Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1436. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sac ekimin en kotu zamani bu zaman oluyor delik desik bir kafa kizarikliklar cirkin kotu bir goruntu alismak biraz zaman aliyor bu duruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyor

quote:

Orijinalden alıntı: saçsızkralşenol

quote:

Üstad valla uzun zamandır araştırıyorum sanırım bana da 3000 - 4000 gref işimi görür istanbuldayım ama kime ektirebilirim saç ?

medical park göstepe de Songül Alcı var onun hakkında hiç duyum aldınız mı ?

Piyasada reklamını görmeyeceğin,diğer saç ekim merkezleri gibi reklam kokmayan,ekim işini hakkı ile veren bir yerdir medikal park göztepe hastanesi,çok fazla ekim yapmalarına rağmen birtane başarısız ekim duyamazsın göremezsin,bu forumda da ektiren arkadaşlar mevcuttur,onlara memnuniyetlerini sorabılırsınız,ayrıca görüşmeye gittiğiniz zaman ekim yapılan örnek resimlerden fazlasıyla görebilirsiniz,bu kadarını nereden mi biliyorum çünkü oraya ekim yaptırdım ve şuan çok mutluyum :)

üstad gözünü sevim bana bi resim gönderebilir misin özelden felan yaa

öncesi ve sonrası gibi veya son hali nedir diyee.. göztepe medikal park düşünüyorum ama sonuç ne olur bilmiyorum moraller sıfır durumda :(

Hocam neden özelden istiyosun senin durumunda bir suru arkadas var sonuclar okadar guzelse burdan yayinlasin herkes yararlansin bu ozelden mantigini ben cozemedim. Burda 20 den fazla fotograf paylastim bana yapilan ekim icin paylasin burdan burasi paylasma mekani degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

Sac ekimin en kotu zamani bu zaman oluyor delik desik bir kafa kizarikliklar cirkin kotu bir goruntu alismak biraz zaman aliyor bu duruma.

Mecburen alistik onemli olan sonuc. Guzel bir sonuc olunca insallah hepsi unutulur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanank

Merhaba arkadaşlar,
    Şubat ayının ortasında yapılan ekimin kısa özetini paylaşıyorum.

Ilhan Serdaroğlu 2750 greft ve prp ye 4000 tl tuttu.

Ekimden önce ve 6 aylık sonuç aynı yerde aynı ışık altında fotoğraflandı.
    Ekimden sonra 2.gün solgar biotin 5000
    2 ay sonra rogaine foam ve nizoral şampuan Kullanmaya başladım.

Diğer forumda İlhan hocayı seçmemde yardımı dokunan ERBAY nickli arkadaşa çok selamlar, ekimi görmek istediği için burayakonu açtım sayılır..

Maşallah beraatallah diyelim Allah nazarlardan korusun, sıkıntısını çeken herkese şifa versin inşallah :)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Hakan dostum guzel sözlerin için tsk ederim, yorumunu ve saçlarını görünce yemin ederim cok duygulandim..diger sitede banliyim aylardir giremiyorum senin saclarida uzun zamandir merak ediyordum..duygu yüklü oldugum şu günlerde bu halini görmek bana adeta morel oldu..vefalı dost olmanin örneği bu olsa gerek..

Saclarin harika görünüyor..ben bu harika saclara Maşallah demek istiyorum..bundan daha iyisi olamazdı! Hakanda kellikten kurtulduyakisir arkadasima hakancim bakiyorumda saclari hemende dikmisin havaya o şekli yapmak cogumuzun hayali))) ne mutlu sana ve bizlere bi arkadasimiz.daha bu lanet olasi kellikten kurtuldu..darısı hepimizim başına..tekrardan yeni saclarin hayirli olsun Allah hep yüzünü güldürsun saclarin bidaha hiç dokulmesin inşallah..

Bu satıları okuyunca prestij filmi geldi aklıma,sihirbaz erbay
    Her erbay numarası üç bölümden oluşur,birincisi vaat kısmıdır ,erbay size sıradan bir ekim merkezi gösterir,oraya size önereceğini kendisinin çok beğendiğini ve incelemenizi ister,fakat gerçek farklı olabilir ,bu perdeye dönüşüm aşaması denir,erbay kendisi bile kuşkuya düşer ,ya kafada saçlar çıkamazsa diye tereddüt eder,aslında asıl sonucu görmek yerine gerçekte kandırılmak ister ama henüz alkışlanacak durumda değildir,onun için perdenin son bölümünde ekim önerisinde bulunduğu kişiyi geri getirmesi gerekir,işte bu yüzden üçüncü bir perde gerekir,bu perdenin ismi prestijdir...
    Hakanank cep telefonunun markasını merak ettim gerçekten,bende kafamın bir kaç fotosunu çekmek istiyorum o makinayla,yanlış anlama ekimin kötü değil gayet başarılı orası belli ama ben genede o makinayı merak ettim...

Çok akıllı başında bir adamsın reciproc kardeşim.

• yucelkaracalar kullanıcısına yanıt
    Yucel ekimden sonra 45 gun gecdi ve ekilen saclar yavas yavas cikmaya basladi bu gelisme biraz erken degilmi, hemen hemen hergun yeni cikislar gozlemliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SümüklüSülo

120 gün geride kaldi. Eskiye göre artik sacim var ve kendimi kel olarak görmemeye basladim fakat son hali biraz daha iyi olmali! Bos alan cok oldugundan zaten sirma sac beklemiyordum fakat biraz daha cok sac beklentim vardi ve buda ilerleyen haftalarda gerceklesecek diye düsünüyorum! Orta kisimdaki kanlanmadan dolayi bi bos alan var sac cikisi cok az diger yerler ise iyi diyebilirim fakat biraz daha saclanma olur diye bekliyorum.

selamlar

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Sulo adam gibi adamsın ancak senin saclar gumluyecek gibi kardeş seninle bellliki aynı kaderi paylasicagiz ana inşallah çıkar saçların....

• quote:

Orijinalden alıntı: yucelkaracalar

quote:

quote:

quote:

Üstad valla uzun zamandır araştırıyorum sanırım bana da 3000 - 4000 gref işimi görür istanbuldayım ama kime ektirebilirim saç ?

Piyasada reklamını görmeyeceğin,diğer saç ekim merkezleri gibi reklam kokmayan,ekim işini hakkı ile veren bir yerdir medikal park göztepe hastanesi,çok fazla ekim yapmalarına rağmen birtane başarısız ekim duyamazsın göremezsin,bu forumda da ektiren arkadaşlar mevcuttur,onlara memnuniyetlerini sorabılırsınız,ayrıca görüşmeye gittiğiniz zaman ekim yapılan örnek resimlerden fazlasıyla görebilirsiniz,bu kadarını nereden mi biliyorum çünkü oraya ekim yaptırdım ve şuan çok mutluyum :)

öncesi ve sonrası gibi veya son hali nedir diyee.. göztepe medikal park düşünüyorum ama sonuç ne olur bilmiyorum moraller sıfır durumda :(

Hocam neden özelden istiyosun senin durumunda bir suru arkadas var sonuclar okadar guzelse burdan yayinlasin herkes yararlansin bu ozelden mantigini ben cozemedim. Burda 20 den fazla fotograf paylastim bana yapilan ekim icin paylasin burdan burasi paylasma mekani degilmi

valla hocam cok haklısında ne bilelim adam belki atmak istemeyebilir o yüzden özelden gönder dedim siz nereye yaptırdınız ? memnun musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaparlak

arkalardanda önlerdende gitti gidiyor bi erkek için çok üzücü bi durum
    6 7 bin tl limit var nerde ekim yaptırabilirim istanbul içi
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Zekiya kul
    Erkan demirsoy

Ikisinde biri kesenede saçınin acikligida bu doktora uyar

• quote:

Yucel ekimden sonra 45 gun gecdi ve ekilen saclar yavas yavas cikmaya basladi bu gelisme biraz erken degilmi, hemen hemen hergun yeni cikislar gozlemliyorum.

Banada erken geldi ama eminmisin çıkan saçların ekilen saçlar olduğundan çünkü eski saçların baya vardı hatırladığım kadarıyla. Biotin kullanmaya başlamıştın galiba ama o kadar kısa sürede etki edermi bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla hocam cok haklısında ne bilelim adam belki atmak istemeyebilir o yüzden özelden gönder dedim siz nereye yaptırdınız ? memnun musunuz

Direkt reklamcı olarak damgalamayalım ama böyle bir sürü üye var girip şurası süper sonuçlar mükemmel diyor sonra gidiyor gidiş o gidiş. Şakaklardan, sıklıktan vs memnunum ama tavsiye edebilmem için sonucu görmem gerek daha 1 ay oldu önümde uzun bir süre var.
    Yeni ekilen saclar cikiyor kalinligindan belli birde cikanlar genelde 2 li yada 3 li grafitler biotiniceren b vitamini aliyorum 15 günden bu yana.ekimden sonra once coklu grafitlerin cikmasi normalmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alekistevej -- 25 Ağustos 2014; 21:20:23 >
  • quote:

Yeni ekilen saclar cikiyor biotin iceren b vitamini aliyorum 15 günden bu yana.

Şok dökülmenin az olması ve erken çıkışlar iyi aslına bakarsan bir an önce kurtulursun bu durumdan normal hayatına dönersin darısı başımıza :). Bende bugün yüklediğim fotolara baktım tepe bölgede 2li 3lü greftler var ekilen saçlarmı bilmiyorum, önler ve şakaklar dökülmüş durumda. Tepe bölgede ise çıkan saçlar normal değil çünkü kan akışından dolayı önce ön ve şakak bölgesi daha sonra ise tepe bölge çıkar diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelkaracalar -- 25 Ağustos 2014; 21:28:58 >
    Verteks bolgesine hic bakmiyorum suan icin cikislar on ve sakaklarda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Direkt reklamcı olarak damgalamayalım ama böyle bir sürü üye var girip şurası süper sonuçlar mükemmel diyor sonra gidiyor gidiş o gidiş. Şakaklardan, sıklıktan vs memnunum ama tavsiye edebilmem için sonucu görmem gerek daha 1 ay oldu önümde uzun bir süre var.

anladım hocam lütfen bi süre foruma ara sıra girip cevaplar mısınız sonuçları. bilgi edinmek adına tecrübeli kişilerden faydalanmak isterim açıkcası.

valla bu sayfa 400 sayfayı geçmiş oku oku bitmez :)
  • Aradaşlar internette şöyle bir habere rastladim gercekten doğru ise kellik tarih

Oldu diyebiliriz

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2013/10/23/sacta-ekim-devrimi

• Hakanank .
    Ekim güzel görünüyor.
    Sıklık nasıl acaba. Sonuç resminde ekim yapılan kısma gölge vurduğu için anlaşılmıyor.
    İlhan sıklık sorununu çözmüşse bu ekim gayet başarılı olmuş.
    Bu saç şeklini ben de çok seviyorum. İnsanı daha genç gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blufer

Hakanank .
    Ekim güzel görünüyor.
    Sıklık nasıl acaba. Sonuç resminde ekim yapılan kısma gölge vurduğu için anlaşılmıyor.

Kardeşim diğer forumda çok fotolar var saçım tedavisi istersen ordan bak buraya mesajı Erbay için attım açık konuşayım kendisi ne sözüm vardı diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn66

quote:

Orijinalden alıntı: SümüklüSülo

120 gün geride kaldi. Eskiye göre artik sacim var ve kendimi kel olarak görmemeye basladim fakat son hali biraz daha iyi olmali! Bos alan cok oldugundan zaten sirma sac beklemiyordum fakat biraz daha cok sac beklentim vardi ve buda ilerleyen haftalarda gerceklesecek diye düsünüyorum! Orta kisimdaki kanlanmadan dolayi bi bos alan var sac cikisi cok az diger yerler ise iyi diyebilirim fakat biraz daha saclanma olur diye bekliyorum.

selamlar

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Sulo adam gibi adamsın ancak senin saclar gumluyecek gibi kardeş seninle bellliki aynı kaderi paylasicagiz ana inşallah çıkar saçların....

slm,

kesinlikle yogunlasmak zorunda en azindan eger ekimin %80'i cikacaksa! Son hali böyle olursa memnun olmam kellikten kurtulmus olsamda ama inan sac yogunlugu ilerleyecek bir kac hafta daha beklememiz gerekiyor.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blufer

Hakanank .
    Ekim güzel görünüyor.

slm,

bence artik yogunlugu pek sorusturmamak gerekiyor! Saclar masallah güzel duruyor belkide pek yogun degil v.s. ama kel deri alan artik sac dolu! Bu tarz her ekim basarilidir asiri beklentiniz olmasin sirma sac yok tatmin edici kel alani kapatan "siyahtabaka" =)) yeterli su an benim ekim yetersiz olsa bile inan eski halimden en az yirmi kat daha iyi bir sekil aldi bile kafa ve sac yapim.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sates9

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekimden önce ve 63 gün sonra

84.GÜN

97.GÜN

105.gün

Saçları 3 numara yaptırdım. 108.gün

117.gün

slm,

saclarin cikiyi iyi gibi bence senin ekim yeterli olur deri kel alan artik sacli olacak sacin cikis ve yayilimi güzel ve orantili duruyor bes alti ay sonra sonuc ortaya cikiyor gibi dördüncü ay bile yeterli olmuyor en iyi sonuclar bile ancak 150 günden sonra kendini gösteriyor insallah iyi bir sonuca ulasirsin.

selamlar
  • 
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.