Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2044. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha önce 2 kez ekim yaptırdım, tepe hariç saçım fena değil. Ancak tepe zamanla zayıflıyor.

Tepedeki saçlarımı korumak için tavsiyeniz var mı?
    Oraya ekim yapılınca çıkma ihtimali de zayıfmış diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende sac ektirmek istiyorum. Fotograflara bakip greft sayisi hakkinda desteginizi bekliyorum
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Bence 3000 en az.Aşagisi ancak arkaya serperek olabilir.
    Ama bir anda 4000 harcamayın bence.

• Arkadaşlar bende saç ektirmeyi düşünüyorum ankarada bu işi hakkıyla yapan bir yer var mı.
  • Benim arkadaşın abisi de mavi suyu kullanmış, saç ekimi fayda etmemişti adama şimdi baya baya çıkmaya başlamış.

Şimdi bu piyasadaki çoğu mavi suyun ne olduğu belli değil. Bu pahalı olan seçenek belli ki işe yarıyor, gözlerimle bizzat gördüm. Doktor değiliz ama bilimsel konuşmak lazım. Böyle bir şey bence anca içine minoxil koymalarıyla mümkün olur gibime geliyor her ne kadar içinde yazmasa da. Ben minoxil gibi döngüye gireceklerini 6 aydan sonra dökeceklerini düşünüyorum. Minimum 6 ay gözlemlemeli bence düşünenler, minoxili farklı şekilde pazalıyor olabilirler milleti kandırmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: Isbara ALP

Benim arkadaşın abisi de mavi suyu kullanmış, saç ekimi fayda etmemişti adama şimdi baya baya çıkmaya başlamış.

Şimdi bu piyasadaki çoğu mavi suyun ne olduğu belli değil. Bu pahalı olan seçenek belli ki işe yarıyor, gözlerimle bizzat gördüm. Doktor değiliz ama bilimsel konuşmak lazım. Böyle bir şey bence anca içine minoxil koymalarıyla mümkün olur gibime geliyor her ne kadar içinde yazmasa da. Ben minoxil gibi döngüye gireceklerini 6 aydan sonra dökeceklerini düşünüyorum. Minimum 6 ay gözlemlemeli bence düşünenler, minoxili farklı şekilde pazalıyor olabilirler milleti kandırmak için
    Bende aldık yatıyor karar veremedim olumsuz sonuçları da yazan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 15 Ağustos 2019; 2:37:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juninhotr

Vay vay vay sahtekar unixx uzun zamandır yoktun şaşırtmıştın beni meğersem yeni bir reklam çalışması için beklemişsin:)

inanmayın arkadaşlar bu UNIXX'e sakın

Ya unixx reklam için paylaştığın bu youtube videosundaki arkadaşının geçmiş fotolarında hep saçları varmış...

2018 yılındaki fotoğraflarına baktım saç var 2017'deki fotoğraflarına baktım yine saç var. Hadi dedim 2019'da birden döküldü ama o zamanda saçı var.... Siz gidin başkalarını enayi yerine koyun

söz konusu mavi suyu öven youtube videosundaki kişiyi incelemek isteyenler için instagram hesabı: apocalyptocan

Sahtekarları teşhir etmeye devam....

Not: Konuyu saptırmaya çalışan sahtekarlardan dolayı açıklıyorum. Sözde saçlarını geri kazanmış videodaki kişinin instagram profili ve resimlerini koydum. Yani adamın yıllardır saçı aynı hiç saçı dökülmüş resmi yok

Alıntıları Göster
    Mavi solüsyon reklamı yapan kişinin sahtekarlığını ortaya döktüm. Hala içeriğinin ne olduğu bilinmeyen sıvıya yine de inanmak isteyen inanabilir elbette
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. 4000 olmasi durumunda donor bolgesinin cok acilacagini mi dusunuyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar
    Kandullu kliniği ile WhatsApp üzerinden görüştüm,bana dedikleri bu şekilde
    "[17/8 11:31] +90 542 537 50 10: Saç dökülmeniz çok ileri seviyede ancak donor alan kötü görünmüyor
    [17/8 11:31] +90 542 537 50 10: Ortalama 4500 civarında greft ekilir
    [17/8 11:32] +90 542 537 50 10: Ama sonuç için beklentiniz çok yüksek olmamalı
    [17/8 11:32] +90 542 537 50 10: Açıklığın tamamını aynı sıkılıkta kapatmak çok mümkün değil
    [17/8 11:32] +90 542 537 50 10: Ön kısım yoğun tepeye doğru seyreklesen bir ekim yapılır
    Resimlere istinaden sizlerin görüşü nedir

en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir
    Edit:
    Sıfıra vurmadan onceki halim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 19 Ağustos 2019; 2:4:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cogman kullanıcısına yanıt
    Forumdan bir cok arkadasta bana katilacagini dusunuyorum hocam, dokulmeyen kisimlarin zaten cok seyrek hadi 4500 greft alalim dediler( cikarmi cikmazmi bilemiyorum) bu sefer kafanin arka tarafi kellesir, fikrimce bence bu ise hic girme tabi karar yinede sizin.
    Her sac ekim merkezinden beklediğimiz dürüstlük bunlar. Boyle bir merkeze güven de tam olur. Kandulu kliniği tebrik ediyorum

• tigria kullanıcısına yanıt
    Daha sonra hairestetik ile görüştüm aldığım cevaplar 2 klinikte aynı gibi
    Ense zayıf dediler
    [17/8 23:19] +90 544 734 55 17: 2 seans gerekli
    [17/8 23:19] +90 544 734 55 17: İlk seans da
    [17/8 23:19] +90 544 734 55 17: Yuklenırsek
    [17/8 23:19] +90 544 734 55 17: Enseye
    [17/8 23:19] +90 544 734 55 17: Ense açılır seyrek durur
    2 seans olunca ense açık durmazmi onu bilmiyorum

@omertr33
    Vallah kararsız kaldım ekim olursa nasıl bir şekil alır bilemiyorum
    Ense kısmı acaba yeni tıraş oldum diyemi öyle gözüküyor
    2 haftada bir makina ile sıfıra vuruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 18 Ağustos 2019; 16:45:55 >
    Ense kısmını en iyi sen bilirsin hocam kısa kestirirsen seyrek görünmesi normal bende kısaltınca benim de çok seyrek görünüyor ama öyle değil aslında bence firmalar gerçekçi yaklaşmış senin sonuç çok iyi olmayabilir ama biz uzman değiliz sonuçta hepsiyle yüz yüze görüşüp orta yol bulunabilir

• rap_ugur kullanıcısına yanıt
    Haftaya bi randevu alip muane olayım
    Mesut çevik gibi olsam yeter onunda ense açıktı sanırım videolara tekrar bakayım
    Edit:
    Haziranda çekildiğim bir fotoyuda buldum sıfıra vurmadan onceki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 19 Ağustos 2019; 2:3:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Geçmiş olsun Leventteki Transmedte mi ektirdiniz ? maliyetini öğrenebilirmiyim ne kadar tuttu ayrıca prp için ne konuştunuz son

olarakta yaş kaçtı sizin...

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, yaş 30. Valla baya memnunum. 15. gündeyim, görenler hiç operasyon geçirmemiş gibisin dediler, olabildiğince doğal. 5000 TL + İlaç şampuan parası verdim. Tek seans prp yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serefsevgili

Teşekkürler, yaş 30. Valla baya memnunum. 15. gündeyim, görenler hiç operasyon geçirmemiş gibisin dediler, olabildiğince doğal. 5000 TL + İlaç şampuan parası verdim. Tek seans prp yaptılar.

Alıntıları Göster
    şuanki halinide çekebilirmisiniz acaba
    geçmiş olsun
  • Yaş 25 saç ektirmeyi düşünüyorum ancak nerde yaptıracağım konusunda kararsız kaldım.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine asuman hair ile iletişime geçtim 4500 grefit 8000bin tl den açılan kapı arkadaşımın araya girmesiyle 6.500 tl ye düşürüldü.

Bugün öylesine serkan aydın a mesaj attım fotolarımı vs direk 4700 grefit, ilaç, losyon, prp hepsi 6000 tl olur fiyat son dendi.

Bildiğim kadarıyla serkan aydın ünlü bir hekim bu işte, lakin asuman hanıma bizzat ektiren arkadaşımda mevcut. Çok kararsız kaldım. İki tarafında instagram sayfalarını bırakayım bana düşüncelerinizi iletin.

https://instagram.com/serkanaydinhairtransplant/?igshid=1d2sgrkdbmnfb
    https://instagram.com/asumanhairtransplant/?igshid=qqdenqcrog2e

• Sakın Doğan Turan a bulaşmayın. Kalem tekniği ile yapıyorum diye donör alanı mahvediyor. Sakın bu adama bulaşmayın. Güler yüzü samimiyeti eyvallah; ama saç ekimi sonuçları sıfır arkadaşlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkürler dostum müsayit bi zamanda öncesi ve sonrası şeklinde foto yükleyebilirsen çok iyi olur..
  • quote:

Alıntıları Göster
    15.günde nasıl hiç belli olmuyor? aylarca kafadaki kızarıklık geçmezken bunu duymak çok şaşırtıcı olmuş. Vertex bölgesinde seyreklik var oraya neden ekmemişler belli bir sebebi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.