Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
41.141
Cevap
622
Favori
6.179.740
Tıklama
Giriş
    88 Mesaj
    No minoxil üstüne basa basa diyorum arkadslar minoxil kullanmayaın ılerde sonucları kötü olabilir onun yerine para biriktirin saç ekimi yaptırın bnce bnden tavsiye gerisi size kalmıs
    |
    |

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

@mehmetarda: kime yaptıracağımı söylemeye gerek yok ama kararımı kesin verdim didikledikçe kafa karışıyor artık kararımı verdim...sen yaptırdın mı ?

coolsusuzdeniz
    Ben saç ekimi yaptırmadım ancak yaptırmayı düşünüyorum.
    coolsusuzdeniz ekim için randevu aldın mı ?
    |
    |

Armani'ye bakin süper bir ekim yapmiş. Boyle olucagini bilsem kıyarım paraya ne kadarsa.
    |
    |
    |
    |
    Mrb arkadaşlar ben saç ektireceğim resimlerim bu.. biraz şakaklarda açıklık var yaş 27 ayşegül hanıma gittim 2500 greft yeter fazla bile dedi.. fakat ben çok sık olmasını istiyorum sizce ne kadar gider.. ayrıca şuanki mevcut saçlarım ekimden yıllar sonra dökülebilir mi , ayrıca ekimden sonra minox.. gibi ilaçlar kullanmam şart mı ben nefret ediyorum ilaç kullanmaktan o yüzden bu sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum . resimler

http://c1202.hizliresim.com/u/4/2fl1p.jpg
    http://b1202.hizliresim.com/u/4/2fl0w.jpg
    http://e1202.hizliresim.com/u/4/2fkzg.jpg

• Teğmen
    110 Mesaj
    sharlatanss Kardes selam, bence sen 5 sene gibi biraz daha bekle cünki bende 27 yasindan sonra sac kaybi basladi ve 33-34 yasima kadar devam etti.
    27-28 yasima kadar gayet güzel saclarim vardi. bende su an 35 yasindayim ve daha yeni ektirdim.
    Benden sana tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davulcum -- 5 Şubat 2012; 20:45:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gulcansalman

quote:

Orijinalden alıntı: sharlatanss

Mrb arkadaşlar ben saç ektireceğim resimlerim bu.. biraz şakaklarda açıklık var yaş 27 ayşegül hanıma gittim 2500 greft yeter fazla bile dedi.. fakat ben çok sık olmasını istiyorum sizce ne kadar gider.. ayrıca şuanki mevcut saçlarım ekimden yıllar sonra dökülebilir mi , ayrıca ekimden sonra minox.. gibi ilaçlar kullanmam şart mı ben nefret ediyorum ilaç kullanmaktan o yüzden bu sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum . resimler

http://c1202.hizliresim.com/u/4/2fl1p.jpg
    http://b1202.hizliresim.com/u/4/2fl0w.jpg
    http://e1202.hizliresim.com/u/4/2fkzg.jpg

mrb sizin saç çizginizde kayıp oluşmaya başlamış.ayşegül hnm dediği gibi 2.500 greft çok bile.yanlız mesele ekim yapmak değil.var olan saçınızı yitirmeme yaşınız dolmamış.yani bence bir 5-6 yıl daha bu şekilde idare edin.ilerisi için daha sağlıklı olur ve minoxsa falan gerek kalmaz.yinede siz bilirsiniz tabi.

mrb evet malesef.. öyle fakat bizim dayı tarafında var dökülme onlarında aynen benimki gibi genelde şakaklar tepede dökülme hiç görmedim genetik bendeki dökülme.. o yüzden ektiricem beklemenin faydası yok 5 yıl sonra dökülse yine ektiricem 3500 greft ektirmek için elimden geleni yapacağım parası neyse veririmm ayşegül hanım bana ektirme gerek yok dedi. ama ben ektiricem 20 gün snra
    |
    |

• Teğmen
    120 Mesaj
    aynen öyle dostum bende kararımı vermişim fikirleriniz önemliydi greft sayısı olarak.. bariz resimlerde belli zaten
    |
    |
    ektiren arkadaşlardan birisi bana cevap verebilir mi?? 2500 greft yeterli mi şaunki saçlarım için???
    |
    |
    sen bu forumda şu ana kadar gördüğüm en yoğun saçlı arkadaşsın.sana 2500 greft bencede yeter.tabiki sayıya takılma.2450 olur 2550 olur.o sayılara çokta sık bir ekim olur.çünkü maşallah sadece şakaklarda açılma mevcut.o rakamlar talebini fazlasıyla karşılar. boşu boşuna ısrar edip fazla greft aldırma derim.çünkü ileride saçlarında bir seyrelme olursa donör bölgende yeterli greftin kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafka -- 5 Şubat 2012; 22:35:29 >
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar..Dönor bölgesi olarak vücut kıllarını kullanan arkadaşlar varmı?Memnun olan var mı?Vücudumdakı kıllar asgari 7cm ve oldukça yoğunlar okadar yoğunki resmen normal saç gibi alttaki deriyi kapatıyorlar :)..komik ama gerçek..
    |
    |
    Ben kendi doktoruma sormadimda ondan duymadimda ,ama bir cok doktor sok dokulmeyi en az dokulme ile atlatmanin tek yolunun biotin(vitamin h) oldugunu soyluyorlar . Ama ben kullanmadim onun icin dogru veye degil diyemiyecem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

gözümü korkuttunuz he saç ektiricem tam kafamda soru işaretleri çıkmaya başladı. peki o tel tel olanlar münferit olaydır ya herkes pişman olsa saç ekim sektörü batmıştı tabi memnuniyetsizlikler olur allah yardımcısı olsun ektiripte mutlu olmayan arkadaşların..
    |
    |
    başka çözüm yok mu??
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realist_1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssdsadas

quote:

Ben saç ekim merkezinde halkla ilişkiler sorumlusuyum.saç ektirmek ciddi bir operasyondur.lütfen klinik tarzı yerlerde ekim yaptırmayın.geri dönüşü olmayan bu işlem size hayatı zehir edebilir.saç ekiminde doğallık birinci roldedir.hastane koşullarında ve kesinlikle bir uzman elinde ekim yaptırınız.
    Her türlü sorularınız için 05314249325

hastene koşulları diyorsunda iyi diyelim tamam ama uzman hekimlerin gelip ekimi baştan sona yapacaklarını sanmıyorum yapslarda bilkmem ne kadar greft saçımız heba olur diye düşünüyorum doktor moktor uğraşmaz saç ekimiyle

o zamanda böyle şikayet forumlarında insanlara hakkı olarak fırsat doğar zaten geri dönüşü olmayan bu işlem genel olarak tek sefere mahsus.o zaman araştırma iyi yapılacak.e birazda güven tabi ben bu konuda insanları iyi anlıyorum.nerden bilecez greft sayısını 3.000 diyolar belki 2.500 diye.spanclara dizilen her greft 100 veya 200.lü olur.yan yana gelen bu spancları 3-5 dakikalığınada olsa saymayı isteyebilirsiniz.ayrıca ekimde doğru bir saç çizgisi en önemli rollerden.doğallığın ilk esası kanalların düzgün ve uygun yönde açılması.bunlar uzmanlık ister.sadece iyi araştırın.

neden burada boyle bir reklama ihtiyac duyuyorsunuz ki gulcan hnm. burası bilgi alısverisi yapılan bir yer sonucta. ve bence goren insanlar acısından da pek hoş durmuyordur. en azından kendi adıma.

ben firma ismi ile reklam vermiyorum.bana ulaşmak isteyen ulaşıyor.ve bende sizin dediğiniz gibi sorusu olanlara bilgi veriyorum.numaramda imza bölümünde kayıtlı onuda gerek olursa kaldırırım tabi.bilmediğim birşeyi savunmuyorum ben.lütfen sizde rahatsız olmayın.ben ekim sorumlusu yada görevlisi değilim.adı üstünde halkla ilişkiler sorumlusuyum ikimizede doğru gelen bir konuyu gerek olursa başkalarıylada tartışabilirim.

2500 greft işini cok kolay görür diyorum
    |
    |

• Er
    8 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar.. 26 yaşındayım 8 senedir dökülüyor saçlarım..
    Ön çizgim kayboldu tepede çok seyrek ve güçsüz saçlar var.. 2-3 sene sonra tepede kalmayacak saç..
    Benim isteğim Lise yıllarındaki saçlar değil 5 sene önceki saçlarımda değil.. Ben zaten kafayı kazıtıyorum..
    Benim isteğim kafamda çok sık olmayacak bi şekilde doğal olacak bi şekilde ekim yaptırmak ve sonra kafayı kazıtmak veya 1 numara tutmak..
    Şimdi ensemde yeterince dönor alan mevcut.. Yanlardanda falan baya bi greft çıkar.. Ama ben alım bölgesinde mutlaka iz kalacağını düşündüğüm için çok karıştı kafam..
    Fiyat çok problem değil 10 BİN e kadar verebilirim bu işlem için.. Dediğim gibi istediğim sadece kafa derimde saç köklerinin olması ön çizginin düzgün olması..
    Vücudumda kıldan çok birşey yok.. Hatta ekim yaptırmasam bile sırtımdaki ve omzumdaki kıllarıda aldırmak istiyorum o ayrı.. Sakal problemimde yok çok gür..
    Lanet olası bir tek kafamda çıkmıyor :)
    Kendimce düşünüyorum.. Ensenin alt taraflarından ön çizgi için belirli bi greft dağınık olarak alınsa tepeler içinde sakal - omuz - göğüs vs sıklaştırılsa şöyle 3-4 bin kadar.. Memnun kalırmıyım acaba ?
    Sonuçta saç ekimini aklına bile getirmiş olan biri mutlaka psikolojik olarak bunu kafasına takmıştır ve ekim merkezine gittiğinde ne kadar bilgili ve kültürlü olsanda kanabilirsin..
    Ekim yaptırmış arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.. Ekim yapılan yeri kazıttığımızda delikler oluşuyormu çirkin bi görüntü oluyor mu ?
    |
    |

• Teğmen
    120 Mesaj
    zafka seni ekledim de gelmedi sanırım sana istek sende ekle beni [email protected] arkadaşlar ayşegül hanımın çalışma ortamıyla ilgili epeyi kötü yorumlar gördüm gerçekten psikolojim bozuldu ha ..
    cevre hastanesiyle ayşegül hanım arasında kararsız kaldım hastane ortamı daha iyi gibi ama cevrede yaptıran arkadaşların 7 8 aylık fotoları olsa dahaiyi fikir sahibi olabilirdik ayşegül hanım ekimi kaç kişilik ekiple yapıyo acaba orda ekim yapan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim saygilarımla.

Orijinalden alıntı: bozhan51

cevre hastanesiyle ayşegül hanım arasında kararsız kaldım hastane ortamı daha iyi gibi ama cevrede yaptıran arkadaşların 7 8 aylık fotoları olsa dahaiyi fikir sahibi olabilirdik ayşegül hanım ekimi kaç kişilik ekiple yapıyo acaba orda ekim yapan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim saygilarımla.

Selam Bozhan kardes, ben 5 ay önce Cevre Hastanesinde ekim yaptirdim ve dogrusu yapim olarak sabirsiz bir Insan oldugumdan Ekiminden sonra ilk 3 aya kadar saclarin yavas yavas ciktigi icin okadar memnun olmamistim, ama su an icin memnun olmaya basladim saclar cikiyor ve dedigim gibi gayet memnun olmaya basladim.
    |
    |
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.