibi gelir düzeyinin yüksek olduğu bir memlekette 5 değil 15 dolar verecek çok adam bulunur.Dolayısıyla öyle kolayca üç beş gün hatta bir aya sıra alınabileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 20 Şubat 2013; 21:47:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glambert

shine hngi marka biotin onrdi doktor sana bir soru daha sordum kimse cvp yzzmamis bir daha soruyorum ekimden sonra ne zaman peruk takilabilir ve zarari varmidir

Glambert kardes, biotinin markasi solgar 5mg, ama markasi onemli degil biotin sonuçta saçlar için vitamin gunde 5mg. Peruk isine gelince sahsen ben tavsiye etmem hem greflere zarar verme riski var hem de yeni saçlarin hava almaz buda hiç saglikli degil, madem saç grefti yaptirdim burak su peruk isini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincenzo234

Arkadaşlar ben de saç ektiricem, benim tepede ve şakaklarda bariz açılma var, burda yazılanları okudum bayağı, tavsiye edilen bi merkezle görüştüm (karalama olmasın hadi ismini vermiyorum) resmimi yolladım sonra da konuşmaya gittim, bana dediler ki sana saç ekimi yapmayız yaparsak eski saçlara zarar veririz dediler, parasıyla değil mi istiyorum dedim ona rağmen yapmadı adam. Esas sebep az saç transferi olacak ya ondan sebep yapmıyor az para tutacak çünkü uğraşmak istemiyor... İşte memlekette tıbbın geldiği nokta bu.. 2 tane foto yolluyorum, bakın 2. fotoda gözüktüğü gibi benim kafanın arkasında saçlar bayağı sağlam hem de uzun, burdan bi dünya saç çıkar bana bu işi yapacak parada gözü olmayan doktor tavsiye eder misiniz?

Vincenzo kardes, senin tepen açik degil hafif seyrek, çogu insan greften sonra o sonucu bile alamiyor, yas kaç bilmiyorumda acele etmesende var olan saçlarini guçlestirmek için ilk zamanda ilaç kullansan bence daha iyi olur.
  • quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Masallah saca sekil vermeye baslamissin...
    Benim 4 ayi gecti ama saca sekil vermeye cekiniyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: unmercy

quote:

7 . resim 5 aylık hali .

Masallah saca sekil vermeye baslamissin...
    Benim 4 ayi gecti ama saca sekil vermeye cekiniyorum..

cok güzel görünüyor saçlarınız güle güle kullanın...
  • quote:

5. resim 45 gun resmı şok dokulme sonrası

6. resim 105 . gun resmı

radicalultras lütfen son aktuel tepeden bir foto koy.. bende oraya ektirdim yakinda yayinlayacagim benim fotolari hemen hemen 5 ay oldu benim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds8 -- 21 Şubat 2013; 0:51:02 >
  • Arkadaslar sac ekimi olali 6 gun oldu. Yikamadan sonra kafam cok kuruyor beni rahatsiz etmiyor ama acaba saclara bir zarazi olurmu. Krem kullansam mi.

Yardiminiz icin simdiden tesekurler

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.