Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: english-ali

quote:

Orijinalden alıntı: Raif07

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Merhaba arkadaşlar,
    Antalya da Aspendos hastanesinde doktor hakan doğanay a saç ektirdim.iki tane canlı örneğini gördüm sonrada kararımı verdim.. hiç kimse ekilmiş olduğunu anlayamazdı ve oldukçada sık ekimlerdi.2 günde 4250 greft fue saç nakledildi. öncesi,10.gün ve 20. günde ense bölgesi resimlerini ekliyorum. 4250 greft 3500 euro. 7000 lira.kredi kartına taksitle..dhi diye adınıdaha önceden duyduğum kalem gibi aletlerle ekildi.kızarma şişlik iz yok. herkese iyi ekimler saçlı günler dilerim. gelişmelerimi paylaşacağım sizlerle..

Dostum geçmiş olsun çok iyi görünüyor umarım en iyi sonuca ulaşırsın, Aspandos Hastanesi Hakan doğanay gerçekten yaptığı ekimlerle kısa sürede iyi bir intiba bıraktı acaba 6 ay 1 sene geçtikten sonra görünümler nasıl olucak, birde fiyatı çok pahalı olmasa daha iyi olurdu.

bugune kadar gordugum EN İYİ EKİM !

bircok arkadas resim koyuyor ama guzel dedigimize bakmayin gönlü hoş olsun diye diyoruz ama bu arkadaşın ki EN İYİ DİZAYN VE EKİM!!!

dostum kim yaptı bu mucizeyi sana? lutfen pm den yer/ad/telefonunu ver bana.... ankarada ise hic beklemiyecegim yemin ederim...

ANLASİLAN EN AZ 4500-5500 greft ile sık görünüm oluyor... ÇOK BEĞENDİM YA ....
  • RESMEN DOLANDIRICILIK KOKUYOR BURHAM BURHAM :)) okuyun bak...

"TÜRKİYE'NİN LİDER SAÇ EKİM FİRMASI MEGAHAIRTRANS'TAN DEV KAMPANYA

15 MART'A KADAR 3000 GRAFTS'E KADAR BİR SEANS SAÇ EKİMİ SADECE 1000 EURO

TÜRKİYE'DE İLK DEFA YAPILAN VE DAHA UCUZU OLMAYAN BU İNANILMAZ KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN !

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN;
    GARANTİ BANKASI ULUS ŞUBESİ (395) 6200037 NOLU HESABA 500 TL YATIRMANIZ YETERLİ
    SAÇ EKİMİNİZ HASTANEDE GENEL AMELİYATHANESİNDE PLASTİK CERRAHLAR TARAFINDAN AVRUPA STANDARTLARINA UYGUN VE EN UCUZA GERÇEKLEŞECEKTİR. "
  • Evet Baris bende Hakan hocanin Ankara'da olmasini cok isterdim gercekten harika ekimleri var ama Ankara'da da sac ekiminde cok iyi doktorlarimiz mevcut..Keser ve Uysal hocayi duymussundur mesela. onceki sayfada bilgiler mevcuttu ama Raif yazana kadar merakin gitsin; Antalya da Aspendos hastanesinde doktor Hakan Doğanay hoca tarafindan 2 günde toplam 4250 greft nakledilmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18
    Evet Baris bende Hakan hocanin Ankara'da olmasini cok isterdim gercekten harika ekimleri var ama Ankara'da da sac ekiminde cok iyi doktorlarimiz mevcut..Keser ve Uysal hocayi duymussundur mesela. onceki sayfada bilgiler mevcuttu ama Raif yazana kadar merakin gitsin; Antalya da Aspendos hastanesinde doktor Hakan Doğanay hoca tarafindan 2 günde toplam 4250 greft nakledilmis.

saol bilgilendirme için....

5000 graft bir gunde ekilemez degilmi?
    ankara 5000 graft kaça mal olur ki?

ankarada şu dr.şebnem mi neydi yukarıda arkadaşın anlattığı,allah korusun walla... katil eder böyleleri adamı :(
    allah denk getirmesin...

şöyle bi kaç kişi ekim yaptığını görsem resimlerle,video ile falan güvenip hemen yaptırmak istiyorum ama ankarada bu işler hem çok az yapan var ,yapanlarında yarısı yukarıdaki gibi dolandırıcı ve pislikler...

Ankarada 4500-5000 graft için uygun fiyat ve iyi diye bildiğiniz ankarada tecrübe edilmiş, iyi sonuclar alınmış bir yer var mı ?

olmaz ise şu antalyalı harika iş çıkaran arkadaşın yaptırdığı yere ankaradan uçakla gidip yaptırıp gelecem inanın ki... karar vermek inanın çok zor....
  • barıs347, şu ana kadar gören tanıyan herkes de beğendi. beni tanımayanlar ise kendi saçım zannediyolar anlamıyorlar.teşekkür ederim

benim bugün 25 gün oldu. yavaş yavaş dökülmeler başladı. doktor bey zaten bunun normal bir süre olduğunu önceden belirtmişti.
    Bir günde 5000 zor bence. doktor hakan beyde günlüken fazla 2000 ekiyor ama temiz ekiyor, sadece kendisi ekiyor yanında 5 hemşiresi de var onların görevleri farklı.ekim sırasında epey sohbet ettik. Açı tayinin ve delik açılan yerlerin çapının doğallıkte ve sıklıkta önemli olduğundan bahsetmişti.
    Şahsi telefonu var bende ama burdan vermem doğru olmaz ama, web sitesi var orda adres telefon yazıyor bir de youtube de videoları var
    youtube de "saç ekimi" diye aratsan cıkıyor aspendoshospital orda teleofon var.
    web sitesi de

http://www.hairtransplantation-turkey.com

benim ekim iki gün sürdü. ilk akşam hastanede kaldım.yeme içme filanda hastanedendi. bunlar için başka para ödemedim.sizin için de hayrılısı olsun
  • quote:

barıs347, şu ana kadar gören tanıyan herkes de beğendi. beni tanımayanlar ise kendi saçım zannediyolar anlamıyorlar.teşekkür ederim

benim bugün 25 gün oldu. yavaş yavaş dökülmeler başladı. doktor bey zaten bunun normal bir süre olduğunu önceden belirtmişti.
    Bir günde 5000 zor bence. doktor hakan beyde günlüken fazla 2000 ekiyor ama temiz ekiyor, sadece kendisi ekiyor yanında 5 hemşiresi de var onların görevleri farklı.ekim sırasında epey sohbet ettik. Açı tayinin ve delik açılan yerlerin çapının doğallıkte ve sıklıkta önemli olduğundan bahsetmişti.
    Şahsi telefonu var bende ama burdan vermem doğru olmaz ama, web sitesi var orda adres telefon yazıyor bir de youtube de videoları var
    youtube de "saç ekimi" diye aratsan cıkıyor aspendoshospital orda teleofon var.
    web sitesi de

http://www.hairtransplantation-turkey.com

benim ekim iki gün sürdü. ilk akşam hastanede kaldım.yeme içme filanda hastanedendi. bunlar için başka para ödemedim.sizin için de hayrılısı olsun

gercekten ama gercekten bugune kadar gördüğümün en ama en iyisi senin yaptırdığın....

hatta ciddi söylüyorum,bu ekim işini yapan yerler bu resimlerini alıp biz yaptık diye kullanabilirler gelen müşterileri için :S

yapan doktorsa süper el işçiliği çıkarmış... paranı son kuruşuna kadar helal et walla,bu iş ekme açısı ile mi yoksa çok graft ile mi ilgili bilmiyom , ama senin ekimin kadar doğal ına denk gelmemiştim.... diğerleride iyi ama ancak uzayınca görüntü dengeleniyor ama sende ekimin hemen sonrası doğal arkadaş... walla mükemmel işçilik var,uçakla gidip gelsemmi antalyaya ankaradan diye düşünüyorum :S bu kadar iyi işçilik ankarada yok ve paranla rezillik yaşatan bir sürürü yer var tunalı hilmi caddesi ve bahçeli 7.cadde üzerindekiler...

hastane demiştin dimi? peşin paraya indirim şansı varmı? yani indirim yaptırma şansı falan... ben 5000 graft için anlaşılan 2-3 gün/gece orada misafir olmam kaça patlar? taksit falan yapıyorlamı?
  • Baris, Raif arkadasin nakili, saclarinin cizgisi, egimi ve sıklığı gercekten cok iyi Allah nazarlardan saklasin.lakin forumda boyle bircok arkadasin guzel nakilleri ve onlara ait resimlerde var. hatta bu Hakan hocanin nakil gerceklestirdigi ikinci arkadasimiz. gecmis sayfalara bakarsan gorursun ve boyle guzel ornekler arttikca hem arkadaslarin hem de kendi adima cok seviniyorum.

sordugun sorulara dilim döndügünce cevap vermeye calisiyim. evet birgünde 5000 greftin ekilmesi cok zor. hatta arkadaslarimizin aktardigi tecrubelere gore imkansiz; iyi bir ekiple bile nereden baksan 20-25 saatlik bir mesai gerektiriyor.

o Şebnem isimli bayan doktorunu daha önce hic duymamistim. ama arkadasimiza yaptigi buyuk terbiyesizligi sadece yazilanlari okumama ragmen sindiremedim. hatta mesaji okur okumaz birseyler yazdim sonra şiddete azmettirmeye girdigini görünce sildim.Allah kimsenin başına vermesin üzücü bir durum.kendimi yerine bile koyamiyorum.ama bu forum sayfalari sayesinde böyle olaylardan haberimiz oluyor.

Ankara'da 5000 greft ne kadara mal olur? çok genel bir soru sana 1000 dolardan başlar 5000 euroya kadar fiyat cikarabilirim. adam akilli bu işi yapan A. Keser hoca var. arama motorundan ararsan rahatlikla bulursun.muazzam işler cikarmis bir doktorumuz hatta fue'nin ilk uygulayicisi diye nam salmis. sadece yurt ici degil yurtdisinda da forumlarda adindan sıkca söz ettiriyor. ilk sayfalara gidersen paylasimlarimi görebilirsin. ben kendisiyle görüşmedim zaten şu aşamada gerek duymuyorum.benim yerim rezerve ilerde ama 3. tekil şahislardan aktarilanlara göre ücreti biraz fazlaymis. yine de en uygunu gidip kendinin görüşmesi diger hersey yaniltici olabilir. tahminimce 5000 greft 10bin lira civarina gelecektir.görüşürsen falan hazirlikli ol, şoka girme
  • arkadaslar, kafasında cok az sac olan yada hic sac olmayan arkadaslar ekim yaptırdımı? Anladıgım kadarıyla belli basli yerlere giderseniz kotu ekim yapilmiyor bayagı ilerleme kaydedilmiş. Peki tepesindeki alanı cok acık olan arkadaslarda bence sorun oluyor. Varsa aramızda bir kac ornek gorebilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_karizma

arkadaslar, kafasında cok az sac olan yada hic sac olmayan arkadaslar ekim yaptırdımı? Anladıgım kadarıyla belli basli yerlere giderseniz kotu ekim yapilmiyor bayagı ilerleme kaydedilmiş. Peki tepesindeki alanı cok acık olan arkadaslarda bence sorun oluyor. Varsa aramızda bir kac ornek gorebilirmiyiz?

Evet dostum benimde şöyle bir tespitim var eğer saçsız bölgen çok fazla değilse dar alana ekim yaptıracaksan başarı şansı çok yüksek memnun oluyosun, ama hem saçsız bölgen çok yada çok seyrekse saçların genel olarak ekimler kötü oluyor ya ekim sonrası seyrek duruyor seyrek durmayanında hala çok fazla açık alanı duruyor, bence açık alanı dar olan arkadaşlar güzel bir ekim yapan hekime çekinmeden gidebilirler eminim memnun kalacaklardır, ama açık alanı fazla olanlar bir oturup 10 düşünmeli hüsran oranı fazla,

Bence raif'inde saçlarında çok fazla açıklık yok bu yüzden çok güzel görünüyor hakan hocada iyi bir hekim, ekimlerinden 1 sene geçen bir kaç kişiyide görebilirsek tam anlamıyla iyi bir hekim diyebileceğiz.

Örneğin geçen sayfalarda resit07 idi galiba geniş açık alanı vardı, saç ektirmişti görüntü bana göre çok kötüydü,resmen çim adamdı ama memnun olduğunu söylüyodu, sanırım ilerisi için beklentileri vardı, başka bi forumda rastladım 7 ay geçmiş hala çim adam olduğunun farkına varınca kalayı basmış.
  • ARKADAŞLAR saçı güçlendiren çıkmasını sağlayan ve dökülmesini önleyen ilaç,sprey ve şampuan ismi verebilirmisiniz.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: svyde

ARKADAŞLAR saçı güçlendiren çıkmasını sağlayan ve dökülmesini önleyen ilaç,sprey ve şampuan ismi verebilirmisiniz.....

finasterid ve minoksedil diye iki etken madde var araştır hocam nette, plastic surgeon nikli arkadaşın yazılarına bak
  • Saç nakli yaptırmış arkadaşlara ve yaptıracak arkadaşlara önemli tavsiyelerim olacak bu işi yaptırmış 1 sene sürecini doldurmuş birisi olarak.

SAÇ NAKLİ YAPTIRMIŞ ARKADAŞLAR: Öncelikle bu foruma hemen yazı yazıp birkaç resim koyup ben şurda yaptırdım şöyle oldu deyip ortadan kaybolmayın, inandırıcılığınız olmuyor.Bazı Saç nakil firmalarıda böyle yaptığı için onların arasına girmiş oluyorsunuz. Gerçekten insanlara faydalı olmak istiyorsanız bu işin süreci 1 senedir.1 sene boyunca arallıklarla resimlerinizi paylaşıp değerlendirme yapmanız gerekir diye düşünüyorum.Örneğin 4 aylık periyotlarla resim ve görüş paylaşırsanız daha faydalı olursunuz.

SAÇ NAKLİ YAPTIRACAK ARKADAŞLAR: Bu işi yaptırmış birisi olarak söylüyorum, 1 senelik sonuçlanma süreci var bu işin.Bir kişinin doğru düzgün ve gerçekten yaptırdığına emin olmak istiyorsanız, oltaya takılmak istemiyorsanız, ya gözlerinizle çevrenizde şahit olun, yada buralarda 1 senelik resim görüş paylaşmış arkadaşların deneyimlerinden faydalanın.Aksi taktirde hemen balıklama oltaya atlarsanız ki bunu görüyorum burada üzülen siz olursunuz başkada birşey olmaz.Sadece beni değerlendirin demiyorum başka 1 sene sürecini doldurmuş kişilerle karşılaştırma yapın ona göre karar verin.

BURADA AMAÇ KİMSEYİ KARALAMAK DEĞİLDİR, KİŞİSEL OLARAK KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN, İSTEYEN KATILIR İSTEYEN KATILMAZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moy

Saç nakli yaptırmış arkadaşlara ve yaptıracak arkadaşlara önemli tavsiyelerim olacak bu işi yaptırmış 1 sene sürecini doldurmuş birisi olarak.

SAÇ NAKLİ YAPTIRMIŞ ARKADAŞLAR: Öncelikle bu foruma hemen yazı yazıp birkaç resim koyup ben şurda yaptırdım şöyle oldu deyip ortadan kaybolmayın, inandırıcılığınız olmuyor.Bazı Saç nakil firmalarıda böyle yaptığı için onların arasına girmiş oluyorsunuz. Gerçekten insanlara faydalı olmak istiyorsanız bu işin süreci 1 senedir.1 sene boyunca arallıklarla resimlerinizi paylaşıp değerlendirme yapmanız gerekir diye düşünüyorum.Örneğin 4 aylık periyotlarla resim ve görüş paylaşırsanız daha faydalı olursunuz.

SAÇ NAKLİ YAPTIRACAK ARKADAŞLAR: Bu işi yaptırmış birisi olarak söylüyorum, 1 senelik sonuçlanma süreci var bu işin.Bir kişinin doğru düzgün ve gerçekten yaptırdığına emin olmak istiyorsanız, oltaya takılmak istemiyorsanız, ya gözlerinizle çevrenizde şahit olun, yada buralarda 1 senelik resim görüş paylaşmış arkadaşların deneyimlerinden faydalanın.Aksi taktirde hemen balıklama oltaya atlarsanız ki bunu görüyorum burada üzülen siz olursunuz başkada birşey olmaz.Sadece beni değerlendirin demiyorum başka 1 sene sürecini doldurmuş kişilerle karşılaştırma yapın ona göre karar verin.

BURADA AMAÇ KİMSEYİ KARALAMAK DEĞİLDİR, KİŞİSEL OLARAK KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN, İSTEYEN KATILIR İSTEYEN KATILMAZ.

Kesinlikle doğru söylüyosun moy, gerçi illaki burda paylaşmalarına gerek yok gidecek arkadaşlar zaten doktora gittiklerinde 1 senelik resimleri hatta canlı olarak görmek isterler, burda saç ekimi yaptıktan sonra resim ekleyip daha sonra foruma uğramayan kişiler aslında paylaşım yapmıyorlar resimleri yayınlayıp insanların yorum yapmasını bekleyip kendilerini tatmin ediyolar, ki bence daha sonrada sonuçtan memnun kalıyolarki saçsız günlerini bir daha hatırlamak istemiyolar, nasıl olsa işleri görülmüş oluyor, paylaşım bahane tabi. hatta başka bir forumda bir salak vardı resimlerini yayınlamış eğer yorum yapmazsanız başka resim yayınlamam diye tehdit ediyodu insanları

Bu post zaten senin sayende buralara geldi, bir sürü insan istediği sonucu elde etti sevgili moy o bakımdan teşekkürü gerçekten hakediyosun.
  • Düşüncelerin ve yardımların için sana teşekkür ederim sn. moy
    Ne zamandır bende araştırıyorum ama ne zaman niyetlensem ilk fırsatta
    saç naklini yaptırıcam desem illlaki olumsuz bir örnegilyle karşşılasıyorum,
    şahidi oldugum kimi arkadaslarım var operasyon sonrası pişmanlık duymuş keske razı olsaydımda
    böyle bişeye kalkısmasaydım diye...
    arkadaslar operasyon süresince ilgilenecek misafir edicek (otel, yemek, ulaşım vs...) uygun f,yat ve en onemlısı işinde tecrubeli
    garantili saglam bi adres verirmisinizzz... teşekkürler
  • Saç nakli yaptırmış arkadaşlara ve yaptıracak arkadaşlara önemli tavsiyelerim olacak bu işi yaptırmış 1 sene sürecini doldurmuş birisi olarak.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    MOY kardeş sana katılmamak mümkün değil.Çok haklısın.
    Son duurumunla ilgili foto koyacak mısın?
    tam bir yıllık fotolarını paylaşırsan, çok iyi olur.Zira ben herhangi bir forumda 1 yıllık örnek hiç görmedim.Nakli yaptıran ilk fotoları yüklüyor, senin dediğin gibi sonra kaybolup gidiyor.Özelden de mesaj atsan cvp da vermiyor...,
    Her doktorun yanına gidip de foto istediğinde güvenemiyosun; çünkü topikli ya da photoshop lı fotolr olabiliyor.O yüzden bu tarz forumlar çok iyi ama işte herkes işine geldiği gibi kullanıyor...
  • Son fotografları yukarıya eklemiştim, eskilerle beraber görmemişsin herhalde, başlangıçtan bu gün kadar.
  • arkadaslar acıklıgı cok fazla olan ve ekim yaptırmıs arkadaslar varmı aramızda.
  • arkadaşlar mrb. bilgisi olan arkadaşlara soruyorum, çalıştıgım yerin kuralları geregi devamlı subay traşı
    olmam gerekiyo ense en fazla 1 numara, saç nakli yaptırmam gerekiyor operasyondan sonra goruntu ne kadar
    fena gorunuyor ve ne zamana kadar, nasıl yapmamı tavsiye edersiniz. greft sayısı 5000 olacagını sanıyorum bilgisi olan arkdaşlar beni
    bilgilendirirseniz sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

Orijinalden alıntı: english-ali

quote:

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Merhaba arkadaşlar,
    Antalya da Aspendos hastanesinde doktor hakan doğanay a saç ektirdim.iki tane canlı örneğini gördüm sonrada kararımı verdim.. hiç kimse ekilmiş olduğunu anlayamazdı ve oldukçada sık ekimlerdi.2 günde 4250 greft fue saç nakledildi. öncesi,10.gün ve 20. günde ense bölgesi resimlerini ekliyorum. 4250 greft 3500 euro. 7000 lira.kredi kartına taksitle..dhi diye adınıdaha önceden duyduğum kalem gibi aletlerle ekildi.kızarma şişlik iz yok. herkese iyi ekimler saçlı günler dilerim. gelişmelerimi paylaşacağım sizlerle..

Dostum geçmiş olsun çok iyi görünüyor umarım en iyi sonuca ulaşırsın, Aspandos Hastanesi Hakan doğanay gerçekten yaptığı ekimlerle kısa sürede iyi bir intiba bıraktı acaba 6 ay 1 sene geçtikten sonra görünümler nasıl olucak, birde fiyatı çok pahalı olmasa daha iyi olurdu.

bugune kadar gordugum EN İYİ EKİM !

bircok arkadas resim koyuyor ama guzel dedigimize bakmayin gönlü hoş olsun diye diyoruz ama bu arkadaşın ki EN İYİ DİZAYN VE EKİM!!!

dostum kim yaptı bu mucizeyi sana? lutfen pm den yer/ad/telefonunu ver bana.... ankarada ise hic beklemiyecegim yemin ederim...

ANLASİLAN EN AZ 4500-5500 greft ile sık görünüm oluyor... ÇOK BEĞENDİM YA ....

Fiyatı biraz tuzlu ama benim de şimdiye kadar gördüğüm en iyi ekim... genelde sınırlarda çok köklü saçları kullanıyorlar ve sert bir çizgi oluşuyor, burada saç ekim yönü çok iyi uygulanmış, ve saçın dağılımı kesinlikle yapay görünümden çok uzak ve oldukça doğal, istanbulda gezdiğim hastanelerde böyle bir fotoğraf görmedim... güle güle kullanın :)
  • Bu arada belirtmeden edemiycem, bazı hastane görevlilerinin direkt yazılarını gördüm burada, yani şahısların gizli veya açık kendi reklamlarını yapmaları bu sayfalara olan güvenimi biraz kırdı, samimiyetine güvenebildiğim birkaç arkadaşımızın tecrübelerini bizimle paylaştıkları için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.