Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (444. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taner_sen

quote:

jiyan_21

kardeş sana sadece gülüyorum başka hiç bir şey demiyorum allah rızası için insanları yanlış yönlendirmeyin sen sırf ektirdiğin doktoru savunmak için hlc yi kütülemen nasıl bir vicdan arkadaşım saç ekim merkezlerinin sahipleri anamız değil babamız değil bırak güzünü seveyim bu ipe sapa gelmez yorumları varsa delilleri göster yoksa insanları yanlış yönlendirme yazmıyayım diyorum girmiyeyim diyorum ama bu kadarda olmaz..ayıptır

jiyan_21 yaz kardeşim sen ve senin gibi arkadaşlara ihtiyaç var ,kırılsın şuradaki tekel,çeşit çoğalsın belki daha iyi ekim yapan kişilerde vardır,resimler yayınlansın,ekim teknikleri anlatılsın,fiyatlar paylaşılsın,ama bu o merkezlere yönlendirme şeklinde olasın,herkes beyni yıkanmadan hür iradesiyle doktorunu seçsin,

X doktor ,Y merkeze ,Z hastanesine gitmezsem benim saçların içine edilecek düşüncesi oluştu o yazılan yerlerde dünya para alıyor,parasını verebilen olsa bile sıra yönlendirmeler sayesinde aylar sonrasına verilmeye başlamış,ektime hevesleride milletin kırıldı,ektirmeye uygun zamanları olsa o doktorların zamanına uymuyor gibi gibi sebeplerden millet artık sayenizde iyice mutsuzlaştı,o doktorlar dışında ektirenlerde şuan psikolojik olarak keşke şu adamda bu merkezde yaptırsaydım diye çöküntüye girdi.milleti mutsuz etmeyede kimsenin hakkı yok...

taner kardeş herkes bir yol tuturmuş gidiyor bu formun ilk hali böyle değil di inanırmısın böyle yazılar dünmüyordu bilgilendirme yazıları daha çok vardı ve paylaşımlar. ben buraya girdim 1 ay geçmedi saç ekimini gerçekleştirdim ve şu an bakıyorum herkes bir yerden saldırıyor yada bir savunmaya geçmiş saç ekim merkezleri için bunu anlamış değilim.şu an o insanlar girmiyorsa yazışmıyorsa memnun olmadıklarındanmı HAYIR TAM ANLAMIYLA TİKSİNDİKLERİNDEN DOLAYIDIR inan bende tiksindim ama bazen yuh dedirtecek yazılar yazılıyor tutamıyorum kendimi yukarda bir arkadaş bahsediyor diyor ki sırf meraktan giriyorum diyor acaba bugün ne oldu burda hangi entrikalar var buranın son hali şu an bu........ ben o yorumu yaptım orayı savunmak amaclı yapmadım kimsenin günahını almayalım (saç ekim merkezlerinin) kimsenn de kanına girmiyelim (saç ekimi düşünenlerin) yazıktır......
  • Yani takip edilmeyecek gibi değil, üç tane roman çıkar yazılan mesajlardan. Üstelik macera deseniz var, romantizm (doktoruyla yoğun duygusal bağ oluşturan hasta tipi) var, bilim kurgu deseniz dibine vurulmuş zaten:)
    Reklamdı şuydu buydu onlar ufak mevzular, asıl ciddi travmatik kişilikler dolanıyor aramızda. Bazen ağzım açık kalıyor okuduklarım karşısında. Eski bir zamanda ekiminin 10.gününde bir soru sorup 23. gün aynı konuda millete akıl verip 26. gün aynı soruyu tekrar insanlara soran adamlar olmuş burada. Hatta aynı adam ekiminin ikinci ayında 3. 4. ayda şöyle böyle şeyler oluyor diye masal anlatmış millete. Çok afedersiniz ama ulan bu neyin kafasıdır. Ekim sırasında uzun süreli kafa yapıcı madde mi veriliyor bazı adamlara :)
    Adam yasaklanıyor tekrar üye oluyor foruma, zahmet edip şahsına münhasır noktalama işaretlerini değiştirmeye bile tenezzül etmiyor, başka bir kişiymiş gibi geziniyor ortalıkta. Ya kendini inandırmış bu duruma ki umut ediyorum öyle değildir ya da aptal sanıyor milleti. Ben korktum yani buradan da, bu ekim işinden de:))
    Bunlar gülecek şeyler değil çok ciddi mevzular aslında ama gülüyoruz ağlanacak halimize hayat işte.
    Bana müsade beyler, üç tel saçım var onu da burada bırakamayacağım :)
    Sağlıcakla kalın.
  • calistigim is yerinde bir italyan arkadas var sac ekimi yaptirmayi planliyomus, duymus nerden duyduysa artik türkiyede bu is ucuza yapiliyor diye bilgi almak istedi benden,garibim bilmiyoki türkiyede sac ekimini doktor yerine hademeler yapiyor bu nedenle ucuz
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Medunax umarım herşey dediğin gibi ilerler, fueturkeyde yaptığım ilk 1700 lik ekimin 5.ay sonucunuda yayımlıyorum. O gün 2. ekim için orta alana 1000 greft daha ekildi, şu anda tam 2 ay oldu. Donör alanım yeterli olsaydı çok daha iyi olcaktı ama neyse artık. Bu arada özelden genelden soranlar var, ilk ekim emre çiçek tarafından yapıldı ama görüldüğü gibi saç falan çıkmadı.
  • Sanırım hakan doğanaya ekim yaptırıcam, şuan ibre ondan yana, ama benim de tereddütüm diğer bikaç arkadaş gibi, saç alınan arka kısım ekimden

sonra nasıl oluyo, herhangibir iz bir ağrı sızı, kalıcı bişe oluyomu bunu bilmek istiyorum, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ....
  • enes246 arkadas, hep sorduk ama fotograflarini koymadin..

bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1isiyim

Sanırım hakan doğanaya ekim yaptırıcam, şuan ibre ondan yana, ama benim de tereddütüm diğer bikaç arkadaş gibi, saç alınan arka kısım ekimden

sonra nasıl oluyo, herhangibir iz bir ağrı sızı, kalıcı bişe oluyomu bunu bilmek istiyorum, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ....

1isiyim Merhaba,
    Hakan Bey'e gitmeden önce ayni tereddütler bende de vardi.Cünkü ben bir FUT ve 2 FUE gecirmistim o ana kadar.Hakan Bey benden (ENSE)2100 Greft civari cikardi.Ensem su an öncesinden farksiz.Genis alandan Greftleri aldi.Öyle bazilari gibi ufak bir alana Konstantre olmuyor.Tabii ki seyrelme olur,fakat dagilimi güzel oldumu kesinlikle göze batmaz.
  • taner senin sok dökülme nezmn basladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildo74

quote:

Orijinalden alıntı: 1isiyim

Sanırım hakan doğanaya ekim yaptırıcam, şuan ibre ondan yana, ama benim de tereddütüm diğer bikaç arkadaş gibi, saç alınan arka kısım ekimden

1isiyim Merhaba,
    Hakan Bey'e gitmeden önce ayni tereddütler bende de vardi.Cünkü ben bir FUT ve 2 FUE gecirmistim o ana kadar.Hakan Bey benden (ENSE)2100 Greft civari cikardi.Ensem su an öncesinden farksiz.Genis alandan Greftleri aldi.Öyle bazilari gibi ufak bir alana Konstantre olmuyor.Tabii ki seyrelme olur,fakat dagilimi güzel oldumu kesinlikle göze batmaz.

merhaba, aslında bu forumu baştan sona okuyup kararımı öyle vermek istiyorum fakat açıkçası gözüm kesmiyo, bi ara bikaç sayfa denemiştim, çok karışık bilgi var ... ayıklamak ve doğru bilgileri süzmek epey zaman alıcak gibi ama sanırım buna katlanmamız gerekecek...

quote benim arka taraf baya iyi aslında orta derece diyelim sıklık olarak, üstlerde çok kel biri görünümünde değil enazından hala tarama şekliyle kelliği kısmi olarak kapatabiliyosam hala tam kel sayılmam değilmi:) neyse yakın zaaman içinde ektirmem ve bunun içinde önce karar vermem gerekiyo sanırım enzor kısmı da bu, formu okuyunca ektirmekten vazgeçeceğimden korkuyorum :(

ben bikaç yerde ensede kalıcı uyuşuklukjlar filan olduğunu okumuştum, bu nadiren olan bir durummudur çok kötü yerlerde ekim yapanlarmı bu durumla karşılaşır, yoksa dr un hünerli ellerine veya motorlu motorsuz kalem kullanma teknolojisine bağlı bişeymidir...
  • birsey søylemek mumkun deyil daha,, bir bakalim ne olacak sac,,, evet ekildi,, hersetin hakini vereceyim,, ama simdilik erken daha ,, resimler gelebilir ama bir bakim sac nasil cikacak sabir 3-4 gun verin
  • quote:

brky23

taner senin sok dökülme nezmn basladı ?

benim şok dökülmelerim 2. kaftamda başladı ilk başta az az geldi,3 haftamda artmaya başladı,24. 25. günde baya fazlalaştı bu gün 26. gündeyim kafada dökülmeyen çok az saç kaldı,dökülenleride inceledim köksüz geldi, sanırım kökler içerde kaldı inşallah kalmıştır ve bol bol yenileri çıkar:)

ekimden sonra çok mutlu olmuştum önlerde bol bol saç var oooooo bret pitt gibiyim diye havalardaydım,şok dökülmeler olunca insan kelaynak gibi oluyor:)))morali ister istemez bozuluyor,içindeki çıkacaklar ümidi birtek seni mutlu ediyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_sen -- 29 Nisan 2012; 1:27:31 >
  • quote:

enes246

birsey søylemek mumkun deyil daha,, bir bakalim ne olacak sac,,, evet ekildi,, hersetin hakini vereceyim,, ama simdilik erken daha ,, resimler gelebilir ama bir bakim sac nasil cikacak sabir 3-4 gun verin

ooo enescim hayırlı olsun kardeşim aman ilk haftaya dikkat kafayı gözü şişirmeden atlat sakın öne eğilme yüzün gözün şişer:)umarım temiz kalbin gibi güzel saçlara kavuşursun.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

quote:

yok123

tanersen resmen saçmalamaya başladın..kötü ekimler neden görülmüyor? senin ekimin kötü olduğunda anlarsın neden kötü ekimler paylaşmıyormuş..bi de iyi kötü neye göre? mesela bence de bu kanal açma yöntemiyle iyi bir ekimin olması imkansız.. çünkü kanal yöntemiyle maksimum bi cm2 ye 30 greft ekilebiliyor.. normal bir insanda cm2 de 100 greft oluyor.. normal bir insanın 3 te 1 i kadar bile saç kökü ekilemiyor.. doğal olarak komik bir görüntü oluşuyor.. önemli olan ekimin nasıl planlandığı.. belli alanlara konsantre olup bazı alanlar boş bırakılınca yoğuun ekimle daha doğal görüntü oluşabilir bence..bu da klasik kanal açma yani lateral slit yöntemiyle elde edilemiyor.. iğne yöntemi ya da hakan doğanay ın kullandığı choi iğnesi ile ancak yoğun ekimler olabiliyor.. bu da kafadar drogba gibi adamların saç ekimlerinin neden başarlı oldğunu açıklıyor..

Yok123 saçmalamada senin üstüne çıkamayacağım nedenmi,buraya gelip 2. 3. ekimi yaptıracağını diyen hatta ektirdim şurada berbat oldu diye yazan 1,2 arkadaş var çok değil 1,2 kişi,ayrıca sıkılaştırma yapanlar var neden skılaştırma yapıyorlar ekilen köklerde kayıp oranı çokmuydu,ekim kötümüydü,dönor alan yetersizmiydide sıkılaştırmalar yapılıyor diye listemiz uzar gider.

sende tutturdun kanalmı açıyolar,bilmem neylemi yapıyorlar,kanalla yapılan ekim kötü ise senin olması gereken teknik dediğin yöntemide türkiyede 1-2 doktor yapıyorki kendi doktorumada sordum oda dediğin yöntemi uygulayan benim bildiğim doktor yok varsada yeni başlamıştır,çok iyi verim alınsaki sonuçlar henüz net değil hepimiz o yönteme geçerdik dedi.Ozaman fue yöntemini boşa tartışmışız geçmişte ektiren herkesin ekimi berbat kötü,paralarına yazık olmuş,saç kökleride,dönor alanlarıda ekilen bölgeleride heba olmuş(SANA GÖRE)

Ama resimlere baktığımızda çoğu kişinin ekimi gayet iyi,ben 25. günümdeyim 5 gün sonra 1. ayımın resmini yayınlayacağım şok dökülmeler tamamlanmak üzere,3 ay sonra saç çıkmazsa doktorumu eleştirebilirim,ama kendi kafam için,

Ayrıca madem bu ekimler o kadar kötü heryıl ektiren 100.000 adam salakmı görmüyolarmı rezil rüsva kafalarıda ektiriyorlar,saç ektirmek çok kolay ama ekimden çıkıp eve gittikten sonraki 10 gün çok zor,hayat bir anlamda duruyor her babayiğidin yaptıracağı iş değil,saça bakması yıkaması yatması,oturması,kalkması,yorgana yastığa sürtmemesi,kafayı bir yere çarpmaması(kafa uyuşuk istemedende çarpabiliyorsun hissetmiyorsun),o ekilen köklerin kafada tutması için gereken özen çok zor,ama millet ektiriyor,neden çevremizde ektiren ve sonucu iyi olan kişileri görüyoruzki ben çevremden 4 kişiyi referans aldım gittim ektirdim foruma baktım ama burada tapılan kişilere gitmedim,yazılanlara kulak assamdı peruk kullanırdım,adamı canından bezdiren bir yaklaşımla 150 sayfa dolmuş taşmış,şu bir kaç gündür biraz gerçeklere dönmeye başladı.önceki 150 sayfada ya HAYAL SATILMIŞ yada HAYALLER BALTALANMIŞ.

yeni yeni uyanmaya başlıyorsun.. evet ne yazık ki insanlar bu şekilde kandırılıyor.. bu ülkded 100 tl için cinayet işleniyor.. adam senden 4000 5000 tl para alıyor.. karşılığında sana yalan söylemiş çok mu? ayrıca doktorun resmen yalan söylemiş.. o yöntemler mükemmel sonuçlar veriyor.. ama o yöntemlerde günde 4-5 hasta alamıyorsun.. bir hasta 3 günde bitiyor..dolayısıyla daha az para kazanıyorsun daha çok uğraşmak zorundasın.. daha fazla para kazanmak varken insalnarı memnun etmek kimsenin umrunda olmuyor. ayrıca araştır.. göreceksin hayallaeri baltalanmış donor alanı berbat olmuş binlerce insana rastlıcaksın.. bu forumda bile onlarcası var okuduklarımdan..
  • ya bi de anlamadığım bi şey var.. internette 3000 greft diye gösterilen örneklere bakıyorsun çok güzel sonuçlar var.. türkiye de ki örneklerde sözde 3000 greft ama bi şeye benzemiyor..
  • o kadarda deil yok kardes bizimde var öyle güzel yapan doktorlarımz sadece biraz pahalı muhtalip keser koray erdogan hakan doganay tabi türkiyede sınırlı yurt dısını bılmediğim için bilemem sadece butce meselesi
  • 75. gün arkadaslar. normalmi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rnhznr -- 29 Nisan 2012; 20:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronahizinar

75. gün arkadaslar. normalmi sizce?

benimde 70. gün senden biraz daha fazla saçım var aşağı yukarı aynıyız.. şok dökülmen ne zamana kadar sürdü benim 60. günden sonrada dökülmlerim oldu sende de oldumu..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybarsım

quote:

benimde 70. gün senden biraz daha fazla saçım var aşağı yukarı aynıyız.. şok dökülmen ne zamana kadar sürdü benim 60. günden sonrada dökülmlerim oldu sende de oldumu..??

sok dokulmem 20.gun basladi 2 hafta kadar sürdü. baskada dökülme olmadi. belkide senin kendi ekilmeyen saclarin dökülmüstür. Sapkasiz gezemiyorum. sen?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aybarsım

quote:

sok dokulmem 20.gun basladi 2 hafta kadar sürdü. baskada dökülme olmadi. belkide senin kendi ekilmeyen saclarin dökülmüstür. Sapkasiz gezemiyorum. sen?

sanki çıkmıcak gibi görünüyor.. işte bu ... ların yaptığı iş.. aldıkları paralar haram ya..
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.