Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2049. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlhan Serdaroğlu'nu da düşün derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat aralığı konusunda bilginiz varmı?
  • Buffchief B kullanıcısına yanıt
    Hocam bana 10 bin fiyat vermişti ama pazarlık edilebilecegini düşünüyorum.

Bence iyi bir doktor ama kafamda Serkan Aygin ve Bilgehan Aydın da var. Bu ucunden birini tercih edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Hastaya mı inanalım doktora mı, koskoca doktor gelip foruma yazı yazıyor

ya hocam bir de adamdan ücret almamışsınız ben de aylardır araştırıyorum ben de gelsem bedavaya ekmez misiniz?

Alıntıları Göster
    Saçsız foto bana ait saçlı fotu ve yazılar bana ait değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi Su hakkında ne duşunuyorsunuz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Mavi Su hakkında ne duşunuyorsunuz arkadaşlar.
    para tuzağı.
  • Yaşım 30.
    Arkadaşlar bu saç kurtarılır mı sizce?

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 14 Aralık 2019; 0:6:22 >
  • saç ekımını dusunen bırıyım . yaklasık 2-3 yıldır bu yonde planım var ama hayata gecıremeıdk henuz. yas 35 'i gecmesını bekledım , bu yıl inş bır aksılık olmazsa ekım yaptırmak istiyorum. burda paylasılanları zaman buldukca takıp edıyorum sorun yasayandamemnun olanda bazı fırmalardan var aslında objektıf yorumların olması gerek forumlar ve sosyal medya tamamen reklama odaklı çalısıyor. bır resım koyup yorum yapan insanlaraın daha sonra anlasılıyorkı işle hıc ılgııs yok , yada burda musterıyım dıye ortaya atlayan kısıler klınık sahıbı / çalısanı cıkıyor . garıplıkler ulkesı olan guzel ulkemızde normal gercı bunlar . sımdı sızden rıcam gercekten istanbul'da ekım yaptırıp memnun kalan , beklentısını % 100 elbette karsılamaz ama % 70-80 de olsa bekledıgı perfermonansı alabılen arkadaslarımdan klınık veya hastane yada doktor tavsıyesıdır.
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Bence olur ama daha da geç kalmadan bu işi sonuclandirin derim. Zaman geçtikçe donordeki saç yoğunluğu azalacak bu nedenle sonuç almanız zorlasabilir.

• Saçları dökülen arkadaşlar, şöyle bir yazı okudum belki yardımcı olur. Saç çıkaran doğal karışımlardan bahsediyor, bakmak isteyen olursa diye linki bırakıyorum https://hayatyolumuz.com/yasam-ve-saglik/sac-cikaran-en-etkili-dogal-formuller/
  • Herkese tekrar selamlar. Bir yıl önce Hüseyin kandulu saç ekim merkezinde saç ektirdim. Ancak tam istediğim gibi kapatmadığı için dhi yöntemi ile tekrar ekim düşünüyorum. Geçen yıl araştırmaların sonucu Hüseyin kandulu ve lale keskin atasında kalmış rastgele Hüseyin beyde karar kılmıştım. Bu sefer lale hanımda son rotüşü dhi ile yapmayı düşünüyorum. Saçımı arkaya doğru yaradığında tepeyi %80 kapatıyor ama stilim yan olduğundan yana yaradığında tepe açık kalıyor. Merak edenler için bir yıl sonraki durumun resmini paylaşıyorum.

• İyi sonuçlu saç ekimi paylaşımı da görmez olduk. Umudumu kaybetmeye başladım , kelliği kabuleneceğim

• Merhaba arkadaşlar yaşım 27 saçım seyrek ve çok açıklık var.Saç ekimi düşünüyorum fakat bir endişem var.Diyelim ki saç ekimi yaptırdım.Yaptırdıktan sonra geri kalan yerler dökülür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

Merhaba arkadaşlar yaşım 27 saçım seyrek ve çok açıklık var.Saç ekimi düşünüyorum fakat bir endişem var.Diyelim ki saç ekimi yaptırdım.Yaptırdıktan sonra geri kalan yerler dökülür mü?
    evet dökülür. mixodil ve finasterid kullanmazsan geri kalan saçların dökülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

Arkadaşlar kısa bir özet geçeyim fotoğraf isteyen olmuş, mesaj atıp bilgi isteyen arkadaşlar olmuş herkes için yazıyorum.. Ben de sizler gibi uzun uzun araştırdıktan sonra neopital'de ektirmiştim 2 yıl geçti, greft olarak 3400 gibi bir rakam aklımda kaldı böyle bir şeydi.. bir kardeşim iyileşmeyi sormuş ben 4. gün işe dönmüştüm onun fotoğraıfnı da paylaşayım.. Bir kardeşimiz de saç ektirmekten başka çözüm var mı diye sormuş.. Daha önce de söylediğim gibi kelliğin tek çözümü saç ektirmektir arkadaşlar benim seneler içinde kullanmadığım ilaç şampuan bilmem ne aktarcıları dolaşıyordum ama hepsi nafile, dökülmeyi azatan yöntemler olmuştu ama bırakınca geri dökülmeye başlamıştı. Eğer saç ektirmeyecekseniz de kelinizle barışık olun kellik dünyanın sonu değil ama ektirecekseniz doğru yerlerden birini seçin

Hepinize de bir şarkı armağan etmek istiyorum
    kelden adam :)

bu 4. günümdü işe döndüğümde çekmiştim

ektirmeden önceki halim ön tarafım tarla gibiydi

bu fotoğraf da 1 yıl sonra diye hatırlıyorum ama 13 ve ya 14. ay da olabilir
    Güzel paylaşımlar arka sayfalarda bulunuyor biraz kurcalamak lazım forumu
    Benim son zamanlarda en çok beğendiğim sonuç bu arkadaşın yapmış olduğu paylaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nextmaster

Arkadaşlar kısa bir özet geçeyim fotoğraf isteyen olmuş, mesaj atıp bilgi isteyen arkadaşlar olmuş herkes için yazıyorum.. Ben de sizler gibi uzun uzun araştırdıktan sonra neopital'de ektirmiştim 2 yıl geçti, greft olarak 3400 gibi bir rakam aklımda kaldı böyle bir şeydi.. bir kardeşim iyileşmeyi sormuş ben 4. gün işe dönmüştüm onun fotoğraıfnı da paylaşayım.. Bir kardeşimiz de saç ektirmekten başka çözüm var mı diye sormuş.. Daha önce de söylediğim gibi kelliğin tek çözümü saç ektirmektir arkadaşlar benim seneler içinde kullanmadığım ilaç şampuan bilmem ne aktarcıları dolaşıyordum ama hepsi nafile, dökülmeyi azatan yöntemler olmuştu ama bırakınca geri dökülmeye başlamıştı. Eğer saç ektirmeyecekseniz de kelinizle barışık olun kellik dünyanın sonu değil ama ektirecekseniz doğru yerlerden birini seçin

Hepinize de bir şarkı armağan etmek istiyorum
    kelden adam :)

bu 4. günümdü işe döndüğümde çekmiştim

ektirmeden önceki halim ön tarafım tarla gibiydi

bu fotoğraf da 1 yıl sonra diye hatırlıyorum ama 13 ve ya 14. ay da olabilir
    Gerçekten de çok güzel bir sonuç olmuş resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: kurti3519

Bu mesaj silindi.
    Her yerde link paylaşımı yapmış hatta "instagram hesapları" için sahte beğeni hizmeti paylaşmış....

Yine sahte bir hesap yine reklam peşinde ucuz hareketler... Saç ekimi reklamı yapmak için burada çok kişinin ahını alıyorsunuz.

Bu tür sahte hesaplara inanmayınız arkadaşlar

• Selamın Aleyküm arkadaşlar.Bende Medeks Hair Center`da 2019 Mart ayında ektirdim.5500 Greft ekildi.Öncesi ve 8 aylık sonuçları paylaşıyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • bu ön çizgiyi dogal sekilde yapıp eken var mı?
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

BU SAÇA ekim yapilir mi yaptırmalı mıyım yaş 34
  • 
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.