Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COOLSUSUZDENİZ KATILIYORUM DEDİGİN BİRŞEY YAPABİLİRİZ BİZDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ BİRDE ZAFKA TEŞEKKÜRLER ŞU AN SAÇLARIN NASIL SONRA BİZE RESMİNİ YAYINLARMISIN BEKLİYORUZ
  • 12LEYLİ-12 ZAHMET OLMASSA YENİ HALİN GÜZEL OLMUŞ ÇOK BEGENDİM ESKİ HALİN BURDA OLABİLİR BEN KARIŞTIRDIM ZAHMET OLMASSA SADECE ESKİ HALİNİ RESMİNİ KOYARMISIN
  • ARKADAŞLAR KISMET OLURSA EKİM AYINDA EKTİRECEM BURDA BEGENDİGİM ZAFKA SAÇLARI GÜZEL OLMUŞ BİRDE ZAFKA KAFADAKİ ALANI ÇOK AÇIKTI O ALANA EKİM YAPMAK KOLAYDEYİL AMA ÇOK BAŞARILI GÖRDÜM AYNIŞEY 12LEYLİ İÇİNDE GEÇERLİ 12LEYLİ NİN ESKİ HALİNİ BİLMİYORUM AMA ŞİMDİKİ HALİ GÜZEL OLMUŞ
  • Selamun Aleyküm,

Herkese Hayirli Ramazanlar,

Allah hepimizi su sac derdinden kurtarsin ve en kötü sorunumuz bu sac sorunu olur ins.

ve bende sac ektirdim 29,30 temmuzda ama foto felan koymak icin bence cok erken ama sonra albüm olarak fotolari koyarim,

Ekim Antalyada Aspendos Hastanesinde gerceklesti, 3350 greft

simdi ekim icin birsey söylemiycem sonuctan sonra ya orayi övecem yada kötülüycem

ama Sac ektirecek arkadaslara bi kac tavsiyelerim var :

1. Burda hlc felan filan diye tartismalar felan var reklam felan filan diyorlar ekim düsünen kisi ilk önce ektirmeyi düsündügü yeri arasin foto göndersin gerekirse canli görüssün ve en önemli olan canli örnek görsün burdaki resimler yaniltici olabiliyor ve her insanin sac tipi degisik yani sonucta ona göre degisebilir.

2. Eger alaniniz genis ise bu benim düsüncem ekimden uzak durun derim yani o kadar umutlanmayin bence bazi arkadaslar burda sukadar greft alinir benden su kadar ektiririm cm2 bu kadar düser diye hesap yapiyor,

3. Eger alaniniz az ise yada seyrek ise ekim olabilir ama sunu unutmayin sadece sac ekimiyle sonuca ulasamazsiniz mevcut saclari korumak icin ilac tedavisi uygulamalisiniz eger mevcut olan saclarda giderse kötü bi görüntü ortaya cikabilir yani bunuda düsünerek bu ise girin

4. Ha bide burda arkadaslar 10 günlük foto felan yayinliyor ve bazi arkadaslar da süper olmus diye orda ekim yaptirmayi düsünüyor ilk günler yaniltici olabilir ona göre mutlaka sonucu bekleyin

5. Sac ektirmek isteyen arkadaslar bu ekim olayi cok ciddi bir olay lütfen arastirip ektirin sonucta giden sizin paraniz baskasinda süper ekim olmus diye sizdede aynisi olmayabilir

yukarda yazdigim gibi foto felan istemeyin simdi yayinlamam kimseyi yanlis yöne cekmeye calismak istemiyorum

ERDEMMli unuttum ya sende bir gelisme varmi 6ayi bitirdin herhalde sen?

herkese bol sacli günler dilerim,

Saygilar
  • ..........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 11:14:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirpii

COOLSUSUZDENİZ KATILIYORUM DEDİGİN BİRŞEY YAPABİLİRİZ BİZDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ BİRDE ZAFKA TEŞEKKÜRLER ŞU AN SAÇLARIN NASIL SONRA BİZE RESMİNİ YAYINLARMISIN BEKLİYORUZ

herkese günaydın..
    kardeşim teşekkür ederim.artık forumu uzaktan sessiz sedasız takip etmeyi düşünüyorum ama şahsıma yönelik bir yorum yada soru geldiğindede memnuniyetle cevaplayacağım.saçlarımı sormussun ama inan bende şuan durumlarını bilmiyorum çünkü pazartesi akşamı evimde makinayla 1 numaraya vurdum.başta babam olmak üzere birçok kişiden tepki aldım.madem kestireceksin niye saç ektirdin diye.sebebi şu;
    aynaya yakından baktığım zaman 5.ayda olmama rağmen uzamış saçlarımın arasında daha yeni yeni çıkan yada yarı çıkmış saç tellerinin olduğunu gördüm.dolayısı ile saç tellerinin kimisi uzun kimisi kısa,kimi almış yürümüş kimi daha yeni yola çıkmış...hepsini aynı uzunluğa ayarlayıp 1 ayda sabredip daha yoğun ve aynı uzunlukta olsun diye saçlarımı bu şekilde kestim.birde birşeyi farkettim.çok enteresandırki örnek vermek gerekirse 2li yada 3 lü greftlerdeki her bir saç teli bile değişik zamanlarda çıkabiliyor.şöyleki bir grefti 2li zannedebiliyorsunuz aynaya bakarken,daha dikkatli bakınca aynı yerden 3.saç teli kısada olsa çıkmış yavaş yavaş uzuyor.yani 1 greftte aynı köke sabit,aynı kökten beslenen 3 saç teli bile aynı uzunlukta olmayabiliyor...
    saçlar bir yıla kadar çıkmaya ve gelişimini tamamlamaya devam eder olayı birebir bununla alakalı zannedersem.
    bakalım biraz zaman geçsin resim paylaşıımında bulunurum.foruma ilk yazmaya başladığımda nasıl resim eklenir bilmiyordum.forumdan bir arkadaş sağolsun nasıl resim eklenir anlattı.ogünden beri o şekilde yüklüyorum.dolayısıyla anasayfaya o şekil düşüyor.rahatsız olan arkadaşlar varmış ama bu geliyor elimden.ama benim şahsi fikrim en azından bu forumda resimler ne kadar büyük olursa inceleme ve gözlem yapan arkadaşlar için o kadar iyi olur.sonuçta fil resmi paylaşmıyorum.saç telleri paylaşıyoruzarkadaşlar yakından detaylı bir şekilde görsünlerki aradaki açıklık ne kadar,saçların çıkış yönü nedir,kafa derisi ne renkte,saç diplerinde çukurlaşma varmı yoksa naturelmi,önlere kuralına uygun tekli greftlermi ekilmiş yoksa gelişigüzelmi bir ekim yapılmış,saç çizgisi nasıl,saçlar asker gibi eşit arlıklarlamı dizilmiş yoksa göze batmayacak bir şekildemi dağılım yapılmış.vs vs...
    başka bir yükleme metodu bilmiyoorum.tinypic sitesine girip resimlerimi yüklüyorum image kısmının yanına direkt linki kopyalayıp yapıştırıyorum.belkide direktlink değilde normal link i eklemem lazım.sorun değil araştırır bulur o şekildede paylaşımda bulunurum.zaten foruma veda etmeden geçmişten bu güne bütün resimlerimi link vererek düzenli bir şekilde paylaşacağım.
    kirpi kardeşim diliyorum seninde saç ekimin istediğin güzellikte olsun..
    herkese iyi günler...
  • eskidendi o ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12leyli-12 -- 5 Ağustos 2011; 11:48:00 >
  • 3.seans 1 ay sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 5 Ağustos 2011; 18:20:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_resat

3.seans 1 ay sonra

3. seansı nerede düşünüyorsun ?
  • konuda zaman durdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

3.seans 1 ay sonra

yine aynı yerde yapacağım konhairde ankarada Op. Dr. A. çağrı uysal
  • quote:

quote:

quote:

3.seans 1 ay sonra

boşver hocam saç ekimi yalan :)))
  • İzmir'de en iyi saç ekimi kim yapıyor? İzmir'de ekim yaptıran arkadaşlar yardım ltf.
  • İstanbulda saç ekim konusunda Top 5 yapabilir miyiz arkadaşlar?

Ben Alp Arslan ile görüştüm olumlu geçti dakat buradaki yazıları okuyunca kafama takıldı,daha iyileri var mıdır?
  • quote:

quote:

quote:

3.seans 1 ay sonra

daha önceki ekimlerinle ilgili şikayetin vardı neden aynı yerde yaptırıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

hakkaten kocaman resimler açılmıyor sayfa yüklenmiyor resmin linkini verirseniz iyi olur işyerindeki insanlar monitöre baktığından kel kel kafalar görüyorlar bu adam ne iş çeviriyor filan demesinler diye forumu kapatıyorum mecburen

kardeş inş. pazar günü foto yayınlayacağım. bu arada elinde fazlaca rogain olan arkadaş sen miydin?

12leyli12, saçların sıklığı ve donör alan için diyecek bir sözüm yok fakat saçlar sanki 90 derecelik açı ile çıkmış gibi, yani dik

polariserol bugün pazar senden resimleri bekliyoruz
  • kardeş verdigin adreste fotograflara baktım ve sadece güldüm.. bunu basit bir photoshop kullanıcısı rahatlıkla yapabilir. adamlar birbirine benzemiyor bile dökük yerleri neden se saç kesildikten sonra birden dolmuş :S yada benm gözlerim kör bilmiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

kardeş verdigin adreste fotograflara baktım ve sadece güldüm.. bunu basit bir photoshop kullanıcısı rahatlıkla yapabilir. adamlar birbirine benzemiyor bile dökük yerleri neden se saç kesildikten sonra birden dolmuş :S yada benm gözlerim kör bilmiyorum artık

bu mesaj kime?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

quote:

quote:

3.seans 1 ay sonra

boşver hocam saç ekimi yalan :)))

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3.seans 1 ay sonra

daha önceki ekimlerinle ilgili şikayetin vardı neden aynı yerde yaptırıyorsun ?

benim hiç şikayetim olmadı olsa bile mahkemede hakkımı ararım şu an saç var ama seyrek 1 seans daha yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 8 Ağustos 2011; 13:58:04 >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.