Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dert etme aynısı geçen hafta bende oldu bırak 3-4 saate emiyor kafa durula bır kere yeterlı yıpratma kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabuk döktükten sonra kırmızılıkların ve donör bolgenın ıyılesmesi için ekstra bsy onerırmısınız bıraz erken ıyılesmesı ıcın

• Fsubasi88 F kullanıcısına yanıt
    Saol dostum sen dedikten sonra biraktim emdi zaten ama yarin daha kisa sure tutucam ve cok dokmeyecegim.

• Fsubasi88 F kullanıcısına yanıt
    İkisini 100 tlye aldım isimleri üstünde yazıyo zsten

• quote:

Orijinalden alıntı: brk34tr

90. Gün flaşlı ben çok sabırsızım günlük 10 kez aynaya bakıyorum sizce nasıl gidiyor
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Geçmiş olsun şu anda tam çıkış aşamasına geçiyorsun bu süreçte folikül uyarıcı prostaglandin kullanman saç çıkışında %100 e yakın kayıpsız çıkış sağlayacaktır sakın saç derini mahfedip kökleri bu aşamada toksik etki ile öldürebilen ppg içeren minoxidil kullanma saf minoxidil kullanabilirsin ama ben saf prostaglandin kullandım çok çok iyi sonuç aldım. Yapan kişi normal saç dökülmesinde ki sonuç resimlerine bakabilirsin
    http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=1460

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 11 Şubat 2017; 16:35:23 >
  • teşekkür ederim tekrardan cevabiniz icin.bunu kullanıyorum Avusturyadan aldim günlük bir tane gece uyumadan alıyorum.kutuda icerigi yaziyor.takviye baska bir urun gerek var mi.bunun dışında hiçbir ürün kullanmıyorum. saçımın başka bölgesinde dökülme yok.90. gundeyim inşallah dediğiniz gibi bu ay patlama bekliyorum.2860 greft ekildi.on çizgi oluşturuldu. Ekim öncesi saçım aşağıda.korkularım var bunaldım desem doğru. eski halim aşağıda. Ekim yapıldıktan sonra 14. Gün fotoğrafımda aşağıda. 14. gundeki gibi çıksa artık

kullandığım ilaç

ekimden 14.gün sonra

Ekim öncesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk34tr -- 11 Şubat 2017; 16:58:23 >
  • quote:

teşekkür ederim tekrardan cevabiniz icin.bunu kullanıyorum Avusturyadan aldim günlük bir tane gece uyumadan alıyorum.kutuda icerigi yaziyor.takviye baska bir urun gerek var mi.bunun dışında hiçbir ürün kullanmıyorum. saçımın başka bölgesinde dökülme yok.90. gundeyim inşallah dediğiniz gibi bu ay patlama bekliyorum.2860 greft ekildi.on çizgi oluşturuldu. Ekim öncesi saçım aşağıda.korkularım var bunaldım desem doğru. eski halim aşağıda. Ekim yapıldıktan sonra 14. Gün fotoğrafımda aşağıda. 14. gundeki gibi çıksa artık

kullandığım ilaç

ekimden 14.gün sonra

Ekim öncesi

Hocam bu sadece vitamin mineral takviyesi ekim saçlarınızın canlı kalması ve kayıpsız çıkış için asla yeterli olmaz direkt folikül uyarıcı kullanmalısınız bunlar malesef ülkemizde bilinmiyor üstte verdiğim linkte bu işi çok iyi bilen kişiler groupbuy yapmışlar yani toplu alım yapıyorlar yurtdışından bende aldım kullandım inanın muhteşem bir çıkış oldu ekim yapıp kullananlar oldukça fazla ama dediğim gibi pek bilinmiyor belirttiğim forumu inceleyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

Arkadaşlar bunları n11 den aldım 12. gündeyim bu haplardan günde 1 er tane alıyorum ayriyeten bi öneriniz varmı?

Hocam biotini 5000 lik ten alsaydin ya 1000 bi ise yaramaz uyariyim solgar multivitamin var eger enerjiniz dusukse oneririm

• ullaaaee Ne yapııssiiiiizz la kırolar keltoşlar neçe dir yoktum ama yettim gari dayanın

öncelikle biotin saw kullanan arkadasım

bir o vitaminlerin sacına ulaşması icin kılcal damarlarının acık olmalı yani damarlarındki lümende ateron plağı oluşmamalı hic bişe anlamadınız biliyom

uzatmzdan şoyle diyeyim dostum ağzına her yemeği sökmican

RECETE Nİ YAZIYOM

OMEGA 3 BALIK YAGI ( EPA DHA YAG ASİTLERİ YÜKSEK ETKEN MADDESİ BOL OLAN DİGERLERİ TERS TEPKİ YAPAR KİLO BİLE ALDIRIR İŞEDE YARAMAZ AMVAY YADA FOREVER GÜNDE 3 DRAJE YETER AMA İLK 20 GÜN 6 TANE AL BENCE BİŞE OLMAZ YAĞ SONUCTA

EGER İLK 20 GÜNDE İSEN BETA GLUKAN ALABİLRSEN KIŞ MEVSİMİNDE İYİDİR VE MAKROFAJLARI HAREKETE GECİRİR YANİ ACIK DAMARDAN BESİNİ KOŞARAK TAŞIRLAR SAC KÖKÜNE :d

BETA KAROTEN ALACAN SACA İYİ GELİR

CHLORELLA DA AL ODA İYİDİR SABAHLARI YESİL CAY İC NORMAL CAY İCME SOGUK SIZMA ZEYTİN YAGINI BAN BAN YE SABAH TARİŞ EN İYİSİ
    BİOTİNİN YANINDA RECTİVA TABLETDE ALABİLRSİN CİNKO FALAN VAR VE MUTLAKA BAKIR TÜKET PEKMEZLERDE VAR

SİGARA İCME TERLEME ÜSÜTME SIKI GİYİN ARKADASALRINLA İYİ GECİN STRES YAPMA

BU ARADA BİRİDE EKİMCİDEN BAHSETMİŞ BEN KARAIMI VERDİM AMA REKLAM OLMASIN DEMİYOM DİBİNİ BULDUM BU İŞİN MARTTA EKTİRECEM PAYLASIRIM

SİZE BASKA RECETELERDE YAZACAM AMA HER KİŞİNİN DURUUU FARKLIDIR

BEN DHi yani cHoi kalem implanter teknigi ile direk sac ekimi igneli yani yeni teknik kalem ekim tekniği sac ekimi bundan yapacam yeni degilde az kişi yapıyo hatta iki ekip var yapabilen diger doktorlar traş :D

herkesi bi yerlere gonderdim watsap grubu kurdum sac ektircekler icin neler neler

artık son hadde geldim kacı yok bu repliceli histojeni kok hücreyi beklerken kıllarım agardı :D

bu kardesinize güvenin trol culuk yapmayın yapanı da derhal atın hemen ilk gördünüzede ektirmeyin inanamayın

kalın saglıcakla bu kadar uzun seyide okumayın cok laf yalansız cok para haramsız olmaz :D

costum idare edin

harbiden uzun yazdım ya :D

bunuda okudunmu hacı :D
  • kardeşim teşekkür ederim bilgiler için. Avusturya daki doktor yeterli dedi eczane disinda doktor önerisi dışında bir madde kullanmak istemiyorum. dediginide sordum verdigim ilacin icinde gerekli hersey var dedi.öneriler için tekrardan teşekkür ederim. iyi geceler

süreci birlikte gorucez 15 günde bir fotoğraf paylaşıyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk34tr -- 12 Şubat 2017; 0:39:26 >
  • quote:

kardeşim teşekkür ederim bilgiler için. Avusturya daki doktor yeterli dedi eczane disinda doktor önerisi dışında bir madde kullanmak istemiyorum. dediginide sordum verdigim ilacin icinde gerekli hersey var dedi.öneriler için tekrardan teşekkür ederim. iyi geceler

süreci birlikte gorucez 15 günde bir fotoğraf paylaşıyorum zaten.

Doğrudur fda onaylı iki ilaç var finasterid ve minoxidil onların dışında bir şey yazamazlar zaten ama jak inhibitörleri cb0301 setipiprant binatoprost faz2 denemelerini geçti ve onaylanacaklar insanlar bunları çoktan temin edip kullanmaya başladı hem yurtiçinde hem yurtiçinde dediğim etkenleri biraz araştırsaydın en azından iyi olurdu donör saçın senin saçın rezervin yenisi gelmeyecek bu nedenle kayıpsız çıkış önemli tekrat geçmiş olsun.

• Arkadaşlar merhabalar

Bende on ay önce saç ekimi yaptırdım.
    Bu konuyu da baştan sona okudum yaptırıp yaptırmamak arasında çok git gel yaptım hatta vaz geçmiştim ta ki saç ekim yaptırmış bir esnaf arkadaşımı görene kadar sonuç çok başarılı olmuş ve ekim yapan doktorumuz ile görüştüm ve 10 ay önce akim yaptırdım bence sonuç çok başarılı ekim yapmadan önce ve sonrası resimleri ekliyorum .

Doktorumuzun adı ve poliklinik bilgileri

Dr Nedim ARDIÇ Genesis saç ekim merkezi Çorum

tel:03642241130

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

başka soracağınız birşey olursa pm atın seve seve yanıtlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hikmet_19 -- 12 Şubat 2017; 10:48:19 >
  • Arkadaslar yıkama sonrasi 4.gün fotoları ve donör bölge

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lathean -- 12 Şubat 2017; 12:13:50 >
  • Arkadaşlar ,öncelikle herkese merhaba,saç konusu gerçekten biz erkekler için çok önemli,her ne kadar bazılarınız takmıyorum desenizde, ben takıyorum,hem de çok takıyorum,uzun yıllardır şampuan ,losyon,mınox,bioxın,vb losyonları denedık bunlarıda sürekli sabırla her gün kullanmak gerekiyor,en mantıklısı saç ekimi yaptırmak fakat kime yaptırmak işte asıl soru burada yatıyor,bir çok doktoru inceledim en aklımda 2-3 isim vardı fakat onlarında ekım sonuçlarını inceledikten sonra hayal kırıklığına uğradım.
    lütfen saç ekimi tecrübesi olan varsa yazsın,yoksa bile arastırmalarındam edindiği tecrübeyı paylasabilir,
  • thekropotkin T kullanıcısına yanıt
    kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun Fue gallery sitesi var ordaki yabancı doktorların bazıları,vucut o sekılde ekım yapıyor sanırım,bide sen kıme ektırmıstın,bizde ona göre temkınlı olalım@thekropotkin
  • murtii14 M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende 2 gün önce yaptırdım resim atıcaktım ki senin mesajı gördüm şimdi hiç düşünmeden ethichair e git benim gitmediğim yer kalmadı ufuk beyi bul mutlaka süperler öncesi sonrası fotolarına baktım iyidi gittim orada da şahit oldum .bi ara sende görüş istersen..hadi bye

• Yunus burdan gönderiyorum ama ilerlemiyor yaaa 0.4 diyo gitmiyor :(

• Vertex ekimi tutmaz frontal (alın) kimse tek greft uğraşıp ekmez pırısa bebek gibi çıkar üstteki resim paylaşanları iyi inceleyin doğal mı ? zaten oldu olacak en iyi ekimlerin resimlerini koyarlar oda bu :) ekilen saçlar bir kaç yıl içinde tekrar dökülmeye başlar mecbur tedavi yapacaksınız iyisimi tedavi ile neler yapılabilir önce onu deneyin doğal saçınız gibi asla ve asla hiç bir şey olmayacak unutmayın. Bu forumda çok bilgili çocuklar var tedavilerin resimleri vs var hatta aralarında ufak bir groupbuy kurup tr de olmayan etkenleri çok güzel kullanıyorlar http://www.sacimindoktoru.com/forumdisplay.php?f=17

• hakancnr34 H kullanıcısına yanıt
    kardeşim merhaba cevabın için teşekkürler

ben de çok araştırıyorum,bir türlü karar veremiyorum kime yaptıracağıma ama bu ismi hiç duymadım desem...araştırcam ama bu ismide,
  • Bakalım arkadaşlar nasıl olucak haftaya bugün belli olucak o zaman da atarım.

• 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.