Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (532. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

konuşanlar muhakkak eğitim almış kişilerr tabiiii ama gerçekten çok güven vericiler....Dora Hospital de yaptıran kişiyi gördüm çok iyi görünüyordu ve sonrasındada hastayı sürekli takip etmişler ayda 1 kere arayıp süreçle ilgilenmişler,,,Sonrasıda önemli,,bazı yerler yaptı parayı aldı eyvallah....5,000 greft i başka tanınmış merkezlerede sordum imkansız o kadar 1 kerede çıkaramazlar dedi ama adamlar yapıyormuş abi....bir çok yer 2,500-3000 ekiyormuş ama 2 seansa bırakıp amaç ticaret fazla para almak....5.000 greftlik saçı ilkinde 3000 ikincide 2000 ile ne olmuş oluyor 2 defa para ooohhhh ne güzel....ben niye 2 defa olayımki hem para hem zaman kaybı...

Hocam senin beynini nasıl yıkamışlar inan anlamadım. Şu yazını okuyunca inan hayrete düştüm. Gel senle bi deney yapalım. Kolunu 2 farklı yerinden ufak bir şekilde kesik at ama azcık kanasın. Sonra 1. kesiğe hiç birşey yapma 4 saat bekle. Diğer kesiğe ise hemen o anda ilaç sür bakalım hangisi daha çabuk iyi olucak! Akıl var mantık var. Günde 5000 ekiyoruz demişler e tabi dicek en iyisi benim havası vermek için. sen burda griliyosun ya hani oooo adamlr 5000 ekiyo hacı diye mesela! o ekilen 5000'den beklettikleri her graft ölüyo. ki 0 graftler jaç saat beklicek! Bu yalanlara kanma. Paran yoksa biriktir. Bak günde 300-400 ekenlere her güne farklı paramı alıyorlar. Hayır graft başı veriyorsun yine. Adamlar aldığı gibi direk ekiyor kafaya bekletmiyorlar. Böyle yapanlara kanmayın hocam. Paranıza yazık yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow83

Arkadaşlar bende sonunda saç ektirdim. çok uzun zamandır forumu inceliyordum. Sadece okuyordum herhangi bir paylaşımda bulunmadım. Ben İstanbul'da Ayşegül
    hanıma ektirdim saçları. Benim tepem komple açıktı, ensemde 4830 greft aldılar. Operasyon sırasındada çok güzel çok rahat cıkıyor greftlerin falan diyorlardı. Herneyse
    ön kısımdan arkaya doğru çok sıkı bir ekim yaptılar. Arkası açık kaldı biraz. Ekim okadar güzel oldu ki babamda gaza gelip ertesi günü ekim yaptırdı. Ondanda 4500
    greft aldılar. Onda daha seyrek ama tüm bölgeyi kapatacak bir ekim yaptılar. Daha yaşına uygun oldu. Bende açık kalan kısmı 2. seansta ektirmeyi düşünüyorum eğer
    seneye saçlarım beklediğim gibi güzel çıkarsa. Şuan tam 1 ay oldu ancak bir sorum olacak:

İlk ekim sonrası saç alınan bölgede ve ekilen bölgede kızarma olmuştu. Ense kısmı yavaş yavaş gecti 2 haftada. Ancak ekilen kısım hala kırmızı. Bu arada ekilen saçların
    yarısından fazlasıda döküldü. Yani şok dökülme sürecini yaşadım. Beni rahatsız eden şey kırmızılık. Sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Aynı durum babamdada var.
    Cildim hassastır bu arada ama kırmızılık biraz sinir bozucu. Bu tip bir gelişmeyi tecrübe eden bir arkadaşım varsa bunun normal yada anormal bir durum olup olmadığını
    söyleyebilirmi. Stres oluyorum gececekmi bu gecmeyecekmi?

Selamlar arkadasim aysegul hanimda yikama icin geldigimde karsilasmistik seninle,3100 greft almislardi bendende . benimse tam tersi alinan bolge cok kizardi ve acayip kasiniyor bendede sok dokulme oldu ekilen yerde okadar kizariklik yok sanirim kisiden kisiye hassasiyet degisiyor yarin bir ay olacak ben kendim makineye vurdum saclari cunku ekilen yerlerle diger saclar ayni uzunlukda olmuyor cirkin bir goruntu .2bucuk ay gectiginde prp ye baslayacagim 4ay sonunda resimleri paylasicam sende paylasirsin umarim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet dostum hatırladım seni, dinlenme odasında muhabbet etmiştik. Bende yanları ve arkayı makinayla 3 hafta gecince tras ettim görüntü kötü oldugu için. Ama ekim kısmını hic ellemedim. Aysegül hanım aramıstı 15 gün sonra, ona sordugumda cildin cok hassas günesten mutlaka koru zamanla gececektir dedi. Bilemiyorum 2 3 ay daha kızarık kafayla gezecekmisim gibi geliyor sanki. herneyse. Bende paylasıcam resimleri mutlaka zaten cekiyorum düzenli fotografları, ama dediğin gibi en az 4 ay gecmesi lazım. Şuan için insan bilemiyor sonucun nasıl olacagını. Benim ilk kabuklarım döküldügünde mükemmel bir görüntü olmustu. Aynaya bakmak icin zırt pırt banyoya gidiyordum :) Tabi simdi yarısından fazlası döküldü. O ilk ekim haline dönerse cok sevinicem. Bakıcaz artık. Su kırmızılık bir gecerse rahatlayacagım. Bu arada benimde alınan bölgede asırı kasınma oldu orasıda kızarık hala ama azaldı baya yada sac yogunlugundan daha az gözüküyor. Umarım tüm ektirenler istedigi sonucu alır. Sonucta kolay kolay girmiyoruz bu zahmetlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacivert76

quote:

Orijinalden alıntı: crow83

Arkadaşlar bende sonunda saç ektirdim. çok uzun zamandır forumu inceliyordum. Sadece okuyordum herhangi bir paylaşımda bulunmadım. Ben İstanbul'da Ayşegül
    hanıma ektirdim saçları. Benim tepem komple açıktı, ensemde 4830 greft aldılar. Operasyon sırasındada çok güzel çok rahat cıkıyor greftlerin falan diyorlardı. Herneyse
    ön kısımdan arkaya doğru çok sıkı bir ekim yaptılar. Arkası açık kaldı biraz. Ekim okadar güzel oldu ki babamda gaza gelip ertesi günü ekim yaptırdı. Ondanda 4500
    greft aldılar. Onda daha seyrek ama tüm bölgeyi kapatacak bir ekim yaptılar. Daha yaşına uygun oldu. Bende açık kalan kısmı 2. seansta ektirmeyi düşünüyorum eğer
    seneye saçlarım beklediğim gibi güzel çıkarsa. Şuan tam 1 ay oldu ancak bir sorum olacak:

İlk ekim sonrası saç alınan bölgede ve ekilen bölgede kızarma olmuştu. Ense kısmı yavaş yavaş gecti 2 haftada. Ancak ekilen kısım hala kırmızı. Bu arada ekilen saçların
    yarısından fazlasıda döküldü. Yani şok dökülme sürecini yaşadım. Beni rahatsız eden şey kırmızılık. Sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Aynı durum babamdada var.
    Cildim hassastır bu arada ama kırmızılık biraz sinir bozucu. Bu tip bir gelişmeyi tecrübe eden bir arkadaşım varsa bunun normal yada anormal bir durum olup olmadığını
    söyleyebilirmi. Stres oluyorum gececekmi bu gecmeyecekmi?

Selamlar arkadasim aysegul hanimda yikama icin geldigimde karsilasmistik seninle,3100 greft almislardi bendende . benimse tam tersi alinan bolge cok kizardi ve acayip kasiniyor bendede sok dokulme oldu ekilen yerde okadar kizariklik yok sanirim kisiden kisiye hassasiyet degisiyor yarin bir ay olacak ben kendim makineye vurdum saclari cunku ekilen yerlerle diger saclar ayni uzunlukda olmuyor cirkin bir goruntu .2bucuk ay gectiginde prp ye baslayacagim 4ay sonunda resimleri paylasicam sende paylasirsin umarim .

Evet dostum hatırladım seni, dinlenme odasında muhabbet etmiştik. Bende yanları ve arkayı makinayla 3 hafta gecince tras ettim görüntü kötü oldugu için. Ama ekim kısmını hic ellemedim. Aysegül hanım aramıstı 15 gün sonra, ona sordugumda cildin cok hassas günesten mutlaka koru zamanla gececektir dedi. Bilemiyorum 2 3 ay daha kızarık kafayla gezecekmisim gibi geliyor sanki. herneyse. Bende paylasıcam resimleri mutlaka zaten cekiyorum düzenli fotografları, ama dediğin gibi en az 4 ay gecmesi lazım. Şuan için insan bilemiyor sonucun nasıl olacagını. Benim ilk kabuklarım döküldügünde mükemmel bir görüntü olmustu. Aynaya bakmak icin zırt pırt banyoya gidiyordum :) Tabi simdi yarısından fazlası döküldü. O ilk ekim haline dönerse cok sevinicem. Bakıcaz artık. Su kırmızılık bir gecerse rahatlayacagım. Bu arada benimde alınan bölgede asırı kasınma oldu orasıda kızarık hala ama azaldı baya yada sac yogunlugundan daha az gözüküyor. Umarım tüm ektirenler istedigi sonucu alır. Sonucta kolay kolay girmiyoruz bu zahmetlere.
  • beyler merhaba,
    bir kaç gündür saç ekimi konusunda araştırıyorum
    foruma girip biraz okuduktan sonra saç ektirme konusunda süphelerim oluştu.
    - mikro motor teknigi kullanarak saçları aldıklarında saçın alındıgı yerde parca parca bir gorunum olusuyor sanırım bir kac fotoda bunu gordum.bu yaygın bir durum mu yoksa o isi yapan merkezin berbat is yapmasından mı kaynaklı?
    - ekim sonrası ilac kullanılıyormus bu sureklı mi, ne tarz ilaclar , yan etkılerı var mı?

gorustugum 1 klınık var istanbul hair center.burada ekim yaptıran var mı?
    ensede olusan parca parca durumla karsılastılar mı?
    bu yerle konustugumda bana senden ne kadar greft cıkarabılırsek onu cıkarıcaz dediler bana biraz sacma geldi. sonucta ihtiyacımdan fazla cekerlerse bu sefer aldıkları yer acılacak? bunun gibi is yapan merkezlere rastladınız mı??
  • ayrıca estecerrahi diye bir yer ile ilgileniyorum sanırım operasyonu yapan da opr.doktor. alp aslan
    operasyonu yapanın doktor olması da guven verıcı.burada ekıp yaptıran arkadaslar varsa onlardan bılgı almak ısterım
  • suwar, doktorların sıralaması
    1) saç
    2) sakal
    3) göğüs
    4) gerekirse ayak vs.

saç ve sakalı bir arada eken doktorlar mevcut, ama onlarda sakalı anca tepelere kullanıyorlar, onu bile anca bir senedir yapıyorlar sonuçlar garanti değil, birçok doktorda tercih etmiyor,
    diğer bölgeleri türkiyede kullanan birine denk gelmedim ama, hem çok maliyetli hemde çok acı verdiğini duymuştum.
    Dr. Hasson diye bir doktor var amerikada hepsini kullanıyor.

sitesi bu; http://www.hassonandwong.com/

ekim örnekleri; http://www.hassonandwong.com/patient_gallery/hair-transplant-gallery-general.php#hair_transplant_photos

9.000 'li örneği http://www.hassonandwong.com/patient_gallery/photo_viewer.php?pid=138&page=0&transplant_type=normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: erken57

Arkadaşlar ekim yaptıralı 3 ay 20 gün oldu. Son durumumu ekledim. Hala tepe bölgemden yeni saçlar çıktığını görebiliyorum. Şuan bile son halimden memnunum diyebilirim. 6. aya kadar tepe bölgem biraz daha sıklaşırsa, kuvvetlenirse ve uzarsa benim için iyi bir sonuç olur diye düşünüyorum. Allah saç nakli geçiren herkese istediği sonucu nasip etsin inşallah. Gerçekten nakil yaptırmak bi dert, sonuç beklemek daha başka bi dert.

110.gün flashsız
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

110. gün flashlı

110. gün flashlı

ekim öncesi

ekim öncesi

Erken arakdaşım seni çok iyi hatırlıyorum forumdan haziran ayında yazını okumuştum ilhan serdaroğluna ekim yaptırmıştın sanırım, ekimin çok güzel gözüküyor ALLAH tamamına erdirsin ve dahda güzel bir sonuç elde et inş ki görünüşe bakılırsa 10-12 ay sonra müthiş bir görüntün olucak maşallah ALLAH bizede nasip etsin inş
  • quote:

Arkadaşlar ekim yaptıralı 3 ay 20 gün oldu. Son durumumu ekledim. Hala tepe bölgemden yeni saçlar çıktığını görebiliyorum. Şuan bile son halimden memnunum diyebilirim. 6. aya kadar tepe bölgem biraz daha sıklaşırsa, kuvvetlenirse ve uzarsa benim için iyi bir sonuç olur diye düşünüyorum. Allah saç nakli geçiren herkese istediği sonucu nasip etsin inşallah. Gerçekten nakil yaptırmak bi dert, sonuç beklemek daha başka bi dert.

110.gün flashsız

110. gün flashlı

110. gün flashlı

ekim öncesi

ekim öncesi

Erken arakdaşım seni çok iyi hatırlıyorum forumdan haziran ayında yazını okumuştum ilhan serdaroğluna ekim yaptırmıştın sanırım, ekimin çok güzel gözüküyor ALLAH tamamına erdirsin ve dahda güzel bir sonuç elde et inş ki görünüşe bakılırsa 10-12 ay sonra müthiş bir görüntün olucak maşallah ALLAH bizede nasip etsin inş
  • Tamam ama ben diyorum ki yaptıran örneği gördümm....Çok güzel olmuş...En iyi referansta yaptıran kişinin saçıdır...Benim için önemli olan boşluğumu dolduracak bir ekim olması ve tek seansta....Ben operasyon günümüde aldım allahın izniyle yarın Dora Hospitaldeyim...Sizi tekrardan operasyon sonrası bilgilendireceğim....5.000 greft ekilen biri olarak:)))
  • Merhaba bende o merkezle görüştüm fakat hastane ortamında yapmıyorlar.Banada hastane dediler ben görüşmeyede gittim fakat bir tıp merkezi....Açıkçası güvenemedim...Bence kesinlikle hastane olması gerekiyor,sonuçta tıbbi bir müdahale sterillik açısından...
  • geçen sene bnde o kızarıklıklar 4-5 ay gecmedi.... daha 1 hafta olmadı ekim yaptırdım hiç kızarıklık yok kafamda.. ben bu senede olur zannettim ama demekki ayşegül hanım ın alımları için geçerliymiş kızarıklık.. 4-5 ay.. en az emin olun surucek kızarıklık.. inşallah çıkan saçlardan da memnun olursunuz.. Ben geçen sene ki felaketi duzelttim 1 hafta oldu ama dolasıyorum rahat rahat kafa 3 nnumara vurulmuş gibi kimse ekim olduguna inanmıyor.=) ALLAH bin kez razı olsun SEVİM BALCI YAVUZ.. gecen sene diger tarafı da sen ekeydin bu sene seni başka hastanelerde aramak zorunda kalmazdım.. olsun yarım işini mükemmel kapattı..Aldığı para sonuna kadar helal olsun.. bu ismi çok duyucaksınız ilerde.. bu yazılarımı hatırlayacaksınız o zaman.. herkese acil şifalar arkadaşlar..
  • MERHABA BENDE BUGÜN GÖRÜŞTÜMM DORA HOSPİTAL İLE HASTANEDE UZMANLARDA ÇOK İYİYDİ.BENDE BURADA YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM...SİZ YAPTIRDIKTAN SONRA YAZARSANIZZ BENDE BİLGİLENMEK İSTERİM NET KARARIMI VERMEDEN ÖNCE...TEŞEKKÜRLER...
  • SEVİM BALCI YAVUZ un telefonunu yazıyorum herkes özelden mesaj vs atıyor.. ister hastahanede ister hijyenik ortamda klinikte paranıza gore.. ama aynı kalitede ekimm..bana çok dua edin .. ona ediceksiniz haliyle ama ben vesile olucam bu sorundan en iyi şekilde kurtulmanıza.. 0 543 674 75 14
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalibree

quote:

Teşekkür ederim kardeş, çok şükür şuana kadar ters giden bişey olmadı. Allah sizlerede nasip eder inşallah. Allah herkesin kalbine göre versin. Bunca maddi manevi emek harcayıp olumsuz sonuç almak çok moral bozucu olsa gerek. Allah kimseye yaşatmasın.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

tibitermo aynı sorunu bende yaşıyorum. uzatsan dimdik önde sırıtıyorlar , kısa tutsan ensede koca bir iz. ben söktürmeyi düşünüyordum. epilasyonla sonuç alınabiliyorsa , çok iyi bir çözüm. şimdi anlayamadığım tek bir seansta bu kökler çıkıp bitiyormu. iğneli epilasyonla kılllarını dökmek için uğraşan bayanlar yıllarını harcıyorlar. 3 seansta bu kıl kökleri yok olucaksa bu harika bi durum olur..Sonucarını paylaşırsan memnun olurum. hayırlı olsun senin için.

futları alan 3 doktor biliyorum.
    1- Atila Kaya
    2-Hakan Doğanay
    3-HLC
    bu 3 isime ilave yapılacak yer var mı arkadaşlar.

zafka bildiğin , benim bilmediğim yerleri de sen ilave edermisin

epilasyonlada gül güzellik salonu.

@iflus1 dostum yara izini dövme ile kapatma konusunu düşünmeni öneririm. çünkü sonuçlar işte bu kadar başarılı olabiliyor. bu arada 1.2.3. yü söylemişsiniz bir 4. de ben ekleyim. REPAİR...

epilasyonla alındıktan sonra tüy gibi çıkıyor. buna emin olabilirsiniz. 3-4 seans sonra artık köklerin neredeyse hiç kalmadığını söylediler. zaten epilasyon hem ucuz hem hızlı.

malesef kel olmak bile büyük nimetmiş bunu mağdur olunca anlıyor insan.

tibitermo teşekkürler, reapair i de 4. olarak yazdık. yara izine dövme benimde ilgimi çeken bir konu. mantıklı bir yaklaşım . teşekkür ederim

Beni rahatsız eden kafa arkasındaki yara değil. O yaranın niçin olduğunu soran insanlar maalesef. Her defasında açıklama yapmak çok can sıkıcı. Meslek itibari ile öğretmen olduğum için haliyle çok daha fazla kişinin sorusuna maruz kalıyorum. Saç ektirdikten sonra hiç memnun kalmayıp devamlı saçını kazıyanlardan biriyim bende. Bu arkadaki yara izine dövme yaptırmayı düşündüm ciddi bir şekilde fakat devlet memuru olduğum için kafa arkasındaki şekilli bir dövmenin çok hoş karşılanmayacağını bildiğimden maalesef bu çözümden vazgeçmek zorunda kaldım. Fakat resimdeki arkadaş bu izi dövmeylemi kapatmış acaba. Eger öyle ise gayet başarılı bir çalışma. Bende yaptırmak isterim. Yada tekrar saç ektirmek dışında bir çözüm önerisi olan varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler...
  • Arkadaşlar en iyi ama en iyi yer neresi ? 18 yaşındayım ve ilerde kel olacağım o kesin. Şimdi bile kel denilecek bir vaziyet var tepe bölgesinde .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu kafayı nerde yaptırabilirim içinde insanlık olan arkadaşlara sesleniyorum allah yardım etsin herkeze valla herşey için cok teşekkkurler şimdiden eyvallah bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wineee -- 14 Eylül 2012; 19:33:05 >
  • arkadaşlar; yakın zamanda saç ektirmiş olanlarınıza bir kaç soru sormak istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.