Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2050. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam senin saç aslında finasteride tedavisiyle çok iyi duruma gelebilir. Ekim olur bu saça ama finasteride kullanmazsan geriye kalanlar da yıllar içinde dökülmeye başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

Hocam senin saç aslında finasteride tedavisiyle çok iyi duruma gelebilir. Ekim olur bu saça ama finasteride kullanmazsan geriye kalanlar da yıllar içinde dökülmeye başlar.
    hocam finasteridenin yan etklieri nedir oda minoxil gibi ömür boyu mu kullanılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hocam finasteridenin yan etklieri nedir oda minoxil gibi ömür boyu mu kullanılır

Alıntıları Göster
    Finasterid'in yan etkileri libido azalması, jinekomasti. Yan etkisi %5 gibi bir oranda görülebiliyor. Yan etkisini gördüğün anda veya 3 ay içinde saç dökülmeni durdurmaz ise ilacı bırak. İlk 10 yıl her gün kullanırsın, sonra 3-4 yıl gün aşırı kullanırsın, daha sonra da haftada 3 kez kullanırsın. Sonrasında zaten yaşın 50yi geçmiş olur. Ondan sonra komple ilacı bırakırsın.
  • quote:

Finasterid'in yan etkileri libido azalması, jinekomasti. Yan etkisi %5 gibi bir oranda görülebiliyor. Yan etkisini gördüğün anda veya 3 ay içinde saç dökülmeni durdurmaz ise ilacı bırak. İlk 10 yıl her gün kullanırsın, sonra 3-4 yıl gün aşırı kullanırsın, daha sonra da haftada 3 kez kullanırsın. Sonrasında zaten yaşın 50yi geçmiş olur. Ondan sonra komple ilacı bırakırsın.

Alıntıları Göster
    hocam ekşisözlüğe baktımda yan etkileri çok tehlikeli yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

hocam ekşisözlüğe baktımda yan etkileri çok tehlikeli yazıyor

Alıntıları Göster
    yaw ne tehlikelisi kardeşim? ben yıllardır kullanıyorum. iyi kullanma kel kel gez o zaman. başka yolu yok bunun. ya herro ya merro. ydışındaki saç eken dr'lar hastalarına finasteride kullanmalarını öneriyor.
  • quote:

yaw ne tehlikelisi kardeşim? ben yıllardır kullanıyorum. iyi kullanma kel kel gez o zaman. başka yolu yok bunun. ya herro ya merro. ydışındaki saç eken dr'lar hastalarına finasteride kullanmalarını öneriyor.

Alıntıları Göster
    O riske gireceğime ektiririm daha iyi ,ankara veya kayseride ekim yeri tavsiyesi olan var mı kaç grtft ektirmeliyim
  • abi daha ne olsun jınekomasti olacak meme olacak ki bu spor ile gecen bir yag türü değil tek care ameliyat
    birde libidom azalacak, kullanmayın şöyle seyler para biriktirip ekim yaptırın daha iyi
  • sac ekim için en uygun yaş aralığı nedir?

tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

abi daha ne olsun jınekomasti olacak meme olacak ki bu spor ile gecen bir yag türü değil tek care ameliyat
    birde libidom azalacak, kullanmayın şöyle seyler para biriktirip ekim yaptırın daha iyi
    sakın antibiyotik kullanma mideni delersin.
  • bende yaklaşık 8 gün önce saç ekimi operasyonu gerçekleştirdim sorusu olan sorabilir detaylı yardımcı olmaya çalışırım
  • Arkadaşlar 22 Ocak 2020 günü lale keskin de dhi yöntemi ile saç ekimi için randevu aldım. Ekimden sonraki durumu ve ilerleyen gün ve haftalarda durumu burada paylaşacağım. Lale hanımda ektirmeyi düşünenler takipte kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mavi su ile hairforte ve xpesia kullandım xpecia ve hairforteyi yaklaşık 3 yıl kullandım açıkçası baya fark etti ama yan etkileri benide korkutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Yaşım 30.
    Arkadaşlar bu saç kurtarılır mı sizce?

bu kafaya ekim olmaz. donör bölgen zaten çok zayıf. paranı çöpe atmış olursun. proscar kullan mevcut saçlarını kalınlaştırıp sağlıklı hale getirmeye uğraş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacekimci

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    buna da ekim olmaz. donör bölge çok seyrek ve zayıf hocam dikkatli baksana. direk ustura miss gibi. hem de bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacekimci

Bu mesaj silindi.
  • Arkadaşlar bugün lale keskin de saç ekimi yaptım. Bir hafta içinde resim paylaşımı ve değerlendirme yapacağım. Objektif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 22 Ocak 2020; 19:15:20 >

• Merhaba arkadaşlar yaşım 27 saç ekimi olur mu? Ve bir sorum olucak saç ekimi yaptıktan sonra geriye kalanlar dökülecek mi dökülürse kötü görüntü olmaz mı
  • Telegram saç ekim sonuçları - sohbet - tavsiyeler sayfası açtım.

Telegram sohbet uygulamasını kurduktan sonra isterseniz arama kısmına Saç Ekim Sohbet/Sonuç/Tavsiyeler yazarak sayfaya üye olabilir. İsterseniz dehttps://t.me/sacekimsonuclari linkine tıklayarak sayfaya katılabilirsiniz.

Grubumuz objektif bir grup olarak kalacak belirli kurallar çerçevesinde denetim halinde olunacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Herkese selam. 36 yaşındayım. Bu konuda tecrübeli bir abiniz/kardeşiniz olarak saç ekim serüvenimi kısaca anlatmak istiyorum. Saçımın yeni yeni dökülmeye başladığı 2010 lu yıllarda kelliği fazla kafama taktığım için biraz erken bir kararla 2012 de alnımın üst bölgesi ve şakaklara küçük diyebileceğim bir ekim yaptım. Ekim gerçekten küçüktü çünkü saçım henüz tam dökülmemişti ve fazla kök alınmadan alın bölgemde yarım ay şeklinde ekim yaptırdım. Zamanla orta bölge de dökülünce 2019 Ocak ayınca vertex (tepe) ağırlıklı ikinci ekimi de yaptım. Üç bin kök ekildiği söylendi. Ancak yine de kafamdaki kellik tam kapanmadığı için çevremin “gerek yok” demesine aldırmadan üçüncü ekimi de yapalı yedi gün oldu. Saç ekimi ile ilgili neredeyse bir ekimci kadar tecrübe kazandım diyebilirim. Ben saç ekimiyle ilgili değil ektirdiğim doktorlar hakkında konuşacağım. İlk ekimimi 29 ekim 2012 de yapan İlhan serdaroğlu gerçekten tecrübeli biri. Tam saç ekimi yapmadı sadece alın çizgimi yaptığı için hakkında fazla yorum yapamam ama alın çizgimin doğallığı konusunda kendisine çok teşekkür ederim. Saç ektiren arkadaşlarımla kıyasladığkmda müthiş bir iş çıkardıı. Gerçi ekimi yapanın da İlhan bey değil asistanları olduğunu belirtmem gerekiyor. Kök alım işlemini İlhan bey bizzat yaptı. Tepe bölgenin de dökülüp iyice kelleşmesi ile İkinci ekimimi 17 Ocak 2019 da Hüseyin kandulu da yaptım. Hüseyin bey ekimin hiç bir aşamasına girmedi onu da asistanlar yaptı. Üç bin kök ekildi be fena da yapmadılar. Bu sonbaharda saçım tam şeklini aldığında başımın kenar kısımları seyrek olduğundan üçüncü ekimi yapmaya karar verdim. Lale keskinde yapmaya karar verdim. 22 Ocak 2020 de lale keskinin kliniğinde operasyon geçirdim. Kendisinden baya bahsedildi ve orda ektirip de memnun olmayan yok söylentilerine de kapılarak gittim. Lale hanım ensemin oldukça yeterli olduğunu ve açıklıkları kapatmak için zorlanmayacağını söyledi. Daha önce saç ekimi olduğundan kanal açılarak mevcut saçlara zarar vermemek için dhi tekniği ile ekim istedim. Dhi yöntemi ile 3400 kök ektiklerini söylediler. Lale hanım ameliyata yarım saatten kısa bir süre girdi. Gerisini hep asistanlar yaptı. Operasyon öncesi ne kadar sağ tarafa yoğunlaşın sağ taraftan şikayetçiyim dediysem de sol tarafa ağırlık verdiler ve özellikle ekilmesini istediğin iki noktaya ekim yapmadılar. Operasyon sırasında da lale hanıma istediğim gibi mi ekiliyor diye sordum evet dedi. Akşam kontrol ettiğimde istediğim noktaların ekilmediğini gördüm. Anestezi sırasında arkama geçip kafasına göre ekilecek yerler çizdiler. Hani dediğim yerler ekilmemiş dedim sonra gel revize yaparız dediler. O kadar kolaydı. Artık yapacak bir şey yok böyle kabul edeceğiz. 7. Gün oldu. Henüz erken ama bana biraz seyrekmiş gibi geldi. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Esenlikler dilerim.

R
    e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 29 Ocak 2020; 20:17:37 >
  • gecen birini gördüm arkadasın dükkanında laf lafı acınca sacını ektirmiş ama hic belli olmuyordu
    ön cizgiyi muazzam yapmıslar.. bakırköy aslı tarcan da ektirmiş giden eden var mıdır? oda arkadaslarını götürmüs onlarda memnun kalmıs yani o ön cizgiyi dogal yapacagını bilsem yarın gidip ektireceğim o derece güzeldi
    laf arasında resimini cekmeyide unuttun atardım buraya
  • 
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.