Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 13 Mobil Kullanıcı ( 13 Mobil Cihaz )
41.094
Cevap
622
Favori
6.182.024
Tıklama
Giriş
    4 Mesaj
    arkadaşlar dhi tekniğinin fueden daha ileri bi teknoloji ve daha avantajlı olmasına rağmen neden fue tekniği daha fazla tercih ediliyor? DHI çok daha mı pahalı?
    |
    |

Güvenilir kurumlar % 5 i geçmez...
    |
    |
    Bazı insanlar hala ayni canlı:)))) Bundan 5 sene önce canlı clonlancak diyenlere bile .Nayırolamaz yalancısınız dıyenler .Şimdi clon olanlara nasıl oluyor dıye soruyorlar.Ben kendi gözümle gördüm Ha inanırsın inanmassın o ayrı mesele .Bende sac ekımı oldum ama olmadan önce bunu görseydim denerdim dedim.Bana yalancı dıyor bazı moleküller .Demekki hala kelsin.O yalan bu yalan tek bildikleri camur atmak)))
    Bir dhi teknigi iyi bir ekım 10.000 tl cıvarı.Sac ekimi olmadan bu olayı yapın dıyorum zaten yakın cevreme .Ha sac cıkmadı sana maliyeti 800 -900 tl 3 ayda anlarsın zaten
    |
    |
    Abak tarık kendisine ekran kartı yoladım mesajımı okuyupda cevap yazmayan biri 1 hafdada kendisine zor ulaştık.Ramazan devele arkadaşımızda olmassa abak.tarık kısısıne ulaşamıyacaktık ramazan develi kardeşime teşekkur ederim.abak tarıka aman ha dıyorum
  • Binbaşı
    1229 Mesaj
    juninhotr veletde benmişim gibi başkasının resmini koymuş :)))))

sac ekimimi merak edıyorsan bana söyleseydın velet alsana link attım burası benım paylaştıgım yer esma serkan dhi teknıkle ekım oldum iyi oku:))) https://sacekimivecildim.com/index.php?topic=480.0
    Abak tarık kendisine ekran kartı yoladım mesajımı okuyupda cevap yazmayan biri 1 hafdada kendisine zor ulaştık.Ramazan devele arkadaşımızda olmassa abak.tarık kısısıne ulaşamıyacaktık ramazan develi kardeşime teşekkur ederim.abak tarıka aman ha dıyorum
  • Binbaşı
    1518 Mesaj
    Mavi su olayının cılkı çıktı camsil koyup satan varmış. Ben canlı arkadaşımı gördüm 3 ayda en az 3 bin greft saçı çıktı ha bırakınca dökülür mü dökülürse çok da bi esprisi kalmaz bende tepe bölgesi için deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar selam, dün TransMed (İstanbul) da saç ekimim gerçekleşti. Doğrusu hakkında çok kötü yorumlar olmakla birlikte olumlu yorumlar da yapılmıştı, ben 25 yıllık deneyimine güvenerek gittim. Dr. Mehmet bey ile beraber dört asisten işlemi gerçekleştirdiler, yaklaşık 8 saat sürdü. Doğrusu yaklaşım ve tavırlarından oldukça memnun kaldım. 3200 greft in yeterli olacağını söylediler, ben çok anlamam bu işlerden, dolayısıyla bu mecradan en azından nasıl bir operasyon olduğuna dair deneyimli arkadaşlardan bilgi almak isterim. Öncesi ve sonrası fotolarını koyuyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler.

• Çavuş
    53 Mesaj

Adam senin tüm yalanlarını tek tek ortaya döküyor (saç ekimi içinde yalanların ortaya çıkmıştı) sen hala yüzsüzce cevaplar veriyorsun. Sen bu yüzsüzlükle çok yaşarsın :)
    |
    |
    unixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serefsevgili

Arkadaşlar selam, dün TransMed (İstanbul) da saç ekimim gerçekleşti. Doğrusu hakkında çok kötü yorumlar olmakla birlikte olumlu yorumlar da yapılmıştı, ben 25 yıllık deneyimine güvenerek gittim. Dr. Mehmet bey ile beraber dört asisten işlemi gerçekleştirdiler, yaklaşık 8 saat sürdü. Doğrusu yaklaşım ve tavırlarından oldukça memnun kaldım. 3200 greft in yeterli olacağını söylediler, ben çok anlamam bu işlerden, dolayısıyla bu mecradan en azından nasıl bir operasyon olduğuna dair deneyimli arkadaşlardan bilgi almak isterim. Öncesi ve sonrası fotolarını koyuyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler.
    Geçmiş olsun Leventteki Transmedte mi ektirdiniz ? maliyetini öğrenebilirmiyim ne kadar tuttu ayrıca prp için ne konuştunuz son

olarakta yaş kaçtı sizin...

• Teğmen
    142 Mesaj
    Merhaba. Ekilen saçlarımın az bir kısmını aldırmak istiyorum. Estetiksel açıdan. Saç çizgimin önünde olan saçlar var. Rahatsız ediyor.

İzmir'de nerede aldırabilirim? Önerisi olan var mı?

|
    |
    Bu ekim işini hep düşünüyorum .

Yıllardır da bu formu okuyorum üye olmadan. Fakat hep erteliyorum. Sanırım piyasada çok üçkağıtcı var. Bu işin içinden çıkmak zor gibi.
    |
    |
    Saç ektirmeyi düşünüyorum ama kafam karıştı çok firma var. Tavsiye edebileceğiniz yerler var mıdır? Ya da aşağıdaki firmalar hakkında fikri olan var mı?

Araştırınca benim bütçemi aşmayacak olan şu firmaları buldum ama daha görüşmeye gitmedim

Neopital Saç Ekimi
    Hermes Hair Clinic
    mega hairtrans
    transmed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygılısayko -- 30 Kasım 2019; 13:20:38 >

Size yardımcı olmak isterim. fotoğraflarınızı iletebilir misiniz?
    |
    |
    kaygılısayko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl yardımcı olacaksınız? Kendi kliniğiniz mi var? evetse ismi nedir?
    |
    |
    photographerclown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kaygılısayko

Nasıl yardımcı olacaksınız? Kendi kliniğiniz mi var? evetse ismi nedir?
    Daha önceki yazılarıma bakabilirsiniz reklam olduğu için isim veremiyorum fakat bu konuda birçok kişiye yol göstermeye çalıştık. Eşimle birlikte yapıyoruz ben daha çok dış hastaların ilişkileriyle ilgileniyorum. Eşim aktif olarak 8 senedir bu işin içinde şuanda kendi ekibiyle iş yapıyor.

Bizimle operasyon yaptırmanıza da gerek yok en azından forumda size piyasadan daha güvenilir bilgi alabileceğiniz bir oluşum gerçekleştiriyoruz.
    |
    |
    internetde paylaşılan %80 bence yalan .Ama hepsi yalan demekde pek akıllıca degil.Cok araştırmak lazım.Sac ekımcıler günde 4000 gref 5000 gref ekerim dıyenler.Eker ama ekılen grefler pert olarak ekılir. Sac grefti organ gibi düşünün ne kadar dişarda kalırsa o kadar canlı kalma şansı azalır.Onun icim yiyi bir sac ekımci. 1gün 1500 2 günde 1500 2000 gref eker.kalemle ekım yaparsa daha şahane olur.Dhi sac sıklaştırma operasyonunda daha başarılı. Hava lımanı gibi acık alanlarda hic girmezler cunki cim adam gibi olurnur.Bencede dogru 1 karardır

Mavi surun markalısı olan 350 tl.Üstünde adresi üretim yeri vardır

mavi suyun 100 tl olan satılanıda vardır oda cakmadır üstünde hic bir yazı yoktur merdıven altı üretimdir.350 tl olan mavi suyu alıp cogaltma yapıp 100 tl satıyolar

Ben arkadaşımda gördüm hava limanı gibi kafasında sakal gibi sac cıktı sac ekımımı oldun dedim hayır mavı su dediginde hadı oradan dedim .Ama resimlerle ay ay resimlemiş
    3 arkadaşım peruk takıyor bıldıgın tarkan perugu haftalık 400 tl verıyorlar peruk bakımına onlarda inceleriler .O arkadaş o mavı suyu bırakınca dökülme yapmassa kulanıcaklar .Bende beklıyorum .
    |
    |

• Yarbay
    3238 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Saç dökülmesi problemleri ile ilgili araştırmacı, bilgin kişiler var mı? Saç çıkarma yöntemleri ile ilgili grup olarak bir araştırma yoluna girdik. Bir çok kaynaklı bilinçsel şeyler ortaya çıkardık ve çıkarmaya devam ediyoruz.

Örneğin dimetil poliksan gibi. ( Japon bilim adamın) mail adresine kadar ulaştık.

Linki buradan paylaşmak etik olmaz (telegram) fakat bu grupta gerçekten bilgin ve araştırmacı kişiler olsun istiyoruz.

Katılmak isterseniz (ekim, saç dökülmesi, saç çıkarma ) vs için mesaj atmanız yeterli. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben daha önce 2 kez ekim yaptırdım, tepe hariç saçım fena değil. Ancak tepe zamanla zayıflıyor.

Tepedeki saçlarımı korumak için tavsiyeniz var mı?
    Oraya ekim yapılınca çıkma ihtimali de zayıfmış diyorlar.

|
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    411 Mesaj
    Bence 3000 en az.Aşagisi ancak arkaya serperek olabilir.
    Ama bir anda 4000 harcamayın bence.

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.