Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • by_snap hayırlı olsun fena değil üst kısımlar biraz seyrek görünüyor ama fena değil.umarım iyi olur. siz nerede ve kaça ektirmiştiniz?

benim 5. günüm akşam resim ekleyeceğim.

birde yapmış arkadaşlara bir sorum olacak 7. yıkamadan sonra kabuklar dökülmeden 1 gün önce bana iyice deriye zeytinyağı sür deri emsin sonra kabukları gel öyle dökelim denildi. siz böylemi yaptınız...
    saygılarımla
  • sn sweat hasan;

Walla ön çok acıtan noktası zaten bu işin o iğneler onun dışında fazla acı hissetmiyorsun ve ilk 3 gün çok zor geçiyor uyku uyuyamıyorsun resmen ama yaptırdıgına degiyor.buna emin olabilrisin.
  • anladım by_snap kardeşim bilgilerin için tşk ederim.
  • SUNLİGHT2008 ÜST TARAFLARIN SIK GÖZÜKMEMESİNİN SEBEBİ IŞIK YANSIMALARINDAN DOLAYI VE ARTIK DÖKÜLME ASAMASINDA OLDUGU İÇİN ÖYLE GÖZÜKÜYOR AMA AYNADA BAKTIGIM ZAMAN COK SEYREK GÖZÜKMÜYOR VE AYRICA O BÖLGEYE HEP KALIN OLAN KÖKLER NAKLEDİLDİ.UZADIGI ZAMAN MUHTEMELEN KAPANACAK KANISINDAYIM BEN AMA ARTIK BEKLEMEKTEN BASKA CAREM YOK :) BİDE BEN ÖYLE Bİ İŞLEM UYGULAMADIM DOKTOR KENDİSİ TEMİZLEDİ KABUKLARI 8.YIKAMADA VE 12.İ SON YIKAMADA

SAYGIALRIMLA.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:36:16 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:36:36 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:52:31 >
  • resat206 arkadaşım. (aslında abi desem daha hoş olur)

P.R.P tedavisini gerçekten ben de merak ediyorum. Denediğinde bunun snuçlarını paylaşır mısın bizlerle. Çünkü saç ekimi yaptırıp ta sonuç paylaşan çok insana rastlıyoruz sağolsunlar bilgilerini paylaşıyorlar. Ama p.r.p yaptıran arkadaşa hiç rastlamadım. Bir de sizin ekim öncesi zaten pek saç kalmamıs hocam. P.R.P tedavisinin hal-i hazırda saçları kalmış olan insanlar için uygulandığını biliyorum ama eksik ya da yanlış biliyorsam da kusura bakmasın kimse.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:53:06 >
  • Abi 500 TL lerden filan bahsediyo millet P.R.P için. doğru mu ya?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:40:19 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:53:20 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:03 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:20 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:35 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adectr -- 16 Haziran 2011; 19:01:20 >
  • Evet tam manasıyla kesin çözüm sunsa 500 lira birşey değil ancak;

Gecici bi tedavi yöntemi (sonucları itibari ile)
    Herkeste iyi sonuc verecek diye birşey yok
    Yapıldığı yıl içerisinde saç dökülmesini yavaşlattığı ancak sonra yine dökülmenin devam ettiği söyleniyor.

Yurt dışından bi resim buldum P.R.P öncesi/sonrası diye. arada neredeyse fark yok gibi.

Tüm bu sonuçları derleyecek olursak 500 lira çok aga (seans başı. toplamda 3-4 seans öneriliyor)
  • resat206 birden bi kültürlü, bi konuşmayı ögrenmiş olarak çıkmışsın, bıraksak burada saç nakli yapacaksın.. konhair diye bu kadar reklam yapılmazki (konhairde çalışan sağlık memuru arkadaş kensisi muhtemelen)..

Op.dr.Çagrı uysal ı tanırım plastik cerrahlar arasında tanıdıgım en iyi niyetli kişidir diyebilirim, bonus reklamlarındaki gibi kıvırcık saçları vardır, eger arkadaşlar gidip konhairde cagrı uysal'a nakil yaptıracaksanız yaptırın çok etik adamdır, kesinlikle para kaygısı filan yoktur, hastalarına çok iyi davranır, ama öyle diplomasını kullanan arkadaşlara rastlarsanızda kaçın oradan...

p.r.p 500 degil 800-1500 tl arasında degişiyor fiyatları, zaten p.r.p kiti 250 euro adam onu hayatta 500tl ye yapmazz.. tabi bununda çakması çıktıysa oda kanı santrifuje edip veriyordur o zaman maliyet sıfır..
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:57 >
  • Ektiren arkadaslar peki sac ektirdikten sonra kac gun icinde kafadaki kan pihtilari dokuluyor.Bende ektiricem ama bu zamanda onemli benim icin.1 hafta sonra tamamen kirmiziliklarin dokulmus olmasi gerekiyo bende

Edit: sac ekim sitelerinden ekim sonrasi sureci kontrol ettigimde 10 gunde tum kabuklarin dokulmus olmasi gerekir yaziyor.Operasyon geciren arkadaslarda da bu sekilde mi oldu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneofthem -- 5 Aralık 2010; 16:34:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.