Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufkaynar

iyi günler, moy abi gerçekten çok duamızı aldın ve hala alıyorsun, sen bir efsanesin, sana bir sorum olacaktı, saçlarının ekilmiş olduğu anlaşılıyormu çevrendeki insanlardan aldığın tepkiler nasıl öğrenebilirmiyiz acaba?, teşekkürler

Teşekkür ederim yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.Şu ana kadar ben söylemedikçe kimse anlayamadı.Hatta yeni kuaförüme bile sordum saçlarımda birşey farkediyormusun diye hayır dedi birşey mi var diye.Yalnız ben bu konuda çok tecrübeli hale geldiğim için yaptırmış kişiyi yakından görürsem anlarım.Ama sadece yakından.Doğru yere yaptırdığınız sürece aklınızın burda kalmasına gerek yok, yeterki doğruyu bulun.

ALEMLERİN RABBİ OLAN RABBİMİZİN, ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERDİĞİ, İNSANLARIN EN ŞEREFLİSİ, SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN DOĞUM YILDÖNÜMÜNE ERİŞTİK, ŞÜKÜRLER OLSUN BİZİ BUGÜNE ERİŞTİRDİĞİ İÇİN, MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanworld
    Sac disi 'kil'lar kalitesizlerdir. Eger doktor derseki boyle bi durum yok. Ordan kacin derim cunku. Bi saciniza bakin birdr diger killara. Yani onlar kil sonucta 7-8 santim uzar kim bilir kac ayda. Ama sac oyle degil daha kalitelidir ;)

Kaanworld,ben sac ve sakal karisik ektirip kisa kullanmayi dusunuyorum.trašim 1 numara olcak yani.bide arastirdigim kadariyla yurt disinda koltuk alti vekasik bolgesinden ekim sekli mevcut.aslina bakilirsa sakal saca gore cok daha hacimli.gorustugum dr lardan biri sakaldan ekilirdedi digeri ben sakaldan ekmiyorum dedi.ne yapsam bilemedim
  • yine reklam almaya başladık hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 14 Şubat 2011; 22:18:19 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 14:35:22 >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 14:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsummers

Merhabalar arkadaslar,

Bende sac ektirmeyi bu aralar ciddi ciddi dusunenlerdenim. Onceligim Ankara olacak. Sanirim illede Istanbul diye tutturmaya gerek birakmayacak derecede kaliteli doktorlar var Ankara'da da. Forumun bu basligini basindan beri takip ettim. Cagri Uysal in adi biraz daha fazla gecmis. Kendisi plastik cerrahmis. Onun hakkinda biraz bilgi almak istiyorum.

xx_lord sanirim 1 bucuk ay once orada bir ekim yaptirmistin. Sonuclarini benimle paylasir misin? Mesela Cagri Uysal operasyonun eksiksiz bir sekilde tamamini kendisi mi yapti? vs..
    in
    ve
    plastik_surgeon bayagidir konuya katilmamissin ancak senin goruslerin benim icin cok onemli ayria Dr. Cagri Uysal' i onerenlerdendin. Konhair ile ilgili konunun ilk sayfalarinda bahsi gecen konuyla ilgili olarak biraz kafam karisti. Madem boyle bir dedikodu var. Cagri hoca buna nasil musaade ediyor? Ve operasyon esnasinda nelere dikkat etmemiz gerekir?

Birde benim sacimin ust bolgesinde bir miktar seyrelme var, acik olan yerler tepem ve sakaklar. Yani henuz tamamen gitmis degil saclar. Bu iyi mi sizce? Yoksa etkilemez mi operasyonun basarisini?

Herkesten yorumlarini bekliyorum. Tesekkur ederim

dostum önceden yazmıstım gerçi yine yazım çağrı uysal ameliyatı kendi gerçekleştirmedi sadece anesteziye girdi ama ben operasyona girmeden önce sordugumda merak etme ekibimiz iyi hiçbir korkun olmasın demişti bende sırf ona güvenip girdim zaten ki dediği gibi oldu ben memnun kaldım ekımden suan yaklasık 1 ay oluor ekılenlerın bır kısmı dokuldu bır kısmı duruor ekım acısı falanda gayet doğal kendı akrabalarım bıle saç ektırdıgımı anlamadılar ama sole bısı var benım alanım genıs deıldı saçları bıraz uzun tutup saklıordum acık alanları da bellı olmuordu :D suan memnunum ama bakalım 4-5 ay sonra tekrar cıkmaya baslayınca kesın sonucları anlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

2500 liraya çıkarabilldikleri kadar saç kökü nakilil yapacaklarsa gerçekten harika bir fiyat. ortam anlattığınız kadarıyla gayet iyi. ama bu fix fiyat olayı sakıncalı olabilir. canları sıkılınca kök almayı bırakabilirler kim ne diyecek? ama hakkıyla yapıyorlarsa helal olsun derim. bunun içinde 5000 kökü 2500 liraya nakletmeleri lazım.
    resimleri ve gelişmeleri merakla bekliyorum.

Doğru tespit...Böyle bir durum da yok değil aslında. Sanırım güvenmekten başka da bir çaresi yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xx-lord

quote:

Merhabalar arkadaslar,

Bende sac ektirmeyi bu aralar ciddi ciddi dusunenlerdenim. Onceligim Ankara olacak. Sanirim illede Istanbul diye tutturmaya gerek birakmayacak derecede kaliteli doktorlar var Ankara'da da. Forumun bu basligini basindan beri takip ettim. Cagri Uysal in adi biraz daha fazla gecmis. Kendisi plastik cerrahmis. Onun hakkinda biraz bilgi almak istiyorum.

xx_lord sanirim 1 bucuk ay once orada bir ekim yaptirmistin. Sonuclarini benimle paylasir misin? Mesela Cagri Uysal operasyonun eksiksiz bir sekilde tamamini kendisi mi yapti? vs..
    in
    ve
    plastik_surgeon bayagidir konuya katilmamissin ancak senin goruslerin benim icin cok onemli ayria Dr. Cagri Uysal' i onerenlerdendin. Konhair ile ilgili konunun ilk sayfalarinda bahsi gecen konuyla ilgili olarak biraz kafam karisti. Madem boyle bir dedikodu var. Cagri hoca buna nasil musaade ediyor? Ve operasyon esnasinda nelere dikkat etmemiz gerekir?

Birde benim sacimin ust bolgesinde bir miktar seyrelme var, acik olan yerler tepem ve sakaklar. Yani henuz tamamen gitmis degil saclar. Bu iyi mi sizce? Yoksa etkilemez mi operasyonun basarisini?

dostum önceden yazmıstım gerçi yine yazım çağrı uysal ameliyatı kendi gerçekleştirmedi sadece anesteziye girdi ama ben operasyona girmeden önce sordugumda merak etme ekibimiz iyi hiçbir korkun olmasın demişti bende sırf ona güvenip girdim zaten ki dediği gibi oldu ben memnun kaldım ekımden suan yaklasık 1 ay oluor ekılenlerın bır kısmı dokuldu bır kısmı duruor ekım acısı falanda gayet doğal kendı akrabalarım bıle saç ektırdıgımı anlamadılar ama sole bısı var benım alanım genıs deıldı saçları bıraz uzun tutup saklıordum acık alanları da bellı olmuordu :D suan memnunum ama bakalım 4-5 ay sonra tekrar cıkmaya baslayınca kesın sonucları anlıcam

Cevap için teşekkür ederim. Operasyondan memnun olmana sevindim. Birkac sorum olacak musadenle?
    Sacimi 1 numaraya kestirmeme gerek var mı? Sacimi kestirmeden bu operasyon yapılamaz mı?
    Ekim sonrasi noktalar ne kadar surede dokuldu?
    Fiyat olarak ne kadar odedin ve kac greftti?
    Ve tereddutsuz bir sekilde onerebiliyor musun?

Hoscakal. Insallah istedigin gibi olur.
  • Dhi no touch teknigi mi yoksa mikromotor teknigi mi daha iyi ?hangisi daha verimli ekim için?tecrubeli arkadaslar yardim lutfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xx-lord

quote:

Merhabalar arkadaslar,

in
    ve

Cevap için teşekkür ederim. Operasyondan memnun olmana sevindim. Birkac sorum olacak musadenle?
    Sacimi 1 numaraya kestirmeme gerek var mı? Sacimi kestirmeden bu operasyon yapılamaz mı?
    Ekim sonrasi noktalar ne kadar surede dokuldu?
    Fiyat olarak ne kadar odedin ve kac greftti?
    Ve tereddutsuz bir sekilde onerebiliyor musun?

Hoscakal. Insallah istedigin gibi olur.

kardeş saçını kestırme onlar orada kesıcek .. saçı sıfıra vuruolar saçların alınabılmesı ıcın şart ... ekım sonrası kabukları 11. güne kadar tamamen dokuluyor fıyat olarak 2300 lira odedım 2300 grefft için . walla ben 11. gundekı kabuksuz halı gorunce menun kalmıstım suan tekrar dokulme yasandıgı ıcın bısı dıemıyorum ama saçlar tekrar cıkınca anlarız nasıl bır ekım oldugunu ondan oturu suan kesın bısı dıemem ama ben memnun kalmıstım ılgılerıde ıyıydı yalnız tek sevmedıgım yanı orada bı sekreter var bısı bılmıor bos bos konusuor cogu kısıde sevmemıs onu sanırım eger onla karsılasırsan aldırma ona :D sana tavsıyem gıt bı konus cagrı hocayla ozel olarak ılle orada yaptırman sart deıl en azından bılgı edınmıs olucaksın
  • saç ekimi yapmış olan arkadaslar ekimden sonra ense ne kadar seyreliyor subay traşı oldugum zaman nasıl bi goruntu olur ltf cevaplarmısınız saç alınan bolge ne kadar seyreliyo veya oradan tekrar saç çıkıormu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samimii

saç ekimi yapmış olan arkadaslar ekimden sonra ense ne kadar seyreliyor subay traşı oldugum zaman nasıl bi goruntu olur ltf cevaplarmısınız saç alınan bolge ne kadar seyreliyo veya oradan tekrar saç çıkıormu...

ilk 15- 20 günden sonra kesinlikle hiç bir şekilde belli olmuor merak etme
  • ..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogu -- 19 Haziran 2012; 18:01:09 >
  • Merhabalar, boğaziçi tıp merkezinde öbür ay saç ektirmeyi düşünüyorum. Hatta gün bile aldım. Aslında çok ikna olmadım ama Türkiye genelinde çok tecrübeli olduklarını sanıyorum ve fiyatları da uygun sayılır. Ücretsiz muayene olmaya gittiğimde doktor 2200 greft dedi. Ki benim ön taraf seyrek yanlar açık tepesi biraz seyrek arka taraf zaten duruyor. Neyse 2200tl fiyat verdiler. Ancak günde 6 kişiye saç ekimi yapıyoruz dediler. Bu da beni korkuttu. Zaten 15 marta kadar sizi alamayız filan dediler. Natura istanbulu çok övüyorlar bir de estetica diye biyer varmış. Aslında hepsinin tekniği aynı sanırım işçilik önemli burada. Neyse biraz da şans çok iyi işler çıkaran yerler bazı ekimlerde kötü yapabiliyorlar. Bu kişiye, donör alana vs. göre de değişiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogu

ankarada saç ekimi yapan varmı konhair nasıl yada fehmi armani

konuyu bıraz oku bı suru sey bulucaksın zaten
  • ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogu -- 19 Haziran 2012; 18:01:50 >
  • hocam ben bu forumu aylardır takip ediyorum boğaziçiyle ilğili kötü hikayeler paylaşıldu burada o fiyata Ensar hastahanesindede yaptırabiliyorsun , hayatında bir kere yaptıracagın ve geri dönüşümsüz bir şey için vakit ayırmanı forumu baştan sona okumanı kararını sonra vermeni tavsiye ederim.
    quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Merhabalar, boğaziçi tıp merkezinde öbür ay saç ektirmeyi düşünüyorum. Hatta gün bile aldım. Aslında çok ikna olmadım ama Türkiye genelinde çok tecrübeli olduklarını sanıyorum ve fiyatları da uygun sayılır. Ücretsiz muayene olmaya gittiğimde doktor 2200 greft dedi. Ki benim ön taraf seyrek yanlar açık tepesi biraz seyrek arka taraf zaten duruyor. Neyse 2200tl fiyat verdiler. Ancak günde 6 kişiye saç ekimi yapıyoruz dediler. Bu da beni korkuttu. Zaten 15 marta kadar sizi alamayız filan dediler. Natura istanbulu çok övüyorlar bir de estetica diye biyer varmış. Aslında hepsinin tekniği aynı sanırım işçilik önemli burada. Neyse biraz da şans çok iyi işler çıkaran yerler bazı ekimlerde kötü yapabiliyorlar. Bu kişiye, donör alana vs. göre de değişiyor sanırım.

• Merhaba,

Arkadaşların anlattığı gibi Ben de Ensar Hastanesine görüşmeye gittim. Aynı olumlu kanatler Bende de oluştu. Ne eksik ne fazla, eğer ki bu tıp merkezi Nişantaşı, Caddebostan yada Etiler de olsaydı, inanın fiyat çok farklı olurdu.
    İstanbulda yaşadığım için birkaç saç ekim merkezi ile görüşme imkanım oldu. Ve forumlarda takip edip ve internette çokca araştırma yaptıktan sonra hemen hemen sağlıklı bir değerlendirme imkanına sahip oldum.

Ensar Hastanesinde, ekim için net bir rakam veremiyorlar. Senin dönor alanın uygunluğu ve kafa derinin kökleri vermesi ile alakalı bir olay, evet bunu bir iki yerde daha duymuştum. Acak daha önce Dr. Alp Aslan ile de görüşmeye gitmiştim. O bana net 3500 greft ekim yapabileceğini sölemişti. Bu ve başka forumlarda takip ettiğim kadarı ile, bu doktor kesinlikle bu rakamdan aşağı ekim yapmamış. Hatta bu formun birkaç sayfa gerisine gidip takip ederseniz, aynı sayıları diğer arkadaşlara yaptığını görürsünüz. İş böyle olunca kafama şu takılıyor. Diğer görüştüğüm dr. lar net rakam vermezken, Alp Bey bu rakamı aşağaı yukarı her hastaya vermesi; yanında Çalıştırdığı Teknik Ekbin masraflarını karşılamak için uyguladığı standart rakam diye düşünmeye başladım. İş böyle olunca kafada bir güvensizlik oluyor. Ya dönor alanım verimli değilse, bu rakama ulaşmak için fazla zorlayıp, iz kalırsa gibi soru işaretleri oluşuyor...

Bu konuda tecrübeli arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba...
  • Merhaba konuyu bastan sona okudum bu konuda bilgili birisi olarak cevaplamak istedim.

Artık bu iş tamamiyle ticarete döküldüğünden dikkatli olmak gerek. Saç ektirecek kişinin greft sayısına çok takilmamasi gerek, fiyatı greft sayısına göre almamak en dogrusu olacaktır.
    Daha Detaylı bilgi içinwww.emphaire.com adreinden bana ulaşabilirsiniz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goKhanKilinc1 -- 18 Şubat 2011; 16:02:16 >
  • www.emphaire.com
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.