Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2051. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20492050205120522053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nolonger -- 26 Ağustos 2020; 22:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç bu kadar saç ektirmeye hevesli olmamıştım.
    Ailemde benim kadar kel olan pek yok gibi. :))
    Yaş 39. Kocaeli'de oturuyorum. Kocaeli de Medical Park Hastanesi'nde ektirmeyi düşünüyorum, fakat hiç bir yer ile
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidirm
     en iyi saç ekim merkezi neresidiru
     en iyi saç ekim merkezi neresidirayene ve ön görüşme yapmadım.
    Bir kaç resim ekledim. Sizce bu işten olumlu sonuç alabilirmiyim. Yorumlarınız benim için fikir sahibi olmamı sağlayacaktır.

• hiç bu işe bulaşma. paranı çöpe atmış olursun. donör bölgen zayıf. açık alan çok fazla. tek çare ustura.
  • Bilgehan Aydın Saç ekim merkezinin güncel fiyatını bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

hiç bu işe bulaşma. paranı çöpe atmış olursun. donör bölgen zayıf. açık alan çok fazla. tek çare ustura.
    Gelecekte yeni bir teknik veya ilaç çıkmasını bekle diyorsun yani😆😆

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Gelecekte yeni bir teknik veya ilaç çıkmasını bekle diyorsun yani😆😆

Alıntıları Göster
    o ilaç çıkana kadar hepimiz 80 lik dede oluruz. paranı çöpe atma gerçekten yazık olur. doktorlar sırf para için seni ekim yaptırmaya ikna edeceklerdir. yazık günah. ektirdiğine pişman olursun. ama karar ve para senin. benden uyarması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 11 Şubat 2020; 11:34:57 >
  • saç ekim sonuçları bana biraz reklamlı geldi ya.Tarafsız olması gerek 3-5 doktoru sürekli övmesi sıkıntı .
  • Judge Magister kullanıcısına yanıt
    ekim olur neden olmasın.Fakat kendi saçlarını koruman gerek bende de aynı problem var. Fakat şöyle de bi durum var beklemek daha kötü bu seferde donör yetmicek.Ben şu an SERKAN AYGIN-ETHİCHAİR-TRANSMED ile görüşmeler yaptım mantıklı olan şeyleri söylediler.Şimdilik şuna yaptırıcam diyemiyorum bakalım iyice araştıralım.
  • BigLoser B kullanıcısına yanıt
    valla biz ilkini gerçekleştiremiyoruz siz 3.öncelikle tebrik ederim.Burdan bakıldığında fena durmuyor aslında.Ama greftleri kalitesi çok önemli 2-3-4 ağırlık varsa sizi tatmin eder diye düşünüyorum.Aslında gittiğiniz yerlerde kalitesiz işlem yapacak insanlar değil.Fakat diğer saçlarınızı hiç düşünmemişler o kötü.Geçmiş olsun.
  • saçların daha fazla gitmeden yaptır bence. Ama o yer kocaeli olmasın .Hastanenin ismine aldanma.ACIBADEM de en iyi hastanelerden birisi ama saç ekimleri tam bir hüsran.İstanbulda yaptırmanı öneririm.
  • Nolonger N kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun inşallah güzel sonuç alırsınız.Biraz çizgide problem var gibi ama hayırlsı
  • quote:

Orijinalden alıntı: juninhotr

Her yerde link paylaşımı yapmış hatta "instagram hesapları" için sahte beğeni hizmeti paylaşmış....

Yine sahte bir hesap yine reklam peşinde ucuz hareketler... Saç ekimi reklamı yapmak için burada çok kişinin ahını alıyorsunuz.

Bu tür sahte hesaplara inanmayınız arkadaşlar

Alıntıları Göster
    yine Bilgehan Aydın adına bu forumda sahte hesaplarla reklam çalışmaları yapılmakta. Yalan yorumlarla forumdakiler kandırılmaya çalışılıyor.

Ey reklam peşinde koşan Bilgehan Aydın çalışanları! Burada kimseyi kandıramazsınız
  • Ey sahtekarlık peşinde koşan Bilgehan Aydın çalışanları! kendisi başarılı bir doktor olsa da sizin yaptıklarınız yüzünden bilgehan Aydın sahtekar etiketi yiyor. Benim bu tip merkezlere güvenim "0" oluyor sizin bu yaptıklarınızdan. Bırakın Burada sahtekarlık peşinde koşturmaya İnsanların ahını alıyorsunuz 3 kuruş için değmez öteki dünyada hesap vermezsiniz.

Bakın ZynxEvil isimli reklam/sahte üye önce web sitesi hakkında hiç bilgisi yok gibi araştırır gibi yazıyor ama başka bir başlıkta kendi web sitem diyor.
    Bu söz konusu websiteye gidince de her yerde bilgehan Aydın'a ait reklam çalışmaları ve öncesi-sonrası fotoğrafları yer almakta.

Yani düpedüz insanlar kandırılmaya çalışılıyor. Lütfen bu üyeyi şikayet edin. Bu tür sahtekarları forumda barındırmayalım

en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinejuke

saçların daha fazla gitmeden yaptır bence. Ama o yer kocaeli olmasın .Hastanenin ismine aldanma.ACIBADEM de en iyi hastanelerden birisi ama saç ekimleri tam bir hüsran.İstanbulda yaptırmanı öneririm.
    Acıbadem derken Emphair den mi bahsediyorsunuz hocam?

• Ben saç ekimini arkadaş yönlendirmesiyle clinicexpert'te yaptırdım. 4 ay oldu ama şimdilik memnun gibiyim. Onlarda Bağcılar'daki Medicine Hastanesi'yle anlaşmışlar, ekimi orda yapıyorlar. PRP filanda aldım, ayda bir gidiyorum. Saçlarımın ufaktan çıktığını hissediyorum. İlgi alaka güzel.

Saç ektirme işi anladığım kadarıyla biraz şans işi arkadaşlar. Aynı yerde yaptıran kişilerde bile birisinde iyi olurken diğerinde kötü olabiliyor(tabii kök kalitesi gibi bir çok etkende vardır)

Arkadaşlar, saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin gözden kaçırdığı bir kaç husus var. Onlardan birisi şu; "X hastane çok iyiymiş. Orda yaptıralım." Arkadaşlar, genellikle saç ekim yerleri gidiyorlar bir hastaneyle anlaşıyor, ekimlerini söz konusu hastanede yapıyorlar. Hastanenin normal branşlarında iyi olması saç ekimininde iyi olacağı anlamına gelmez. Saç ekim kadrosunu iyi araştırmak gerek.

Bir diğer husussa çoğu kişi göz ardı ediyor ama ekimden sonra evinize ulaşım. Arabanız varsa belki sıkıntı olmaz ama hiç kimse saçı sarılı haldeyken taksiyle filan uğraşmak istemez :) Hadi taksiye bindin diyelim taksimetre ne kadar yazar? Bunları da hesap etmek gerek. Ekim sonrası losyonuydu, şampuanıydı, ulaşımıydı vs.vs. hesaplamak lazım.

Son olaraksa ensenize iğne vururken kısa süreli bayıltsınlar sizi :) Eniştem farklı bir yerde ektirdi, kök alma için arkadan iğne vururken bayıltmamışlar. Bayağı acımış Uyuşturma işinin nasıl yapıldığını iyice öğrenin.
  • 2 aydır hatta buradan da sormuştum ama kimseden bir cevap alamamıştım bu sebeple internette iyicene araştırıp kendim gittim ve saç ekim merkezleri ile tek tek yüzyüze görüştüm. Sonunda Neopital’de saçlarımı ektirmeye karar verdim ve 27 şubata randevu aldım. Saç ekim süreci ile ilgili sorunuz olursa da online olduğum sürece her zaman cevap veririm.

Bu başlık altında yardım istememe rağmen burada cevap vermeyenlerin aksine forum ruhuna yakışır şekilde araştırma sonucu ulaştığım saç ekim merkezlerinin fiyatları ve hakkında yorumlar yazan sitelerin linkleri:

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/

https://korkmazhaber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezleri-hastaneleri-fiyatlari-2020-gercek-fiyatlar-12024.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygılısayko -- 24 Şubat 2020; 14:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaygılısayko

2 aydır hatta buradan da sormuştum ama kimseden bir cevap alamamıştım bu sebeple internette iyicene araştırıp kendim gittim ve saç ekim merkezleri ile tek tek yüzyüze görüştüm. Sonunda Neopital’de saçlarımı ektirmeye karar verdim ve 27 şubata randevu aldım. Saç ekim süreci ile ilgili sorunuz olursa da online olduğum sürece her zaman cevap veririm.

Bu başlık altında yardım istememe rağmen burada cevap vermeyenlerin aksine forum ruhuna yakışır şekilde araştırma sonucu ulaştığım saç ekim merkezlerinin fiyatları ve hakkında yorumlar yazan sitelerin linkleri:

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/

https://korkmazhaber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezleri-hastaneleri-fiyatlari-2020-gercek-fiyatlar-12024.htm
    Hocam özelden yazdim, geri dönüş yaparsanız çok makbule geçer.

• Neopital de saç ekimi yaptıran var mı acaba?

• Ben saç ekimimi 2 yıl önce Neopitale'e yaptırdım sonuçtan memnunum. Gayet başarılı ve profesyonel çalışıyorlar Merak ettiğin soruların varsa sorabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2paccc

Ben saç ekimimi 2 yıl önce Neopitale'e yaptırdım sonuçtan memnunum. Gayet başarılı ve profesyonel çalışıyorlar Merak ettiğin soruların varsa sorabilirsin
    Teşekkürler hocam, mümkünse Ekim önceki ve şimdiki durumu için resim atabilir misiniz, özelden de olur.
    Ben nette Neopitaldeki ekim yapacak ekipler ve doktor hakkında bi bilgi bulamadım.
    Bu linkte benim saçların son durumu:)
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141956569?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 28 Şubat 2020; 15:35:48 >
  • 
Sayfa: önceki 20492050205120522053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.