DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
39.708
Cevap
609
Favori
5.409.533
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      252 Mesaj
      08 Ağustos 2011 18:36:20
      Benim saçım orçununkinden daha fazla bi doktor bana sana 4000 ekelim dedi
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      08 Ağustos 2011 18:45:29
      quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Benim saçım orçununkinden daha fazla bi doktor bana sana 4000 ekelim dedi

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      08 Ağustos 2011 18:58:47
      quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Alıntıları Göster

orçun açıklığın az 2000 greft ile çok güsel bir sonuç alırsın kardeş.Nerede yaptıracağına karar vermemişin sanırım ama kesinlikle dikkatli ol para kesinlikle ikinci planda olsun

ewet gorustugum yerlerde 2000-2250 greft yeterli dedi. Tabiki para ikinci planda ama cok abartili ucretler donuo sonucta maliyeti belli. Tabiki doktor emegnin karsiligi olamaz ama butceme gore hareket edicem. Eger istanbula gelirsem yatili hastane ortami tercih ederim istanbul estetica ekimleri guzel ama ofis ortami war. Ewet herkes resim atarsa ona gore fikir aliswerisi yapabiliriz. Tesekkrler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      08 Ağustos 2011 21:04:11
      .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 12:42:42 >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      08 Ağustos 2011 21:43:30
      Selam arkadaslar,

Sac nakil islemim oldugu icin Forumda yoktum. Hair Line Clinik ile anlasıp 5 Agustos günü Ankaraya geldim. Nakil islemim 7 ve 8 Agustos olarak kararlastırıldı ve bugün son gündü.

Klinik ve calısanları hakkında bilgi ve benim Operasyonumu kimin yaptıgı hakkındakı bilgileride cok genis kapsamlı bir sekilde yazıcam Almanyaya döndügüm zaman.

Dr. Ali Osman Operasyonu yapan.

1. gün 1035 greft

2. gün 974 greft

Toplam 2011 greft.
      |
      |

• Yüzbaşı
      986 Mesaj
      08 Ağustos 2011 21:49:00
      Buradan minoxidil kullanımını öneren arkadaşlar,minoxidil etken maddeli ürünleri yaklaşık 3 yıl sürekli kullanmış bir kişi olarak ömür boyu kullanılması gerektiğini lütfen unutmayın ve damarları genişletici etkisi olduğundan,zamanla vücutta depo olabileceğinden vs kalp,tansiyon vb rahatsızlığı olanlarda kullanımı kesinlikle önerrilmemektedir.Bu konu çok çok önemli.Ben 3 yıl kullandım ve kaşıntı,kepek vs gibi yan etkilerini kabullendim ancak kalp rahatsızlığım çıktı ve anında kesmem istendi.İşin aslı bu.Sıkılmaya da başladığımdan kestim ama 3 yılda dökğlmeyen saçlarım 3 ayda döküldü.Resmen şok yaşadım.Bildiğiniz gibi ekim yaptırdım,şimdilik iyi görünüyor ama bakalım uzun vadede ne olacak.
      Minoxidil bırakıldığında normal saçların da alışmasından dolayı aslında dökülmeyecek saçların da dökülmesine yol açıyor mu?Benim deneyimime göre araştırılması gereken önemli bir konu.Benim yorumum sağlam saçları da döktüğü yönünde.Yani uzun vadede zararı oldu bana.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      08 Ağustos 2011 23:24:56
      Arkadaşlar sac ekimimi hlc klinikde yaptırdım operasyondan suan cıktım ayrıca janibolu gorme sansımda oldu bugun son ekimini yaptırdı ben gördüm gayetde güzeldi ve en azından bu sayfadan birini tanıma sansım oldu 1000 kök bugun sac ektirdim aslında yorgunum ama size yazmadan edemedim yarın size neler yasadıgımı anlatıcağım merak ettiniz herseyi sorun yazıcam gercekten buraya geldim ve diğer ekim merkezine gitmekle ne kadar buyuk bir yanlıs yaptımı anladım burdaki davranıs konusma aynı arkadasınızmıs gibi kendimi sanki arkadaşlarımla hissettim inanın bana resimleride bandaj acıldıgında yayınlıyacagım su durumumdan kurtulduma cok seviniyorum sanırım resmimi 66. sayfada yayınladım bundan 1 bucuk hafta önce, iyigeceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 14:58:31 >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      08 Ağustos 2011 23:27:06
      pardon resim 63 galiba yanlış oldu oralardadır halim oyleydi:)
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      08 Ağustos 2011 23:32:49
      @SERVER92
      kardeşim çok geçmiş olsun umarım istediğin saçlara kavuşursun en kısa zamanda fotoğraflarını bekliyoruz

@tutkuen
      kardeş sanada çok geçmiş olsun daha ilk gün. kaç greft saç ekecekler belimi...
      bizler için her nekadar sıkıcı ve uzun bir işlemse doktorlar için o kadar zor dikkat gerektiren bir işlem
      seninde allah gönlüne göre versin umarım herşey istediğin gibi olur
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      09 Ağustos 2011 01:04:22
      herkese iyi akşamlar forumun sıkı takipçilerinden olup.. yazılan mesajların tümünü en az 3 kez okumuş biriyim. siz değerli arkadaşlardan inanın çok şey öğrendim ve bu yazıyı sizlere yazmayı borç bildim. özellikle moy, jiyan 21 (herhalde benim hemşerim), zafka (zafer abi) adalı, yseg, 12 leyli 12, heval, ozbeg, inanın hepinizin adını yazmak isterdim hepinize sonsuz teşekkürler...bende ekimi 3 ağustosta ayşegül hanım ve ekibine yaptırdım. şuan için iyi oldu veya kötü oldu diye birşey yazmayacağım..ama birkaç ay sonra delikanlı gibi çıkıp evet oldu veya hayır olmadı diyede çıkıp resimlerle paylaşacağım. yanlız şunu söylemek isterim..ayşegül hanım, sevim hanım, nil hanım, ve rabia hanıma burdan göstermiş oldukları yakın ilgi ve güleryüzleri için teşekkür ederim. umarım Allah herkesin gönlüne göre veririr. bana 3550 greft ekildi ve 8.5 saat sürdü, bu arada 6700 küsür greft ekilen behçet beydi sanırsam, ayşegül hanımın kliniğinde tanıştık, inanın 5 ay olmasına rağmen çok doğal ve güzel durmuştu Allah var gözlerime inanamadım...tekrar görüşmek üzere herkese en iyi akşamlar...

bundan böyle mst21 olarak forumda yazışmak dileğiyle iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst 21 -- 9 Ağustos 2011; 12:31:23 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      09 Ağustos 2011 01:21:58
      quote:

Alıntıları Göster

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      09 Ağustos 2011 01:49:54
      quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Alıntıları Göster

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      09 Ağustos 2011 01:53:57
      quote:

Alıntıları Göster

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?

Evet öğretmenim bu sene vaz geçersem bi daha seneye kalır,seneye de askere gitme niyetim var iş yatar
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      09 Ağustos 2011 01:57:45
      hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      09 Ağustos 2011 02:01:36
      quote:

hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?

kızarıklıklar sorun,gerçi rapor filan alabiliyoruz sanırım,ben yeni başlıycam göreve çok bilmiyorum rapor işlerini :)
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      09 Ağustos 2011 02:03:52
      ne olcak sonuçta hastayız rapor alabılıriz msn den eklermısn benı coolsusuzdeniz@hotmail.com
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      09 Ağustos 2011 02:45:57
      Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani
      |
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      09 Ağustos 2011 04:19:29
      quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      09 Ağustos 2011 06:46:34
      quote:

Alıntıları Göster

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.

düşün bakalım hocam ben bu ilacı ömür boyu kullanabilecekmiyim.bu ilaç 5 sene sonra var olacak mı diye.bakın ne diyorum.kullanırsanız devamlı sonuçları çok iyi.eyv orda hem fikiriz.ama bıraktıgın anı bırak ara verdigin an var olan saçların bile dökülür.rezil bir hal alırsın.ya tecrübe ile sabittir diyorum niye yalan söyliyim size.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      09 Ağustos 2011 07:13:10
      ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
      Dr koray erdogan
      Fatoş CAN
      Op.Dr.A.UYSAL
      dr.zekeriya kul
      fehmi arman
      dr.hakan doganay
      muttalip keser
      Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,838
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.