Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1941. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim ya zaten bir hafta oldu ektireli şu an tarla gibi zaten.Hayır sadece saç ekim yeri değil .Bende tavsiye üzerine gittim zaten sonuçları biliyorum aramaktan zarar gelmez çok güzel insanlar valla en azından diğer yerler gibi vaatler vermiyor .onlardan işlem öncesi sonrası fotolarını istemiştim gönderdiler zaten ama rica ettiler bakın Ve silin diye.Bende sildim.etiler Leventin tam göbeğinde merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lathean

Arkadaslar bende yarın Silivri medical hospitalda doğan turan hocama dhi yöntemi ile ekimi yaptıracağım.Öncesinde fotoları paylaşıyorum.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

kaç greft ekılecek
  • murattepe98 M kullanıcısına yanıt
    kardeşim merhabalar ben tabiki gülten hanımı bilmiyorum nette kısa bir arştırma yaptım ,forumlarda ve youtube'da çok sayıda şikayet var ve şikayetler oldukça fazla ,ekilen saçların çıkmadığı atıyorum 5000 greft alınıp 2000 ekilmesi onlarında çıkmaması gibi şikayetler ,yıne söyluyorum ben tecrube tmedim sadece okuduklarımı söylüyorum ,ben bu foruma ben sizlerin değerli fikir ve tecrübelerini almak hem de kendı arastırmalarımı size aktarmak için üye oldum,kimseyi yanlış yönlendirmek de istemem tabıkı
  • kardeşim fotoğrafını bizimle paylastığın için çok teşekkürler ,herkesin tereddütleri var,kolay değil tabiki,sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Beyler 19. Gün bugün..nasıl yıkamayı onerırsınız parmaklarla bıraz bastırıyorum ben ufak bırkac kabuk kaldı gıtmeyen.bır de su kızarıklığa ne iyi gelır acillllll ???

• kardeşim öncelikle geçmiş olsun ,finasterid'ın faydalı olup olmadığını anlamak için ilacı kullanmadan önceki halini de bilmemiz gerekir,o ılacı çok düzenlı kullanmak gerekir ,ben de 10 gün oldu baslayalı kullanmadan önce çok arastırma yaptım ,biotinle desteklemek gerekiyor gerçi sen onu da yapmıssın ,birde Miracle losyon adında bir losyon var tamamen bizim gibi saç konusunda sorun yasayan arkadaslarımızın bulduğu bir losyon bugün rastladım inanılmaz faydalı olduğu söyleniyor ,proscara ek olarak onuda kullanmayı deneyebilirsin.

Ayrıca Koray Bey'ın adını bende çok duydum ,forumlarda ekımden önce ve sonra kesınlıkle fınasterid kullandırdığını okudum,kişinin saçlarında finasteridle birlikte dökülme durursa ve hacım kazanmaya baslarsa o zaman ekim yapıyormuş diğer türlü ekim yapmıyormuş,yabancı ulkelerden falan çok müsterisi varmış ve sadece saç ekımı yapıyormus,ama senin saçların bence çok kötü değil 6 ay sıkı bir tedavi ve sonrasında ekım yapılarak seni mutlu edecek bir sonuç ortaya çıkar ,arastırmalarıma dayanarak söylüyorum ıkımızn de ustler aynı fakat arkalar iyi ,sigara içiyorsan azaltmanı tavsiye ederim saç köklerıne giden damarları etkılıyor,gittiğim cilt uzmanı söylemişti, ben de içiyorum ama şuan çok az içiyorum bırakıcam yavaş yavaş,şuan nasıl bir psıkoloji içinde olduğunu anlamak zor değil bizlerde bu nedenle bu forumdayız çünkü,bence sabırla mücadele et araştırmalarını yap bu arada edındiğin tecrübeleride bizimle paylaşmayı unutma ,umarım senın için ve burdakı herkes için sonuçlar güzel olur
  • kardeşim merhabalar 7-8 yıldır finasterid kulladığından bahsetmışsin sonuçlar olumlu yönde mı olumsuz yöndemı önce ve sonra fotoğraflarını bizimle paylaşırmsın lütfen
  • Ali® kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle merhabalar,Koray Bey'i ben de çok araştırıyorum ve onun hakkında daha deyatlı bilgiye ıhtıyacım var,sitelerde olumlu olumsuz bir sürü şey yazıyor,insan hangisine inanacagına sasırıyor,bazılarına göre çok iyi ,hatta Türkıye!de en iyi diyenler bile var,bazılarına göre de seyrek ekım yapıyor demişler,ve hatta açıklık alanı çok fazla olanlara ekım yapmıyormus deniliyor,birde Türklerden çok yabancıları tercih ettiği yazıyor sitelerde,haata Türklere yaptığı ekımı sallıyır yabancılarınkını özenerek yapıyor dıyenler bile var (ben katılmıyorum bu kısma ayrım yapacagını zannetmıyorum)
    fiyat konusuna gelince Türkıye de en pahalı oymuş galiba ,lütfen edindiğin tecrübeleri detaylı olarak yazarmısın,bu konu gerçekten çok onemlı

teşekkürler ,saygılarımla
  • Acil acil acil cevap Beyler ltfn ekımın 19. Günündeyim ekim bolgesındekı pembelı azaltmak ıcın ilaç tavsıyenız var mı??? Bır de bu spreylerden tam olarak hangısını alalım acil acil acil cevap lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: murtii14

kardeşim merhabalar 7-8 yıldır finasterid kulladığından bahsetmışsin sonuçlar olumlu yönde mı olumsuz yöndemı önce ve sonra fotoğraflarını bizimle paylaşırmsın lütfen

2-3 yıl önce bu konuda paylaşmıştım. Sonuç tabiki olumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: thekropotkin

quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

quote:

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Beyler mevcut durum bu, sizce bir ekim daha yapılabilir mi? en azından önleri doldurmak adına? saçlar ve sakaldan? lütfen dürüst olun, inanın çok canım sıkkın...

Hocam sizde sanırım Dupa var. Yani arkalar ve yanlar da gidiyor.

Iyi bir yerde kontrol olmanızı tavsiye ederim, genellikle iyi doktorlar bu durumda hemen saç ekimi yapmazlar. Size gelin çözeriz hemen hallederiz diyen olursa da temkinli yaklaşın, arka saçınızdaki saç kalınlıklarını ölçmeden derler ise direk kaçın.

Operasyon olacağım diyorsanız bunun yolu 6 ay yada 1 seneye kadar Finasteride kullanıp arkadaki ve yandaki saçların dökülüp dökülmeme durumunu izlemektir. Eğer bu saçlar ilaca tepki verir ve dökülmez ise nakil işlemi yapılır, yoksa saç ekimi yapılsa bile ekilenler de dökülür.

Ben operasyonumu Koray Erdoğan'da yaptırdım, yakın dostum da orada yaptı, biraz pahalıdır ama çok dürüst ve işinde neredeyse en başarılı olan kişidir. Görünmenizi tavsiye ederim.

hocam yaklaşık 1 senendir finasterid ve biotik kullanıyorum üzerinede revita şampuan ile yıkıyorum, önerdiğiniz doktor tam olarak nerede ve gerçek o kadar kötü mü durumum?

Canınızı sıkmayın, kafa yapınız oldukça düzgün, saçları daha kısa yaparak daha güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

DUPA olan durumlarda finasteride'in çalışma ihtimali %50. Siz sanırım ilacı kullanmakta ve saça müdahale etmekte de biraz geç kalmıssınız, o yüzden ilaç çok etkili çalışmamış. Tavsiyem ilaca daha fazla devam etmeyin, en yakın vakitte de Koray Erdoğan gibi işi ticarete dökmeyen dürüst biri ile görüşün. Kendisini internette arayarak bulabilirsiniz, kliniğin adı Asmed.
  • quote:

Kardeşim öncelikle merhabalar,Koray Bey'i ben de çok araştırıyorum ve onun hakkında daha deyatlı bilgiye ıhtıyacım var,sitelerde olumlu olumsuz bir sürü şey yazıyor,insan hangisine inanacagına sasırıyor,bazılarına göre çok iyi ,hatta Türkıye!de en iyi diyenler bile var,bazılarına göre de seyrek ekım yapıyor demişler,ve hatta açıklık alanı çok fazla olanlara ekım yapmıyormus deniliyor,birde Türklerden çok yabancıları tercih ettiği yazıyor sitelerde,haata Türklere yaptığı ekımı sallıyır yabancılarınkını özenerek yapıyor dıyenler bile var (ben katılmıyorum bu kısma ayrım yapacagını zannetmıyorum)
    fiyat konusuna gelince Türkıye de en pahalı oymuş galiba ,lütfen edindiğin tecrübeleri detaylı olarak yazarmısın,bu konu gerçekten çok onemlı

teşekkürler ,saygılarımla

Merhabalar kardeşim, Koray Bey için araştırma yaparken hiç olumsuz bir şey duymamıştım, o yüzden orada yapmıştım, siz olumsuz yorumları nerede gözlemlediniz? Açıkcası çok pahalı Koray Erdoğan ama işini çok çok iyi yapıyor, yine de o para verilir mi insan arada kalıyor....Kesinlikle hurafe, Türklere de yabancılara da şahane ekim yapıyor, en yakın arkadaşıma ekti, çocuk sanatçı Drake gibi oldu Bende sonuç çok iyi olmadı, Dupa olduğum için zaten kafamdaki her saç teli tehlikede, ona rağmen beklentimin üstünde oldu. Koray Bey'in en beğendiğim tarafı görsel yeteneği var, yani oran-orantısı ve görsel kabiliyeti yüksek, dolayısıyla seyrek tercih ettiği noktalar bende çok güzel oldu, ekeceği graft sayısına göre çok iyi orantılıyor.

Neyse reklam gibi oldu biraz ama bunlar izlenimlerim... Dupa olduğum için bana yapmayacaktı, ısrar ettim diye operasyona aldı, şuan sonuçtan mutluyum, tavsiye ederim, en azından gidip görüşünü alın, başka yerde yapacaksanız da Koray bey'in tavsiyeleri küpe olur kulağınıza.
  • quote:

kardeşim merhabalar 7-8 yıldır finasterid kulladığından bahsetmışsin sonuçlar olumlu yönde mı olumsuz yöndemı önce ve sonra fotoğraflarını bizimle paylaşırmsın lütfen

Iki ilaç var piyasada saç kaybı olanların kullandığı, biri finasteride diğeri ise dutasteride.

Finasteride'in vücuttaki yarı ömrü 10-15 saat, yani vücutta bir gün boyunca tutunup gidiyor. Dutasteride'in yarı ömrü ise aylar sürüyor.

Finasteride DHT'yi %60-70 oranında bloklarken, Dutasteride %90 civarı oranında blokluyor.

Finasteride ve Dutasteride kullanınca belirli bir süre sonra bariz bir libido düşüklüğü oluyor, bu kesinlikle cinsel performansınızı etkilemiyor, sadece daha zor tahrik oluyorsunuz ve aklınız cinselliğe kaymıyor durup dururken

Şimdi gelelim asıl olaya, Dutasteride saç dökülmesine karşı kesinlikle daha efektik, %20-30 civarıda daha iyi sonuç veriyor ama vücutta uzun süre durduğu için bıraktığınız anda yan etkiler gitmiyor, gitmesi aylar sürüyor, fakat finaseride vücudu terk ettiği için bıraktığınızda 3-5 gün içerisinde eski halinize dönüyorsunuz. Dutasteride DHT'yi daha iyi blokluyor, dolayısıyla daha çok saç çıkıyor ama DHT neredeyse tamamen bloklandığı için yan etkisi daha fazla oluyor.

Finasteride bazı insanlarda çalışmıyor, bunun da sebebi saç köklerinin sadece DHT'ye değil, testesterona yada başka vücut kimyasallarına da hassas olabileceği olduğundan düşünülüyor....Genelde DUPA ve DPA olan hastalarda bu durum var diye biliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Beyler mevcut durum bu, sizce bir ekim daha yapılabilir mi? en azından önleri doldurmak adına? saçlar ve sakaldan? lütfen dürüst olun, inanın çok canım sıkkın...

Iyi bir yerde kontrol olmanızı tavsiye ederim, genellikle iyi doktorlar bu durumda hemen saç ekimi yapmazlar. Size gelin çözeriz hemen hallederiz diyen olursa da temkinli yaklaşın, arka saçınızdaki saç kalınlıklarını ölçmeden derler ise direk kaçın.

Operasyon olacağım diyorsanız bunun yolu 6 ay yada 1 seneye kadar Finasteride kullanıp arkadaki ve yandaki saçların dökülüp dökülmeme durumunu izlemektir. Eğer bu saçlar ilaca tepki verir ve dökülmez ise nakil işlemi yapılır, yoksa saç ekimi yapılsa bile ekilenler de dökülür.

Ben operasyonumu Koray Erdoğan'da yaptırdım, yakın dostum da orada yaptı, biraz pahalıdır ama çok dürüst ve işinde neredeyse en başarılı olan kişidir. Görünmenizi tavsiye ederim.

hocam yaklaşık 1 senendir finasterid ve biotik kullanıyorum üzerinede revita şampuan ile yıkıyorum, önerdiğiniz doktor tam olarak nerede ve gerçek o kadar kötü mü durumum?

merhaba 1 yıldır fınasterıde kullanıyorsun bana biraz uzun geldi.doktorlar prostat muayenesı tahlılı falan olmadan yapılmaz diyorlar. o kadar uzun surede cok yararlı olur aslında.
    kardeşim cevabın için sağol;
    olumlu -olumsuz bir çok yorum var,en iyi saç ekım doktoru kımdır diye araştırma yaparken onlarca siteye veya forum sitesıne girdım ,oralarda rastladım ,bir çok saç ekım merkezını direk eledim zaten ,Koray Bey çok ünlü bu isim bu konuda , dediğin gibi ben de iyi sonuç olmadı demisssin,belkı senın hıkayen gibide olabilir o seyrek olanlar bilemeyız onu,ama her yoruömu değerlendirmek doğruluğunu arastırmak zorundayız,kolay bir sey değil ,Drake gibi oldu demişşsin ya önemli olan ne kadar açık alan kapattığı az bir bölgede açık olduğu zaman onu sıradan doktorlarda kapatıyor onemlı olan geniş alanlarda basarı göstermektir,Koray bey Geniş alanlara da ekim yapıyor mu acaba ,Doğallık konusunda da iyiymiş,
    Tekrar merhaba kardeşim

sonuç olarak hangisini kullanmalıyız sence,mesela çok aşırı dökülme varsa Dutasteridele baslayıp,dökülme biraz yavasladıktan sonra finasla devam edilebilir mi,ya da nasıl bir yol izlemeliyiz.

Teşekkür ederim .
  • quote:

Tekrar merhaba kardeşim

sonuç olarak hangisini kullanmalıyız sence,mesela çok aşırı dökülme varsa Dutasteridele baslayıp,dökülme biraz yavasladıktan sonra finasla devam edilebilir mi,ya da nasıl bir yol izlemeliyiz.

Teşekkür ederim .

Bence önce finasteride deneyip, işe yaramazsa Dutasteride'e temkinli yaklaşıp denemek lazım.

Koray Bey arkadaşın açık alanını ciddi kapadı, onda bir sıkıntı olmadı. Saç telleri kalındı ve donör çok kaliteliydi.
  • quote:

quote:

Tekrar merhaba kardeşim

Teşekkür ederim .

Bence önce finasteride deneyip, işe yaramazsa Dutasteride'e temkinli yaklaşıp denemek lazım.

Koray Bey arkadaşın açık alanını ciddi kapadı, onda bir sıkıntı olmadı. Saç telleri kalındı ve donör çok kaliteliydi.

tamam kardeşim finasteride devam o zaman 10 gün falan oldu baslayalı,arkadasının öncekı ve sonrası fotoğraflarını gerçekten çok merak ettim,keske görebilme sansım olsaydı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Canınızı sıkmayın, kafa yapınız oldukça düzgün, saçları daha kısa yaparak daha güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

DUPA olan durumlarda finasteride'in çalışma ihtimali %50. Siz sanırım ilacı kullanmakta ve saça müdahale etmekte de biraz geç kalmıssınız, o yüzden ilaç çok etkili çalışmamış. Tavsiyem ilaca daha fazla devam etmeyin, en yakın vakitte de Koray Erdoğan gibi işi ticarete dökmeyen dürüst biri ile görüşün. Kendisini internette arayarak bulabilirsiniz, kliniğin adı Asmed.

hocam varsa bildiğiniz dürüst bir yer (sakaldan da ekim yapabilecek) özelden yazarsanız sevinirim
  • quote:

kardeşim öncelikle geçmiş olsun ,finasterid'ın faydalı olup olmadığını anlamak için ilacı kullanmadan önceki halini de bilmemiz gerekir,o ılacı çok düzenlı kullanmak gerekir ,ben de 10 gün oldu baslayalı kullanmadan önce çok arastırma yaptım ,biotinle desteklemek gerekiyor gerçi sen onu da yapmıssın ,birde Miracle losyon adında bir losyon var tamamen bizim gibi saç konusunda sorun yasayan arkadaslarımızın bulduğu bir losyon bugün rastladım inanılmaz faydalı olduğu söyleniyor ,proscara ek olarak onuda kullanmayı deneyebilirsin.

Ayrıca Koray Bey'ın adını bende çok duydum ,forumlarda ekımden önce ve sonra kesınlıkle fınasterid kullandırdığını okudum,kişinin saçlarında finasteridle birlikte dökülme durursa ve hacım kazanmaya baslarsa o zaman ekim yapıyormuş diğer türlü ekim yapmıyormuş,yabancı ulkelerden falan çok müsterisi varmış ve sadece saç ekımı yapıyormus,ama senin saçların bence çok kötü değil 6 ay sıkı bir tedavi ve sonrasında ekım yapılarak seni mutlu edecek bir sonuç ortaya çıkar ,arastırmalarıma dayanarak söylüyorum ıkımızn de ustler aynı fakat arkalar iyi ,sigara içiyorsan azaltmanı tavsiye ederim saç köklerıne giden damarları etkılıyor,gittiğim cilt uzmanı söylemişti, ben de içiyorum ama şuan çok az içiyorum bırakıcam yavaş yavaş,şuan nasıl bir psıkoloji içinde olduğunu anlamak zor değil bizlerde bu nedenle bu forumdayız çünkü,bence sabırla mücadele et araştırmalarını yap bu arada edındiğin tecrübeleride bizimle paylaşmayı unutma ,umarım senın için ve burdakı herkes için sonuçlar güzel olur

hocam günde iki paket sigara içiyorum ben
    birde bu miracle losyon nedir? çok arattım mevzuyu anlayamadım tam olarak, açıklamalı anlatımlı bir link verirmisin?
  • 
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.