Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1532. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ankara armanide saç ektiren varmi aramizda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris Murhpy

quote:

Orijinalden alıntı: adler64

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

Adlercim o sorunun cevabini bilmis olsaydim dün aksam besiktas maci oynanirken ayni soruyu özelden sana sormazdim)))))))))

Sadece sifo degil semih sentürk'ün saclarida hosuma gitti,,az ektirmis ama hos duruyodu semihin saclari..

Sen bana sormuşmuydun bunu ya kusurabakma Erbay şu soralar kafam karışık atlamışım ben onu bu sümüklüsülo nun durumu beni çok derinden etkiledi onun için kafa dağınık )))))

Adler bir sorum olacak ekimin gayet basarili olmustu .Ben koray diyordum lakin hemşireler ekiyimuş bu beni geri adim attirdi sen memnun kaldinmi baya

Benim ilk ekimi koray yapmıştı evet memnundum bayağı iyi olmuştu kanalları koray kendisi açar saç çizgisini kendi yapar gref toplama işinide hemşirelerle beraber yapar gref yerleştirmeeleride hemşireler yapar ya dostum zaten baştan sona her işi yapan dr yoktur bu ekip işi dr kanal açma saç çizgisi ve gref alımını yapaın yeter zaten Senin Koray a yetecek paran varsa başka dr araştırma gönül rahatlığı ile koraya gidebilirsin

Ucu ucuna yetiyor gibi koraya ilhandan daha basarili dimi baya fark varmi ? bakalim bu ayin 18 nne randevu aldim cvp verdiğin için tesekkur ederim

Ya koray tabıkı süper bırak ilhanı başka doktorlarada 10 basar korayın yanında ilhan olsun diğerleri olsun solda sıfır ama işte Koray da pahalı eeeeee bu işker böyle kalite her zaman pahalı benim bütçem olsa kesınlıkle ıkıncı ekımde Koray da olurdu

• arkadaşlar 5 kasımda ekilen saçların dün çekilmiş görüntüsü maşallah çok yara yapmadı ağrım sızım yok birde çıksınlar isteiğim gibi doğal daha ne isterim ki :)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • girdikçe saç ekiminden önceki halinide çekip siteye koyacağım arkadaşlar ....
    yaptıracak arkadaşlar çok fazla düşünmesin gerçekten doktoruna inanıyor ise kafasında kuşku kalmamış ise beklemesin saçlarım daha çıkmadan bile salgılanan mutluluğu çok uzun zamandan beri kaybettiğimi düşünüyordum .... :)
    bu sitede bir çok arkadaş beni anlar kesinlikle :)
    biotin 10 mg alıp yarın onu kullanmaya başlayacağım ....
    bir an önce çıksın fotolar gelecek arkadaşlar .....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adlercim o sorunun cevabini bilmis olsaydim dün aksam besiktas maci oynanirken ayni soruyu özelden sana sormazdim)))))))))

Sadece sifo degil semih sentürk'ün saclarida hosuma gitti,,az ektirmis ama hos duruyodu semihin saclari..

Sen bana sormuşmuydun bunu ya kusurabakma Erbay şu soralar kafam karışık atlamışım ben onu bu sümüklüsülo nun durumu beni çok derinden etkiledi onun için kafa dağınık )))))

Adler bir sorum olacak ekimin gayet basarili olmustu .Ben koray diyordum lakin hemşireler ekiyimuş bu beni geri adim attirdi sen memnun kaldinmi baya

Benim ilk ekimi koray yapmıştı evet memnundum bayağı iyi olmuştu kanalları koray kendisi açar saç çizgisini kendi yapar gref toplama işinide hemşirelerle beraber yapar gref yerleştirmeeleride hemşireler yapar ya dostum zaten baştan sona her işi yapan dr yoktur bu ekip işi dr kanal açma saç çizgisi ve gref alımını yapaın yeter zaten Senin Koray a yetecek paran varsa başka dr araştırma gönül rahatlığı ile koraya gidebilirsin

Ucu ucuna yetiyor gibi koraya ilhandan daha basarili dimi baya fark varmi ? bakalim bu ayin 18 nne randevu aldim cvp verdiğin için tesekkur ederim

Ya koray tabıkı süper bırak ilhanı başka doktorlarada 10 basar korayın yanında ilhan olsun diğerleri olsun solda sıfır ama işte Koray da pahalı eeeeee bu işker böyle kalite her zaman pahalı benim bütçem olsa kesınlıkle ıkıncı ekımde Koray da olurdu

Adler çok tessekkurler bilgilerin bana o kadar cok yardim edecek sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan2234

girdikçe saç ekiminden önceki halinide çekip siteye koyacağım arkadaşlar ....
    yaptıracak arkadaşlar çok fazla düşünmesin gerçekten doktoruna inanıyor ise kafasında kuşku kalmamış ise beklemesin saçlarım daha çıkmadan bile salgılanan mutluluğu çok uzun zamandan beri kaybettiğimi düşünüyordum .... :)
    bu sitede bir çok arkadaş beni anlar kesinlikle :)
    biotin 10 mg alıp yarın onu kullanmaya başlayacağım ....
    bir an önce çıksın fotolar gelecek arkadaşlar .....

Nereye ektirdin kardeş

• ataşehir gökhan hocaya...
  • Abiler ,kardeşler herkeze iyi günler ekimden 6 ay sonrakı resımlerı paylasacagım..doktorum ailem mukemmel sonuc cok dogal dıyorlar ama ben bı turlu pek ısınamadım yasım geregı olabılır mı bılmıyorum yasım 23...saclarım cok seyrektı belkı 1000 sac anca cıkardı...2800 greft ektırdım doktorun suan %50 si cıkmıs dıyor ama 6 ay ıcınde ben pek diken dikençıkan saç goremedım acaba tüy şeklinde mi çıkıyordu, iyi kotu yorumlarınızı beklıyorum...
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Abiler ,kardeşler herkeze iyi günler ekimden 6 ay sonrakı resımlerı paylasacagım..doktorum ailem mukemmel sonuc cok dogal dıyorlar ama ben bı turlu pek ısınamadım yasım geregı olabılır mı bılmıyorum yasım 23...saclarım cok seyrektı belkı 1000 sac anca cıkardı...2800 greft ektırdım doktorun suan %50 si cıkmıs dıyor ama 6 ay ıcınde ben pek diken dikençıkan saç goremedım acaba tüy şeklinde mi çıkıyordu, iyi kotu yorumlarınızı beklıyorum...
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Resimlerden bişey anlaşılmıyor bide öncesi fotoların varsa onlarıda paylaşırmısın

• Dr. Alper TUNCEL'e ekim yaptıran var mı? Bu doktor hakkında görüşü olan var mı? Tam bir kapalı kutu anlaşılan.
  • dermaroller yapın..zeytinyağı sürün.. saçma sapan şeyler kafaya sürmeyin.. masaj yapın ama örselemeden
  • quote:

Abiler ,kardeşler herkeze iyi günler ekimden 6 ay sonrakı resımlerı paylasacagım..doktorum ailem mukemmel sonuc cok dogal dıyorlar ama ben bı turlu pek ısınamadım yasım geregı olabılır mı bılmıyorum yasım 23...saclarım cok seyrektı belkı 1000 sac anca cıkardı...2800 greft ektırdım doktorun suan %50 si cıkmıs dıyor ama 6 ay ıcınde ben pek diken dikençıkan saç goremedım acaba tüy şeklinde mi çıkıyordu, iyi kotu yorumlarınızı beklıyorum...

dostum nereye ektirdin
  • quote:

Hocam çok zayıf duruyor ekim. bence başarısız olmuş. tüy tüy doğal olmayan bir görüntü var
  • quote:

Kardeş resimlerini detaylı inceledim ekim sonrası resmine baktım alın cizgin kendi saçın bundanda anladimki aralara siklastirma yaptirmissin kendi saçın varmış ama zayıf ince telli .
    Diyeceğim o ki sen buraya bu şekilde resim koyarsan milleti yaniltmis olursun.öncelikle ekim öncesi resmini koy detaylı bi şekildeinsanlar baksın sonra yorum yapsın

• yani bakıyorum da adam gibi yapılmış bir saç ekimi yok. hepsinin de toppik'e ihtiyacı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldheart

quote:

Beyler sexi birakin biraz benimle ilgilenin yauw,,,depresyondayim asigim ... komsular ölüyom yetisin..

Erbay amalgam dolgu yap Bnm aağzındab bi kkaç tane var20 yyılo önce yyaptırmıştırm ama bi yerde okumuştum içinde cıva varmiş siyah dolgu deniyor ama çokzzarar varmış ben bi doktora gdecem

Metal dolgular malesef dedigin gibi uzun süre agizda kalmasi tehlikeli olabiliyor,,kansere davet cikariyor diye duymustum yillar önce..bendede var 15-20 yillik metal dolgular..sanirim degistirsek iyi olur
  • Resul Yamandan sonra Alper Tuncel rüzgari esmeye basladi,,aniden ortaya cikan yeni üyeler,,5-6 bin greft ektirdigini söyleyenler..

Beyler size bir Erbay nasihati..bir ekim merkezi 4bin üzerinde sac ekiyorsa ordan son gaz kacin..norwood6 3000 greft ile kapatilabilirken bunlar 6 bin greft ekmekten bahsediyor..ulan inat ettim ölene kadar burda forumlarda milletin parasini cebinden calan hirsizlarla mücadele edecegim...oglum meydani size birakmam..bundan sonra musluklarinizi kapatmaya devam edecegim..aysegül sevincler resul yamanlar gültenler songüller ve diger hirsizlar..oglum benden cekeceginiz var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: ertembukulmez

Bakin arkadaslar beni bilen biliyor bu konuda bir suru yorum yaptim. Burada bir dolap donuyor o kesin. 4 yer veya doktor var surekli. Ben onlarda yaptirmadim burada yaptirip yorum yapan cogu gibi ve cok da memnunum halimden. Neden bu tiplere o kadar para kaptirasiniz ki? Bakin Turkiye 'de o fiyatlara kimse yaptiramaz ve gerekte yok zaten. 2000 euro demis bir arkadas, bu paraya 3500-4000 greft rahat ektirilir. O yuzden adi gecenlere gitmene hic gerek yok. Sac ekimi o kadar konpleks bir is degil bakacaginiz bence en onemli kriter burada bahsedilenlerden hicbiri degil. Gitceginiz klinik veya doktor gunde kac vaka yapiyor o onemli. 1 hadi bilemedin 2 kisa vaka ustu bu is olmaz. Ustunde vaka varsa zaten siz o doktora degil klinigin ismine gitmis oluyorsunuz ki bu yanlis.

Sevgili dostum hindistan dahil dünyanın hiç bi yerinde gret bası 1 2 euro yada 3 euronun altında ekim yapan merkez yok ve dünyanın her yerinde top doktorlar piyasasının 3 2 katına sac ekiyor bknz abd de avarge 5 dolar ama abd nin top ı alvi armani 15dolar hasson wong 11dolar bht nin kıralı saunsi umar 9 11 dolara ekiyor bu her yerde böyle ve saç ekimi teknik iş teknolojik iş türkiyede bu işi en iyi yapan muttalip keserdir hlc dir kul da bunlardan bi tık altta dır ama estelerden ayşegülden o trans mıras center gibi mezbalardan iyidir bizim ülkeye daha minoxun rusatlı girişi 2008 dir anlayın ülke 10 sene geride batıya göre saç olayında ve şuda bi gercek az paraya cokköfte malesef yok fiyat performans olarak en iyi kul dur ama oda kaliteyi bozabilir cok yıgılma var bence fiyatını 1.5 euro ya cekmelidir saç ekimi lüks bir ameliyattır bunu unutmayın bu bir gercek

İyi de kocum bu isler o paraya yapiliyorsa bile gercegi varken o zaman millet niye taklidine o kadar paralari versin ki? Ben de gidip alvi armaniye hasson and wong a giderim niye kesere gideyim. Hem herifin tipinde meymenet yok ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    Saçının öncesini bilmiyorum ama memnun olmayacak bir sonucun yok bence,sen benim gibi olsan oturur ağlardın herhalde

• Hocam 6000 grefte inanmayin diyorsun da Alper hoca zaten o kadar grefti 2 gunde ekiyor. Yurtdisinda da biner biner ekip biniyorlar adamin cebine;) fark yok anlayacagin zaman kaybi!!!
  • 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.