Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (351. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: medunax

Şu minoxdil özentisine bi son verelim arkadaşlar, bin tel saçımız yeniden olsun diye bintürlü eziyete ve riske giriyoruz, emin ol bunu bi ilaç sağlayacak olsa 50 tlye falan anca kapağını alırsın. 1 liralık diş macununun bile kapağında koruma bandajı var bu solüsyonun yok. Buna bile gerek duymamışlar, o kadar gayriciddi ve özensiz bi ambalaj yani. En komiği aman elinize falan değerse bol suyla yıkayın yalanı. O kadar etkili yani, neyse minox falan hikaye arkadaşım, çok yazdık çok söyledik bunlar para tuzağıdır. Maalesef bu ülkede kanun hikaye, internette 100 tlye satılan bi kremin tanıtım videosunun ABD menşeli başka ve çok daha pahalı bi kreme ait olduğu ortaya çıktı, szökonusu reklam ulusal gazetelerin intrenet sayfasında günlerce kaldı, bnlerceürün sattı adamlar. ABD de Avrupada aynı sahtekarlığı yapsan adama etek boyu seçtirirler, dedğim gibi burası Türkiye, suyu bile ereksiyon şurubu diye adama satarlar, şu kahrolası umut ve üçkağıda olana merak duygumuz birilerinin en büyük sermaysesi. Uzatır, çıkarır, geciktirir diye yazdır kutusuna aksın paralar.

Tamam geçici çıkartıyo filan diyolar ama 1-2 yıl yoğun gösteriyosa buna değmez mi. Hiç mi faydası yok, kullanmadım ben bilmiyorum ondan soruyorum.
  • minoxidil denen ürünü ben kullandım, şampuanını da kullandım.
    ilaç kullanmaya başladıktan 3 ay sonra etkisini göstermeye başlıyor. saç dökülmesini kısmen önlüyor ve ince telli saçları kalınlaştırıyor ve dolayısıyla dökülen bölgeyi yoğun gösteriyor bir nebze de olsa, saç çıkarma olasılığı bence %30 dur maximum.
    1 yıl kullandım ve sonra bıraktım.
    ardından eskiye oranla daha çok döküldü saçlarım. çünkü ilacı bıraktığınızda gösterdiği etkinin 3 katını alıyor sizden geri..

o bakımdan minoxidil vs sallayın, kullanmayın..

en iyisi, sağlıklı bir yerde uygun fiyata kaliteli bir saç ekimi yaptırmak olacaktır.
    bende araştırmaktayım, doğru bir yer ve bütçeme uygun bir yer bulunca ektirmeyi planlıyorum.
    hayırlısı inşallah

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravdan -- 3 Şubat 2012; 9:54:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medunax

Şu minoxdil özentisine bi son verelim arkadaşlar, bin tel saçımız yeniden olsun diye bintürlü eziyete ve riske giriyoruz, emin ol bunu bi ilaç sağlayacak olsa 50 tlye falan anca kapağını alırsın. 1 liralık diş macununun bile kapağında koruma bandajı var bu solüsyonun yok. Buna bile gerek duymamışlar, o kadar gayriciddi ve özensiz bi ambalaj yani. En komiği aman elinize falan değerse bol suyla yıkayın yalanı. O kadar etkili yani, neyse minox falan hikaye arkadaşım, çok yazdık çok söyledik bunlar para tuzağıdır. Maalesef bu ülkede kanun hikaye, internette 100 tlye satılan bi kremin tanıtım videosunun ABD menşeli başka ve çok daha pahalı bi kreme ait olduğu ortaya çıktı, szökonusu reklam ulusal gazetelerin intrenet sayfasında günlerce kaldı, bnlerceürün sattı adamlar. ABD de Avrupada aynı sahtekarlığı yapsan adama etek boyu seçtirirler, dedğim gibi burası Türkiye, suyu bile ereksiyon şurubu diye adama satarlar, şu kahrolası umut ve üçkağıda olana merak duygumuz birilerinin en büyük sermaysesi. Uzatır, çıkarır, geciktirir diye yazdır kutusuna aksın paralar.

etkisiz bir losyon olsaydı Türkiyenin en iyi saç ekim uzmanı olan bu doktorlar önermezlerdi sanırım.

dr.serdaroğlunun sitesi

http://www.ilhanserdaroglu.com/medikaltedavi.asp

dr. keser in sitesi

http://www.derma-plast.com/sacekimi/ilactedavileri.html

dr doğanayın sitesi

http://www.hairtransplantation-turkey.com/ilac-tedavisi-03c
  • minoxidil ve propecia FDA tarafından saç çıkardığı şeklinde onay almış tek ilaçdır.. diğer yalan dolan ilaçlarla bu ikisini bir tutmayın.. ve saç ektirdikten sonra bu ilacı kullanmaya başlayan arkadaşların saçının ilk 6 aydaki aldığı hal saç ekiminin başarısı değil minoxidilin başarısıdır.. saç ekiminin başarısı 5-6 aylardan sonra gözle görülür seviyeye gelir.. 3 - 4 ayda saçlarında ciddi kapanma gören arkadaşlar bilsinlerki minoxidilde kaynaklanmaktadır bu sonuçç...
  • minoxil tarzi urunlerin onerilmeyen peki ekim sonrasi sebamed bir sure kullanicaz ondan sonra hangi sampuani kullandiniz arkadaslar sac ekiminden memnun olan arkadaslar anlatirsa sevinirim.
  • Valla steroidlerde tedavi amacıyla üretilmiş hormonlardır, kullanın iyidir diyen doktorda az değildir yani. Ama doğurduğu sonuçlar açısından faciadır diyebiliriz. Yararsız olsalardı zaten üretilmezlerdi, bu kesin. Lakin arsenik falanda yararlıdır vesselam, morfinde iyidir ağrıyı acıyı keser, kullanalımmı yani. Bülent Ersoy vs tayfasının saçı dökülmez mesela, bakanlık onaylı diye östrojen falan vurduralımmı oramıza buramıza. Doktor ismi saymış arkadaşın biri, sözkonusu ilacı tavsiye ediyorum diyen bu doktorların konuyla ilgili yayımlanmış tek makalesi veya araştırması varmı acaba. Branşları nedir acaba bu tavsiyeci hekimlerin, konuyla ilgili uzmanlık ve araştırmaları yok ise etik oluyomu sizce. Neyse, kafada parada kullananın, benim karşı çıktığım sonuçları itibariyle olumsuz risk içeren bir bileşenin kesme şeker edasında tavsiye edilmesi, özendirilmesi. Ben sporcuyum, steroid neyse bu gibi bileşenler aynıdır. Süper olacak diye başlarsın yada başlatılırsın ama yıkımı fena olur vesselam. Tedavi amacıyla kullanılan bileşenlerin olumsuz etkileri çok önemldir, mesele bu yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

zafka dermarol işe yarıyor mu?
    nasıl kullanıyor ve temizliğini nasıl yapıyorsun

dermarollerın gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.çok faydasını gördüm araştırmasını yaptıktan sonra kullanmaya başladım..dermaroller denilen aparat haftada iki kez olmak üzere aşırıya kaçmadan,ve basınç uygulamadan çokta güzel sonuçlar veriyor.
    temizliğini nasıl yapıyorsun dersen eğer,kullandığım aparat şahsıma özel olduğu için,kaynamış sudan geçirip kutusuna kaldırıyorum.kan akışını hızlandıran bir olay..

kullandığın dermaroller nereden satın aldın?
  • coolsusuzdeniz sen ekim yaptırdın mı yoksa araştırma aşamasındamısın ?
  • quote:

coolsusuzdeniz sen ekim yaptırdın mı yoksa araştırma aşamasındamısın ?

Araştırıyorum dostum kararmı verdim ama uygun bir zamanda yaptrcammm.Öğretmenim okullar da açılıyor ama artık rapor alıp bu işimizi halledicez yapcak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulcansalman

minoxsidil içerikli ilaç kesinlikle kullanmaya başladıktan itibaren dökülmeyi durdurur ve üçüncü aydan itibaren,net etkisini görürsünüz.sadece düzenli kullanmaya özen gösterin yeter.zamanından önce ara vermeyin.ben minoksidil ilacı satıcısı değilim.bildiğim birşeyi savunuyorum.ekim sonrası var olan saçınızı koruyacaktır.

Gülcan hanım minoxla falan saç işini çözebiliyorsanız neden saç ekimi yapıyosunuz, önerdiğiniz veya yaptığınız iki şeyden biri yanlış olmuyormu acaba. Size gelen saçı dökülmeye başlamış birine biz sana ekim yapmayalım, minox kullan üç ay sonra herşey düzelir diye gerimi gönderiyorsunuz. Yok ekim yapıyorsanız niye minoxla yani üç aylık 150 tl ye halladeilecek iş için binlerce tl istiyorsunuz. Ha ikisi bi arada olsun derseniz onada şapka çıkarırım artık. Hem nalına hem mıhına yani, azıcıkta suyundan tabii
  • bazı doktorların kendi sitelerinde minoxidili tavsiye ettikleri söylenmiş.yok öyle birşey.tamamen bilgilendirme amaçlı yazılar.şöyleki okuduğumu ismi geçen doktorların sitelerinden etkileriyle ilgili kısımlarını aynen kopyalayıp sizlerle paylaşıyorum.

dr.muttalip keserin sitesi derki;
    Hastaların 1/3 ünde hafif ve orta düzeyde iyileşme sağlar. Etkinin başlaması için tedaviye en az 4 ay devam etmeli ve sürekli olarak kullanılmalıdırlar. İlaç kesildiğinde saç kaybı yeniden başlar.

dr ilhan serdaroğlu,nun sitesi derki;
    Minoxidil kullanımında maksimum etkisi 6 ay ile 2 yıl arasında görülmektedir. Bu zamandan sonra etkisi yavaşça azalır. Devamlı kullanımlarda saçların dökülmesi yavaşlar ve özellikle tepe bölgesi başta olmak üzere ön ve yan kısımlarda saçların dökülmesine etkilidir.Devamlı kullanımı önerilmektedir. Çünkü terkedildikten 3 ay sonar saçlar eski haline döner ve daha sonra kaybedilen saçlara minoxidile tekrar başlansa bile kavuşulamaz.

medunax arkadaş,ve diğer arkadaşlar ve ben bunun aksini söylemedikki..işin uzmanı birebir demişki kullanımı bırakıldıktan 3 ay sonra saçlar eski haline döner.kaybedilen saç tekrar çıkmaz.işin sonunda her halükarda yıkım var.2,2 daha 4..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafka -- 4 Şubat 2012; 0:28:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

zafka dermarol işe yarıyor mu?
    nasıl kullanıyor ve temizliğini nasıl yapıyorsun

dermarollerın gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.çok faydasını gördüm araştırmasını yaptıktan sonra kullanmaya başladım..dermaroller denilen aparat haftada iki kez olmak üzere aşırıya kaçmadan,ve basınç uygulamadan çokta güzel sonuçlar veriyor.
    temizliğini nasıl yapıyorsun dersen eğer,kullandığım aparat şahsıma özel olduğu için,kaynamış sudan geçirip kutusuna kaldırıyorum.kan akışını hızlandıran bir olay..

kullandığın dermaroller nereden satın aldın?

bursadan bi arkadaş yurtdışındaki kuzeninin vasıtasıyle getirtmişti bana..
  • quote:

minoxsidil içerikli ilaç kesinlikle kullanmaya başladıktan itibaren dökülmeyi durdurur ve üçüncü aydan itibaren,net etkisini görürsünüz.sadece düzenli kullanmaya özen gösterin yeter.zamanından önce ara vermeyin.ben minoksidil ilacı satıcısı değilim.bildiğim birşeyi savunuyorum.ekim sonrası var olan saçınızı koruyacaktır.

ben de size katılıyorum gülcan hanım ama sadece minoxil kullanarak dökülmeyi durdurmak imkansız sadece folikülleri uyarıyor minoxil tek başına etkisi % 70 ama finasterid ile birlikte kullanılırsa başarı %92 yani kısaca minoxil saç dökülmesinin esas nedenine etki etmez finasterid kullanmak şart dht inhibitörü kullanmak gerekir.

şunu da sormadan geçemiycem neden numaranızı yazdınız ki siteye ?
  • ekim sonrasi şampuan olarak ne kullanilmali sebamed 10 gun falan kullandiktan sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

quote:

coolsusuzdeniz sen ekim yaptırdın mı yoksa araştırma aşamasındamısın ?

Araştırıyorum dostum kararmı verdim ama uygun bir zamanda yaptrcammm.Öğretmenim okullar da açılıyor ama artık rapor alıp bu işimizi halledicez yapcak birşey yok.

coolsusuzdeniz kime yaptıracaksın ?
  • öncelikle merhaba arkadaşlar...

forumu yaklaşık 1 yıldır takip etmeme rağmen üye olup yazmak istemedim, uzaktan izledim tabiri caizse...

ve bu esnada da yaptım tabiki. burda bahsi geçen bir çok saç ekim merkezine gitmiş, kimisiyle artık arkadaş bile olmuş biri olarak söylemem gerekirse ; gerçekten iyi araştırın..
    burada yazıldığı gibi değil hiçbir şey..en çok Ayşegül Hanim demişler son 20 sayfadır.Ayşegül hanım ve asistanları yapıyormuş vs. vs. fakat Ayşegül hanım sağlıkcı olmadığı halde kendi yeri var ve hijyenik olmayan bir dairede ekim yapıyor ve buradaki insanlar en son '' hijjyen'' demelerini anlayamıyorum. ve gerçekten sırf bunun için yazıyorum. Hastanede ve Doktorun yapması (hadi onuda geçtim ,doktorun gözetiminde) gerekirken , bir Apartman dairesinde ve hijyenin olmadığı bir yerde ,saç ekminde kullanılan alet ve cihazların hijyen cihazı olmadan kullanılması vs vs.. başka bir hastanın hepatit aids hastalıkların diğer kişilere geçmesi bu durumda mümkündür. bunu en cahil adam bile bilebilir..

kimse kusura bakmasın arkadaşlar. ben çok araştırdım gerçekten. yazarak ,birilerini savunarak yada reklam yaparak değil. eğer söylediklerimden gerçekten kuşkunuz varsa Ayşegül hanımın diplomasını görmek isteyin.sağlıkçı olmadığını o zaman anlarsınız. duvarında zaten diploması yok.
    herşey para olmamalı .sağlık o kadarda ucuz olmamalı

• bioti kullanimi sac cikma surecini daha hizli vede kaliteli sekilde gerceklestirdigi ni duydum, benin ekimin ustunden 3 ay gecti simdi ben biotin kullansam yararini gorurmuyum.
  • quote:

Ben saç ekim merkezinde halkla ilişkiler sorumlusuyum.saç ektirmek ciddi bir operasyondur.lütfen klinik tarzı yerlerde ekim yaptırmayın.geri dönüşü olmayan bu işlem size hayatı zehir edebilir.saç ekiminde doğallık birinci roldedir.hastane koşullarında ve kesinlikle bir uzman elinde ekim yaptırınız.
    Her türlü sorularınız için 05314249325

hastene koşulları diyorsunda iyi diyelim tamam ama uzman hekimlerin gelip ekimi baştan sona yapacaklarını sanmıyorum yapslarda bilkmem ne kadar greft saçımız heba olur diye düşünüyorum doktor moktor uğraşmaz saç ekimiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssdsadas -- 4 Şubat 2012; 19:26:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

bioti kullanimi sac cikma surecini daha hizli vede kaliteli sekilde gerceklestirdigi ni duydum, benin ekimin ustunden 3 ay gecti simdi ben biotin kullansam yararini gorurmuyum.
    iki mesaj üst üste yazılmıyor arkadaş birde saniye bırakmışlar ne biçim iş anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssdsadas -- 4 Şubat 2012; 19:31:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realist_1

öncelikle merhaba arkadaşlar...

forumu yaklaşık 1 yıldır takip etmeme rağmen üye olup yazmak istemedim, uzaktan izledim tabiri caizse...

ve bu esnada da yaptım tabiki. burda bahsi geçen bir çok saç ekim merkezine gitmiş, kimisiyle artık arkadaş bile olmuş biri olarak söylemem gerekirse ; gerçekten iyi araştırın..
    burada yazıldığı gibi değil hiçbir şey..en çok Ayşegül Hanim demişler son 20 sayfadır.Ayşegül hanım ve asistanları yapıyormuş vs. vs. fakat Ayşegül hanım sağlıkcı olmadığı halde kendi yeri var ve hijyenik olmayan bir dairede ekim yapıyor ve buradaki insanlar en son '' hijjyen'' demelerini anlayamıyorum. ve gerçekten sırf bunun için yazıyorum. Hastanede ve Doktorun yapması (hadi onuda geçtim ,doktorun gözetiminde) gerekirken , bir Apartman dairesinde ve hijyenin olmadığı bir yerde ,saç ekminde kullanılan alet ve cihazların hijyen cihazı olmadan kullanılması vs vs.. başka bir hastanın hepatit aids hastalıkların diğer kişilere geçmesi bu durumda mümkündür. bunu en cahil adam bile bilebilir..

kimse kusura bakmasın arkadaşlar. ben çok araştırdım gerçekten. yazarak ,birilerini savunarak yada reklam yaparak değil. eğer söylediklerimden gerçekten kuşkunuz varsa Ayşegül hanımın diplomasını görmek isteyin.sağlıkçı olmadığını o zaman anlarsınız. duvarında zaten diploması yok.
    herşey para olmamalı .sağlık o kadarda ucuz olmamalı

kardeş bende saç ektirecektim bu ayşegül hanımda ama vazgeçtim,bu kadar övülen bir yerde böyle bir hijyen sorunu olmamalıydı,daha iyi disiplinli yerler vardır diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.