Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

kafadarr sakaldan alım micromotorla mı alınıyor?

evet arkadaşım. ama inan hiçbir sakıncası yok... beni canlı görmüş kişiler var.. çevremde kiler desen aldırdım desemde inanan yok. o kadar eskisinden farksız.. hatta ben bile unuttum alındıgını

Ben seni canlı görmüş birisi olarak valla senin de dediğin gibi sakaldan alınan bölgede en küçük bir iz yok hatta arkadaşımla gelmiştim o bile çok şaşırdı nasıl olur diye ? gerçekten kusursuz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtaser

quote:

Orijinalden alıntı: xdreab

önceki resim istenirse ankarada yardımcı olurum

Hocam paylaşım için teşekkürler, sonunda Ankarada makul fiyatlı bir örnek görebildim, acil şifalar dilerim. Bu iş 2 euroya da yapılıyor, 2.5 euroya da böyle 1 TL ye de. Ben de uygun fiyatlı bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.
    Bu fiyat ankarada sanırım sadece Armani de var , siz de orada mı yaptırdınız?
    Ön çizgi bence makul güzel bir hat şeklinde çekilmiş ve ilk sıralar olması beklendiği gibi yoğun ekim içermiş. Umarım 3-7 ay içinde de tam istediğiniz gibi bir hal alır.
    Sorum, tepe ve arka bölgeniz ne durumda sadece önde mi açıklık var idi?
    Ön durum bana benziyor ama bende arkadada yoğun seyrelme var.
    Hayırlı olsun, tekrar teşekkürler.

eveet fehmi armani abime yaptırdım şimdilik bir sıkıntı yok genelde ön tarafta seyrelme vardı 3000 greft işimi rahat görür dedi bakalım sonuş ne olacak ama referanslar iyi armani için bakalım zaman gösterecek iyi mi kötümü fiyat cok iyi makul yani 1 tl gibi tepe bölgemede biraz artırdım ben

• son durumumu merak eden arkadaşlarım resim istemişler.fotoğraf makinası gelince an itibariyle bizim yiğene resimlerimi çektirdim.saçlarımın şu anki kısa durumu..uzun bir zaman kestirmeden uzatmayı düşünüyorum.uzayınca çok daha iyi kapar heralde.eski durumumu bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum,saçlarımın tepesi tamamen açıktı.4560 greft ekildi..şu an tamamen 4560 greftlik bir ekim sonucu bu anlayacağınız.her zaman olduğu gibi 1 resimde önsesi durumumu paylaşırsam karşılaştırma imkanı dahada sağlıklı olur kanaatindeyim.2.ekim saçları henüz çıkmadığı için o durumumu da mayıs ayı gibi paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafka -- 1 Şubat 2012; 13:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Kafadar kardeşim, 4 aylık sonuçlara göre saçların çok hoş duruyor, inşallah dahada güzel ve istediğin gibi olacaktır. Allah nazardan saklasın kardeşim.

saol kardeşim bende sizlerin yorumlarınız bekliyordum zaten. özellikle eskilerin yani bu işi detaylı araştırmış kişilerin yorumları önemli benm için. zafer abimiz olsun polariserol vardı ne bilim californiadream Bilgin sakiiin isetsil jiyan_21 coolsusuzdeniz 12leyli-12 ozbeh iflus1 ve nicklerini hatırlayamadıgım bir çok arkadaşımızın yorumları bana bu ekimin ilk aşamasından şuana kadar çok yardımcı oldu. allahım herkeze diledigi gibi verir inşalllah.

ben ekimini begendim kafadar hayırlı olsun(olmuş zaten)

teşekkürler kardeşim çok saol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

quote:

quote:

evet arkadaşım. ama inan hiçbir sakıncası yok... beni canlı görmüş kişiler var.. çevremde kiler desen aldırdım desemde inanan yok. o kadar eskisinden farksız.. hatta ben bile unuttum alındıgını

Ben seni canlı görmüş birisi olarak valla senin de dediğin gibi sakaldan alınan bölgede en küçük bir iz yok hatta arkadaşımla gelmiştim o bile çok şaşırdı nasıl olur diye ? gerçekten kusursuz yani.

:D yaa o senmisin allah canımı alsınki haberim yok sormadım da geldiginizde nickin neydi senin sitede diye :D hep faceden yazıştık telden konuştuk :d yeminle bilmiyordum bak... saol kardeşim ayaklarınıza sağlık ziyaret için. tekrar gelin havalar iyi oldugunda güzel bi eglence yapalım. inşllh o zmna kadar seninde ekim olur şöyle saçlı saçlı bi gzeriz birlikte : )
  • quote:

quote:

quote:

quote:

:D yaa o senmisin allah canımı alsınki haberim yok sormadım da geldiginizde nickin neydi senin sitede diye :D hep faceden yazıştık telden konuştuk :d yeminle bilmiyordum bak... saol kardeşim ayaklarınıza sağlık ziyaret için. tekrar gelin havalar iyi oldugunda güzel bi eglence yapalım. inşllh o zmna kadar seninde ekim olur şöyle saçlı saçlı bi gzeriz birlikte : )

ewet bendim yaa:))))) seni görmek için 550 km direksiyon salladım sen sormadın nick neydi diyee neyse teşekkür ederim valla çok ilgilendin bizimle baharda yanındayızz inş:) gezelim takılalım:)))
  • @kafadar
    maşallah saçların çok güzel olmuş, berber bile anlamamıştır herhalde ekim olduğunu.
    Yazdığın cevapları inceledim ancak bulamadım, bu iş sana toplamda nekadara mal oldu acaba?
    Tekrar geçmiş olsun.
  • Bu minoxsil nedir, tavsiye ediyo musunuz. Zayıf saçları mı güçlendiriyo yoksa dökülenleri mi çıkarıyo?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ewet bendim yaa:))))) seni görmek için 550 km direksiyon salladım sen sormadın nick neydi diyee neyse teşekkür ederim valla çok ilgilendin bizimle baharda yanındayızz inş:) gezelim takılalım:)))

kardeşim valla sormadım :) bilemedim affet :D neyse kesin bekliyorum.. aynı bensin sende sırf bir kez görmek için 550 km yol geldin valla... kankanada slmlar.. çapkınlıga hazır olun yaza inşllh hızımız felaket olcak :)))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

@kafadar
    maşallah saçların çok güzel olmuş, berber bile anlamamıştır herhalde ekim olduğunu.
    Yazdığın cevapları inceledim ancak bulamadım, bu iş sana toplamda nekadara mal oldu acaba?
    Tekrar geçmiş olsun.

çok saol kardeşim aynen öyle ense aldırmak için filan farklı berberlere gidiyorum bazen acaba ne diyecekler diye söylesem dahi hadi be diyip dalga geçtigimi sananlar oluyor...bana kardeşim 1 eurodan 4380 graft ekildi...
  • @zafka ekimden sonra ayşegul hanimin aldirdiklari ilaçlar harici losyon falan kullandiniz mi minoxil tarzi cogu arkadas ekim yaptirdiktan sonra minoxil o tarz ilaclar kullaniyor o yuzden ekim sac ektircek kisileri yaniltabilir cevap verirseniz sevinirim diger arkadaslarda yorum yaparsa seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobby

@zafka ekimden sonra ayşegul hanimin aldirdiklari ilaçlar harici losyon falan kullandiniz mi minoxil tarzi cogu arkadas ekim yaptirdiktan sonra minoxil o tarz ilaclar kullaniyor o yuzden ekim sac ektircek kisileri yaniltabilir cevap verirseniz sevinirim diger arkadaslarda yorum yaparsa seviniriz.

selamlar kardeşim.saç ekimi sonrası minox minoxidill proscar vb. tarzı hiçbir kimyasal ilaç kullanmadım.tek kullandığım şey extradan dermaroller,dı..bu konu için özellikle bişey kullanayımmı diye sorduğumda,şampuanın bitki özlü ve doğala en yakın olsun,bunun haricinde öyle kendi kafana göre ilaçlar kullanma.ilk başlarda faydası olabilir,sonrasında ilaçları bıraktığında geri dönüşü olmayan dökülmelerin devam eder şeklinde bir uyarı aldım.araştırmalarım ve yurtdışındaki sitelerdeki yorumlardan gözlemlediğim bu tip ilaçların saçta bağımlılık yaptığı,ve belli bir zamandan sonra net işe yaramadığı şeklindeydi..zaten bu tip ilaçlar kesin kalıcı bir çözüm üretse,ve kalıcı saçlara kavuştursa ilaç kutularının en az 1000 tl olması lazım.çünkü kullanan bir daha kullanmayacaksa vurgunu bir seferde yapmak icap ederdi...bu ilaç firmaları sürümden insanları süründürüyor..tabiki isteyen istediği ilacı kullanır.bu herkesin kendi tekelinde.ama şunu rahatlıkla söyleyebiliyorumki bu ilacı kullandıktan bir müddet sonra yada kullanmayı bıraktığınız anda oluşacak yıkıma hazır olun..
  • quote:

quote:

@kafadar
    Tekrar geçmiş olsun.

çok saol kardeşim aynen öyle ense aldırmak için filan farklı berberlere gidiyorum bazen acaba ne diyecekler diye söylesem dahi hadi be diyip dalga geçtigimi sananlar oluyor...bana kardeşim 1 eurodan 4380 graft ekildi...

Ödediğin paraya kuruşuna kadar değmiş. Hayırlı olsun. Darısı diğer arkadalşlarımızın başına.
  • Şu minoxdil özentisine bi son verelim arkadaşlar, bin tel saçımız yeniden olsun diye bintürlü eziyete ve riske giriyoruz, emin ol bunu bi ilaç sağlayacak olsa 50 tlye falan anca kapağını alırsın. 1 liralık diş macununun bile kapağında koruma bandajı var bu solüsyonun yok. Buna bile gerek duymamışlar, o kadar gayriciddi ve özensiz bi ambalaj yani. En komiği aman elinize falan değerse bol suyla yıkayın yalanı. O kadar etkili yani, neyse minox falan hikaye arkadaşım, çok yazdık çok söyledik bunlar para tuzağıdır. Maalesef bu ülkede kanun hikaye, internette 100 tlye satılan bi kremin tanıtım videosunun ABD menşeli başka ve çok daha pahalı bi kreme ait olduğu ortaya çıktı, szökonusu reklam ulusal gazetelerin intrenet sayfasında günlerce kaldı, bnlerceürün sattı adamlar. ABD de Avrupada aynı sahtekarlığı yapsan adama etek boyu seçtirirler, dedğim gibi burası Türkiye, suyu bile ereksiyon şurubu diye adama satarlar, şu kahrolası umut ve üçkağıda olana merak duygumuz birilerinin en büyük sermaysesi. Uzatır, çıkarır, geciktirir diye yazdır kutusuna aksın paralar.
  • zafka dermarol işe yarıyor mu?
    nasıl kullanıyor ve temizliğini nasıl yapıyorsun
  • kafadar kardeşim saçların çok hoş duruyor ekimde gayet başarılı ve dahada iyi olacak ilerleyen zamanlarda
  • quote:

quote:

quote:

@kafadar
    Tekrar geçmiş olsun.

Ödediğin paraya kuruşuna kadar değmiş. Hayırlı olsun. Darısı diğer arkadalşlarımızın başına.

çok sağol kardeşim herkeze ufacıkta olsa bir yardımımız dokunduysa ve ufacıkta olsa bir dua almışsk ne mutlu bize. demiştim ya en başında bizlerde nereye ektirsek diye yana yakıla dönmekteydik. çok şükür sonunda kurtuldum. bu durumda olan herkez kurtulsun inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

kafadar kardeşim saçların çok hoş duruyor ekimde gayet başarılı ve dahada iyi olacak ilerleyen zamanlarda

eyvallah kardeşim.... hepimizinki güzel olcak inşllh...
  • quote:

Orijinalden alıntı: medunax

Şu minoxdil özentisine bi son verelim arkadaşlar, bin tel saçımız yeniden olsun diye bintürlü eziyete ve riske giriyoruz, emin ol bunu bi ilaç sağlayacak olsa 50 tlye falan anca kapağını alırsın. 1 liralık diş macununun bile kapağında koruma bandajı var bu solüsyonun yok. Buna bile gerek duymamışlar, o kadar gayriciddi ve özensiz bi ambalaj yani. En komiği aman elinize falan değerse bol suyla yıkayın yalanı. O kadar etkili yani, neyse minox falan hikaye arkadaşım, çok yazdık çok söyledik bunlar para tuzağıdır. Maalesef bu ülkede kanun hikaye, internette 100 tlye satılan bi kremin tanıtım videosunun ABD menşeli başka ve çok daha pahalı bi kreme ait olduğu ortaya çıktı, szökonusu reklam ulusal gazetelerin intrenet sayfasında günlerce kaldı, bnlerceürün sattı adamlar. ABD de Avrupada aynı sahtekarlığı yapsan adama etek boyu seçtirirler, dedğim gibi burası Türkiye, suyu bile ereksiyon şurubu diye adama satarlar, şu kahrolası umut ve üçkağıda olana merak duygumuz birilerinin en büyük sermaysesi. Uzatır, çıkarır, geciktirir diye yazdır kutusuna aksın paralar.

uzun uzun yazmak isterdim ama hiç gerek yok.sana sonuna kadar katılıyorum.çünkü benim kibarlıktan söyleyemediğimi sen çok güzel ifade etmişsin..aynen düşüncemde buydu..
  • quote:

zafka dermarol işe yarıyor mu?
    nasıl kullanıyor ve temizliğini nasıl yapıyorsun

dermarollerın gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.çok faydasını gördüm araştırmasını yaptıktan sonra kullanmaya başladım..dermaroller denilen aparat haftada iki kez olmak üzere aşırıya kaçmadan,ve basınç uygulamadan çokta güzel sonuçlar veriyor.
    temizliğini nasıl yapıyorsun dersen eğer,kullandığım aparat şahsıma özel olduğu için,kaynamış sudan geçirip kutusuna kaldırıyorum.kan akışını hızlandıran bir olay..
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.