Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliveli77

quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

thealchemist suan 2 euro olabilir tam bilmiyorum istersen bi ara tekrar anlasın bisey olursada benim soyledigimi pazartesi gunu sac ekimi yapan arkadas soyledi ama de bi bidaha sor indirim yapabilirler ama bilmiyorum yapmayada bilirler buyuk ihtimal indirim yapacaklardır cunki sen ektirince cok ektirceksin bakın arkadaslar fiyatlar su bu diye aramamazlık yapmayın tavsan daga kusmus dagın haberi olmamıs olmasın yalnız eylul ayında yer yokmus bunu diyebilirim bide su bir gercek arkadaslar yurt dısı farklı fiyat ama yurt icindeki arkadaslara farklı fiyat bu degismiyor dedim gibi arayın sorun bence pazarlıgınızı yapın hem pazarlık yapmak sunnettir tabi mantık cercevesinde ben yarın ordayım ama özgür hoca dün istanbula gitti

evet eylül ayı malesef dolu.

aslında hlc de ekimi gerçekleştirmeye kesin olarak karar vermiştim ama bana verilen bilgiye göre eylülde dr. özgür yurtdışında olacağı için müsaid değilmişler.

Herhalde yine rotayı dr. erkan demirsoya çevireceğim, hem elle hemde mikromotorla ekim yapıyor. beni biraz kararsız kılan nokta, erkan demirsoy hakkında ne olumlu ne de olumsuz fazla yorumlar göremedim. yani iyi mi kötü mü pek bilemiyorum.

erkan demirsoyda ekimi gerçekleştirmiş veya dr. hakkında yorum yapabilecek birisi beni aydınlatırsa sevinirim.

inan ben ordayken demistim ya 2 kisi geldi biri sakalla ektirmis harika olmus demekki arka donorde greft kalmamıs yanındaki getirdigi ise oo cok kotuydu halime sukur ettim bi fut teknigi yaptırmıs zamanında doktorun birine birde fue yaptırmıs adamın donorde sac kalmamıs ve artık ensesinin agrıdıgını soyluyordu özgur bey baktı seninde sakalından alıcaz dedi ve ben operasyona girdim sonrasını bilmiyorum ne konustular demem oki acelesimi var ekime al sıranı yada bide muttalip keser var istersen oda birebir ekim yapıyormus eger cok fazla önemli isleriniz yoksa acele etmeyin 2. bi işleme bir daha gerek duymayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

@chapkin42

bu dedigin guzel bi hizmet olur burdaki arkadaslar icin o yuzden musaitsen bunu baskalarından beklemek yerine sen yap.boylece cok buyuk bir katkın olur başlığa

bu baslıkta cok tartısma oluyor cogu arkadaslar cep telefonu onayı gerektigi icin ozelden mesajlarla konusamadikları icin burdan birbirlerine cevap veriyor ve bir cok gereksiz mesaj var katılıyorum

o zaman en iyi sac ekim merkezleri ve doktorları listesi diye baska bir başlık açıp ve liste halinde hangi doktor nasıldır teknigi nedir yaptıranların resimleriyle birlikte hazırlarsınız harika bir kaynak olur.destekliyorum

arkadaşım öncelikle destekledigin için teşekkür ederim ama sanırım tam okumamışsın yorumumu çünkü okusan duydugum isimleri yazdım zaten. daha önce saç ektirmedigim için bir tecrübem yok. duyduklarım ve görüklerimde yetersiz bence. isimleri yazalım... inşallah bol saçlı yeni senelere girmiş oluruz.. bu arada bugünde op dr Alp Aslan bey le görüştüm. sitelerine bıraktım msj için beni aradı ve diger doktorlar 3500 graft sana yeter demesine ragmen en az 5000 - 5500 lazm sana dedi ve çok şaşırdım. isterseniz şöylede olabilir doktor isimleri altında paylaşımlar :D
  • tamam:))
  • @ thealchemist

özelden mesaj yazamıyorum.

ben yurtdışında yaşıyorum onun için mümkün olduğu kadar önceden merkezler hakkında bilgi edinmek zorundayım.

yani merkeze gitmeden önce aslında kararımı vermek istiyorum. erkan demirsoy bana vakaları gösteren bir link gönderdi ve gördüğüm kadarıyla sonuçlar güzel.

benim için önemli olan ekimin mikromotorsuz olması ve bizat doktorun ekimi gerçekleştirmesi. dr. demirsoy kök alımını ve kanal açmasını kendisi yapıyor, ekimi 2 deneyimli hemşireleri yapıyormuş. ayrıca öyle günde 3, 4, 5 bin kök ekerim demiyor.
    günde maximum 1000 veya 1200 kök çalışıyor, yani benim açımdan yazdıkları mantıklı. manuel punchun 0,8 - 0,9 olması beni biraz düşündürdü, daha ince olabilirdi, ama 0,8'lik punch bence normal.
  • quote:

bepanthol u donor bolgeye surebilirsin sanırım.bence en saglıklısı ekim yapan yeri arayıp sor ihmal etme

dostum çok teşekkür ederim...bide öyle deneyelim bakalım...
  • s.a herkese bnde uzun zamandır saç ektirmek istiyordum saçlarım genel itibariylen koyu kahverengi yanlar hafif seyrek yanlız yanlarda çok tüylenme var uzaktan bakılınca
    pek farkedilmiyor yakından çok farkediliyor bnim ektirceğim kısım resimimdede çizmiş olduğum gibi şakak bölgeme ektirmek istiyorum yanlızca bir doktorlan görüştüm 500 kök (saç teli) ekilebilir her iki tarafa toplam 1000 kök saç ektiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ekim yapıldıktan sonra diğer var olan saçlarım zarar görecekmi çünkü seyrek alana saç ekimi yaptırcam ( forumda bir arkadaşlan karşılaştım nikini hatırlamıyom ondada aynı sorun olmuştu diğer saçlarıda dökülmüştü ) ama doktor diğer saçların hiç zarar görmicek dedi cildi kesmeden delerek ekim yaılacağı için var olan saçların zarar görmez
    keserek yapılırsa zarar görceğini söyledi

kısmetse haftaya ekim yaptırcam ama diğer saçlarım zarar görcekse vazgeçmek istiyorum en büyük korkum bu iptal edebilirim ektiren arkadaşlar yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. yaşım 25

http://a1108.hizliresim.com/11/8/9/11258.jpg
    http://b1108.hizliresim.com/11/8/9/11274.jpg
    http://a1108.hizliresim.com/11/8/9/11283.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

s.a herkese bnde uzun zamandır saç ektirmek istiyordum saçlarım genel itibariylen koyu kahverengi yanlar hafif seyrek yanlız yanlarda çok tüylenme var uzaktan bakılınca
    pek farkedilmiyor yakından çok farkediliyor bnim ektirceğim kısım resimimdede çizmiş olduğum gibi şakak bölgeme ektirmek istiyorum yanlızca bir doktorlan görüştüm 500 kök (saç teli) ekilebilir her iki tarafa toplam 1000 kök saç ektiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ekim yapıldıktan sonra diğer var olan saçlarım zarar görecekmi çünkü seyrek alana saç ekimi yaptırcam ( forumda bir arkadaşlan karşılaştım nikini hatırlamıyom ondada aynı sorun olmuştu diğer saçlarıda dökülmüştü ) ama doktor diğer saçların hiç zarar görmicek dedi cildi kesmeden delerek ekim yaılacağı için var olan saçların zarar görmez

kısmetse haftaya ekim yaptırcam ama diğer saçlarım zarar görcekse vazgeçmek istiyorum en büyük korkum bu iptal edebilirim ektiren arkadaşlar yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. yaşım 25

selam neden saclarını ön cizgine kadar eşitlemiyorsun eğer oyle yaparsan bence cok daha guzel olur ayrıca birebir doktorla görüs ekimi yapan yer fabrikasyon ekim olmasın saclarını mahvetme kacparaya anlastın nerde ektirceksin ekime giren doktormu olcak yoksa ekipmi sanki 1000 oraya seyrek gibi olur benim durumuma dusme aslnda yandan iyi gözüküyor ama usten farklı
  • Arkadaşlar Ayşegül hanım çok övülmüş her yerde,sizce aslı var mı yoksa bi reklam kampanyası mı,bürosu da bana yakınmış görüşmeye gitmemi önerir misiniz_?
  • ya aysegul hanım hakkında ters bisey duymadım ama 1 sene sonraki resimlerini hic gormedim ben acıkcası bunada onem veriyorum resimler olacak arkadaslar forumu bol okuyun bir suru yazı var sac ektircek arkadaslar okusun baksın hersey yazıyor orda bide ben hlc klinige gittimde kan testi istendi hbsag anti hiv anti hcv anti hbs bunları yaptırdım aslında buda bence bizler icin önemli bisey ben devlet hastanesine gittim 1. gun kan aldılar 2. gun neticeyi verdiler hic ucret odemedim arkadaslar bu konudada bilginiz olsun forumu hic olmazsa 60. sayfadan itibaren okuyun bence üşenmeyin
  • 3-4 bin tl aralıgında butceniz varsa ve yuksek sayıda greft ekimine ihtiyacınız varsa aysegul hanımı tavsiye ediyorum

hic olmazsa bu sitedeki arkadaslardan memnun olan bi hayli insan var gidin gorusun derim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

s.a herkese bnde uzun zamandır saç ektirmek istiyordum saçlarım genel itibariylen koyu kahverengi yanlar hafif seyrek yanlız yanlarda çok tüylenme var uzaktan bakılınca

selam neden saclarını ön cizgine kadar eşitlemiyorsun eğer oyle yaparsan bence cok daha guzel olur ayrıca birebir doktorla görüs ekimi yapan yer fabrikasyon ekim olmasın saclarını mahvetme kacparaya anlastın nerde ektirceksin ekime giren doktormu olcak yoksa ekipmi sanki 1000 oraya seyrek gibi olur benim durumuma dusme aslnda yandan iyi gözüküyor ama usten farklı

yorumun için saol yaş itibariylen fazla öne gelmek istemedimAtilla kayaya ektircem kendisi hakkında çok olumsuz yorumlar aldım bunları doktorlanda paylaştım öyle bişy yok dedi tamamen uydurma rakip firmaların adamları ona ektiren bir kaç arkadaş gördüm gerçekten çok doğal duruyor bndede istediğin sıklığı elde edebileceğini söyledi ektirdiklerinin hepsinin çıkacağını söyledi çıkmassa eğer para iadesi edecek çok iddalı konuştu ekim yapılcağı belli olmıcak. bu Atilla kayayı övdüğüm anlamına gelmesin sakın sadece düşüncelerimi ve onlan geçen dialoglarımı paylaşıyom hatta konuştuğumuzda sadece 2 arkadaşa kötü ekim yapıldığını söyledi oda 2008 yılında mikromotor kullarak (şimdi kullanmıyor) bunlarda baya mahkemelik olmuşlar ama atilla genede gel tekrar ücretsiz ekelim demiş adam gelmemiş diğeride saçlarının istediği sıklıkta çıkmadığının söylemiş forumlara girip bu adama saç ektirmeyin falan demiş daha sonradan öğrenmiş tabi bu olayı forumlara girip dolaşcağına gelsin derdini bana anlatsaya demiş .

bnim ektirdiklerim tamamiylen çıkar dedi bakacaz artık bnim için doğallık önemli ekim yapıldığı belli olmasın gerçekten ektiren bir kaç kişi gördüm metrobüste 10mt den ekim yapıldığı anlaşılıyo. bu yüzden uzun bir süre ektirmemeyi düşündüm ama bir kaç örnek görünce kararım değişti gene söylüyorum sakın yanlış anlaşılmasın aklıma ilk gelen yer burası oldu fazlada araştırmak istemiyorum açıkcası. 1000 kök 4 saat gibi sürer dedi zaten 1500 telten fazla ekmiyor saç teli üzerinde ücretlendiriyor 1.5 tl
  • quote:

3-4 bin tl aralıgında butceniz varsa ve yuksek sayıda greft ekimine ihtiyacınız varsa aysegul hanımı tavsiye ediyorum

hic olmazsa bu sitedeki arkadaslardan memnun olan bi hayli insan var gidin gorusun derim

Ben ayşegül hanımla bi görüşeyim,hocam sen bayadır forumdasın heralde senin bildiğin forumlarda resimlerle ön plana çıkan başka bu işi iyi yapan doktor var mı?
  • aslında bende onun ismini iyi duyuyordum iyi biliyordum ama son zamanlarda iste kotu duyar oldum eger kendi ekiyorsa bu kadar iddalıysa tabiki de senin bilecegin iş hayırlı olsun derim okyanusunprensi sacların kotude durmuyor eger o 1000 ekim gerek dediyse kesin dogrudur sonucta doktor olan o
  • bende HLC yi takip ediyorum.
    arkadaşlar TV8 de erkan tan var , hatta şimdi iftar programını da sunuyor. daha önceden duyduğuma göre HLC ye ektirmiş. Bakabilirsiniz ama ben ekimi beğenmedim . doğallıkta bence sorun var. tepeden bakıldığında da aslında saçsız alanı oldukça büyük sadece önden bakılınca sıkmış gibi duryor ama sadece ön tarafa ekim yapılmıuş heralde. programı seyredin ben dikkatle iziliyorum , bence ekim yapıldığı belli oluyor. bu kadar para verdikten sonra ekim belli olacaksa anlamı yok diye düşünüyorum. tereddütte kaldım

http://tvarsivi.com/erkan-tan-ile-baskentten-24-06-2011-izle-e_15343.html

buradaki videoda görülüyor.. sizin düşünceleriniz nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Arkadaşlar Ayşegül hanım çok övülmüş her yerde,sizce aslı var mı yoksa bi reklam kampanyası mı,bürosu da bana yakınmış görüşmeye gitmemi önerir misiniz_?

arkadaşım, ağustosun 3 ünde bende orda ekim yaptım...inan ekim yapmadan önce bu forumdaki yazıları en az 3 defa okudum daha sonra en az olumsuz yorumu alan ayşegül hanımda karar kıldım ve ektirdim (tabi bütçemide düşündüm) şu an 6. günüm iyi mi olmuş veya kötü mü olmuş bilmiyorum.yanlız forumdaki bazı arkadaşlar özellikle zafka (zafer bey), 12 leyli 12, ozbeh, cenderme gibi arkadaşlarda orda ekmişler. ve sonuç çok iyi görünüyordu, ayrıca ben klinikteyken bir arkadaş geldi 6700 küsür bi ekim yapılmıştı inan gözlerime inanamadım. kardeşim sana tavsiyem iyi bi araştır, bütçene bak, reklamlara aldanma bide canlı örnek gör...herşey gönlünce olsun.
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:27:31 >
  • bide bu forumun eskilerinden moy, jiyan 21, zafka, 12 leyli 12, reşat, yseg, sakin, english ali, gibi adını sayamadığım çok değerli arkadaşlar var arkadaşların ekimden önceki ve sonraki resimleri forumda var ektirmek isteyen arkadaşlara örnek olması açısından etkili olabilir. bu arkadaşlarda ayrı ayrı yerlerde ektirdiler sanırsam..herkese iyi akşamlar.

bu arada 6.gün olmasına rağmen doner alanın ağrı yapması normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst 21 -- 9 Ağustos 2011; 21:12:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

bende HLC yi takip ediyorum.
    arkadaşlar TV8 de erkan tan var , hatta şimdi iftar programını da sunuyor. daha önceden duyduğuma göre HLC ye ektirmiş. Bakabilirsiniz ama ben ekimi beğenmedim . doğallıkta bence sorun var. tepeden bakıldığında da aslında saçsız alanı oldukça büyük sadece önden bakılınca sıkmış gibi duryor ama sadece ön tarafa ekim yapılmıuş heralde. programı seyredin ben dikkatle iziliyorum , bence ekim yapıldığı belli oluyor. bu kadar para verdikten sonra ekim belli olacaksa anlamı yok diye düşünüyorum. tereddütte kaldım

kardes bun ne ya bu adam sac ektirmemişki:D:D:D komedimi bu bence sen her duyduguna inanma bak sayfa 63 de bak hlc de ektirmis 1 gun sonra resim ceken polariserol isimli arkadasımız var bak ona, senin bize verdigin bu spikerin eminim biseyden haberi yoktur ne guldum yaa:))) sen cok yasa emi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 9 Ağustos 2011; 20:19:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

bende HLC yi takip ediyorum.

kardes bun ne ya bu adam sac ektirmemişki:D:D:D komedimi bu bence sen her duyduguna inanma bak sayfa 63 de bak hlc de ektirmis 1 gun sonra resim ceken polariserol isimli arkadasımız var bak ona, senin bize verdigin bu spikerin eminim biseyden haberi yoktur ne guldum yaa:))) sen cok yasa emi :D

kardeş bunu ben demiyorum google amca diyor.

http://www.google.com.tr/search?q=erkan+tan&hl=tr&biw=1280&bih=630&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kG1BTq_-C8Oe-wbLzO24CQ&ved=0CD0QsAQ

burda erkan tanla ilgili görsellere bakabilirsin.

google de "erkan tan saç ekimi" diye aratırsan da bulyorsun. ayrıca ben duyduğuma göre HLC de ektirmiş dedim. bu daha önce takip ettiğim başka bir sacekimforumunda epeyce yazılıp tartışılmıştı

ben kimseyi güldürmek iiçin bir şey yazmadım ama güldürdüğüme ben de sevindim, ben de güldüm .. google da ara istersen görürsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iflus1 -- 9 Ağustos 2011; 20:36:31 >
  • iflus suan netden kısa bir arastırma yaptım soyledigin gibi google da baktım adam ektirmis öne sık bir ekim yaptırmıs dogru ama hlc kliniden bahsetmemis bence bunlar insanların gunahını almak emek calmaktır bu topragın altıda var bosver bak sayfa 63 de bak hlc de ektirmis 1 gun sonra resim ceken polariserol isimli arkadasımız var bu kesin ben varım bende yarın cekicem ben sana kesin kanıt sunuyorum ayrıca ben sana baska resimlerde koyucam kimse sayfaları arastırmıyor 1 dk bekleticem seni:)
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.