Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratxq000082 -- 17 Eylül 2011; 20:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratxq000082

quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

selam;

sürekli birbirini yiyen, icraat yerine laf üreten, egolarını tatmin etmek için mücadele eden, ekim yaptırmadığı halde yaptıranlara ahkam kesen arkadaşlar yüzünden forum bana pek faydalı olmadı. sadece fotoğraf yükleyen arkadaşların yardımı oldu, hepsine teşekkür ederim. o arkadaşların hatırına forumla işim bitmiş olmasına rağmen paylaşıma karar verdim.

16.09.2011 itibariyle ankara g.o.p da ferruh bingül hocanın kliniğine saç ekimi yaptırdım. 2500 greft, 3000tl. g.o.p. da bir hastanede yaptılar. 1 doktor, 2 hemşire. doktor enseden alımı yaptı, alımı 0,4mm iğnelerle yaptı, hemşireler ekimi yaptı. ikisinde de işlerinde uzman havası vardı. gayet profesyonel çalıştılar. sabah 8:30 da başladı, 15:00 civarı bitti. ortam temizdi. uyuşturucu iğneler yapılırken çok az acı hissettim, onun dışında acı hissetmedim. şu an hala uyuşuk çok çok hafif acıyor. ekimin ardından 1ağrı kesici, 1antibiyotik, 1şampuan,1losyon ve 1pomat ilaç yazıldı. ilkgün fotoğrafları aşağıda. 15nci gün ve1ay fotolarınıda paylaşacağım. ense şuan sargılı, açılınca onuda paylaşacağım. nasıl olcak bilmiyorum. Allah sonumu hayır etsin.

öncesi
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

sonrası

hayırlı olsun, ama şuna kafam takıldı: 0,4 lük iğneleri hiç duymamıştım. 0,7 saç ekimlerinde kullanılan en küçük iğneydi bildiğim. 0,4 lük iğneler köklere zarar vermez mi? çünkü köklerin çapı 0,4 gibi bişey zaten. doktorla konuştun mu bu konuyu hiç?

doktor kendisi söyledi zaten. bizim en büyük farkımız 0,4lük iğneler kullanmamız, falan v.s. şeyler söyledi. doğru mu yalan mı bilmiyorum. iğneleri alıp da bakmadımda doğru mu diye. ankarada en çok ekim yapan biziz falan dedi. belkide yalandır. isterseniz arayın bir görüşün, telefonda da anlatıyor.

murat ben ankaradayım.... sen ankaradamı yaptırdın bu güzel ekimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12leyli-12

resmi baya isikli bir ortamda cektimki, bazi arkadaslar resimleri karanlik kücük boyutlu buluyorlar, ben kimseye birsey kanitlamaya calismiyorum, aysegül hanimin hemsireside degilim, ama olmak isterdim :) o ortamda bulunmak sac ekimi gibi degilde sanki akrabalara kavusmus gibiydi, isini dürüst yapan herkese saygim var, ister doktor olsun ister hemsire fark etmez. birde arkadaslar benim saclarin yapisi öyle, cok cabuk uzuyorlar, hep öyleydi, hayret edecek bir durum yok....

selam kardeşim.bana göre saçların çokta iyi görünüyor.cabukta uzamıs.dediğin gibi eski halimizi düşünmek gerek.o zaman şükür diyor insan..
    bakalım bir senelik hali ne olacak..bekleyelim görelim
  • quote:

quote:

quote:

selam;

sürekli birbirini yiyen, icraat yerine laf üreten, egolarını tatmin etmek için mücadele eden, ekim yaptırmadığı halde yaptıranlara ahkam kesen arkadaşlar yüzünden forum bana pek faydalı olmadı. sadece fotoğraf yükleyen arkadaşların yardımı oldu, hepsine teşekkür ederim. o arkadaşların hatırına forumla işim bitmiş olmasına rağmen paylaşıma karar verdim.

16.09.2011 itibariyle ankara g.o.p da ferruh bingül hocanın kliniğine saç ekimi yaptırdım. 2500 greft, 3000tl. g.o.p. da bir hastanede yaptılar. 1 doktor, 2 hemşire. doktor enseden alımı yaptı, alımı 0,4mm iğnelerle yaptı, hemşireler ekimi yaptı. ikisinde de işlerinde uzman havası vardı. gayet profesyonel çalıştılar. sabah 8:30 da başladı, 15:00 civarı bitti. ortam temizdi. uyuşturucu iğneler yapılırken çok az acı hissettim, onun dışında acı hissetmedim. şu an hala uyuşuk çok çok hafif acıyor. ekimin ardından 1ağrı kesici, 1antibiyotik, 1şampuan,1losyon ve 1pomat ilaç yazıldı. ilkgün fotoğrafları aşağıda. 15nci gün ve1ay fotolarınıda paylaşacağım. ense şuan sargılı, açılınca onuda paylaşacağım. nasıl olcak bilmiyorum. Allah sonumu hayır etsin.

öncesi

sonrası

hayırlı olsun, ama şuna kafam takıldı: 0,4 lük iğneleri hiç duymamıştım. 0,7 saç ekimlerinde kullanılan en küçük iğneydi bildiğim. 0,4 lük iğneler köklere zarar vermez mi? çünkü köklerin çapı 0,4 gibi bişey zaten. doktorla konuştun mu bu konuyu hiç?

doktor kendisi söyledi zaten. bizim en büyük farkımız 0,4lük iğneler kullanmamız, falan v.s. şeyler söyledi. doğru mu yalan mı bilmiyorum. iğneleri alıp da bakmadımda doğru mu diye. ankarada en çok ekim yapan biziz falan dedi. belkide yalandır. isterseniz arayın bir görüşün, telefonda da anlatıyor.

öncesi-sonrası resimlere bakmışsan ve şu ana kadar şikayet duymadıysan sorun olmaz inşallah.
  • baris347;

evet ankarada g.o.p.'da yaptırdım. p.tesi yıkamaya gidecem, bakalım yıkayınca iyice çıkar ortaya güzel mi değil mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

quote:

quote:

selam;

öncesi

sonrası

murat ben ankaradayım.... sen ankaradamı yaptırdın bu güzel ekimi?

Baris kardesim. Bana bir zahmet aciklarmisin bu ekimin neresi güzel oldunu. kan yüzünden nasil ekim yapildigini göremiyorum.
  • muratxq000082 , 0,4 lük iğne , bence bunu sana söyleyen uçmuş asparagas bu, ilk defa duydum, saç kökünün çapı kaç mm bilen var mı ? bir de görüntü kanlı , iyi yada kötü demek için erken . ama bu kanlı görüntü ürkütüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iflus1 -- 17 Eylül 2011; 19:08:40 >
  • quote:

quote:

quote:

selam;

öncesi

sonrası

herseyi inanma kardesim. k
  • Orijinalden alıntı: Sacekimuzmani

selam;

öncesi

sonrası

ben inandığımı söylemedim. ayrıca o görüntü kan değil, olayla hiç alakası olmadan ahkam kesenler çıkıyor meydana. saçekimuzmanısın ama o görüntünün kan olduğunu söylüyorsun. araştır bakalım neymiş o kırmızı sıvı..yazık, seni bu forumda barındırana da yazık. ben tekrar girmemek üzere çıkıyorum konudan. uzun uzun cevap yaz şimdi. hadi sana kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratxq000082 -- 17 Eylül 2011; 20:59:02 >
  • quote:

...

dostum ekimin için tebrik ederim, umarım iyi bir sonuç alırsın.
    fakat bu doktor da bayağı abartmış, ikna teknikleri işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

Orijinalden alıntı: prozac15566

quote:

Orijinalden alıntı: Sacekimuzmani

quote:

Orijinalden alıntı: prozac15566

23-24 eylül HLC İSTANBULDA ekim yapılacak.. resımde görulen mavı cızgıye kadar toplam 1800-1900 greft ekilecek..

merhaba prozac 15566. Ekim bölgesinde baya kendi sacin var. Farkindaysan bu saclarda zaraz görmüs bile.sana sormak istedigim. Ailede sac dökülme tippi nasil? Dökülme sadece ön kizimdaysa bu saczisgisina cok iyi ve güzel derim ve hayirli ekim dilerim sana. Dökülme NW7 kadar giderse ekiminle bekle derim sana.

Slmlar Mehmet

saçlarım suan genetik kodlarımdaki oluşması gereken saç dökülmemi erken yaşda yakalamış durumda:) eskiden jöle kullanıp saçlarım ı uzattıgımdan dolayı güçsüzlüğe bağlı dökülmeler erken olusdu bırde bunun ustune yaşamsal stresi koyunca resimdeki duruma geldım.. artık ilerde dökülsede kılımda bol saçımda felsefesıyle boşalan yerleri doldurtmayı düşünüyorum.. saç ön çizgim eski halime göre cok gerıde ancak hem yıllar gecdıkce insanın yüz hatları degısıyor;hemde eger ön tarafı çok öne çekersem görünüşümü fazla degiştirecegini sanıyorum.. kısacası belki 10 sene sonra yaptırmam gerekeni görünüm de büyük atlama yaratmadan simdi yaptırmanın iyi olabilecegini düsündüm...

dostum bende konuya uzuuuuun süredir takipçiyim ama hiç ANKARA'da iyi bir saç ekim merkezi duydunmu,yok heralde? ya çok pahalı ankaradakiler yada memnun değiller... bi çiğdem hanım vardı ankarada onu hatırlıyom tam saç ekiminin ortasından hastadan para isteyen kaltaktı hani! o günden beri hiç birine güvenmez oldum....

ya arkadaş ne zormuş karar vermek.... en fazla 4000TL ye bütçem var... en az a 4000 grefti düzgün yapan hastane olan hijyenik bir yerde tavsiyesi olacak olan varmı ANKARA'da?

barış, benım yaptıracagımyer olan hlc nın ana merkezi ankarada koza sokakda...bunun dısında bır kaç doktor ve merkez daha var diye biliyorum.. zaten bu işlerın en ıyı yapıldıgı yerler ıstanbul ankara antalya .. 4000 lıraya yapan yer blunur elbette... herkesın beklentısı degısıkdır benım beklentılerımı karsılayacak hlc yada muttalıp keser tarzı yerlerdı.. ama herkezın burada bahsettıgı gıbı o paralara yapan doktor hemşireler var.. bu işler senın ne beklentıgın ve ne derece tatmın oldugunla ılgılı.. sen yapılan ısı begendıkden sonra kımseye laf sözz dusmez.. yeterkı dolandırılıp aptal yerıne konma.. benım bu işlerde tek önerim ön çizginiz iyi olsun sık olsun dogal olsun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

arkadaşlar tretin krem ve nizoral şampuanı eczanelerde bulabilirmiyim.?

tretin i bulabilirsin, nizoral ı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

arkadaşlar tretin krem ve nizoral şampuanı eczanelerde bulabilirmiyim.?

tretin i bulabilirsin, nizoral ı bilmiyorum

bir eczacı olarak sizi aydınlatayım.. tretin yada erıtretın krem ve nızoral medıcal sampuan sadece eczanelerde satılır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozac15566 -- 18 Eylül 2011; 1:44:52 >
  • SACEKIMUZMANI VE ARKADASLAR

BIRAN ÖNCE BENIM BIR SEKILDE BIR DOKRARA KARARVERMEM LAZIM CUNKI BU IS UZADIKCA SIKILMAYA BASLADIM ACIKCASI SUAN
    EN COK MEMNUN KALINAN, EN IYI EN DOGAL EN SAGLIKLI EKIM YAPAN, DOKTOR KIM ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paylastirici

SACEKIMUZMANI VE ARKADASLAR

BIRAN ÖNCE BENIM BIR SEKILDE BIR DOKRARA KARARVERMEM LAZIM CUNKI BU IS UZADIKCA SIKILMAYA BASLADIM ACIKCASI SUAN

sıkılmanın bir anlamı yok saç yapınız uygun olan bir arkadaşı takip et derim oda memnun kalmışsa git ektir derim. burda çok resim paylaşan arkadaş var her doktorun marifeti farklı kimi ince telli ekimde on numara kimi berbat bu berbat olanlarda kalın telli ekimde 10 numara olabiliyor iyi araştır doktorlara pek güven olunmaz ekim yapan arkadaşların sonuçlarına bakk anca böyle karar verirsin sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

Herkeze tekrardan slm bugün ekimimin 2.günü. Dün 1800 graft sol traftn alnp sol yarıya ekilmişti bugünde yaklşk 1730 graft alınabildi totalda şimdilik 3530
    Graft oldu. sık bir ekim tahmnimce oldu. Tepe kısmına yanı wertex ekim henüz olmdı oraya fazla graft ihtycm yok sanırm ama Cumrtsi gün sakaldn alım yplck kac graft alınablrse dedi hocm ama tahminen 500ila 1000 civarı arasnda olurki oda yeter insllh. Suan otel diyblcgm cok lüx hasthndn teldn bglndm.simdilik her sey güzel.hakan doganay o kadar ilgiliki anlatamam simdilik ilgileri samimiytleri ve yasamış oldgm ortamı söylyblrm size. fotolrı atarm eve dndgümde. Gelismlri aktrmya dwm etcm arkdşlr. Bol saclı günler hepinize

evet böyle yazmıştım ve bugün evimdeyim dün sakaldan alınıp üst tepe bölgesine ekim gerçekleşti 850 garft alındı. ilk günden buyana hiçbir agrı sızı vs yok.

ŞİMDİ KISACIK OPOROSYONDAN BAHSEDEYİM SİZLERE...

ÖZEL ASPENDOS HASTAHANESİ DR. HAKAN DOĞANAY

İLK GÜN HASTAHANEDE KALDIM VE SABAH BENİ GÜLER YÜZLÜ BİR EKİPLE EKİM ODASINA ALDILAR. ÖNCELİKLE MİCROMOTORLA ALIM BAŞLADI SAAT 9 CİVARI FİLAN BAŞLANDI VE SAAT AKŞAM 5 E KADAR SÜRDÜ TABİ MOLALAR VAR VE HEP BEN İSTEDİM YOKSA MAŞALLAH ARI GİBİLER. EKİP ÇOK KALABALIK VE HERKEZ ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR BENCE. MİCROMOTOR ALIMINI GERÇEKLEŞTİRİRKEN BİLE EN AZ İKİ KİŞİ ÇALIŞILIYOR Kİ BİR KİŞİ GERDİRME VE TAMPON YAPIYOR. AYNI ESNADA KÖKLERİ DÜZENLEYEN EN AZ 3 KİŞİLİK EKİP YER ALIYOR. HAKAN HOCAM KENDİSİDE BİZZAT BAŞIMDA SAOLSUN BEKLEDİ. DAHA SONRA EKİM AŞAMASINDA YİNE EN AZ İKİ KİŞİ KALEMLERE GRAFT YERLEŞTİRİYOR DİGERLERİ TEMİZLEME VS GİBİ ŞEYLERLE İLGİLENİYOR VE HAKAN HOCAM EKİMİ GERÇEKLEŞTİRİYOR. İNANILMAZ HIZLILAR.

İKİNCİ GÜN YİNE AYNI VE 1730 GARFT ALINABİLDİ. İKİNCİ GÜNDE İŞLEM YAKLAŞIK OLARAK AYNI SAATTE BİTTİ BİZ TABİ İÇERİDE ÇOK RAHATTIK VE SAATLE FİLAN HİÇ İLİLENMEDİM. HATTA BENİ KAN TUTAR VE ASLA KANA BAKAMAZKEN ODADAN ÇIKASIM GELMEDİ :) :) CUMA GÜNÜ BİRGÜN İSTİRAHAT ETMEMİ UYGUN GÖRDÜLER VE DÜNDE SAKALDAN 850 ALINIP TEPE BÖLGELME EKİLDİ. YARALAR VE KABUKLANMA ÇOK HIZLI OLDU BENCE MAŞALLAH DİYELİM :)

SONUÇ İTİBARİYLE 1800+1730 GARFT ENSEDEN VE 850 GRAFT SAKALDAN TOPLAM 4380 GARFT EKİLDİ ÇOK ŞÜKÜR. :)

KALEMLE EKMEDE KÖKLER ÖLÜYOR VS GİBİ BİŞEY DUYDUGUM İÇİN HOCAMA SORMUŞTUM :) KÖKÜ EKTİ VE DUR BAKIM ÖLMÜŞMÜ DİYEREK GERİYE ÇIKARDI FOTOLARINI ÇEKTİK ONLARIDA PAYLAŞCAM NASİPSE ESKİ HALİYLEN TEKBİR FARKI DAHİ YOK YANİ DİYECEGİM BU KALEMİN ASLINDA BIRAK ZARARINI ÇOK FAYDASI VAR KANALLAR AÇILIP BEKLETİLDİGİNDE KANALLAR KANLA DOLUYOR MESELA AMA BUNDA ÖLE BİRŞEY YOK KALEM KAFAYA TEMAS ETTİGİ AN YÖNÜ VERİLİP KAFA TASINA YERLEŞMİŞ OLUYOR. HA BU ARADA HASTAHANEDE KALDIGIM SÜRE BOYUNCA EKİM YAPILMIŞ BİRÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIMKİ ALLAHIN BANA GERÇEK BİR LÜTFU OLDUGUNU ANLADIM GERÇEKTEN DOGRU YERDEYDİM BENCE...NEYSE FACEBOOK TA SİZLER İÇİN PROFİL AÇTIM VE FOTO YÜKLEDİM İSTEYEN BAKABİLİR . DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA EKLEYEBİLİR.
    (MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN :)

FOTOGRAFLAR : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.110688599038975.17274.100002935078798&l=a00ecfa582&type=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 20 Eylül 2011; 15:16:44 >
  • quote:

merhaba paylastirici,
    kuzura bakma daha yeni messagini gördüm.
    Simdi benden ne duymak istiyorsun.
    Farkindaysan Simdiye kadar bana kimze sormadi mehmet sen nerde sacini ektirdin diye.
    Ektirdigim kisi Yeliz Özkaya. Oda hemsire. Dr. Günel Uysalin sacekim bölgesini tanidigimdan beri oydu. 1 1/2 seneden beri alman hastanesinde ekim yapiyor. Ayni hastanede 3 tane sac ekim yapan firma daha var. Onlarla hicbir beraberlik filan yok. Bunu bilmis ol.
    Kendiziyle 6 seneden beri tanisiyorum. Güzel ve dogal ekim yapiyor. Ekibide tecrübeli ve hakkiki plastic cerrah hemsireler yaninda calisiyor. Anliyacan hastanenin hemsireleri degil.Ve hepizide senelerden beri beraberler.
    Ilahi doctor olmazini istiyorsan kurzura bakma sana HLC veya Mütahip keserden haric birsey söyleyemem. Mütahip Keser ön saccizgi ve yanlari icin yaptigi ekimler cok hosuma gitti. Ve zeka kardesimizin dedigi gibi dökülme alanin büyük oldu kisilerinin ekim yapdigini görmedim. HLC den simdiye kadar henüz bir sonuc görmedim. Ama almanyada ve avustruyadan Mütahip kesere ve hlc lmüsterilerini i baglayan kisi Bizim Dogan kardesimiz. Fazlasinida söylemek istemiyor. söylersem yine Mikromotor ile manuell kavgasi cikacak....... :) .
    Biliyorsun almanyada yasiyorum ve türkiyeden gördügüm ekimler hep hemsirelerden yapilmis.
    Bu türkiyede artik standart. Doctorlar zaaten ekim bilmiyor ve 10 saat de ugrasmak istemez. Hadi bakalim hemseriler yapin bu adamin ekimini. Ben anlamiyorum bu doctorlari. ekim yapmasini bilmiyorsan veya istedigin ücreti adam vermiyorsa yapma be kardesim ozaman ekimi. Her plastic cerrah uzmani ekim yapmazini bilmez. bilmedigi hatirde yanlis bilgiyi hemsirelerine veriyor. sonuc........................ Berbat. Aliyan kim.................... BIZ............. gülen..................... EKIMI bilmeyen DOKTORLAR.
    bunuda söylemek istiyorum. türkiyede basi doctorlar var. bazilari tanilmis bazilari daha degil. kendileri Plastic cerrah uzmani bile degil normal bir doctor. Ama doctor ekimi yaptigi diye söylüyorlar iyi ekim yapan hemsireleri kötülüyorlar. ne komik demi. aslinda onlarin ekim yapmalari yazak...ha ha ha ha.

yelizin ekiminden bir kac resim görmek istiyorsan e-pasta adressini bana gönder. Ve kim ekim Üzere detaili resimli bilgi istiyorsan ( FUT, FUE ve BG=Vücütkilli ) size info@magicplast.de yardimci olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacekimuzmani

quote:

quote:

quote:

selam;

öncesi

sonrası

Kizaltiyim sana canim kardesim. ben kabuklari diyiorm. Ilaci demiyoru.ilacin teyselli yara daha cabuk ilesmesi vemirkopr kapmasin diye. okadarini bizde biliyoruz canim kardesim. Kabuklar bi gitsin ozaman bir 6-7 Ay bekle. Ondan sonra ntekrar konusuruz. ben senin ekimini kötülemedi. yanlis anlasma olduysakurzura bakma kardes. Güzel mi degil 6-7ay sonra ortaya cikar. kabuklar gitdiyse tek görecemiz kanallar dogrumu veya her kanala tek graft ekildimi diye görecem. Sana gecmis olsun ve iyi uzamalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2134

quote:

sıkılmanın bir anlamı yok saç yapınız uygun olan bir arkadaşı takip et derim oda memnun kalmışsa git ektir derim. burda çok resim paylaşan arkadaş var her doktorun marifeti farklı kimi ince telli ekimde on numara kimi berbat bu berbat olanlarda kalın telli ekimde 10 numara olabiliyor iyi araştır doktorlara pek güven olunmaz ekim yapan arkadaşların sonuçlarına bakk anca böyle karar verirsin sağlıcakla

Dogru Sözler. Katiliyorum
  • quote:

quote:

Herkeze tekrardan slm bugün ekimimin 2.günü. Dün 1800 graft sol traftn alnp sol yarıya ekilmişti bugünde yaklşk 1730 graft alınabildi totalda şimdilik 3530
    Graft oldu. sık bir ekim tahmnimce oldu. Tepe kısmına yanı wertex ekim henüz olmdı oraya fazla graft ihtycm yok sanırm ama Cumrtsi gün sakaldn alım yplck kac graft alınablrse dedi hocm ama tahminen 500ila 1000 civarı arasnda olurki oda yeter insllh. Suan otel diyblcgm cok lüx hasthndn teldn bglndm.simdilik her sey güzel.hakan doganay o kadar ilgiliki anlatamam simdilik ilgileri samimiytleri ve yasamış oldgm ortamı söylyblrm size. fotolrı atarm eve dndgümde. Gelismlri aktrmya dwm etcm arkdşlr. Bol saclı günler hepinize

evet böyle yazmıştım ve bugün evimdeyim dün sakaldan alınıp üst tepe bölgesine ekim gerçekleşti 850 garft alındı. ilk günden buyana hiçbir agrı sızı vs yok.

ŞİMDİ KISACIK OPOROSYONDAN BAHSEDEYİM SİZLERE...

ÖZEL ASPENDOS HASTAHANESİ DR. HAKAN DOĞANAY

İLK GÜN HASTAHANEDE KALDIM VE SABAH BENİ GÜLER YÜZLÜ BİR EKİPLE EKİM ODASINA ALDILAR. ÖNCELİKLE MİCROMOTORLA ALIM BAŞLADI SAAT 9 CİVARI FİLAN BAŞLANDI VE SAAT AKŞAM 5 E KADAR SÜRDÜ TABİ MOLALAR VAR VE HEP BEN İSTEDİM YOKSA MAŞALLAH ARI GİBİLER. EKİP ÇOK KALABALIK VE HERKEZ ÜZERİNE DÜŞENİ FAZLASIYLA YAPIYOR BENCE. MİCROMOTOR ALIMINI GERÇEKLEŞTİRİRKEN BİLE EN AZ İKİ KİŞİ ÇALIŞILIYOR Kİ BİR KİŞİ GERDİRME VE TAMPON YAPIYOR. AYNI ESNADA KÖKLERİ DÜZENLEYEN EN AZ 3 KİŞİLİK EKİP YER ALIYOR. HAKAN HOCAM KENDİSİDE BİZZAT BAŞIMDA SAOLSUN BEKLEDİ. DAHA SONRA EKİM AŞAMASINDA YİNE EN AZ İKİ KİŞİ KALEMLERE GRAFT YERLEŞTİRİYOR DİGERLERİ TEMİZLEME VS GİBİ ŞEYLERLE İLGİLENİYOR VE HAKAN HOCAM EKİMİ GERÇEKLEŞTİRİYOR. İNANILMAZ HIZLILAR.

İKİNCİ GÜN YİNE AYNI VE 1730 GARFT ALINABİLDİ. İKİNCİ GÜNDE İŞLEM YAKLAŞIK OLARAK AYNI SAATTE BİTTİ BİZ TABİ İÇERİDE ÇOK RAHATTIK VE SAATLE FİLAN HİÇ İLİLENMEDİM. HATTA BENİ KAN TUTAR VE ASLA KANA BAKAMAZKEN ODADAN ÇIKASIM GELMEDİ :) :) CUMA GÜNÜ BİRGÜN İSTİRAHAT ETMEMİ UYGUN GÖRDÜLER VE DÜNDE SAKALDAN 850 ALINIP TEPE BÖLGELME EKİLDİ. YARALAR VE KABUKLANMA ÇOK HIZLI OLDU BENCE MAŞALLAH DİYELİM :)

SONUÇ İTİBARİYLE 1800+1730 GARFT ENSEDEN VE 850 GRAFT SAKALDAN TOPLAM 4380 GARFT EKİLDİ ÇOK ŞÜKÜR. :)

KALEMLE EKMEDE KÖKLER ÖLÜYOR VS GİBİ BİŞEY DUYDUGUM İÇİN HOCAMA SORMUŞTUM :) KÖKÜ EKTİ VE DUR BAKIM ÖLMÜŞMÜ DİYEREK GERİYE ÇIKARDI FOTOLARINI ÇEKTİK ONLARIDA PAYLAŞCAM NASİPSE ESKİ HALİYLEN TEKBİR FARKI DAHİ YOK YANİ DİYECEGİM BU KALEMİN ASLINDA BIRAK ZARARINI ÇOK FAYDASI VAR KANALLAR AÇILIP BEKLETİLDİGİNDE KANALLAR KANLA DOLUYOR MESELA AMA BUNDA ÖLE BİRŞEY YOK KALEM KAFAYA TEMAS ETTİGİ AN YÖNÜ VERİLİP KAFA TASINA YERLEŞMİŞ OLUYOR. HA BU ARADA HASTAHANEDE KALDIGIM SÜRE BOYUNCA EKİM YAPILMIŞ BİRÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIMKİ ALLAHIN BANA GERÇEK BİR LÜTFU OLDUGUNU ANLADIM GERÇEKTEN DOGRU YERDEYDİM BENCE...NEYSE FACEBOOK TA SİZLER İÇİN PROFİL AÇTIM VE FOTO YÜKLEDİM İSTEYEN BAKABİLİR . DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA EKLEYEBİLİR.
    (MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN :)
    FOTOLAR : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.109452139162621.16070.100002935078798&l=cf6d38fc52&type=1

Güzel bir ekime benziyor. Ve Güzel planlanmis. hayirli uzamalar dilerim ve sonucunu bekleriz.

slmlar
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.