Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar YAŞAR HASTANESİ-BAKIRKÖY SAÇ EKİM MERKEZİ hakkında bilgisi olan varmı??
  • ARKADASLAR ECZANELERDE SATILAN MİNOXİL İLE İNTERNET SİTELERİNDE SATILAN MİNOXİDİL ARASINDA HER HANGİ Bİ FARK VARMI?İKİSİDE AYNI ÜRÜNMÜ VE SAÇ EKTİRMİŞ OLAN İNSANLARINDA KULLLANMASINDA Bİ SAKINCA VARMI?

BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
  • Selam Arkadaşlar ,,
    Ilk önce bu sayfayi tesadüfen bulduğumu yazmak istiyorum ve iyiki de bulmuşum ,, sonra hemen hemen tüm yazilanlari Dizi bakiyormuşum gibi cevaplari bekliyemez oldum
    inanin hem belirli bir seviyede tartişma ,hem yardim paylaşim, ,, ve en önemlisi , azda olsa,, öncesi ve sonrasi fotolarla ile belkide şimdiye kadar saç hakkinda en güzel platform diyebilirim ( Benim bildigim ) başka yerler var ise eklerseniz sevinirim, ( yada özelden bildirirseniz...)

Bu güne kadar sadece okumakla yetindim ,,ama bugün bende üye olup bir kaç şey yazmak istedim. Simdi her kes şahsen kendi yaşamindan sanik olduğu, bir Saç ekleme hikayesi var ise ,
    olumlu olumsuz farketmez, eğer burda paylaşiyorsa bizler içindir ....
    fikir pazarliği nede olsa , ciddi ise ,birakin yazsin ,,eğer ciddiden memnun ise , istedigi yeri tavsiye etsin REKLAM yapsin ,,ama yazdiğim gibi sadece şahsen kendinin gördüğü bildiği ortami iletsinki, diğerleri için yanliş yere yönlendirme olmasin....
    malum,,, bu çok önemli bir adim ,ameliyat olmak istiyen kişi için ,, vede pahali ,, şimdi bilmeden şahsen yaşanmadiysa ..
    misal ....falanca köyde Hasan aganin karpuzu güzelmiş diyorlar gibi tavsiye etmiyelim ,,yada burda bazi Hocalarimiz var bu işten anliyan ve o kişi şimdi yaziyorsa onun gördügü ufak tefek hatalar var ise,
    bizim görmediğimiz hemen onuda ateşe almiyalim,her iki tarafida dinleyip kendi kararimizi kendimiz gene veririz nasil olsa,,,
    ama bu işi olumsuz şekilde etkilemek doğru olmaz ,,simdi genelde benimde sizlerden istediğim en güzel servis memnuniyet ve ciddiden tavsiye edecebileceğiniz yerler hangileridir ?? Tecrübe-fiyat -kalite ve miktar olarak en iyi yer???? .bilmiyorum,,, tüm yazilanlari okudugum halde
    Aspendos Hastanesinden tut ,, konhair , Istanbul yesilyurt Mediacart , Mega Hair Trans ,, Ankara Saç Ekimi Merkezine kadar bir sürü yazi yazilmis ama ,,
    plastic_surgeon hocam sizim nerde oldugunuzu tam anliyamadim ? ama neyse tekrar okurum yada özelden de yazabilirsiniz,, ,,
    şimdi gel gelelim, maddi durumumuz belli , her kes yaşam kavgasinda ,,bu şartlar altinda kendi genel görünüme önem veren arkadaşlar icinde yaziyorum ,
    işcilik ve servisi paraya uygun benim için yerlerde marmor olmasi şart degil, bir hastanenin yapacagi kaliteli iş önemli.... tüm hayatim boyunca hem taşiyacagim için hemde olumlu olumsuz REKLAM yapacagim için yaziyorum ciddi tavsiyelerinizi arzu ediyorum ,,nasil bir Arkadaş yazdi ise çim gibi olmuş memnum degilim yada herkese tavsiye ederim gibi ciddi cevaplarinizi bekliyorum ,,
    ister özelden ister buradan farketmez

yazilanlar için, her kese teşekkürlerimi borç bilirim,,, bizim gibi bu önemli adimi atmak istiyen kişiler için çok işe yariyan bilgiler bunlar

saygilarimla

Not : Kusura bakmayin yazilanlar,, bazen roman gibi uzun,, virgülsüz ve noktasiz birde ufak yazildigi zaman ,,,zorluk çektigim için , ben yazdiklarimi büyük ekledimki okuyanlar için kolaylik olsun diye..
    birde gözleri bozup hiç yokken Göz Doktoru aramiyalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 8 Aralık 2010; 20:31:26 >
  • of of bir kel olarak kesinlikle saç ektiremeyeceğimi düşünüyorum, bu forumu okuduktan sonra kafam iyice karıştı Ankarada yaşıyorum ve bilmiyorum;
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbugraa

of of bir kel olarak
    kesinlikle saç ektiremeyeceğimi düşünüyorum, bu forumu okuduktan sonra kafam iyice karıştı Ankarada yaşıyorum ve bilmiyorum;

adaş kafan neden karisti
    ankara bu iste fakir gibi gorunuyor ama arastirdikca cok kaliteli nakiller oldugunu goruyoruz..
  • Bilmiyorum adaş eşim ektir diyor ben biraz çekiniyorum açıkcası eski halimi ararım diye korkuyorum ama yine de çekingen çekingen araştırıyorum..!
  • arkadaşlar YAŞAR HASTANESİ-BAKIRKÖY SAÇ EKİM MERKEZİ hakkında bilgisi olan varmı??
  • Arkadaşlar gereksiz tartışmalarla birbirimizi üzmeyelim. Bırakalım dileyen dilediğinin reklamını yapsın. Vatandaş görüyo zaten kim reklam yapıyo kim gerçekten saç ekimi yaptırmış...
    MOY u özler olduk yaa... Sağolsun baya bilgi ve tecrübe aktarmıştı bize

konunun ilk sayfalarını takip eden arkadaşlar bilir. İki arkadaş deneyimlerine dayanarak 2 farklı yer önermişti.

1- Ensar Hastanesi
    2- Çevre hastanesi

2. sine nasipse bu haftasonu gideceğim. mail yoluyla biraz bilgi edindim. 2-3 gün hastanede kalıyormuşsunuz ekimden sonra. İlk yıkama bandajların sökülmesi filan... Konaklama ücreti yok ayrıca tabii

Görüşme sonrası deneyimlerimi paylaşacağım arkadaşlar. Eskiden ekim yaptırmış arkadaşlar resimlerini ekleselerde biraz gözümüz açılsa gönlümüz umutla dolsa yaa :)
  • by_snap arkadaşım sana son bir sorum daha olacak arka tarafta sadece iki kulak arasında mı saçın kalmıştı?
  • Benim 6.Ayın neredeyse tmamaen doldu.
    Fakat tek bir sorunum var ekilen bir kısım yer dik çıktı . Bu da çok sinirimi bozdu. Geri kalanından çok memnunum
  • Ozzyouz ben forumun eski okuyucularından, yeni yazıcılarındanım :) ilk yorumlarından beri merak ediyorum, saçlarının son halinin yer aldığı foto'larını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yorumlar tamamda fotolar inanılmaz fikir veriyor insana. Bende kafaya koymuş durumdayım sadece zaman ile ilgili sıkıntım var uygun zamanı yakalar yakalamaz, araştırmalarımdan ve referanslardan memnun kaldığım bir doktor'da alacam soluğu :)

Burası benim gibi mağdurlar için inanılmaz bir nimet; doktoruyla, araştırmacısıyla hele hele bu operasyonu gerçekleştiren arkadaşların yaptığı yorumlar ile çok daha bilinçliyim öncesine nazaran. Katkısı olan herkese tşk.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 21:45:20 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 21:47:18 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 21:46:11 >
  • Resat Arkadaşim ,

kaç greft ve kaça mal oldu ? sorabilirmiyim ,,??
    sakincasi yoksa ?, yada tüm Ameliyat olan Arkadaşlar yazabilir ,,,
    Çünki bende bir kaç yerden teklif aldim tabiki bana dediler 2 defada 5000 greft gerekiyormuş ve Dr bey kendisi yapiyormuş ,, 2 assisteni ile , 3500 € istediler ..
    bu normalmi hastane 3 gün içinde tabiki ?? ,,
    digeri tabiki daha ucuza yapanda vardir ,,ama ucuz etin kokusu sonradan çikmasin?? ayni yerde greft sayisi 3500 greft 2300 € da var !!! baskasi 3500 grefte 1900€ diyor bu kadar fark olabilirmi ?
    burda bayagi memnun olmiyan Arkadaºlariz var,, yok dik oldu ºu oldu bu oldu gibi .
    şimdi bilemiyorum ,,pahalimi degilmi diye ? kafam iyice karişti fiyatlarda tabiki Doktor Doktora benzemez ,,tabiki ,,,

Birde , plastic_surgeon Hocamiz ortalarda yok ? cok yogun herhalde bu siralar onunda fikrini okumak isterdim
    saygilar

Sayfa hem zor açiliyor... hemde türkçe harflerde sorun yaratiyor bende her nedense ?? harfler garip çikiyor 3 defa degistirdim yazilari şimdi oldu galiba,,??
    Hem özel mesaj atabilmek icin cep numarami verdim onaylama ne kadar sürüyor gelmesi birde buna cevap yazarsaniz sevinirim ,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 10 Aralık 2010; 20:30:10 >
  • ilklafım resat206 amacını belli etmiş oldun,
    ben üç kuruşuk bir adammıyımda buradan hasta bulup para kazanıyım, ve şuna emin ol iş adamı sağlıgı parasından kıymetli olan hastalar zaten bulunuyor bizi, şuda bir gerçek özelden mesaj atanlara ne kadar ücrete nerede yaptıgımı söylüyordum önceden artık onu daha söylemiyorum, amacım bu saç ekimindeki dönen cahilce işler artık migdemi bulandırıdıgı için buraya yazıyorumm, emin ol elim kolum çok uzun yakında salık bakanlıgında yeni kanunlar çıkaktır eli kulagında, sen bir cahillik yapıp konhairde saglık memurlarına ektirmişsin saçını sonrada yok çagrı bey yaptı filan diye yalan dolan içinde sürdüyorsun ne hikmetse..
    Hakkaride yaşıyordunda geldin ankarayada konhairin resminimi çektin,,
    çagrı abiyi tanımasam çok kötü konuşurdum, muharrem bey gitmiş iyi bir plastik cerrah bulmuş. Ben buradaki saç ekimi yaptıracak arkadaşlara sadece şunu diyorum konhaire yolunuz düşerse direkt doktor ile muhattap olun, operasyonu doktor çagrı bey yapacak ise gözünüz kapalı yaptırın inanın ben bile gözümü kapatıp ameliyat olurum, para için hastasını harcamaz, ama lakin yok doktor bey girmiyor ameliyata ameliyatımıda şu arka odada yapıyoruz diyen birisinede inanmayın, bunlar sadece para hırsı bürümüş bir kaç esnafın işidir..

orinoco ben kaça yapacak anlamadım ama piyasa fiyatı şu 1 greft=1euro
    bir seanstada 1500-2200 greft arası alındıgına göre sen öyle hesap et. Bu hesapta operasyonun nerede yapılacagı konusuda çok önemli, iyi bir hastanede yapan birisinine her zaman güvenebilirsin, muayene şartlarında şuradan asistan, buradan hemşire gelecek diyen gecekondu yerleri kesinlikle güvensiz oıldugunu düşünüyorum..

Not= eğer hastaya saygısı olan bir doktora giderseniz o size uçmada 1500-2500 arası bir greftten bahseder, eger bir saglık memura giderseniz 3500-4000 greft bu el emegidir der bizim diplomamız olmadıgı için biz ucuza yapıyoruz der..
    Sonuç= (bu anlattıklarımı muhakeme yetenegi olan herkes anlar)..
    saygılar..
  • hocam saygılar ! yorumlarınızı itina ile takip etmeye çalışıyorum acaba sizin yeriniz nerede size nasıl ulaşabilirim ben Ankarada ikamet ediyorum umarım sizde Ankaradasınızdır.
  • Arkadaşlar

dr. plastic_surgeon'a

ve

saç ektirip de dökülme aşamasında olan arkadaşlara

bir şey sormak istiyorum: ekilen saçlar dökülmeye başladıktan sonra, dökülen saçların kökleri nasıl, merak ediyorum. Yani 7-8 milim uzamış bir telin kökünde 2-3 milim köke benzer (beyaz değil ama siyah bir) kısımla beraber mi dökülüyor. Yoksa iki ucu da benzer sertlikte mi dökülüyor. Benim saçlarım iki tarafı da sert dökül-mü-yor, bir tarafı (deride kalan kısım) biraz daha koyu ve esnek bir şekilde dökülüyor. Bu normal midir. Böyle mi dökülür, yoksa iki tarafı da sert ve aynı mı olur. Saç ekileli 38 gün oldu. Dökülmeler azalsa da devam ediyor.

Deneyimi olan arkadaşlar ve plastik cerrah olan arkadaş bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Sevgi ve saygılarımla.

Sağlıcakla...
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:44:52 >
  • Benim rengim amacım bellii..
    Doktor olmamıda herkese kanıtlarım, çagrı abiyi tanırım çok severim, sayarı zaten yazılarımı okuyan iq seviyesi normal düzeyde olan herhangi biride bunu anlayabilir ona karşı herhangi bir tavrım olamaz, burada diplomasını kiralayan iki esnaf arkadaş (biri tornacı) saç ekim işini yapıp senin gibi birilerini kandırmış olmasıda gayet dogal birşey, başkalarıda kanmasın.. Sen ilk önce şunu itiraf et saç ekimini Op.Dr.Çagrı Uysal'mı yaptı yoksa saglık memurumu???

Diğer hakaret derecesini varan yazılarına cevap yazmıyorum sana senin seviyene inemem kusura bakma.. Seviyesz cahil biri ile tartışma anca bu kadar olur işte..
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.