Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2052. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir’de ekim yaptıranınız yok mu arkadaşlar ? Baktım ama göremedim hiç yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaygılısayko

2 aydır hatta buradan da sormuştum ama kimseden bir cevap alamamıştım bu sebeple internette iyicene araştırıp kendim gittim ve saç ekim merkezleri ile tek tek yüzyüze görüştüm. Sonunda Neopital’de saçlarımı ektirmeye karar verdim ve 27 şubata randevu aldım. Saç ekim süreci ile ilgili sorunuz olursa da online olduğum sürece her zaman cevap veririm.

Bu başlık altında yardım istememe rağmen burada cevap vermeyenlerin aksine forum ruhuna yakışır şekilde araştırma sonucu ulaştığım saç ekim merkezlerinin fiyatları ve hakkında yorumlar yazan sitelerin linkleri:

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/

https://korkmazhaber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezleri-hastaneleri-fiyatlari-2020-gercek-fiyatlar-12024.htm
    Burası Hüseyin kandulunun yeni saç ekim kliniğinin yeni ismi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigLoser

Burası Hüseyin kandulunun yeni saç ekim kliniğinin yeni ismi mi?

Alıntıları Göster
    Bende merak ediyorum, Neopital saç ekimi doktorları ve ekipleri hakkında bir bilgi bulamadım. Klinigin google yorumlarında bir kaç kişi Hüseyin beyden bahsetmiş.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

• LÜTFEN SAÇ EKTİRECEKLER YADA EKTİRMİŞ OLANLAR OKUSUN SONUNA KADAR!!!
    merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 3 sene araştırmalarım sonucu elekten delekten her yerden geçirerek ve bu elemeleri 4 arkadaş yaparak bir sonuca geldiğimiz için mutluyuz.

Birazdan yazacağım yerler hakkında bizzat 4 arkadaşımla gittik konuştuk hastaneyi yada cliniği bizzat gezmiş ve hastalarıyla konuşmuşuzdur.Yani şurda burda yazılan yorumlara bakarak özel olarak seçip öyle gittik arkadaşlar.

olayı şu şekilde ele aldık.
    50 saç ekim yapan yer bulduk.
    yorumları okuduk ve 30 u elendi
    kalan 20 yere bizzaat gittik 13 u elendi. hijyen ilgi vs.
    7 yerin 3 ünü eledik hastlarını gördük çok memnun değillerdi
    kalan 4 arkadaşlar.
    burada kafamızı karıştıran 4 yerin çok çok iyi olması fakat fiyatlarında bir tuhaflık olması kafamızıı karıştırmadı değil.İşte size 4 önemli yerin fiyatları.

AS MED KORAY ERDOĞAN:45.000 TL

TRANS MED:7.300 TL

ETHİC HAİR:6.450 TL

SERKAN AYGIN:8.250 TL

Şimdi burada ne tür bi araştırma yapmamız doğru olur? hasta yorumları,ilgi alaka,konum,hijyen,doktor bunları zaten araştırdık.Ama neden bu fiyat farkları var onu anlayamadık.Tabiki bu soruyu onlarada sorduk ama herkes ,kendini haklı çıkaracak cevapları verdiler doğal olarak.

Şimdiden herkee teşekkürler...
  • LÜTFEN SAÇ EKTİRECEKLER YADA EKTİRMİŞ OLANLAR OKUSUN SONUNA KADAR!!!
    merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 3 sene araştırmalarım sonucu elekten delekten her yerden geçirerek ve bu elemeleri 4 arkadaş yaparak bir sonuca geldiğimiz için mutluyuz.

Birazdan yazacağım yerler hakkında bizzat 4 arkadaşımla gittik konuştuk hastaneyi yada cliniği bizzat gezmiş ve hastalarıyla konuşmuşuzdur.Yani şurda burda yazılan yorumlara bakarak özel olarak seçip öyle gittik arkadaşlar.

kalan 4 arkadaşlar.
    burada kafamızı karıştıran 4 yerin çok çok iyi olması fakat fiyatlarında bir tuhaflık olması kafamızıı karıştırmadı değil.İşte size 4 önemli yerin fiyatları.

Şimdi burada ne tür bi araştırma yapmamız doğru olur? hasta yorumları,ilgi alaka,konum,hijyen,doktor bunları zaten araştırdık.Ama neden bu fiyat farkları var onu anlayamadık.Tabiki bu soruyu onlarada sorduk ama herkes ,kendini haklı çıkaracak cevapları verdiler doğal olarak.

Şimdiden herkese teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinejuke

LÜTFEN SAÇ EKTİRECEKLER YADA EKTİRMİŞ OLANLAR OKUSUN SONUNA KADAR!!!

kalan 4 arkadaşlar.

Şimdiden herkese teşekkürler...
    Koray Erdoğan manuel yöntem olduğu için ve marka değeri var. O yüzden pahalı sanırım.

• İlk yıkama

en iyi saç ekim merkezi neresidirDonör bölge

• dediğin adam uzay çağında kıyasladığın adamlarla alakası yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andriano -- 7 Nisan 2020; 1:4:34 >
  • Reklam değilse güzel ve sık bir ekim yapmış. Bende 29 ekim 2012 de ilk ekimimi yapmıştım İlhan beyde. Asistanlar aynımıydı acaba merak ediyorum. Ön saç çizgimi çok iyi yaptılar tepeyi seyrek. Senin tepe iyi olmuş.

• Arkadaşlar merhaba, mavi serum kullanan var mı? Kullananlar saç çıkışı ve herhangi bir yan etki gördüler mi?
    Ben yılbaşından beri kullanıyorum, tamamen kabak kafamda bariz bir saç çıkışı oldu sanırım kullanan herkeste saç çıkıyor istisna görmedim. Kafamı kurcalayan acaba yan etkisi var mı olacak mı? Sizin deneyimleriniz nasıl mukayese edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuna82

Arkadaşlar merhaba, mavi serum kullanan var mı? Kullananlar saç çıkışı ve herhangi bir yan etki gördüler mi?
    Ben yılbaşından beri kullanıyorum, tamamen kabak kafamda bariz bir saç çıkışı oldu sanırım kullanan herkeste saç çıkıyor istisna görmedim. Kafamı kurcalayan acaba yan etkisi var mı olacak mı? Sizin deneyimleriniz nasıl mukayese edelim.
    mavi serum su her neyse palavra bir üründür. reklam yapmaya mı geldin buraya?
  • bi yeri öven kişiler sadece buraya yazabilmek için kayıt olmuşlar reklam amaçlı yapılmış. Arkadaşlar koca forumda istanbulda saçını ektiren ve önerebilecek bir arkadaşımız yok mu?
  • Faeron F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Alınan greft sayısı ve fiyat nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

mavi serum su her neyse palavra bir üründür. reklam yapmaya mı geldin buraya?

Alıntıları Göster
    Mahmut emmi, yazdıklarımda reklam içeren bir şey mi var alın kullanınmı diyorum. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşsın diyorum. Senin zihniyetindeki mallar yüzünden forumda birşey konuşulmuyor. Varsa söylenecek sözün söyle yoksa ota boka atlama.
    Ben burada yıllardır saç sorunu yaşayan birisiyim daha önce çok defa foruma soru sormuşumdur foto göndermişimdir. Lütfen biraz bilinçli bir forumcu arkadaş ol forumda seviye yükselsin biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna82 -- 2 Mayıs 2020; 22:38:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormwinder1

arkadaşlar selamlar.

sates9 sana özelden mesaj attım. sağduyulu mesajın için teşekkürler keza benim kötü bir amacım olmadığını anlamışsın.

herkese teşekkürler. benim için yorumlar ve olumlu olumsuz bütün eleştiriler çok önemli. yapılan eleştirilere ve yorumlara bakarak bundan sonra izlemem gereken yol hakkında fikir sahibi oluyorum.

henüz 109. gün olduğunu unutmayan ve ekimden önceki açıklığın tabiri caizse havaalanı gibi olduğunu göz önüne alan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum.

son iki fotograf ekliyorum. önden ve yandan görünüşü. 180.günden önce konuşmak kelime israfı diye düşünmekle beraber 109.gün fotografları, 180. güne-gidişat için- bir fikir oluşturabilme açısından yardımcı olacaktır.

tepe bölgesinin de fotografını ekledim. tepe bölgesi bilinçli olarak bu şekilde seyrek bırakıldı dönor bölgemden çıkan kökler ön tarafa sık şekilde ekilerek sık bir görüntü sağlanması amaçlandı, ikinci bir ekimle tepe bölgesini düzeltmeyi planladık. ama tepeye ekim gerekiyor. tepe bölgesi fotografı flashlı, diğer fotograflarda sanırım flashlı flashsız ayrımını yapabiliyorsunuzdur.

Suan son durum nedir acaba yenilerdem birsey ogrenemeyecegiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüseyin kandulu dusunen var mı
  • https://haberard.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-ve-sac-ekimi-fiyatlari/
    https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/

Mesut Çeviğin ekilen saçlarının döküldüğünü görünce daha iyi bir saç ekim merkezi arayışına girdim karşıma bu gibi listeler çıktı hep 1. ve 2. sıra değişse de hep klinikler aynı.

Bu saç ekim merkezlerinde saç ektirenler varsa bir yeşillendirsin lütfen

Hermest Hair Clinic
    Neopital

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurursahibi -- 6 Mayıs 2020; 21:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna82

Mahmut emmi, yazdıklarımda reklam içeren bir şey mi var alın kullanınmı diyorum. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşsın diyorum. Senin zihniyetindeki mallar yüzünden forumda birşey konuşulmuyor. Varsa söylenecek sözün söyle yoksa ota boka atlama.
    Ben burada yıllardır saç sorunu yaşayan birisiyim daha önce çok defa foruma soru sormuşumdur foto göndermişimdir. Lütfen biraz bilinçli bir forumcu arkadaş ol forumda seviye yükselsin biraz.

Alıntıları Göster
    seviyeden bahseden seviyesize bak hele. "senin zihniyetindeki mallar" , "ota boka atlama".

bu mu senin seviyen ha? mavi su bir işe yaramaz. paranı ona vereceğine git çöpe at daha iyi en azından biri bulur da işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 5 Mayıs 2020; 20:17:52 >
  • arkadaşlar bence bu konu kapatılmalı çünkü burası tamamen yeni üyelerin mesaj atıp reklam mı yoksa gerçek mi olduğu belli olmayan bir yere dönmüş, üzerine ismi verilen ekimcilerin veya bilgi istenilen ekimcilerin hemen hemen bir çoğu tanınmıyor bile, ben reklam peşinde değilim ama türkiye de tek bir saç ekim forumu var orayı iyi araştırın oradaki ekimlere bakın ona göre kime ektireceğinize karar verirsiniz gerçekten bu başlık çok tehlikeli bir hale gelmiş bence

edit : ek olarak eğer size bir kişi şu merkeze git orda ektir diyorsa reklam yapıyordur, kesinlikle buna karar verecek olan ve bu sorumluluğu alacak olan sizsiniz, gerçek ekimleri süreciyle beraber takip edin saç ekim forumu yazıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 5 Mayıs 2020; 20:24:39 >
  • Sac simülasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.