Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20382039204020412042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten destek olmak,bilgilendirmek, yol göstermek, bu forumda küfüre sebep oluyormus. Ben size olabilecek tüm durumları teknik olarak aktardım. 7 senedir bu işin içinde insanlar olarak. Gerisini size bırakıyorum.

Saygılarımla
  • avioadio A kullanıcısına yanıt
    2.sorunuzla alakalı teknik yorum yapabilirim.

Donör alanınız yeterli tek seans 4500 greft ile işlem yapılabilir.Kulak üstü bölgelerinizi de paylaşırsanız daha sağlam bir analiz yapılabilir.
  • Ben de saç ekimi araştırmasına bulunmuş oluyorum an itibari ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: photographerclown

Gerçekten destek olmak,bilgilendirmek, yol göstermek, bu forumda küfüre sebep oluyormus. Ben size olabilecek tüm durumları teknik olarak aktardım. 7 senedir bu işin içinde insanlar olarak. Gerisini size bırakıyorum.

Saygılarımla
    Onu yazan ben değilim hocam size o mesajı yazan başka arkadaş ben kimseye düşüncelerini yazdığı için küfür etmem. Yanlış alıntı yaptınız sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Tepkim size degildi Ustad, ama bir tartismaya girmeye gerek yok, ben size biraktigimi soyledim.

• Arkadaşlar saç ektirmeyi düşünüyorum. Kaç kök kurtarır.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir[
     en iyi saç ekim merkezi neresidirs
     en iyi saç ekim merkezi neresidiri
     en iyi saç ekim merkezi neresidirmage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1331338/29058697-2910-475d-a659-a1d446796dc3.jpeg[/simage] en iyi saç ekim merkezi neresidir

• yani buradakiler nereden bilsin kaç kök kurtaracağını..Bilenlerden de uzak dur
    Kendin araştırıp bir klinik ile görüşmeye gitmen gerekir
  • kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Bir kişi tavsiye vermemiş

• juninhotr J kullanıcısına yanıt
    Hocam sorma sebebim yaptıran bir kişi muhakkak şunu der. Benim ki çok acıktı 5 bin kurtardı. Diyebilir. Kazık yemek istemiyorum. 5 bin deyip 3 bin ekerlerse nereden anlayacağım. Püf nokta neler onu soruyorum.

• kartaltib K kullanıcısına yanıt
    Ben size teknik olarak bilgi vereyim. Sizin durumunuzda, donör alanınız yeterli görünüyor. Kesin bir inceleme sonrası size tam söyleyebiliriz fakat fotoğraflardan 4500-5000 kok ekim tek seansda başarılı olarak yapılabilir.

İkinci sorunuza gelecek olursak 5bin deyip 3bin ekerlerse siz anlayamazsınız.

Saygılarımla
  • Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıl önce saçımı hairesetik Engin sönmez bey'e ektirdim. Şuan fotolardaki sonuçlarda gördüğünüz gibi ''iyiki" diyorum.
    Bu işte neyazıkki büyüyen her sektör gibi merdiven altina düştü. Engin bey ve ekibi sağolsun bu güzel sonuç için ellerinden ne geliyorsa yaptılar. Kendilerinin zaten bu konuda epey ödülleride var. Ayrıca hastane ortamında steril bir şekilde yapılıyor olmasıda en önemlisiydi.
    Size tavsiyem 3 kuruş daha ucuza yaptıracam deyip elinizdeki 3000 köktende olmayın. 3 kuruş yerine gelecektir ama o giden 3000 kök bir daha geri gelmeyecek.

• mayhan68 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğin sizi yeniden gençleştirmişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, K. Maraş, Gaziantep civarında ekim işinde başarılı bir yer önerebilir misiniz?

• pdrdurdu P kullanıcısına yanıt
    Ankarada Mutallip Keser var pişman olmazsın bir araştırmanı tavsiye ederim
    İşinde iyiymiş ama bana biraz tuzlu geliyor.. 20-30 bin bütçem yok bu iş için..

• O halde uygun fiyatlı olarak hüseyin kandulu, arenamed ya da hermes hair clinic tercihlerini incelemeni tavsiye edebilrim ama bunlar hep istanbul biraz zahmete girmen gerekecek
    Evet İstanbulda seçenek çok ama meşakkatli, yine de bir inceleyeyim, teşekkürler..

• Asigenc19 kullanıcısına yanıt
    Aktara git kaliteli sarmısak yağı al sonra onu sprry gibi birşeye boşalt kfana fıs fıs duştan 1 saat önce sık. İlk başladığında haftada 3 4 yap. 10 gün sonra 3 günde bir ideal. Zaten 10 gün sonra dökülmen durcak. 1 ay sonra bazı yerlerde tüylenme olur. Bende oldu ama düzenli hiç kullanmadım o yüzden saça dönüşmez bence. Belki
     en iyi saç ekim merkezi neresidir düzenli kullansam az fark ederdi. Genede foto atıyorum tüylenen bölgeler için.
     en iyi saç ekim merkezi neresidirDökülme konusunda ise 10 günde sonuç alcana inanıyorum. Son olarak koku yapmıyor merak etme. Hakiki sarmısağı sürsen 1 hafta kokusu çıkmaz dikkat

• Bu arada forum yöneticilerinden Mesut Bey(Çevik) de saç ektirmiş. Sıkça sorulan sorular aşağıdaki linkte kendi sitesinde mevcuttur.
    https://www.mesutcevik.com/qa/2991/sa%C3%A7-ekimi-hakk%C4%B1nda-genel-sorular-ve-cevaplar%C4%B1
  • avioadio A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç cevapladım Hair estetik engin sönmez

• 
Sayfa: önceki 20382039204020412042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.