Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün saç ektireli 6 gün oluyor.bu saçlar tam olarak ne zaman tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -shenmin xpecia minoxil genetik saç dökülmesinde hiç bir işe yaramaz
    -proscar propecia gibi ilaçların etkisi şaibeli iken bu ilaçların kadınlaştırıcı hormon bozan yan etkisininde olduğunu açıklamak gerek
    -ustura sadece saç usturalıyken koruma sağlar saçlar uzadıkça eski haline gelir hatta ustura döneminde dökülmeyen saçlarda saçı uzattıkça hızlı bir şekilde dökülür
  • ha bu arada sakın hemşire memşirelerde saç ektirmeyin kendinizi gülünç duruma düşürmeyin bu işi uzman bir doktora yaptırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 6 Mart 2014; 14:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

-shenmin xpecia minoxil genetik saç dökülmesinde hiç bir işe yaramaz
    -proscar propecia gibi ilaçların etkisi şaibeli iken bu ilaçların kadınlaştırıcı hormon bozan yan etkisininde olduğunu açıklamak gerek
    -ustura sadece saç usturalıyken koruma sağlar saçlar uzadıkça eski haline gelir hatta ustura döneminde dökülmeyen saçlarda saçı uzattıkça hızlı bir şekilde dökülür

hocam sen bu ilaçları (shen min hariç) kullandın mı da şaibeli diyorsun? FDA onaylı (finasterid ve minoxidil) ürün bunlar.. sallamasyon ürün değiller.
    senin önerin ne peki? ona kusur, buna kusur buluyosun. napsın millet kel mi gezsin?

http://www.bernsteinmedical.com/medical-treatment/patient-photos/ bak bu adreste proscar ve minoxidil kullanmış hastaların fotoları var. öncesi-sonrası. bak bakalım işe yaramış mı yoksa yaramamış mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E81FD3D -- 6 Mart 2014; 15:01:41 >
  • bu ilaçlar hakkında bir tane olumlu bir şey okumadığımdan kullanmamıştım.
    finasteride gelince saçı döker falan demedim ama yan etkileri fazla dedim,sonuç olumlu olsa bile dahi bunların geçici olduğunu unutmamak gerek

hemşirelerde saç maç ektirip hayatınızı maddi manevi tehlikeye atmayın,uyanık paragözler dolu sizleri kandırabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 6 Mart 2014; 16:16:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: yasin5306

Malesef yok iran versiyonundan aldım 4 kutu 65 lira ne kadar güvenilir bilmiyorum bilginiz var mı bu konuda.
    Shen minle aynı fiyat yani en azından shen mini bırakıp onu alırım

shen min'i bırak. eczaneden proscar al. kutusu 17 lira. içinde 28 adet hap var. her bir hapı jiletle 4 eşit parçaya böl. günde 1 parçasını iç.
    aklıma gelmişken şampuan konusunda da yazayım. şampuanlar saç dökülmesine ne olumlu ne de olumsuz etki yapmaz arkadaşlar. bu nedenle sözde saç dökülmesini durdurduğunu iddia eden ve fiyatı çok pahalı olan şampuanlara paranızı boşuna harcamayın. hatta içinde en az kimyasal katkı olan, ucuz şampuanları alın kullanın. avrupada %0 chemical ibaresiyle satılan şampuanlar var. keşke türkiyede de olsa da kullansak. bir şampuanın saç dökülmesine etki edebilmesi için deri altına nüfuz etmesi gerekir. bunun olması için saatlerce başınız köpüklü halde banyoda beklemeniz gerekir. ee bu da pratikte mümkün olmadığına göre.

sebamedin anti hair loss şampuanını tavsiye ederim. 5 dk bekletip yıkanıyor. saçlı derideki kan akışını gerçekten arttırıyor. çünkü 10-15 dk alnınıza kulaklarınıza varana kadar saçlı deriniz kızarıyor.
  • bitkisel yağlardan yapılan karışımlar hakkında ne diyorsunuz,seyrek saçlarım var güçlendirir mi
    sarımsak yağı,hint yağı,çam yağı karıştırıp
  • Arkadaslar online olarak proscar alabilecegimiz bir online eczane biliyormusunuz acaba

• sürekli proscardan bahsediyorum. belki bilmeyen arkadaşlar olabilir. işte proscar ve çeyrek parçalarda kesilmiş haplar.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

sürekli proscardan bahsediyorum. belki bilmeyen arkadaşlar olabilir. işte proscar ve çeyrek parçalarda kesilmiş haplar.

Aynen. Bende aynısı. Dörde bölüyorum Tamamdır. Sen iyi bölmüşsün ama. Maşallah. Benimkiler 2x1,4mg, 2x1,1mg gibi oluyor sonunda. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Arkadaşım ben 8 ay önce nagihan akbaş'a yaptırdım. 3500 greft ekildi. Gayet memnunum. Çok az yaptırmış kişi var oraya sanırım. Çünkü bayadır üye olmadan okuyordum, bu sayede ben de üye olmuş oldum. İnsanların karar vermesi kolaylaşır. Heryerin çok sonucu dolaşsa fikir sahibi olmak daha rahat olur. serdar82 nin dışında, ben başka kimse göremedim orada ektiren. Başka ona ektiren var mı acaba burada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.
  • ATA_KAĞAN A kullanıcısına yanıt
    Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.

Bir sıkıntı var herhalde anlamadım. ya forumda sorun ya da ben gönderemedim fotoları. neyse yarın denerim artık.
  • quote:

sürekli proscardan bahsediyorum. belki bilmeyen arkadaşlar olabilir. işte proscar ve çeyrek parçalarda kesilmiş haplar.

Dostum bu hapi alabikecegimiz online bir eczane yok mu ysni bu hapi internetten siparis verebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

Dostum bu hapi alabilecegimiz online bir eczane yok mu ysni bu hapi internetten siparis verebilirmiyim

online eczane bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fathieagle

Merhaba hocam. Proscar ile Propecia aynı şeyler mi? 1mg ve 5mg olanları var sanırım. Bunları nasıl kullanacağız her gün 1 adet mi?
    minoxil içeren herhangi bir solusyonla beraber mi kullanacağız. Örneğin Rogain gibi bir solusyon mu olacak?

proscar ile propecia içindeki etken maddeler aynıdır. ikisinde de Finasterid vardır. proscar'da 5 mg, propecia da ise 1 mg vardır. propecia, proscar'ın saç kullanımı için üretilmiş halidir. daha pahalıdır. bu nedenle çok daha ucuz olan proscar'ı alıp, 4 eşit parçaya bölüp (normalde 5 olmalı ama, 5 e bölmek mümkün olmadığından), hergün 1 parçasını içeceksin.

Teşekkürler hocam sağ olasın...
  • 171.gün
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • EKİM ÖNCESİ

ŞOK DÖKÜLME SONRASI 44.GÜN

8.AY

8.AY 2 TEPEDEN FLASHLI

İKİNCİ SEANSI YAPTIDIM 1700 GREFTLİK 2 AY GEÇDİ ONLAR DÖKÜLDÜ BAKALIM TAM SONUÇDA KAFA NASIL OLACAK HAYIRLI CUMALAR.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 7 Mart 2014; 10:48:45 >
  • merhaba.
    burada baya okudum sordum ettim. nagihan akbaştan ay sonuna gün aldım. bakalım o zamana kadar fikrim değişmezse orada yaptıracağım gibi. bu forumda kendisi hakkında çok bilgi yok. daha önce de dediğim gibi herkesin memnun olduğu birini bulmak imkansız. muhtemelen uçuk paralar alan doktorlardan bile memnuniyetsiz kişiler vardır. o yüzden gözü karartıp ektireceğim artık. hayırlısı olur inşallah. yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.