Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil
41.107
Cevap
622
Favori
6.199.531
Tıklama
Giriş
    22 Mesaj
    marmara hair olabilir mi diye düşündüm o yüzden sordum. Bende 3 sene önce ilk oraya yaptırdım. Memnuniyetsizliğim ön tarafa 2li greftler koymalarıydı. Hoş olmuyor 2liler önde olunca.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: LionMurat

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

herkese merhaba...

Uzun zamandan beridir forumu takip etmeme ragmen üye olmak bugun nasip oldu...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

hocam ilaç ücreti yüksek geldi bana hangi ilaçlar yazıldı size?

Etol Fort ağrı kesici

Enfexia antibiyotik

Prednol 16 mg ödem önleyici

Seba med şampuan

Seba med lotion

3 tane minoksidil verdiler

1 adet güneş losyonu 15 gün sonrası için

Bu prednolü ben kullanmıyorum,ödem önleyici dediğiniz ilaç kortizonun ta kendisi.Bir çok yan etkisi var.Verilen dozda az değil.Kulanacağım diyorsanız tuzu kesin.Kutuyu bitirin dedilerse sakın dinlemeyin çünkü ödem olacaksa zaten 2-3 günde olur sonra olmaz.Yani 3 günden fazla kullanmanın anlamı yok.
    Minoxidil konusunda tereddütlerim var.Bana vermediler ve ben de kullanmayı düşünmüyorum asla.Bakın minoxidille çıkan saçlar bırakınca dökülürse üzülmeyin sonra.
    |
    |

• Çavuş
    83 Mesaj
    kayıpşehir bir resim koyarmısın 3 sene geçmiş aradan nasıl görünüyor mümkünse eski yeni hali olarak
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel-455 -- 3 Ağustos 2011; 16:05:38 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

quote:

Orijinalden alıntı: karayel-455

tesekkurler 2500 greft ekıldı 2000 tl odedım

karayel öncelikle hayırlı olsun kardeşim.
    yanlış anlamazsan bir soru soracam neden ekimin sadece ön taraf ?
    yani arkaya doğru ve tepe bölgesine ekim neden yapılmadı ?

tesekkurlr benım tepede problem yok oralar yeterınce sık saçlar kuçuk oldugu için biraz seyrek gozukuyor.hatta ekım sırasında gerftler arttı ekecek yer aradılar baya o yuzden sadece öne ekıldı.
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: panisher

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

herkese merhaba...

Uzun zamandan beridir forumu takip etmeme ragmen üye olmak bugun nasip oldu...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

hocam ilaç ücreti yüksek geldi bana hangi ilaçlar yazıldı size?

Etol Fort ağrı kesici

Enfexia antibiyotik

Prednol 16 mg ödem önleyici

Seba med şampuan

Seba med lotion

3 tane minoksidil verdiler

1 adet güneş losyonu 15 gün sonrası için

Bu prednolü ben kullanmıyorum,ödem önleyici dediğiniz ilaç kortizonun ta kendisi.Bir çok yan etkisi var.Verilen dozda az değil.Kulanacağım diyorsanız tuzu kesin.Kutuyu bitirin dedilerse sakın dinlemeyin çünkü ödem olacaksa zaten 2-3 günde olur sonra olmaz.Yani 3 günden fazla kullanmanın anlamı yok.
    Minoxidil konusunda tereddütlerim var.Bana vermediler ve ben de kullanmayı düşünmüyorum asla.Bakın minoxidille çıkan saçlar bırakınca dökülürse üzülmeyin sonra.

tavsiyen ve alakan için çok teşekkür ederim...

1.gün 3 adet
    2.gün 3 adet
    3.gün 2 adet
    4.gün 2 adet
    5.gün 1 adet ve kutunun kalanınıda içme dediler...

diğer iki ilacı ise bitene kadar iç dediler zaten antibiyotik bitmek üzere...3-4 tane bişey kaldı...

15.günden sonra güneş losyonunu kullanmam gerekiyormuş ki ben sıcak bir şehirde yaşıyorum....

agustosun sonunda da minoxil e başlicakmışım...

bugün 3.yıkamayı bitirdim....
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacaktı....ekim yapılan yer doğal olarak kırmızı ve ekim yapılmamış alandan çok rahat bir şekilde ayırt ediliyor...

Peki görüntü tahmini ne zaman normal deri rengine döner...??standartı nedir bunun ??kişiden kişiye değiştiğini biliyorum ama sadece fikir edinmek açısından...
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:11:43 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:10:16 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 3 Ağustos 2011; 17:40:58 >
    |
    |
    Dr. Atilla kaya Mailidir

kendisi hakkında epey bi olumsuz yanıt aldım kendisine bir mail attım cvp olarak sizlerlen paylaşmak istedim

Saç ekiminde son 6 yıldır sadece FUE yöntemi uyguluyoruz.İhtiyaca göre 0.7-0.8 mm lik aletlerle motor kullanmadan aldığımız kıl köklerini alımla eş zamanlı olarak 1-10 dakika içinde 0.6-0.8 mm lik aletler yardımıyla cildi kesmeden delerek ekiyorum böylece ekim süresi kısaldığı gibi kökler beklemediği için kök ölümü de olmamaktadır.Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü (bir saç teli) 1.5 TL (göğüsten veya sakal bölgesinden alınması halinde 2.5 TL) olarak hesaplanıyor.FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp istediğiniz yere istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla (45-55 derece) ekiyorum.Her bir kıl kökünü kendim ekerim, kliniğimizde hemşirelere ve yardımcı personellere asla saç ektirilmez.Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir günde 2000-3000 kök (sakal ve göğüsten ekim günde 1000-1500 kök)ekebiliyorum. 500 kökte ektirseniz 5000 kökte ektirseniz daha önce gitmediğiniz bir berberin ekim olduğunu anlayamayacağı kadar doğala yakın sonuç elde edeceğinizin garantisini veriyoruz

sizce doğrumu söylüyordur...??
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

Dr. Atilla kaya Mailidir

kendisi hakkında epey bi olumsuz yanıt aldım kendisine bir mail attım cvp olarak sizlerlen paylaşmak istedim

Saç ekiminde son 6 yıldır sadece FUE yöntemi uyguluyoruz.İhtiyaca göre 0.7-0.8 mm lik aletlerle motor kullanmadan aldığımız kıl köklerini alımla eş zamanlı olarak 1-10 dakika içinde 0.6-0.8 mm lik aletler yardımıyla cildi kesmeden delerek ekiyorum böylece ekim süresi kısaldığı gibi kökler beklemediği için kök ölümü de olmamaktadır.Ücretlendirme kök sayısına göre yapılıyor; 1 kıl kökü (bir saç teli) 1.5 TL (göğüsten veya sakal bölgesinden alınması halinde 2.5 TL) olarak hesaplanıyor.FUE ile istediğiniz yerden istediğiniz kadar kıl kökü alıp istediğiniz yere istediğiniz sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla (45-55 derece) ekiyorum.Her bir kıl kökünü kendim ekerim, kliniğimizde hemşirelere ve yardımcı personellere asla saç ektirilmez.Ekim süresi sayıya bağlı olarak değişiyor bir günde 2000-3000 kök (sakal ve göğüsten ekim günde 1000-1500 kök)ekebiliyorum. 500 kökte ektirseniz 5000 kökte ektirseniz daha önce gitmediğiniz bir berberin ekim olduğunu anlayamayacağı kadar doğala yakın sonuç elde edeceğinizin garantisini veriyoruz

sizce doğrumu söylüyordur...??

bence yalan söylüyor.Çok kişinin canını yaktı :) Türkiyedeki forumları oku anlarsın bu zat ı .....
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    @Caceislife : Resimini ekledin bende begenmedigimi acik sozlulukle soyledim. Sac cizgin hic hos degil ve Emirali Sadece Sac ekmiyor. Baska Ameliyatlarda yapiyor. Ben o Dr dan cok referans gormedim ama HLC nin butun hasta resimlerini gordum sayilir.

Resimle bellimi olur diceksin simdi ! Sende resim ekliyorsun ayni onun gibi. HLC de ektiren Izzet var ve en hos olan onunki benim icin. Benimle ayni fikirde olanlarda cok sitede. Herkes oraya gitmek istiyor fakat Pahali oldugu icin gidemiyor. Acikca bunu belli etti arkadadaslar..

Benimde butcem yetmiyordu, hatta forumda gidemicem diye yazdim ve sonra ne olduysa bir yerden bi seyler buldum ve randevumu aldim. Ben sadece oranin ekimini begeniyorum ve herkese orasini oneriyorum.

Ekonomik olarak Aysegul hanimida onerdim zaten.

Bizim amacimiz burda 3-4 yer cikarmak iyi Nakil yapan.

Herkesin butcesine gore. Pahali ve ekonomik olarak ayiralim dedim.

Ama ben senin tavrini begenmedim hep sabi rettim. Her zaman Emirali Doktor diyip durdun, kimsenin sacini begenmiyorum dedin! Bende patladim artik.

Senin saclarin gercekten iyi degil bunu kabul et. Sifir vurdurma. Iyi ekim ise biraz uzatta gorelim. 6 ayin oldu ama HLC den Izzetin 3 ay oldu senden iyi saclari var bunu kabulen.
    |
    |

• Yüzbaşı
    255 Mesaj
    merhaba Janibol benim saç açıklığım fazla olduğu için hem iyi bir yer hem de açıklığı iyi bir şekilde kapatacak yer arıyorum.
    hlc saç açıklığı fazla olanlarda istenilen sonuca ulaşbiliyor mu? saç açıklığı fazla olanlara yapılan resimler var mı?

bu konuda bilgi verebilirmisin ?
    |
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    @ mehmetarda34 :

Selam arkadasim.

Senin acikligini HLC kapatabilir. Yabanci sitelerindeki Sac Nakili resimlerini cok gordum ve ictenlikle soyluyorum begendim. Icin rahat ve kalpin ferah sekilde gidebilirsin oraya. Ozge Hanim var onunla irtibata gecersen daha iyi olur. Ama burasi biraz pahali bunuda goze al ve oyle dusun. Ama pisman olmazsin benim fikrimce.

Ekonomik olarak suanda en iyi gordugum ekim yapan yer Aysegil hanim. Zafka abide oraya Nakil yaptirdi ve gayet memnun. Kotu sonuc cikmiyor ordada ama sadece biri elle aliyor biride Motorla fark bu. Birazda acik konusmak gerekirse Sac cizgisi ve cikis yonleri farki olabilir. HLC biraz daha bu konuda iyi desem Zafka abi kizmaz umarim bana. Ama Aysegul hanimda iyi kotu demedim cunku canli ornegini gordum.

Baska yerlerde var suanda adini duydugumuz cok. Antalyada Aspendos hastanesi. Bi arkadas oraya gecen hafta Nakil yaptirdi. 1 ay sonra resim eklicem dedi. Istersen onunda resimlerini incele derim, cunku bizde ilk tecrubelerimizi yasicaz o arkadasla yeni olarak.

Dr.Emirali Halimoglu var ama onun ekimini hic gormedim sadece siteden bi arkadas oraya gitti ve gayet memnunum diyor. Onunda resimlerini incele 20. sayfada Caceislife nickli arkadas.

Aklima suanda baska gelmiyor cunku hizli yaziyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janibol -- 4 Ağustos 2011; 0:20:01 >
    |
    |

• Yarbay
    2243 Mesaj
    Arkadaşlarım, kardeşlerim, forumdaşlarım artık hangisini kabul ederseniz lütfen doğruyu ararken kırıcı olmadan yolumuza devam edelim. Birisi çıkıyor saç ekimi yalan diyor, birisi maddi manevi binbir zorlukla nakilini gerçekleştiriyor memnunum diyor biz çıkıp olmamış diyoruz. bu tarz söylemler kısa vadede etkisiz gibi gözükse de uzun vadede foruma gelecek başta nakil resimleri olmak üzere faydalı paylaşımları olumsuz etkileyecektir.

Nakili gerçekleşen arkadaslara gecmis olsun diyorum umarım en kısa zamanda diledikleri saclara kavuşurlar ve süreci bizlerle paylaşırlar.

Saygılarımla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaslar sizlerle devamli olarak arastirmalarimi ve sec ekimi uzmanlari ile iletisimi devamli olarak paylasiyorum. Suanda iki tane uzman arasinda kararsizim. Biri Zekeriya Kul, digeri is Erkan Demirsoy. Sizlerle fiyat ve calisma sistemlerini paylasmak istiyorum.

Sayin Zekeriya Kul, micro motor kullaniyor. Doktor beyin kendisi toplama, kanal acimi ve ekim islemlerini yapiyor. Asistanlari sadece kok ayrimlarini yapiyor - tekli, ciftle ve coklu olcak sekilde. Ekilecek kok sayisi - 2000-2400 (resim uzeri analizi doktor beyin0

Sayin Erkan Demirsoy ise manual punch tek tek toplama ile kokleri kendisi topluyor, kanallar gene doktor bey tarafindan aciliyor ama asistani hemsire hanim ekimi yapiyor. Ekilecek kok sayisi - 2000 (resim uzeri analizi doktor beyin)

Fiyat olarak, Erkan Demirsoy beyin fiyati 350tl daha fazla, cunku tek tek toplama ile yapacagindan. Doktor bey manual punch tek tek toplamanin daha yorucu oldugunu soyluyor. Bunun icin Erkan beyin fiyati cuzi bir miktar olarak Zekeri beyden daha fazla.

Tavsiyelerinizi alabilirmiyim. Ve iki doktorda basarili ve isimleri guvenilir olarak geciyor tum formlarda. Benim on kisim yanlar hafif acik ve orta kesimdede seyreklik var.
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,654
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.