Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Arkadaşlar merhaba pityana diye birşey var saçlar üzerinde oldukça etkili bir losyonmuş ve adamlar iade garantili ürün gönderiyolar adresi vereyim bir bakın ne dersiniz ?

http://www.pityana.com/

direkt yalan
  • mrh bende sac ekim yaptırdım biraz deneyimi anlatayım dedim ankarada yaptırdım 3000 grefte yakın yaptılar sagolsunlar gayet iyidi biraz uzun sürdü ama ne yapalım dayanacagız fiyat ve kalite cok uygun 1 greft 1 tl tavsiye ederim

• önceki resim istenirse ankarada yardımcı olurum

• Kafadar kardeşim, 4 aylık sonuçlara göre saçların çok hoş duruyor, inşallah dahada güzel ve istediğin gibi olacaktır. Allah nazardan saklasın kardeşim.
  • bandaj bir gün sonra çıkarılıyor.
  • arkadaşlar ekimden sonra saçınızı günde bir defa yoksa iki defa yıkıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhti2525

arkadaşlar ekimden sonra saçınızı günde bir defa yoksa iki defa yıkıyorsunuz ?

bir defa yıkanacak, akşam üstü önce beyaz solüsyonu sür 30-40 dakika bekle sonra yumaşak şekilde yıka. Sana ekim yaptırdığın yer bilgi vermedi mi ?
  • quote:

bandaj bir gün sonra çıkarılıyor.

donor alinan bolgeden diyorsun demi 1 gun sonra cikariliyor ?
  • quote:

bandaj bir gün sonra çıkarılıyor.

bide su var 3 gun sonra yikama yapiliyor diyorlar ekim gunu yapilan gun ile mi beraber gun yoksa ekim gunu harici 3 gun mu ornek pazartesi ekim yapilan kisi ekim gunuyle beraber 3 gun carşamba mi yikama yapiliyor ?
  • kafadarr sakaldan alım micromotorla mı alınıyor?
  • arkadaşlar 3. Gun yikama olacagi zamana kadar ekilen saçlar tutmuş oluyor mu ? Yada hala tutmamiş mi oluyor ekilen saçlar zarar gorebiliyor mu? Koklerin tam olarak tam kaç gunde tutuyor degmeyle falan dokulmez hale geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdreab

önceki resim istenirse ankarada yardımcı olurum

Hocam paylaşım için teşekkürler, sonunda Ankarada makul fiyatlı bir örnek görebildim, acil şifalar dilerim. Bu iş 2 euroya da yapılıyor, 2.5 euroya da böyle 1 TL ye de. Ben de uygun fiyatlı bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.
    Bu fiyat ankarada sanırım sadece Armani de var , siz de orada mı yaptırdınız?
    Ön çizgi bence makul güzel bir hat şeklinde çekilmiş ve ilk sıralar olması beklendiği gibi yoğun ekim içermiş. Umarım 3-7 ay içinde de tam istediğiniz gibi bir hal alır.
    Sorum, tepe ve arka bölgeniz ne durumda sadece önde mi açıklık var idi?
    Ön durum bana benziyor ama bende arkadada yoğun seyrelme var.
    Hayırlı olsun, tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobby

arkadaşlar 3. Gun yikama olacagi zamana kadar ekilen saçlar tutmuş oluyor mu ? Yada hala tutmamiş mi oluyor ekilen saçlar zarar gorebiliyor mu? Koklerin tam olarak tam kaç gunde tutuyor degmeyle falan dokulmez hale geliyor?

12-13 günde kökler tam olarak tutunmuş oluyor, o zamana kadar özellikle çok dikkat etmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

quote:

arkadaşlar 3. Gun yikama olacagi zamana kadar ekilen saçlar tutmuş oluyor mu ? Yada hala tutmamiş mi oluyor ekilen saçlar zarar gorebiliyor mu? Koklerin tam olarak tam kaç gunde tutuyor degmeyle falan dokulmez hale geliyor?

12-13 günde kökler tam olarak tutunmuş oluyor, o zamana kadar özellikle çok dikkat etmek gerek.

peki saç yikamalarda greft zarar gorebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

peki saç yikamalarda greft zarar gorebilir mi ?

ilk yıkamada narin davranıyorlar, daha sonara kendin yapıyorsun yıkamayı, yukardan aşagı dogru avucnun ici ile yavaşca yapıyorsun, ilk 3 gun boyle yıkıyorsun daha sonara parmak uclarınla daireler cizerek yıkıyorsun bu sefer orta sertlikde yapıyorsun ve krem surmuyorsun, kabuklardan iyice temizlenmesi gerek yoksa sac diplerin hava almaz ve greftler zarar görür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_58

tüm kader dostlarına selam olsun...arkadaş yaşım 25 buna bir ben inanaıyoruum baska ınanan yok yakınlarım vs.harıcı.-ne oldu saçlara?-olum sen mısın?-yok saçların dökülmüş!(sanki gecen her dakıka,gun,ay ve yıl ben farkında değılım sankı?)bıktım abi valla..bana dert ortağı olsacak yer burasıymış:)..fazla uzatmayalım abiler,kardeşler yaklasık 4 senedır sureklı dokuluyo nereye kadar sürecek merak edıyom daha doğrusu.tam kel değilim, pardon tarama özürlü diyecektım:)ama bende yakındır farkındayım bunun..türlü türlü sarımsaklar,zeytınyağları,şifalı otlar,bıoxsın serum ve şampuanı:)vs vs hep aşka dair diyorya müslüm aga aynen öle..olmadı saçlarımın çoğu gitti fotografımı cektım ekleyebılırsem paylasacağım siz dert ortaklarımla.bana bir tavsiyede bulunun lütfen..dün geceden beri formu okuyorum(30syfoldu yaklasık 1 paket sıgara ıctım..) maasaallah herkes terubeliı burada ne yapmalıyım maddı acıdan 3-4 bın lıra ayırabılırım,ektırsekmı ektırmesekmı?,evlıyım elınızden öper 1 yasında çocugumvar,kamuda çalışıyorum(hani ektırırsek ne derler fobisi),yaşadığım yer ufak bı şehrımız,sorup sorusturacak yer yok,mınoxıl hiç denemedım önerırmısınz,ayrıca acayip yağlı bir cildim var kafamdakı bır kaç tel saç yıkayınca iii duruyor:) ama ardan 6-7saat gecınce yağlı cılız,seyrek parlayan bir kafa ve aynalardan camlardan kaçan bir bünye:(( ALLAH (C.C.)'IN bugunlerıne çok şükür elimiz ayagımız tutuyr ve sağlıklıym ama bide saç olsa ne gusel olur dimi dostlar?sabah yataktan kalkınca alnına ve şakaklarına yapısan bir kaç yağlı cılız sacları düzeltmekten ve aynı şekılde her gun en az 1 kere saç??yıkama işinden daha doğrusu KAFA yıkama işinden bıktım..ha bide saçların sarı isen 1-0 mağlup baslarsın benım gibi..aynalardan kaçıyorum arkadaş özel günlerden törenlerden kaçıyorum arkadaş,uzun süre görmediğim dostlarımdan kaçıyorum arkadaş! nereye kadar..sizlerden tavsiye beklıyorum h bu arada hiç bu kadar seyrek saçlı arkadaşım olmadı..emeği geçen herkese şimdiden tessukkur ederım alın benı bu bunalımdaaaann...

Benim durumuma çok benziyor ama benim saçım daha fazla, aynı senin yaşadıklarını ben de yaşıyorum, ben de belli olmasın istiyorum :/
  • quote:

Kafadar kardeşim, 4 aylık sonuçlara göre saçların çok hoş duruyor, inşallah dahada güzel ve istediğin gibi olacaktır. Allah nazardan saklasın kardeşim.

saol kardeşim bende sizlerin yorumlarınız bekliyordum zaten. özellikle eskilerin yani bu işi detaylı araştırmış kişilerin yorumları önemli benm için. zafer abimiz olsun polariserol vardı ne bilim californiadream Bilgin sakiiin isetsil jiyan_21 coolsusuzdeniz 12leyli-12 ozbeh iflus1 ve nicklerini hatırlayamadıgım bir çok arkadaşımızın yorumları bana bu ekimin ilk aşamasından şuana kadar çok yardımcı oldu. allahım herkeze diledigi gibi verir inşalllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

kafadarr sakaldan alım micromotorla mı alınıyor?

evet arkadaşım. ama inan hiçbir sakıncası yok... beni canlı görmüş kişiler var.. çevremde kiler desen aldırdım desemde inanan yok. o kadar eskisinden farksız.. hatta ben bile unuttum alındıgını
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Kafadar kardeşim, 4 aylık sonuçlara göre saçların çok hoş duruyor, inşallah dahada güzel ve istediğin gibi olacaktır. Allah nazardan saklasın kardeşim.

saol kardeşim bende sizlerin yorumlarınız bekliyordum zaten. özellikle eskilerin yani bu işi detaylı araştırmış kişilerin yorumları önemli benm için. zafer abimiz olsun polariserol vardı ne bilim californiadream Bilgin sakiiin isetsil jiyan_21 coolsusuzdeniz 12leyli-12 ozbeh iflus1 ve nicklerini hatırlayamadıgım bir çok arkadaşımızın yorumları bana bu ekimin ilk aşamasından şuana kadar çok yardımcı oldu. allahım herkeze diledigi gibi verir inşalllah.

@kafadarr kardeşim saçlarin hayirli olsun ekim sonrasi yaptigin butun aşamalari anlatirsan bizlere yardimci olmuş olursun.
  • ekim sonrasi kafanin yan tarafindaki şiklik falan kaç gun sonra geçiyor acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.