Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2024. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yurt disinda kaliyorun ve gelecek ay Emphair ile gorusmeye gelecem. Burda 3 ayri ekim takimi bulunuyor ve asagida tecrube uzerine siraladim:

- Adem 15 yil

- Ahmet 10 yil

- Veli 9 yil

Malesef hic biri doktor degil, burdan giden arkadaslarim Veli ile ektirdir. On gorusmede bana 3,500 - 4,00 greft onerdiler ve dhi yontemiyle 2 gun surecegini belirttiler (gunde 10 - 12 saat).

Tecrubeye bakilirsa Adem bey en mantiklisi gorunuyo. Sizce bunun disinda neye dikkat etmeliyiz ?

Bunun disinda Arenamed ile gorusmeyi dusunuyorum. Burda ekimi ogrenciler yapiyor anladigim kadariyla ve dhi yontemini kullanmiyorlar. Yine burda baska bi arkadasim yapti ve sonuc iyi gorunuyo, gayet sik ve dogal gorunen bir ekim olmus.

Son olarak Dr Sergan Aygin dusunuyorum. Oncelikle Sergan bey dermatalog ve yaptigim arastimalarda ekim sonuclari gayet iyi gorunuyo.

Bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tekrar,

Bugün 11. gün değerli yorumlarınızı bekliyorum. 2742 greft ekildi, sizce 2742 greftlik bir ekim mi? Bana biraz seyrek gibi geldi, takıntı mı yaptım bilmiyorum..

• secony S kullanıcısına yanıt
    Sayıya bir şey diyemem ama ektiren arkadaşlarımınki bundan daha seyrek olmasına rağmen normale yakın kapatmıştı kafayı. Yalnız ekim olduğu belli oluyor, birden başlıyor kalın kıllar. Belki zamanla dökülürse düzelir. Geçmiş olsun şimdiden, ilk bir kaç ay bakımı zor oluyor, o süreyi atlatırsanız gerisi kolay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumun için. İnşallah güzel olur.

Bir foto daha paylaşıyorum, bu da bi arkadaşın ekimi. 6000 greftlik bir ekim.

• secony S kullanıcısına yanıt
    Bir resime bakarak şu kadar ekilmiş demek pek doğru olmaz.

10. günden sonraki kabuk dökümüyle beraber zaten ekilen saçların bir kısmı dökülüyor ( Sorun değil )

Bu yüzden kabuklu halden daha seyrek bir görüntü sizi düşündürebilir.

Bu işte bir uzman olmayarak görüşüm sık ekime benziyor.

Umarım arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız.
  • Ekim’in üzerinden 24 saat geçti yarın yıkama var. Kendim çektiğim için pek net olmamış. Yarın yıkamadan sonra da çekip paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 18 Ocak 2019; 21:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergen_baba

Bir resime bakarak şu kadar ekilmiş demek pek doğru olmaz.

10. günden sonraki kabuk dökümüyle beraber zaten ekilen saçların bir kısmı dökülüyor ( Sorun değil )

Bu yüzden kabuklu halden daha seyrek bir görüntü sizi düşündürebilir.

Bu işte bir uzman olmayarak görüşüm sık ekime benziyor.

Umarım arzu ettiğiniz sonuca ulaşırsınız.
    Aynen öyle kabuklu halden daha seyrek bir görüntü oluştuğundan canımı sıktı biraz ama söyledikleriniz mantıklı. Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

• sergen_baba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz gibi inşallah bir problem yaşamamam. Benim için iki seans planlaması yapıldı. İlk seansta 3.800 greft denildi. Ama sadece ön bölgeyi kapsıyor bu rakam. Kafanın orta bölgesi ve verteks dediğimiz tepe bölgesi hariç. Endişem şu; 3.800 greft az bir rakam değil. Sadece ön tarafa bu kadar ekim yapıldığını düşünürsek donor alanimda yeterli miktar kalicak mi acaba orta bölge ve arkadaki tepe bölgesi için?

Doktor bey wp üzerinden yorumlamisti fotoları. Canlı muayenede daha sağlıklı bilgi alırız demişti.

Bu arada saçlarım ince telli. Ve ince tel yapısı donor alan için biraz sıkıntı diye biliyorum.

Ulan tıpta neler neler yapıyor ne ilginç hastalıkları tedavi ediyor adamlar bir türlü şu saç olayını çözemediler hala net olarak :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheZoom kullanıcısına yanıt
    Planlamayi ayni merkez yaptıysa muhtemelen donörden ona göre alım yapmıştır.

Ön alana ekilen 3800 greft ortalama çıkış performansi gösterirse føn cekmeye hazir olun:)

İnce telli ve acik renkli saca sahip olmak tabi kalin ve koyu telli kisilere gore biraz dezavantajli durum.

Aslinda dokulmeyi durduran ilaçlar artik var ama onlarda direk hormonlara etki ettiği icin sactan daha vahim sonuclar ortaya cikabiliyor. Hem DHT bastiracak hemde hormonlarin fonksiyonlarina müdahele etmeyecek bir yontem uretemedi henuz tip.

Olsun biz saci dokulenler diğerlerinden daha erkegiz :)

• İlk yıkamadan sonra

• 3. Gün. İkinci yukamadan sonra. yorumlarınızı alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 20 Ocak 2019; 19:59:19 >
  • arkadaşlar merhaba ! yasım 35 , bundan 3 yıl kadar önce esenler ensar hastanesinde ekim için görüşmüştük , bana muayene sırasında erken olduğunu ve 35 yasın gecmesını tavsıye etmıs idi doktor.( şuan adını hatırlamıyorum ama sanırım başhekim'di ekim'i yapan ). hastaneyı ekım yaptıran bır arkadas vasıtası ıle tanımıstım , ekımı yaptıran arkadaş memnun kalmıstı. sizlerden f/p olarak istanbul içi tercih olarak hastane veya klinik önermenizi rica ediyorum. kur artışı ile fiyatlar ne duruma geldı bilmiyorum yenı ekım yaptıran arkadaşlar o konuda'da bilgi paylaşırsa bir ortalama rakam çıkarmaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

arkadaşlar merhaba ! yasım 35 , bundan 3 yıl kadar önce esenler ensar hastanesinde ekim için görüşmüştük , bana muayene sırasında erken olduğunu ve 35 yasın gecmesını tavsıye etmıs idi doktor.( şuan adını hatırlamıyorum ama sanırım başhekim'di ekim'i yapan ). hastaneyı ekım yaptıran bır arkadas vasıtası ıle tanımıstım , ekımı yaptıran arkadaş memnun kalmıstı. sizlerden f/p olarak istanbul içi tercih olarak hastane veya klinik önermenizi rica ediyorum. kur artışı ile fiyatlar ne duruma geldı bilmiyorum yenı ekım yaptıran arkadaşlar o konuda'da bilgi paylaşırsa bir ortalama rakam çıkarmaya çalışırız.
    Merhaba,

Birçok klinikin hem iyi hem de kötü sonuçları var. Hatta en ünlü doktorların bile ektiği saçlar bazen hüsran ile sonuçlanıyor.

Bu nedenle size bir klinik önermeyeceğim. Bence hepsini araştırdıktan sonra en içinize sinene siz karar verin ( En azından ben böyle yapmıştım )

Merdiven altı dışında eli yüzü düzgün yerlerde bu iş 5000 TL - 10.000 TL arasında değişiyor. ( 2000'e yapan da var 50.000'e de )
  • Arkadaslar uzun bi zaman ve arastirmadan sonra sac ekim icin karar verdim. Resimleri paylastim, sizce ekim icin donar bolgesi yeterlimi ? Benim korkum sacimin seyrek olmasi ve ekimden sonra cok belli etmesi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbelek -- 21 Ocak 2019; 1:7:51 >
  • bbelek B kullanıcısına yanıt
    Siz yine bir uzmana tabiki danışın ama şahsi fikrim bu Donör ile isiniz cok cok zor...

Açıklık fazla donör yetersiz maalesef ki.

• Bbelek sana ekim yapılmaz. Paranı çöpe atma. Vur usturaya çok daha iyi.

donör bölgesi zayıf ve açıklık fazla gibi görünüyor fotoğraflarda. Bu haliyle ekim yaptırırsanız seyrek görünme ihtimali yüksek.
    sakal sakaldan 2000 aldırırsan onları tepeye enseden alınanları öne ektir bence .Dönör ense bencede zayıff sen sakala yuklen
  • Emphair ile gorustum ve 2,000 greft ekim yapabilecelerini soylediler. Bunu sadece on kisima uygulacaklar ve arka bosluk tamamen kalacak, bence ikinci ekim olmasi cok zor cunku dediginiz gibi donor bolgesi cok zayif.

Sakal veya vucut ekimi Turkiyede yapilmaz, bu konuda daha gelismediler. Yapalinlar saten malum cogu tutmuto ...

Dr Keser ile kontaga gectim bakalim o ne diyecek.
    valla hocam sakal tutuyor.Sen sakal ekımı olanlarla konuş.Farazı hayır olmaz olamaz dıyenler kulakdan dolma konusur.Ben sakaldan ekım oldum
  • 
Sayfa: önceki 20222023202420252026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.