Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok falza eski mesaj var şimdi siz orayı önermiyor musunuz? Birde iyi ekim yapmak istiyorum bu iş ne kadar ayırmama gerek ve önerdiğiniz yer var mı?
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 4 Mart 2013; 13:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtaser

quote:

Orijinalden alıntı: xdreab

önceki resim istenirse ankarada yardımcı olurum

Hocam paylaşım için teşekkürler, sonunda Ankarada makul fiyatlı bir örnek görebildim, acil şifalar dilerim. Bu iş 2 euroya da yapılıyor, 2.5 euroya da böyle 1 TL ye de. Ben de uygun fiyatlı bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.
    Bu fiyat ankarada sanırım sadece Armani de var , siz de orada mı yaptırdınız?
    Ön çizgi bence makul güzel bir hat şeklinde çekilmiş ve ilk sıralar olması beklendiği gibi yoğun ekim içermiş. Umarım 3-7 ay içinde de tam istediğiniz gibi bir hal alır.
    Sorum, tepe ve arka bölgeniz ne durumda sadece önde mi açıklık var idi?
    Ön durum bana benziyor ama bende arkadada yoğun seyrelme var.
    Hayırlı olsun, tekrar teşekkürler.

son resim 14 gün

• ARkadaşlar Dr. Serkan Aygın a ekim yaptıran arkadaşlar var mı? veya onunla yüzyüze görüşen arkadaşların fikirleri neler ? Yardımcı olurmusunuz.
  • arkadaşlar koray erdoğan hakkında bilgisi olan var mı ?? web sitesinde pek bilgi yok.. kimdir..ne doktorudur.. bu kişiye saç ektiren var mı acaba ve memnunlar mı ??? koray erdoğan ve hakan doğanaydan hangisi acaba daha doğal bir görüntü elde ediyor va hangisi kaliteli acaba ?? bilgisi olan yok mu !!!!!!
    ya da önerebileceginiz iyi bir saç ekim merkezi var mı arkadaşlar..forumda yorumlar cok azaldı yardımcı olursanız sevinirim :)
  • evet arkada pek sıkıntı yok gibi teşekkürler ayrıca

• arkadaşlar şok dokulme kacinci gunde başliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: episode59

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsnky

Arkadaslar merhaba. 29 yasindayim ve 20 yasimdan beri sac dokulmesi yasiyorum. on ve yan kisimlarda acilma yogun fakat orta ve arka kisim su an icin gur sayilir. Cogu yaziyi okudum ve mantikli olmak gerekirse saclarin dokulmesi durana kadar beklemek gerekiyor fakat ben saclarimi cok sorun ediyorum. Bu yuzden bir kac doktor ile gorustum. Cok yakin bir arkadadim Dr.ALP Alsan a gecen sene ekim yaptirdi. Onun saclari gercekten cok acikti ve bana anlattigina gore 6500 greft 2 gun surede ekilmis. Ekimi doktor kendisi yapmis. Arkadasim onumde canli bir referans fakat forumdaki yazilari okudukca gozum korkmaya basladi.

Aranizda Alp Aslan'a ekim yaptiran var mi acaba? Karar vermek icin olumlu olumsuz yorumlariniza ihtiyacim var.

Vakit ayirip cevap veren arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

arkadaşının ekimi seni tatmin etti mi.önünde canlı örnek var.ben de alp aslana ektirmeyi düşünüyorum.ben mail ve telefon yoluyla görüştüm.4.000 greft 4.000 tl ekerim diyor.4.000 grefti garanti ediyor.yüzyüze görüşeceğim daha sonra.

Ozelden yazdim ama mesaj yollayamiyorsan mail adresimi vereyim.
  • zafka abi bana cep numaranı verirmisin bişeyler soracam sana
  • Dr serkan aygını soran arkadasıma ben kendısınde ekım yaptırmadım benımkını transmed yaptı tabıkı daha once de yazdım hıc memnun kalmadım.
    serkan aygına gelınce tanıdıgım bı arkadas yaptırdı devamlı gorusuyoruz sana su kadarını soylım omrumde boyle rezıl bı ekım gormedım . resmen adamın duygularıyla dalga gecmıs. sahsen o arkadasım adına cok uzuluyorum adam sokaa cıkamayacak halde ve dalga konusu olmus durumda. serkan aygından uzak dur derım hatta cocuk ona trılyonluk dava acsa kazanır o kdar dıyorum yanı
  • kolistavra kardeşim peki su an ekim yaptıracak olsan kimi ya da kimleri tercih edersin ??
  • Benim sok dokulmem 24.gun basladi su an 38.gun ve hala deli gibi dokuluyor genelde 1ay icinde olup bitmesi gereken bi durumdu diye biliyorum birisi beni aydinlatabilirmi lutfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NichtperfeckT

kolistavra kardeşim peki su an ekim yaptıracak olsan kimi ya da kimleri tercih edersin ??

Kardeşim bende şu an araştırıyorum. zamanında keser hocaya guvenmedım o zamanlar musterı arıyordu, gıttım populer dıye transmede o zamanlar keser bana ısrar etmıstı gel yapayım dıye. Şimdi ise keser hocanın aynına yaklaşılmıyor. bu sefer ben ısrar edıyorum ama resımlere bakarak yapmam dıyor. en guvendıgım ısım keser.

z.kul da cok dıkkatımı cekıyor kendısıyle gorustum ama o da hem motor kullanmakta ısrar edıyor hemde sıklık ıcın yogun calısmıyor anladıgım kadarıyla cok ugrasmak ıstemıyor cunku kendısı unlu bı estetıkcı baska estetık amelıyatlar musterısı cok

koray erdogan var o da eskı futcu oldugu ıcın kendısını dusunmuyorum. ovenlerde var cok elestırenlerde .

hakan doganay hoca var su an en yakın ısım bana yaptıkları ortada .

atılla kaya var en dogal ekenlerden bırı kendısı arkadasımın da ortagı fakat ukelanın tekı sagı solu bellı olmuyor ve yogunluk konusunda sıkıntı var yaptıgı ekımlerde yalnız dogallık olarak cok ıyı

sıralama yapacak olursam

1.muttalıp keser
    2.hakan doganay
    3.z.kul

dıgerlerı konusunda kararsızım

kıme gıtmeyın dıye sorarsanız bıldıgım ve gordugum kadarıyla

1.serkan aygın
    2.transmed

yalnız transmed aygına gore fut olmasına ragmen daha ıyı dıyebılırm benım saclar saclar ıcın konusyorum
  • arkadsım 9 bine yakın odedi Antalyada bir sac ekim merkezine ve 8 ay gecti vaatettikleri sacın 4 te biri dahi cıkmadı

acaba firmayı mahkemeye verse geri odeme tazminat alır mı bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

arkadsım 9 bine yakın odedi Antalyada bir sac ekim merkezine ve 8 ay gecti vaatettikleri sacın 4 te biri dahi cıkmadı

Hangi firma acaba, paylaşırmısınız?
  • kolistavra teşekkür ederim cevap verdiğin için..hakan doğanay konusunda bilgin var mı ?? sence güvenilir bir hekim mi ? ekimde mikromotor kullanıyor mu ?? ekim yaptıran arkadaşlardan olumlu yorumlar alıyoruz aslında hakan doğanay'a..
    z.kul ve saydıgın diger isimler hakkında hicbir fikrim yok..ben hakan doğanay'a pozitif olmaya başladım..söylenene göre ekimin başından sonuna kadar kendisi ilgileniyormuş... bana biraz daha yardımcı olursan isimler hakkında cok memnun kalırım ...
  • arkadslr ekim yaparken doktorla sözlesme yapın derim size bn öyle yapıcam sonucta doktor kendisine güveniyorsa hiç düsünmeden imzalar cünkü o kadar para vericen bide üstüne rezil bi görüntü cıkmasıda var paranla rezil olacan o yüzden sözlesme yapın derim ekilen saçlar cıkmazsa paranızı geri alabilirsiniz unutmayın ki sizin duygularınız coguna gore önmli degil adamlar aldığı paraya bakıyor paranızı elinizden aldımı yüzünüze bile bakmazlar. o yüzden iyi düsünün ve karar verin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

quote:

Orijinalden alıntı: narsess

arkadsım 9 bine yakın odedi Antalyada bir sac ekim merkezine ve 8 ay gecti vaatettikleri sacın 4 te biri dahi cıkmadı

Hangi firma acaba, paylaşırmısınız?

http://www.ay-ca.com/

Antalya Muratpasa - lara yolundaydı sanırm Medusa hastenesinde 2 seans sac ekimi yapıldı ve vaadettigi sonucların hicbiri yok ve arkadas 9 bine yakın para ödedi.

tazminat icin ne yapılabilir veya tekrar ekim mi yaparlar bilgisi olanlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobby

arkadaşlar şok dokulme kacinci gunde başliyor?

beyler bu soruya cevap vercek olan yokmu acaba ekilen saçlar kaçıncı gün dökülmeye başlıyor ve kaçıncı günden itibaren yoğun dökülüyor o aşamayı anlatırmısınız.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.