Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ensar hastanesinden kiminle görüşebiliriz siteleride pek açılayıcı değil.selamlar
  • sayın moy size yazmıştım ama isminizi girmemişim.ensar hastanesindeki görüşeceğimiz doktorun ismi varmı acaba.birde ankarada dr ferruh bingöl ün ekimi konusunda bi,lginiz varmı dahaönce araştırmış olabileceğiniz için sormak istedim. siz mikromotorlamı ekim yaptırdınız bunun çok sık ekim yapmaya engel olduğunu duydum kalınlığı 1mm olduğu için çok sık yan yana delemiyormuş.3-4 firma arasından seçim yapmakta zorlanıyorum.sizce ensar hastanesi ve estworld ve megahairtarans.ben illaki doktorun ekmesi gerekir diye düşünmüyorum bu konuda el becerisi ve tecrübe önemli.acaba sayın moy sizce hangisi daha iyidir.sitedeki arkadaşlara yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.Allah sizden razı olsun.
  • Ensar Hastanesinde Dermotolog UZman Dr. Hamdi Osmanoğlu ile görüşebilirsiniz.Bulamayan benzer yerler ile karıştıran arkadaşlar özelden bana yazıyorlar onun için site linkini telefonu aşagıya ekledim.Ordan telefon edip kendisiyle saç nakli için görüşeceginizi belirtirseniz görüşebilirsiniz.Birde benim tavsiyem imkanınız varsa neresi olursa olsun mümkün oldugunca yüz yüze görüşün.
    Ankara da ki doktor hakkında bilgim yok, istanbuldakilere baktım hep.Bahsettiğin mikromotorun uçlarını değişik kalınlıkta kullananlar var.Çok sık yan yana delinmediği dogruda bu açılan deliklerin birleşmemesi yani birbirine temas etmemesi gerekiyor.Ondan kaynaklanıyor benim bildigim, açılan delikler birleşirse yaralar tek bir yara oluyor.Böylece iyileşme problemi çıkıyor ortaya.Birde sonuçta deliği ne kadar küçük açarsan aç aldıgın kök o delige sıgmazsa ne işe yarar.Aldıgın köküde daha dar çapta alman lazım bu durumda da köke zarar verme olasılığı büyük ölçüde ortaya çıkıyor.Yani durum aslında çok hassas.Ondan sonra kökler zarar görür, çok sık ektirdim dersin ama zarar gördükleri için çıkmayabilirler.Yani çok sık ekilmesi bir yana alırken köklere zarar verdilermi, acaba ekilenlerin hepsi çıkacakmı çıkmayacakmı orasını kimse bilemiyor.Onun için fazla riske girilmiyor.Sonuçta insan yapıyor bunu hata yapabilir. Benim edindiğim tecrübeler böyle.
    Sana diğer yerler için birşey söyleyemeyecegim pek, yalnız olumsuz yazılar okumuştum internette araştırınca.Ama sana tek söyleyebilecegim şey yaptırmış birilerini gör (yani benim gibi kobay) ondan sonra yaptır.Mesela ensar hastanesinin örnegi benim, diğerlerinden de benim gibi yaptırmış bul gör araştır ve benle kıyasla.Ondan sonra yaptır.Sonra geri dönüşü olmayan yollarda pisikolojisi bozulmuş insanlarla aynı kaderi paylaşabilirsin ne yazık ki!
    Allah hepimizden razı olsun.Memnun olanların benim için Allah Razı olsun demesi yeterlidir.

http://www.ensarhastanesi.com/

Dermotolog Uzman Dr. Hamdi Osmanoğlu

Birlik Mah. Atışalanı Cad. 835 Sok. No.: 2 Esenler / İstanbul

Tel.: 0212 628 58 01 (4 hat) 0212 431 90 12 - 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 29 Temmuz 2010; 14:36:41 >
  • Ankara da saç ekimi için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı arkadaşlar?
  • BAHADIR SERCAN AYAR'IN HAİRTRANSİST SAÇ EKİM MERKEZİ HAKKINDAKİ OLUMSUZ GÖRÜŞLERİM
    Merhabalar

Öncelikle böyle forumun varlığı fikirlerimizi beyan edebilmemiz açısından önemli. yaklaşık 1 ay süreden beri saç ekimi yaptırmak için araştırma yapıyorum. Doğru ekim merkezini bulmak ve uygun fiyata yaptırabilmek benim için önemli. Nihayetinde Hairtransist saç ekim merkezinde yaptırmaya karar verdim. Kurumda hasta ilişkilerinden sorumlu sekreter Yeliz hanımla görüşmelerimiz sonucu 250 tl ön ödeme yaparsam randevu tarihi verebileceklerini belirtiler. Bende verilen hesap numarasına bu parayı yatırdım. Ancak ilerleyen zaman içerisinde bu kuruma olan güvenim azaldı. Saç ekimine ilişkin hiçbir taahhüt vermeyen bu merkez. Kendime olan güvenimi de azalttı. Bunun neticesinde kendimi bu operasyona hazır hissettmediği farkettim. Bu nedenle hasta hakları çerçevesinde verilen operasyon tarihinden 7 gün önce sekreter yeliz hanımı arayarak iptal edilmesini kendimi hazır hissetmediğimi, bi süre daha düşüneceğimi ifade ettim. ön ödeme olarak gönderdiğim 250 tl nin tarafıma ödenmesini istedim. Önce ilk kez başımıza geliyor sizi sonra arayalım diyerek oyaladılar.Sonra tekrar aradım durumu sordum. Bana ödeme yapamayacaklarını ifade etitiler. Henüz biriinci adımı bile atmamışken ,zihnimde giderilmesi gereken onlarca soru varken bu kurumun bu işi hasta haklarını göz ardı ederek sadece para maksatlı tavrını sergilemesi niyetlerinin ne olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Hastanın düşünmeye, vazgeçmeye, tereddütlerinin giderilmesini beklemeye ihtiyacı olduğunu bilmeyen bi kurum operasyon sonrasında nasıl hasta haklarına riayet edecek düşündürücüdür. Televizyonlarda hasta haklarına oldukça saygılı gibi görünen bu kurum. Gerçekte böyle değildir. Hiçbir operasyon garantisi sunmamaktadır ama insanların onlara güvendiklerini ortaya koymak için verdikleri ön ödemelerin üzerine yatabilmektedir. Hiçbir şey yapmadan hiçbir masrafa girmeden.Şimdi bu kurumlara nasıl güveneceğiz. Bu işle uğraşan uzman arkadaşlara sesleniyorum. Bu saç ekim işi sadece cerrahi bi operasyon değildir. Hasta açısından durum çok yönlüdür. Karar vermek hem psikolojik, hem de çevresel nedenlerden kaynaklanan sosyolojik bi süreçtir. Meseleye salt ekonomik bakmak hasta algılarında olumsuz durumlara yol açmaktadır. sadece saç ekimi yapınca süreç tamamlanmıyor. Daha duyarlı olmanız gerekiyor. Teşekkürler. Ben hakkımı aramak için yasal işlemleri başlattım. Umarım sizler böyle bi deneyim yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkes73

BAHADIR SERCAN AYAR'IN HAİRTRANSİST SAÇ EKİM MERKEZİ HAKKINDAKİ OLUMSUZ GÖRÜŞLERİM
    Merhabalar

Öncelikle böyle forumun varlığı fikirlerimizi beyan edebilmemiz açısından önemli. yaklaşık 1 ay süreden beri saç ekimi yaptırmak için araştırma yapıyorum. Doğru ekim merkezini bulmak ve uygun fiyata yaptırabilmek benim için önemli. Nihayetinde Hairtransist saç ekim merkezinde yaptırmaya karar verdim. Kurumda hasta ilişkilerinden sorumlu sekreter Yeliz hanımla görüşmelerimiz sonucu 250 tl ön ödeme yaparsam randevu tarihi verebileceklerini belirtiler. Bende verilen hesap numarasına bu parayı yatırdım. Ancak ilerleyen zaman içerisinde bu kuruma olan güvenim azaldı. Saç ekimine ilişkin hiçbir taahhüt vermeyen bu merkez. Kendime olan güvenimi de azalttı. Bunun neticesinde kendimi bu operasyona hazır hissettmediği farkettim. Bu nedenle hasta hakları çerçevesinde verilen operasyon tarihinden 7 gün önce sekreter yeliz hanımı arayarak iptal edilmesini kendimi hazır hissetmediğimi, bi süre daha düşüneceğimi ifade ettim. ön ödeme olarak gönderdiğim 250 tl nin tarafıma ödenmesini istedim. Önce ilk kez başımıza geliyor sizi sonra arayalım diyerek oyaladılar.Sonra tekrar aradım durumu sordum. Bana ödeme yapamayacaklarını ifade etitiler. Henüz biriinci adımı bile atmamışken ,zihnimde giderilmesi gereken onlarca soru varken bu kurumun bu işi hasta haklarını göz ardı ederek sadece para maksatlı tavrını sergilemesi niyetlerinin ne olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Hastanın düşünmeye, vazgeçmeye, tereddütlerinin giderilmesini beklemeye ihtiyacı olduğunu bilmeyen bi kurum operasyon sonrasında nasıl hasta haklarına riayet edecek düşündürücüdür. Televizyonlarda hasta haklarına oldukça saygılı gibi görünen bu kurum. Gerçekte böyle değildir. Hiçbir operasyon garantisi sunmamaktadır ama insanların onlara güvendiklerini ortaya koymak için verdikleri ön ödemelerin üzerine yatabilmektedir. Hiçbir şey yapmadan hiçbir masrafa girmeden.Şimdi bu kurumlara nasıl güveneceğiz. Bu işle uğraşan uzman arkadaşlara sesleniyorum. Bu saç ekim işi sadece cerrahi bi operasyon değildir. Hasta açısından durum çok yönlüdür. Karar vermek hem psikolojik, hem de çevresel nedenlerden kaynaklanan sosyolojik bi süreçtir. Meseleye salt ekonomik bakmak hasta algılarında olumsuz durumlara yol açmaktadır. sadece saç ekimi yapınca süreç tamamlanmıyor. Daha duyarlı olmanız gerekiyor. Teşekkürler. Ben hakkımı aramak için yasal işlemleri başlattım. Umarım sizler böyle bi deneyim yaşamazsınız.

+1
    Yüzyüze değil yelefon ile bu kurum yetkilisi ile görüştüm, konuşmaları kesinlikle güven vermedi bana... Belki yanılıyor da olabilirm ama, konuşmalarında mantıksızlık, soğukluk sezinledim, eğer bir merkezde saç nakli yaptıracaksam bu kurum hairtransist olmayacak...
  • arkadaşlar aranızda ankarada saç nakli yaptıran varmı yada gözüyle gördüğü biri varmı.saygılarımla.
  • sayın moy saç ekiminiz çok başarılı olmuş tebrik ederim

bende kasım ayında ektirmeyi düşünüyorum ve 3.500 tl karşılığında bir yerle antlaştım

fiyatta benim açımdan çok önemli , benim saç şeklim sizinkine benziyor gibi

ekilecek alanda hemen hemen aynı gibi, ne kadar ücret ödediğinizi merak ettim, bizimle paylaşabilir misiniz
  • sayın moy size özel mesaj yollayamıyorum cep telefonu onayı gerejkiyormuş yapamadım onuda
    ensar hastenesindeki ekimde mikromotormu kullandılar yoksa sitesinde bahsettikleri gibi özel iğnelerlemi işlem gerçekleşti.bende ensarda karar verdim inşALLAH sizinki gibi iyi bir sonuç alırım.siz daha öncesinde araştırma yapmış biri olarak mikromotoryn olumsuzluklarını gördüp duydunuzmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: willerdem

sayın moy saç ekiminiz çok başarılı olmuş tebrik ederim

bende kasım ayında ektirmeyi düşünüyorum ve 3.500 tl karşılığında bir yerle antlaştım

fiyatta benim açımdan çok önemli , benim saç şeklim sizinkine benziyor gibi

ekilecek alanda hemen hemen aynı gibi, ne kadar ücret ödediğinizi merak ettim, bizimle paylaşabilir misiniz

Daha önce paylaştım ama bir kere daha belirteyim 2000 tl ödedim 3100 kök ektirdim..Seans olarak yaptırdım kaç adet kök oldugu farketmiyor sana ne kadar yapabilirlerse 1 seansta o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji06

sayın moy size özel mesaj yollayamıyorum cep telefonu onayı gerejkiyormuş yapamadım onuda
    ensar hastenesindeki ekimde mikromotormu kullandılar yoksa sitesinde bahsettikleri gibi özel iğnelerlemi işlem gerçekleşti.bende ensarda karar verdim inşALLAH sizinki gibi iyi bir sonuç alırım.siz daha öncesinde araştırma yapmış biri olarak mikromotoryn olumsuzluklarını gördüp duydunuzmu.

Mikromotor kullandılar, olumsuz yazılar okumuştum mikromotor hakkında daha önce ama sonuca bakmak lazım sonuç çok iyi ben memnunum.Orada yaptıracaksan iyi bir sonuç alacagından şüphen olmasın örnek benim çünkü.
  • Sayın Moy ve yeni ekim yaptıran arkadaşlardan resimler bekliyoruz yakın ve uzak mesafeden resimler de olursa memnun olurum...
  • moy arkadaşım öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. ben de senin gibi saç ektirmeyi düşünüyorum ve araştırma içindeyim şuan.devlet dairesinde de çalıştığım için ben ekime karar verirsem ne zaman yaptırmalıyım. yani belli bi uzun süre saçlarda kabarıklar durucak mı. yıllık izin de falan mı yaptırmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kado55

moy arkadaşım öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. ben de senin gibi saç ektirmeyi düşünüyorum ve araştırma içindeyim şuan.devlet dairesinde de çalıştığım için ben ekime karar verirsem ne zaman yaptırmalıyım. yani belli bi uzun süre saçlarda kabarıklar durucak mı. yıllık izin de falan mı yaptırmak gerekiyor.

Yıllık izinde yaptırman daha iyi imkanın varsa tabi ama yoksa 1 haftalık bir zamanda yeter.İmkan varsa sıcak olmayan zaman da yaptırman tavsiyemdir.Kışın veya sonbahar olabilir.Daha az sıkıntı çekersin.

Resimleri çekebilirsem bugün koyacagım kısmetse.
  • 1. SAYFADAKİ TAKİP ETTİĞİNİZ FOTOGRAFLARIN KONUNUN AYNISIDIR EKLEME YAPTIM BURAYADA KOPYALADIM 1. SAYFAYA DÖNMEYİN DİYE 3 AĞUSTOS YENİ FOTOĞRAF YÜKLENMİŞTİR.

İşte fotograflarım arkadaşlar daha 4. aya 15 mayısta girecegim saç nakli yapılalı, asıl saçların çogalması bu aylardan sonra başlıyor.Aslında sonuç için daha erken beklemek isteyen arkadaşlar için ilerki zamanlarda da fotograf gönderebilirim.Ekilen kıl kökü 3100 adet.

SAÇ NAKLETTİRMEDEN ÖNCEKİ SAÇIM
    http://www.imagesaving.com/images/saektirmed.jpg
    http://img824.imageshack.us/img824/264/s73003551024x768.jpg

SAÇ NAKİL SONRASI SAÇLARIM
    http://img708.imageshack.us/img708/8039/sa41024x768sonhali.jpg
    http://img175.imageshack.us/img175/2974/sa31024x768.jpg
    http://img708.imageshack.us/img708/8130/sa21024x768.jpg
    http://img714.imageshack.us/img714/9167/sa1024x768.jpg
    http://www.imagesaving.com/images/sacarkayen.jpg

24 HAZİRAN SAÇ NAKİL YENİ FOTOĞRAFLARIM AŞAGIDA 5 AY OLDU SAÇ NAKLİ YAPILALI

http://img291.imageshack.us/img291/1420/yensa.jpg
    http://img85.imageshack.us/img85/117/yensa2.jpg

3 AĞUSTOS 2010 SAÇ NAKİL EDİLMİŞ FOTOGRAFLARIM AŞAGIDA 6.5 AY OLDU SAÇ NAKLİ YAPILALI
    http://img148.imageshack.us/img148/9499/yensa1.jpg
    http://img683.imageshack.us/img683/117/yensa2.jpg
    http://img30.imageshack.us/img30/603/yensa3.jpg

3. Fotografta hafif ıslatılıp şekil verilmiştir.
    Bir sonraki resim eklememde tamamen ıslak saçımın fotografını koyacagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 3 Ağustos 2010; 22:34:09 >
  • editt: konunun kalitesi iyice düştü fotolar kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeymavi -- 13 Aralık 2010; 17:11:01 >
  • özel mesaj gönderemiyomuşum öyle bi uyarı geldi. öncelikle moy yeni saçların hayırlı uğurlu olsun. çok iyi bence... kuzeymavi kardeş 15 günlük bi süre yeterli mi ekim için. ne kadar ekileceğini muayeneye gitmeden karar veremiyormuyuz.bir de siz nerde ektirdiniz ve 15 günlük sonuç çok iyi gözüküyor. ne kadara maloldu. çok teşekkür ederim. yardımcıolursanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kado55

özel mesaj gönderemiyomuşum öyle bi uyarı geldi. öncelikle moy yeni saçların hayırlı uğurlu olsun. çok iyi bence... kuzeymavi kardeş 15 günlük bi süre yeterli mi ekim için. ne kadar ekileceğini muayeneye gitmeden karar veremiyormuyuz.bir de siz nerde ektirdiniz ve 15 günlük sonuç çok iyi gözüküyor. ne kadara maloldu. çok teşekkür ederim. yardımcıolursanız...

Merhaba İstanbul'da özel levent hastanesinde yaptırdım ben. 15 günlük sonuç gördüğünüz gibi ama bence en sağlamı bir 20-30 gün izin almak olur. Ama çalışmak gerekiyorsa illa ki bir hafta veya 10 gün sonra da rahatlıkla işe dönebilirsiniz bence ama saçlarınızı iyi korumak şartıyla. Ne kadar ekileceğine hastanede konuşarak oradaki ekiple beraber karar vermiştik ama siz daha az ektirmek isterseniz sizin istediğiniz kadar da olabilir. tabi ki ekimin ne kadar fazla olacağı da ensenizdeki saç kökü miktarına bağlı. umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • saolasın. peki ne kadar ücret verdin ve taksit imkanı oluyo mu....
  • Moy teşekkür ederim daha aydınlatıcı oldu son fotograflar...
    kuzeymavi senin önceki halinide görebilseydk daha iyi kıyaslardık ve şuan için yorum yapmak erken sanırım iyi yada kötü birşey söyleyemeyeceğim ancak ilk görüntü gayet hoş ekim yönü saç uzadıkça daha iyi anlaşılacak paylaşımın için teşekkürler zaman zaman fotograflarını paylaşırsan daha iyi olacağı kanısındayım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.