Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derman55

quote:

Orijinalden alıntı: serkanw42

quote:

quote:

ARKADAŞLAR BANA ÖZELDEN MSJ LAR ATILŞMIŞ VS OLMUŞ NE OLMUŞ BÖYLE YA BİR KİŞİ ÇIKIYOR BİRŞEYLER SÖYLÜYOR YALAN YANLIŞ 500 KİŞİ HAA DEMEKKİ BÖYLE DİYOR. ARKDŞLR BİRÇOK MERKEZ

Hakan hocanın avukatı bile senden iyi savunamaz, Tebrikler. Bu forum malesef çogunlukla hakan hoca yandaşları tarafından insanları hep yönlendirmektedir.

la geri insan ben ne yazmışım başka birisi başka sitede durumu anlatmış onu aktardım millet bana sordugu için .ben kendim görüştüm durum buymuş mu dedim de bana yazıyorsun....

Sen nasıl özgürce düşünceni yazmışsan bende özgürce düşüncemi yazdım, hakan hoca kötü birisi demiyorum en iyi ekim yapan yerlerden birisi ama neden en ufak bir eleştiride sanki kendi ailenden birisine laf söylenmişcesine yırtınıyorsun. Hatta bana hakaret edercesine savunuyorsun birilerini. Kardeşim burda eleştiriye açık olacaksınız eleştiriyi kaldıramıyorsan burda paylaşmayacaksın bişey.

bilader yazını kopyalayayım
    ''Hakan hocanın avukatı bile senden iyi savunamaz, Tebrikler. Bu forum malesef çogunlukla hakan hoca yandaşları tarafından insanları hep yönlendirmektedir.''

sen kimseyi, eleştirmedin dogrudan bana laf söyledin bende sana cvbını verdim Farkındaysan bana çamur attın .umarım mutlusundur şimdi.... evet hakan doğanayı savunuyorum itirazı olan varmı ??????????? arkdşlar şunu neden kimse anlamak istemiyor çözedim. ben oraya ekim yaptırdım ve sonucundan çok memnunum hatta çevremden bazı arkdşlarda ektirdi onlarda çok mutlu. ben adamı tanıyorum, ekim yaptıgı yeri biliyorum , teknigini biliyorum ve bunlar hakkında yalan yanlış birşey söylenirse kendime söylenmiş gibi o öyle değil böyle diye cvp veriyorum bu kime neden batıyor anlamadım gitti.... sonrasında AVUKATLIK YAPMADIM bir mevzu olmuş ve ben o merkeze ektirdigim için arkdşlar bana özel msjlarda olsun yada facebookumda olsun durum nedir bilgin varmı diye sormuşlar bende kendi görüşmem olmadı ama bir arkdş görüşmüş telefonda ve durum böylemiş diyerekten direk başka siteden kopyalama yaptım ve soran arkdşlra sundum. bu avukatlıksa yada hakan doğanay yandaşlığı ise okdir. ben yandaşım avukatım, hakan hocanın elamanıyım. itirazı olan varsa gelsin bilader yeter artık yaa..... burda herkez azına geleni yazıyor biz birşey yazdık mı yok reklamcı yok yandaş deniyor... size ne bilader kaç kuruşluk aklınızla yazıyorsunuz o yazıları anlamadım gitti. burda illa birileri sevmek için bizi ve çevremizdekileri mutlu ettigi için hakkında olumlu şeyler yazmak illaki onun adamı olmak mı demektir. yada bir şey hakkında gerçek dogru bilgiyi bildigin halde birileri yalan yanlış o konuda yazı yazdıgı zaman yok o öyle degil böyledir demek reklamcı o kişinin adamı olmak demek mi? bırakın artık şu çocuk beyniyle yazılar yazmayı 10 yaşındaki çocuklar bile bu kadar saf olamaz. demekki saflıktan degil bilerek isteyerek çamur at izi kalsın şeklinde yazıyorsunuz. demekki art niyetlisiniz. bu da demek oluyor ki asıl siz REKLAMCI , SİZ BİRYERİN adamısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 5 Haziran 2012; 15:00:05 >
  • @karahan1987 güzel bi ekim olmuş hayırlısı olsun en azından bu saatten sonra çok iyi koru saçlarını geçmiş olsun tekrardan :)

ekimden sonra minoxil,biotin, vs ilaç kullandımı kardeşim?
    şampuan olarak ne kullanıyorsun? kaç günde kaç kez saçlarını yıkıyorsun?
    ayrı bi bakım uyguladınmı saçlarına? geçmiş olsun tekrardan..
  • @karahan1987
    Açıklığın zaten fazla değilmiş ve saçların kalın telli olduğu için saçlanma adına iyi bir ekim olmuş. Ha ön çizgini çok beğendim dersem yalan söylemiş olurum ama yaptıran kişi memnun olduğu sürece ben prensip olarak olumlu tarafların görülmesi taraftarıyım. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsn-üTalil

@karahan1987
    Açıklığın zaten fazla değilmiş ve saçların kalın telli olduğu için saçlanma adına iyi bir ekim olmuş. Ha ön çizgini çok beğendim dersem yalan söylemiş olurum ama yaptıran kişi memnun olduğu sürece ben prensip olarak olumlu tarafların görülmesi taraftarıyım. Hayırlı olsun.

evet dostum arkadaşın ekimi güzel olmuş bende sana katılıyorum. en büyük şansı saçlarının çanlı olması bencede ama forumda yeni arkadaş galiba birilerini kötülüyerek kendi ektirdiği yeri ön plana çıkartmaya çalışyor. yalnış olan bu o yerinde kötü ekimleri var onlardan bahsetmiyor hiç
  • quote:

ARKADAŞLAR BANA ÖZELDEN MSJ LAR ATILŞMIŞ VS OLMUŞ NE OLMUŞ BÖYLE YA BİR KİŞİ ÇIKIYOR BİRŞEYLER SÖYLÜYOR YALAN YANLIŞ 500 KİŞİ HAA DEMEKKİ BÖYLE DİYOR. ARKDŞLR BİRÇOK MERKEZ

la geri insan ben ne yazmışım başka birisi başka sitede durumu anlatmış onu aktardım millet bana sordugu için .ben kendim görüştüm durum buymuş mu dedim de bana yazıyorsun....

Sen nasıl özgürce düşünceni yazmışsan bende özgürce düşüncemi yazdım, hakan hoca kötü birisi demiyorum en iyi ekim yapan yerlerden birisi ama neden en ufak bir eleştiride sanki kendi ailenden birisine laf söylenmişcesine yırtınıyorsun. Hatta bana hakaret edercesine savunuyorsun birilerini. Kardeşim burda eleştiriye açık olacaksınız eleştiriyi kaldıramıyorsan burda paylaşmayacaksın bişey.

bilader yazını kopyalayayım
    ''Hakan hocanın avukatı bile senden iyi savunamaz, Tebrikler. Bu forum malesef çogunlukla hakan hoca yandaşları tarafından insanları hep yönlendirmektedir.''
    Hakan hocanın avukatı bile senden iyi savunamaz, Tebrikler. Bu forum malesef çogunlukla hakan hoca yandaşları tarafından insanları hep yönlendirmektedir.

sen kimseyi, eleştirmedin dogrudan bana laf söyledin bende sana cvbını verdim Farkındaysan bana çamur attın .umarım mutlusundur şimdi.... evet hakan doğanayı savunuyorum itirazı olan varmı ??????????? arkdşlar şunu neden kimse anlamak istemiyor çözedim. ben oraya ekim yaptırdım ve sonucundan çok memnunum hatta çevremden bazı arkdşlarda ektirdi onlarda çok mutlu. ben adamı tanıyorum, ekim yaptıgı yeri biliyorum , teknigini biliyorum ve bunlar hakkında yalan yanlış birşey söylenirse kendime söylenmiş gibi o öyle değil böyle diye cvp veriyorum bu kime neden batıyor anlamadım gitti.... sonrasında AVUKATLIK YAPMADIM bir mevzu olmuş ve ben o merkeze ektirdigim için arkdşlar bana özel msjlarda olsun yada facebookumda olsun durum nedir bilgin varmı diye sormuşlar bende kendi görüşmem olmadı ama bir arkdş görüşmüş telefonda ve durum böylemiş diyerekten direk başka siteden kopyalama yaptım ve soran arkdşlra sundum. bu avukatlıksa yada hakan doğanay yandaşlığı ise okdir. ben yandaşım avukatım, hakan hocanın elamanıyım. itirazı olan varsa gelsin bilader yeter artık yaa..... burda herkez azına geleni yazıyor biz birşey yazdık mı yok reklamcı yok yandaş deniyor... size ne bilader kaç kuruşluk aklınızla yazıyorsunuz o yazıları anlamadım gitti. burda illa birileri sevmek için bizi ve çevremizdekileri mutlu ettigi için hakkında olumlu şeyler yazmak illaki onun adamı olmak mı demektir. yada bir şey hakkında gerçek dogru bilgiyi bildigin halde birileri yalan yanlış o konuda yazı yazdıgı zaman yok o öyle degil böyledir demek reklamcı o kişinin adamı olmak demek mi? bırakın artık şu çocuk beyniyle yazılar yazmayı 10 yaşındaki çocuklar bile bu kadar saf olamaz. demekki saflıktan degil bilerek isteyerek çamur at izi kalsın şeklinde yazıyorsunuz. demekki art niyetlisiniz. bu da demek oluyor ki asıl siz REKLAMCI , SİZ BİRYERİN adamısınız.

Öncelikle kullandıgın hakaret kelimeleri için seni kınıyorum.

Kimsenin hakan hocanın ekimlerine birşey söyledigi yoktur, ben kendimde daha önceki postlarımda belirtmişimdir hakan hoca saç ekiminde çok iyi biridir. Ama kimsede eleştirilmez degildir. Ben istedigim kişiyi istedigim gibi burda eleştiririm başkalarıda eleştirebilir. Ama kim hakan hocaya laf söylese ilk atlayanlardansın sen. Senin ekimin güzel olmuş evet Allah dahada güzel yapsın saçlarını. Zaten sendeki doner bölgesiyle saç tipinle saç açıklıgınla yapılan ekimin kötü çıkmasına imkan yoktur. Bu işte kendini geliştirmiş her doktor en az şuanki halin kadar güzel bir ekim çıkarırdı sana. Ama ekim fotolarındanda belli oluyor ilk ekim başından başlanmış sonuna kadar titizlikle fotograflar çekilmiş ve reklam için hazır vaziyete getirilmiş bir ekim seninki. Zaten bunu anlamamak için kör yada saf olmak lazım. Hemen hemen her sayfada foton ve hakan hocayı öven mesajların var. Sadece burasıylada sınırlı degil bir çok forumdada aynı işi yapıyorsun. Araştırma yapan kişiler zaten geçmiş mesajlara mutlaka bakarlar ve ekimini begenmişlerse gider yaptırırlar hakan hocaya her sayfaya resim koyup hakan hoca hakan hoca diye insanların bir taraflara yönlendirmeyi bırakın. Artık yeni arkadaşlar resim paylaşsın yeni güzel ekim yapan yerler ortaya çıkaralım. Bir yıla yakındır her sayfada senin fotolarına bakmaktan başka forumlarda senin fotolarını görmekten hakan hocayı övmelerinden bıkkınlık geldi.

Hakan hocayı eleştirdigim konu fiyat konusu ve hasta seçmesidir, senin gibi donör alanı güzel açıklıgı çok fazla olmayan kalın saç teli yapısı olan kişileri seçip güzel ekimler çıkartıyor. Ben hakan hocanın hiç açıklıgı geniş olupta ince telli birisine ekim yaptıgını yada güzel sonuç aldıgını görmedim. Böyle olan hastalarına ekim yapmaktan kaçıyor ya bana çıkardıgı 14 bin tl lik fiyat gibi fahiş fiyat isteyip hastayı caydırıyor yada ekim için uygun degil diyip ekimi yapmıyor.

Artık hemen hemen her ilde saç ekimi yapılıyor uygun fiyatada bir çok güzel ekim yapan yerler varken. Bu forumların özellikle hakan doganay gibi 2 3 hoca ve yandaşları tarafından zaptedilmesi insanları hep biryerlere yönlendirmeleri beni huzursuz ediyor. 1 yıldır aynı kişilerin her sayfada aynı fotoları paylaşıp aynı ismi ön plana çıkarmalarından bıktık artık. Bende dahil bu foruma ilk göztadan kişiler sanarki türkiyede sadece 2 3 saç ekim merkezi var yada sadece 2 3 tane hoca iyi ekim yapıyor diğerleri ekim yapamıyor gibi bir imaj çizilmiş.

Birde bana reklamcı demişsin. Ben ekim yaptıralım 16 gün oldu ne forumdan ne özelden ekim yaptırdıgım yeri soran kişilere isim vermedim. Güzel sonuç çıkarsa koyarım foto isteyen gider isteyen gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derman55 -- 5 Haziran 2012; 17:29:41 >
  • bu forum ne olmus abiler boyle, milletin beklentilerini karsilamaktan cok 3-5 kisinin sac konusu disinda tartisma alanina donusmus, yahu arkadaslar bir umutla insanlar buraya yazilanlari okuyor bir fikir alirmiyim bir isik parlarmi diyor gozumde,

allahini kitabini seven icinde azicik insana saygisi olan arkadaslara sesleniyorum sadece yardimci olabilecegimiz faydali tartismalari surdurelim. yok o iyi bu kotu olmuyor boyle, kime ne faydasi varki anlamis degilim . konu amacindan sapmis ozune dondurmek yine bizlerin elinde, esasen yanlis yonlendirmeler konusunda bir iki kelam etmek isterim bende,

polemik olmasin diye uye ismi vermeden diyebilirim ki bazi arkadaslarin yorumlari 3-5 farkli sitede yer aliyor, yahu anlarim 1-2 site aciklarsin kendi durumunu gorusunu ama fazlasi ne yazikki reklam mahiyeti guduyor diye dusunmeden yapamiyorum.

olmasi gereken ben ektirdim mutluyum sunun icin mutlu degilim bunun icin gibi yazilsa herkeste memnun olsa,

herkesin parasina zamanina caninin yanmasina yazik tabiki, hele hele cocugunun bogazindan kisipta ekim yaptiracak arkadaslari yanlis yonlendirmeye calisan insanlarin varligini dusunemiyorum burada,

bu arkadaslara tavsiyem gidin pis isler yapin orada kazanc daha fazla,

simdi sadece fikir almak istiyorum 2 ekim firmasindan hangisini tercih edersiniz siz. 15 yer ile gorustum en sonunda 2 ye dusurdum bu araligi ve geriye ilhan bey ve fatoscan hanim kaldi. ve ikisininde orani %50 - %50

ilhan bey agir basiyor ekimi kendisi yapacak, fatoscan hanim agir basiyor ekimi hastanede yapacak, ne dusunuyorsunuz birseyler soylemek istermisiniz, fiyatlarida hemen hemen ayni,

tartismaya cekmeden sadece bir ufak not veya birikimlerinden duyumlarindan dolayi birseyler soylemek isteyen arkadaslarimindan bir iki soz duymak isterim, allah yoldasiniz olsun hepimizin
  • Arkadaşlar konu saç nakili ama ara ara var olanları korumak içinde yazıyoruz. Nitekim nakil yapan doktorlarımızın bazıları dahi belirli şampuan, besin veya vitaminler önerebiliyor.
    Biotin siparişim geldi. 5 mg olanından aldım. Prospektüsünü okurken "yemek aralarında alınmalıdır" şeklinde bir ifade okudum.
    Bu ne şimdi Yemeğin ortasında hapı çıkarıp mı yutacağız yoksa iki öğün arasında mı alacağız?
    Bu vitamin desteğini kullanan arkadaşlar işin doğrusu için beni bilgilendirebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar konu saç nakili ama ara ara var olanları korumak içinde yazıyoruz. Nitekim nakil yapan doktorlarımızın bazıları dahi belirli şampuan, besin veya vitaminler önerebiliyor.
    Biotin siparişim geldi. 5 mg olanından aldım. Prospektüsünü okurken "yemek aralarında alınmalıdır" şeklinde bir ifade okudum.
    Bu ne şimdi Yemeğin ortasında hapı çıkarıp mı yutacağız yoksa iki öğün arasında mı alacağız?
    Bu vitamin desteğini kullanan arkadaşlar işin doğrusu için beni bilgilendirebilirler mi?

Biotinin markasına göre değişiyor o bildiğim kadarıyla. Örneğin medobiotin yemeklerden önce alınırken, Solgar biotin yemekten sonra alınıyor. Hp biotin falan mı aldın. O yemek arasında alınıyor sanırım. Yemek arası derken ben yemek yerken diye anladım.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar konu saç nakili ama ara ara var olanları korumak içinde yazıyoruz. Nitekim nakil yapan doktorlarımızın bazıları dahi belirli şampuan, besin veya vitaminler önerebiliyor.

Biotinin markasına göre değişiyor o bildiğim kadarıyla. Örneğin medobiotin yemeklerden önce alınırken, Solgar biotin yemekten sonra alınıyor. Hp biotin falan mı aldın. O yemek arasında alınıyor sanırım. Yemek arası derken ben yemek yerken diye anladım.

Evet HP biotin aldım. Yemek yerken alınacaksa problem o ne öyle. Yemeklerde genelde kalabalık yerlerde olurum. Kahvaltı hariç. Onuda yapmam :)
  • @nicelifeuk dr. ilhan bey ile görüşmedim onun için birşey diyemem..
    özel levent hastanesi-boğaziçi hastanesi-ensar hastanesi-estehair-esteworld-çevre hastanesi bunlarla görüştüm..

kararım çevre hastanesi oldu.. memnun olmayanı var olanı var.. bu sitede pozitif birşey söylersen reklam negatif söylersen bağnaz oluyosun abi, benim sana önerim 4 gün hastanede yatabiliyosun yat derim imkanın varsa 1o uncu güne kadar hergün hastanede saçlarını yıkat derim.. bunu dr.ilhan sağlıyorsa ve hakkındaki duyumlarında iyiyse karar senin kardeş..

Hayırlısı olsun şimdiden ama çevre hst. için sana tek birşey diyebilirim ilgiden alakadan vs. memnun kalırsın emin ol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicelifeuk

bu forum ne olmus abiler boyle, milletin beklentilerini karsilamaktan cok 3-5 kisinin sac konusu disinda tartisma alanina donusmus, yahu arkadaslar bir umutla insanlar buraya yazilanlari okuyor bir fikir alirmiyim bir isik parlarmi diyor gozumde,

allahini kitabini seven icinde azicik insana saygisi olan arkadaslara sesleniyorum sadece yardimci olabilecegimiz faydali tartismalari surdurelim. yok o iyi bu kotu olmuyor boyle, kime ne faydasi varki anlamis degilim . konu amacindan sapmis ozune dondurmek yine bizlerin elinde, esasen yanlis yonlendirmeler konusunda bir iki kelam etmek isterim bende,

polemik olmasin diye uye ismi vermeden diyebilirim ki bazi arkadaslarin yorumlari 3-5 farkli sitede yer aliyor, yahu anlarim 1-2 site aciklarsin kendi durumunu gorusunu ama fazlasi ne yazikki reklam mahiyeti guduyor diye dusunmeden yapamiyorum.

olmasi gereken ben ektirdim mutluyum sunun icin mutlu degilim bunun icin gibi yazilsa herkeste memnun olsa,

herkesin parasina zamanina caninin yanmasina yazik tabiki, hele hele cocugunun bogazindan kisipta ekim yaptiracak arkadaslari yanlis yonlendirmeye calisan insanlarin varligini dusunemiyorum burada,

bu arkadaslara tavsiyem gidin pis isler yapin orada kazanc daha fazla,

simdi sadece fikir almak istiyorum 2 ekim firmasindan hangisini tercih edersiniz siz. 15 yer ile gorustum en sonunda 2 ye dusurdum bu araligi ve geriye ilhan bey ve fatoscan hanim kaldi. ve ikisininde orani %50 - %50

ilhan bey agir basiyor ekimi kendisi yapacak, fatoscan hanim agir basiyor ekimi hastanede yapacak, ne dusunuyorsunuz birseyler soylemek istermisiniz, fiyatlarida hemen hemen ayni,

tartismaya cekmeden sadece bir ufak not veya birikimlerinden duyumlarindan dolayi birseyler soylemek isteyen arkadaslarimindan bir iki soz duymak isterim, allah yoldasiniz olsun hepimizin

Yazilarimi okursan Cevre Hastanesi ile ilgili bilgilenirsin. Ilhan hocayi bilmiyorum. gercekten kendisi yapiyorsa ve 3 gun hastane ortaminda kalabiliyorsan onda yaptir derim.
    Benim 4.aya girecek. Cevrede yaptirdim ama hala sapkayla geziyorum. saclar cikiyor ama gören hemen anliyor ekim oldugunu.
    iyi arastir. cevre kötü bir yer degil ama tavsiye etmiyorum. Fabrikasyon ekim yapiliyor. bir ekibe günde iki ekim yaptirdiklari icin hizli calisiyorlar. o yüzden tavsiye etmiyorum.

Sunu herkes iyi okusun. 5-10 sene sonra ekim yaptiranlarin hepsi pisman olacak. bu lafimi unutmayin. bu sefer bu ektirdiklerimizi geri almalari icin doktor arayacagiz..
  • quote:

quote:

quote:

Evet HP biotin aldım. Yemek yerken alınacaksa problem o ne öyle. Yemeklerde genelde kalabalık yerlerde olurum. Kahvaltı hariç. Onuda yapmam :)

Firma gibi ürünleri de esrarengizmiş :) Yemekten hemen sonra alsan da birşey farketmez heralde.
  • 56 ıncı gün nezmn cıkmya baslar saçlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky23

56 ıncı gün nezmn cıkmya baslar saçlar :)

90. Günden sonra cikmaya basliyorlar. Sikinti yapma. Cikarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok12345 merak etme istedigin gibi olmayacak. Cikiyor saclar. 3-6 ay arasi dedikleri gibi cikiyorlar. Ama daha tam istedigim gibi degil. Haftaya 4. Ay olacak. O zaman paylasirim resimleri.

• quote:

yav arkadaş tamam konu uzamasın kimseyide rahatsız etmeyelim bu son yazışım. ya sen cahilsin anlamıyorsun yada anlamak istemiyor işine gelmiyor. 1.yukarıdaki yazı sana ait orada hakan doğanayı mı eleştirdin bana hakaret mi ettin onu bir öğren önce. sonrasında demişsinki reklam için fotograf çekilmişsin. ya bu ne saflıktır ne saçma sapan birşeydir. başka merkezleri bilmem arkdş diğerlerinde ektirmedim ama benm ekim yaptırdıgım yerde fotograf çekilebiliyorsun. tek ben degil tüm hastalarının resimleri baştan sona çekiliyor zaten. sen istersen bunları alırsın paylaşmak isteyen paylaşır istemeyen paylaşmaz. diger sitelere gelince evet biladerim sitelerden yazanlar oldu illaki sizlerede gelmiştir msjları bizim sitede de paylaşırmısınız diyerekten. amacımız ne zaten insanlara yardımcı olmak iyi yerleri ön plana çıkarmak degilmi . ne oldugu belli olmayan para ugruna insanların umutlarını hayallerini yaşamını belkide elinden alan yerlerin kendilerini bastıra bastıra biz buyuz derken olmadıklarını gösterip iş yapmalarını eengelliyoruz zaten. bu demek degildir ki ben istedigim yerde özgür irademle kendi izlenimlerimi başımdan geçenleri yazamam insanlarla paylaşamam. illa biryerle anlaşmışmı olmam lazım hayallerimi bana yeniden kazandıran kendisini adam gibi adam olarak gördügüm her şekilde parayla pulla ödeyemicegim bir ekim gerçekleştiren yeri sevip övmek için.. sen kardeşim ben olsan benm gibi beklemedigin güzellikte bir ekim geçirmiş olsan ekim merkezini savunmaz iyi yada kötü yorum yapmazmıydın. neymiş parasını verdim iş bitti ne alakadır ya. o zmn heryerde parayla bu işi yapan yerler var. o zmn en iyisi neresidir diye araştırmayalım herkez gitsin parasını versin bitsin bu iş. niye yazıyoruz neden araştırıyoruzki o zmn. yada kötü ekim olmuş vatandaşın parasını verdi yaptırdı yazma kardeşim kötü ekti diye o zmn, iyi oldugu zaman yazmıcakmışız ya kötüykende yazmayın.... derman bunlar tek sana degildi tüm bu konuda saçma sapan düşüncelere giren arkdşlaraydı. eğer yaşın büyük ve cahil de değilim diyorsan şu yazdıklarımı anlamak için sakince tarafsız kendine yazılmamış gibi bir kez okusan yeterlidir.
  • Ben bu tartismalardan bisey anlamadim kafam iyice karisti, simdi hakan doganay türkiyenin en iyi sac ekimcisi mi yoksa acikligi az donör alani güclü sac telleri kalin hastalarla ün yapmaya calisan birimi

• quote:

quote:

yav arkadaş tamam konu uzamasın kimseyide rahatsız etmeyelim bu son yazışım. ya sen cahilsin anlamıyorsun yada anlamak istemiyor işine gelmiyor. 1.yukarıdaki yazı sana ait orada hakan doğanayı mı eleştirdin bana hakaret mi ettin onu bir öğren önce. sonrasında demişsinki reklam için fotograf çekilmişsin. ya bu ne saflıktır ne saçma sapan birşeydir. başka merkezleri bilmem arkdş diğerlerinde ektirmedim ama benm ekim yaptırdıgım yerde fotograf çekilebiliyorsun. tek ben degil tüm hastalarının resimleri baştan sona çekiliyor zaten. sen istersen bunları alırsın paylaşmak isteyen paylaşır istemeyen paylaşmaz. diger sitelere gelince evet biladerim sitelerden yazanlar oldu illaki sizlerede gelmiştir msjları bizim sitede de paylaşırmısınız diyerekten. amacımız ne zaten insanlara yardımcı olmak iyi yerleri ön plana çıkarmak degilmi . ne oldugu belli olmayan para ugruna insanların umutlarını hayallerini yaşamını belkide elinden alan yerlerin kendilerini bastıra bastıra biz buyuz derken olmadıklarını gösterip iş yapmalarını eengelliyoruz zaten. bu demek degildir ki ben istedigim yerde özgür irademle kendi izlenimlerimi başımdan geçenleri yazamam insanlarla paylaşamam. illa biryerle anlaşmışmı olmam lazım hayallerimi bana yeniden kazandıran kendisini adam gibi adam olarak gördügüm her şekilde parayla pulla ödeyemicegim bir ekim gerçekleştiren yeri sevip övmek için.. sen kardeşim ben olsan benm gibi beklemedigin güzellikte bir ekim geçirmiş olsan ekim merkezini savunmaz iyi yada kötü yorum yapmazmıydın. neymiş parasını verdim iş bitti ne alakadır ya. o zmn heryerde parayla bu işi yapan yerler var. o zmn en iyisi neresidir diye araştırmayalım herkez gitsin parasını versin bitsin bu iş. niye yazıyoruz neden araştırıyoruzki o zmn. yada kötü ekim olmuş vatandaşın parasını verdi yaptırdı yazma kardeşim kötü ekti diye o zmn, iyi oldugu zaman yazmıcakmışız ya kötüykende yazmayın.... derman bunlar tek sana degildi tüm bu konuda saçma sapan düşüncelere giren arkdşlaraydı. eğer yaşın büyük ve cahil de değilim diyorsan şu yazdıklarımı anlamak için sakince tarafsız kendine yazılmamış gibi bir kez okusan yeterlidir.

Ben bu forumda üye isem istedigim kişiyi kurumu yada şahısı uslup kuralları çevçevesinde istedigim gibi eleştiririm. Senin özelliginmi var eleştirilemez diye elinde belge felanmı var. Kimsenin sana hakaret ettigi yok. Varsa sana kullandıgım hakaret kelimesi moda bildirirsin gerekli ceza-i işlemi uygular. Güzel bir ekim operasyonu geçirmişsin kimse sana neden foto paylaşıyorsun demiyor yada neden hakan hocayı savunuyorsunda demiyor, paylaşımını yapmışsın forumda hemen hemen her sayfada fotolarını paylaşmışsın diğer forumlarda öyle onlarca foto paylaşmışsın facebookta özel sayfa açıp fotolarını paylaşıp birilerine yardımcı olmaya çalışmıssın. Ama illa suyunu çıkarana kadar hakan hoca hakan hoca diye avaz avaz bagırmanda yersiz. Bundan bir yıl sonrada burda olursun galiba serkanın saç ekiminin 2. yılı fotoları yaşasın hakan hoca. Serkanın saç ekiminin 3. yılı yaşasın hakan hoca diye sürüp gidecek galiba.

Artık bu forumda sadece hakan hoca ve 2 3 yandaşının degil uygun fiyata güzel ekim yapan yerleri ön plana çıkarmak lazım. Saçlarımızı kazanalım derken maddi yöndende çöküntüye girip stresten ektirdigimiz 3 5 telide geri dökmeyelim. Koca forum sadece hakan hoca ve bir iki hocadan ibaret olmuş senin gibiler tarafından zaptedilmiş. Senin amacın birilerine yardımcı olmaksa artık aynı fotoları paylaşmayı bırakıp git araştır binlerce ekim merkezi var hakan hocanın yaptıgı işi daha uygun fiyata yapan yerler var git bul onları paylaş burda ozaman birilerine hizmet reklam yapmadıgını , amacının gerçekten forum kullanıcılarına yardımcı olmak oldugunu anlayalım. Neyse yeni fotolarını bekliyoruz durmak yok reklama devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antepli512

Ben bu tartismalardan bisey anlamadim kafam iyice karisti, simdi hakan doganay türkiyenin en iyi sac ekimcisi mi yoksa acikligi az donör alani güclü sac telleri kalin hastalarla ün yapmaya calisan birimi

Bu ekim için 5500 greft belirledi fiyat olarakta 14 bin tl ücret belirledi. Yalvar yakar pazarlıkla 13 bin tl e düşürdü fiyatı şaka gibi. Yani bunun anlamı senin ekimin zor ben bu ekimi yapmam demektir.

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: murii.34

@nicelifeuk dr. ilhan bey ile görüşmedim onun için birşey diyemem..
    özel levent hastanesi-boğaziçi hastanesi-ensar hastanesi-estehair-esteworld-çevre hastanesi bunlarla görüştüm..

kararım çevre hastanesi oldu.. memnun olmayanı var olanı var.. bu sitede pozitif birşey söylersen reklam negatif söylersen bağnaz oluyosun abi, benim sana önerim 4 gün hastanede yatabiliyosun yat derim imkanın varsa 1o uncu güne kadar hergün hastanede saçlarını yıkat derim.. bunu dr.ilhan sağlıyorsa ve hakkındaki duyumlarında iyiyse karar senin kardeş..

Hayırlısı olsun şimdiden ama çevre hst. için sana tek birşey diyebilirim ilgiden alakadan vs. memnun kalırsın emin ol..

Murii.34 sagol arkadasim hem burada hemde ozelden gerekeni soylemissin. tesekkurler, ilhan hocada karar kildim. artik ne olacaksa olsun varsin. fazla dusunmekten olan saclarida kaybetmekten korkar oldum. o yuzden bu is burada hayirlisi ise bitsin. ha iyi olu su olur bilemem. ama ilhan hocanin dedigi suydu. 3 defa aynisini soyledi. tek ekimde saclarinin butun acikligini kapatirim. cunku masallah donor bolgen cok cok iyi dedi. yas da 33 oldugu icin dokulme kalmadi desem yalan olur ama eskisi gibi yok sukur, gunde 5-10 tel goruyorum yinede.

tekrar tekrar saolasin.
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.