Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: baboker

Recip birader ben bu finasteridi 5 yildir kullaniyorum sen ise iskembeden salliyosun.

Fotolarını görelim,mümkünse önceside varsa iyi olur,işkembeden olmasın yeterki..

ben kullandım kullanıyorum işe yaradı diyorum sen ise sağdan soldan duyduklarını yazıyosun. burda kaçınız bilir faboa 101d isimli çin malı kolpa saç solüsyonunu?
    faboa 101d den vichy e biotinden revigene onlarca ilaç solüsyon denedim. tek işe yarayan proscar ve minoxidil oldu. daha önce de yazdım yine yazayım.
    bir saç kökünün 25 (ortalama) kez saç yenileme özelliği vardır. sen bu 25 sayısını 3 yılda tüketip saç kökünü öldürdüysen kutu kutu proscar, minoxidil de kullansan bir işe yaramaz çünkü saç kökü ölmüştür. ama saç kökü henüz ölmeye yaklaşmışsa bunu proscarla kurtarabilme şansın vardır. ama proscar yuzde yuz herkeste etkili olmaz. bunu da bilmek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

Arkadaşım anladığım kadarıyla sen saç ektirmişsin,bayağı zamanda geçmiş,yalnız hiç ekim ve sonuç fotolarını görmedim,çok fazla sayıda mesajın var ama bizler senin saç ekimi sürecinle ilgili bir şey bilmiyoruz,bize şu süreçle ilgili bir sunum yapsan,benim senin hakkında edindiğim izlenim saç ekim mağduru olma ihtimalinin yüksek oluşu,bu agresifliğinin sebebi bumu acaba? BEYLER 15 GÜN ÖNCE ÜYE OLMUŞ BİRİNİN BANA YAPTIĞI YORUMU YUKARIYA YAZDIM AKLI MANTIĞI OLAN BİR KİŞİ YADA GERÇEKTEN SAMİMİ OLAN BİR KİŞİ BÖYLE BİR YAKLAŞIMDA BULUNURMU??? kâmilin bana sorduğu soru sekline bak yaaa??? ulan oğlum sen foruma üye olalı 15 gün olmuş neyin sürecinden bahsediyorsun??? Ya biraz aklın mantığın olsa böyle bir yazı yazmazsın kara cahil!!! Kâmile bak yaa 15 günde beni anlama şekline bak yaa!!! Oğlum siz işte bu kadar anlarsınız kafanız bu kadar basar sizin, ama o küçük beyininizi yormayın kime hizmet ediyorsanız siz gidin o gelsin... Ben saç ektireli 9 ay oldu ve dönüp geriye bakarsan bana ait resimleri ve saçlarımın ne kadar güzel bir şekilde çıktığını görürsün...sen bilme yaa sen ve senin gibiler boşversin Ekim sürecim ortada sen neyin peşindesin onu söyle??? @Reciproc

Birader seni saf sanmıştım ama az akıllı çıktın,sen harbi saç ekim mağdurusun,şöyle bir tatlı dille az gaza getirsem saç ekim sürecini paylaşırda bizde az güler bir yandanda saç ekim sürecini fotolarken yapılan hilekarlıklar konusundada biraz bilinçleniriz belki diye düşündüm ama yemedi garibim...
    Senin fotoları tabiki gördüm daha önce,ön taraf horoz ibiği tarzında peruk takmışsın gibi olmuş,hani emocu apaçiler varya onlara benzemiş,allah muhafaza benim saç ekim sonucum öyle olsa insan içine çıkamam,direk kafaya lazer epilasyon yaprdım heralde,birde saç ekim fotoları az hileli gibi,nasıl yaptığını anlamadım,yeni foto koyarsa belki anlarız dedim ama en son beş aylıkkenki fotoları var başka varsada görmedim,o fotolardada saç dipleri çok az gözüküyor,foto net değil,sanki kafaya bir demet maydanoz konulmuş tarzında duruyor saçlar,acaba diyorum güncel foto koymak zahmetli geldiği içinmi koymursun,şimdi topikle uğraş yada fönle ayar ver saçlara ,foto makinesinin ayarlarıyla oyna ,ortam ışığını ayarla falan fıstık,zahmetli iş olsa gerek..
    Bütün bunlara rağmen sıklık olarak iyi görünüyor olabilir,saçlar oldukça kıvırcık ve dalgalı aynı maydanoz demeti misali,demetler saptan ayrıldıkça dallanıp budaklanıyor,bu tarz ekim sonuçlarını fotolarda hile yoksa bile baz almayın arkadaşlar,saç yoğunluğu aldatıcı olur bu tür saçı olanlarda...
    Ayrıca iki haftalık üye oluşum bu forumu daha önce takip etmediğim anlamına gelmez...

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:41:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forzablackwhite F kullanıcısına yanıt
    Liselimisin arkadaşım sen. Sizin özelinize girip yorum yapmıyoruz. Burası forum ve açık paylaşım yapılıyor. Kavganızı özelden yapın, konuyu şişirmeyin. Yaşınıza göre de cevap verin.
  • whouse W kullanıcısına yanıt
    Peder aksaray ana tokat:) bende aksaray

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kız selena birşeyler yazayımda boş durma beni git hemen şikayet et . Başka birşey bildiğiniz yok işiniz gücünüz üçkağıtçılık iftira atmak çok acizsiniz ve çok acınacak durumdasınız... Adamsan reele gel istanbuldasın sende bakalım kim gel kim saç ektirmiş??? Klavye delikanlılığı yapma senin ne ayak olduğunun herkes farkında saf ayaklarına yatma... @selenga_68

Forumdakilerin tek eğlencesi sensin sensiz forumun tadı yok be mübarek

• quote:

Dön çekilecek kadar saç varsa demekki Ekim gayet başarılı olmuştur değilmi birader??? Ahmetmersa da resim istedi watsapp tan atayım özelden numaranı at dedim ne numarasını attı nede bir daha benden birşey talep etti... Eğer samimiysen özelden numaranı at ben sana banyodan resim çekip atarım rahat ol yani hiç bir endişem yok ve saçlarım gerçekten çok iyi çıktı en son attığım resımler gayet net aslında ve spot ışığının yakınında çekildi...eğer art niyet yoksa saçın çok iyi şekilde çıkmış olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz... Bakmakta görmek arasında fark vardır insanlar nasıl görmek isterlerse öyle görürler...ÖZELDEN ATIN NUMARALARINIZI BEN İSTEDİĞİNİZ KADAR RESİM ATAYIM SİZE... @whouse

art niyet olmadığına emin olabilirsin sana herhangi bir ithamda da bulunmam zaten. yalnız neden genelden değil de özelden atmak istediğine anlam veremedim buradan daha net fotoğraf paylaşmak zor olmamalı önemli olan benim görüp inanmam değilki forumdaki herkesin görüp yararlanması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

Peder aksaray ana tokat:) bende aksaray

tokat tarafı yakın gardaş ellamı duyunca :)
  • forzablackwhite F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım senin psikolojik problemlerin var, hemde ağır. Burdakilerle tartışmayı bırak kendini seviyorsan tedavi ol.
  • forza senin harbi harbi psikolojik problemlerin var tam bi eziksin sen!
  • Forza sen beyin mafyasına denk geldin galiba saç ekçez diye uyutup senin beyni götürmüşler haberin yok
  • ikimizde ayşegülde ektirdik ikimizinde ekim süresi hemen hemen aynı 6 ay arkadaşlar kimin saçı güzel çıkmış benimmi arkadaşınmı?

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • iğneli ekim yöntemi hakkında bilgi sahibi olan veya fikir sahibi olan var mı?
  • Herkes forzaya siralamis:) fazla kusturmeyin o adam bu forumun olmazsa olmazlarindan. Akillisida lazim deliside. Dikkat ediyomda forzaya herkes beyin tarafından giydiriyor :d

• lan herkes uckagıtcı bi sen mi durustsun hakaret edip durma terbiyesiz herif!
  • quote:

Şu forumdaki en düzgün 2-3 adamdan biri benim,sizler gibi üçkağıdın simsarlığın peşinde değilim 7-8 kişi az sayınız toplanın gelin 300 kişi 500 kişi gelin sizlere ekmek yok burada...beyinlerinize bir kovanın içinde toplayında gelin,çok işe yaramasada en azınsan şimdiki durumdan biraz daha iyi olur haliniz... @hsnsrbst

lan senn neren duzgun! ona buna hakaret etmekle ne geciyo eline! madem ben yalancıyım simsarım ispatla o zaman kime ne pazarlmısım? ben de saa reklamcı diyorum o zaman hadi sen de ispatla reklmcı olmadıgını? sen sadce eziksin olum bitmis senn o kucuk beynin. careyi sadece hkaret ederek ona buna saldırmkta buluyosun!
  • quote:

lafa bak hizaya gel yaa,cidden ruh hastasısın sen yaa ben watsapptan resim atma işini senin gerçekten yardıma ihtiyacın olduğunu düşündüğüm için yazdım,atacağım resimleri istersen gazetelere televizyonlara ver bu neyin pazarlığıdır yaa,yok yok samimiyet sıfır gerçeklik sıfır neye hizmet ediyorsunuz siz yaa??? @whouse

benim yardıma ihtiyacım yok arkadaşım ben zaten ektirdim daha 1. ayımdayım 6-7 ay olsun adam gibi öyle ışık oyunlarına kaçmadan saçlarımı fönleyip loş yerlerde kalitesiz çekimlerle fotoğraf çekip en iyi ekim bende saçlarım süper çıktı diye çakallık yapmayacağım. ben fotoğraf paylaşırım beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez isterse ektirdiğim doktora sövsün umrumda olmaz zaten beraber bende söverim. Öyle benim saçlarım şöyle güzel böyle tarıyorum yok forumdaki en güzel ekim benim diyip 2 tane fotoğraf atmaya yüreğin yetmiyorsa diyecek laf yok. Doğru düzgün resim at herkes görsün cesaretin yoksa da sağa sola sataşma. adam gibi resim at yada whatsapptan bana at burda paylaşayım. Ekimin güzel olmuş olsaydı şu ana kadar dediklerimizi yapardın. ancak sağa sola laf.
  • quote:

he oğlum hee beynimi aldılar ama halen sizden daha mantıklı yazabılıyorum ne kadar acı degılmı???bendekı akıl sizin 10 tanenize bedel emin olun,zaten durumdan çok belli 10 kişi aynı anda bana birşeyler yazmak için cebelleşiyorlar,yazmayın evladım o kapasite sizde yok o ufak beyinciklirinizi yormayın... @miyawex

Allahını seven şunun mesajlarına baksın herkesle kaynana gibi laf yetiştiriyor iyice küçük düşürme kendini rezil rüsva oldun çek git sende kurtul bizde kurtulalım piskolojik destek al ömrünün bundan sonraki kısmını bari düzgün kafayla yaşa haline içim parçalanıyor bak öncedende söyledim destekse destek 3 5 neyse forumca topluyalım tedavin için elimizden geleni yapalım hergün kaç tane suriyeliye para atıyoz 3 5 de senin için toplarız bu hayattan kurtul yeterki

• quote:

yürü lan kamil laf salatası yapma,bir aylık saçı var kafasında gören saç profösörü sanacak anca safi rüzgar yapın...yüreği olan reele gelsin görsün ben 2-3 içinde resim atacağım ama gerçekten sizlerin saçmalıkları artık bitmeli...ektirmeyenin ekime ihtiyacı olmayanın herşeyi çok daha iyi bildiğini sandığı bir forumdan bahsediyoruz,bakın işinize gücünüze sen hiç durma bugünden başla sabah akşam yüklemeye ben seni göreceğim o zaman boş kasetler yaa... @whouse

öncelikle terbiyesizlik yapıp 'lan' 'kamil' tarzı ifadeler kullanamazsın. yüreğin varsa eline nickini yaz fotoğrafını çek koy.
  • quote:

senin gibilere az bile konuşuyorum boş kaset,sen daha ne istediğini bile bilmiyorsun...bak dalgana yaa bana numaranı at özelden ben sana ne resmi istersen atacağım var mı yüreğin??? yiyorsa maçan gönder hadi neyden korkuyorsun kim olduğun ortaya çıkacak diyemi tırsıyorsun???oğlum bidi bıdı yapmayı bırak dalgana bak sizin ne mal olduğunuz ortada ilerle hadi... @whouse

Whatsappa atan burada atar millete laf yetiştireceğine 30 tane foto koyardın 4 aylık dediğin resimlerle 8 aylık dediğin resimler arasında zerre fark yok yandan resim koymussun en güzel ekim bende diyon kendini avut sen

• quote:

senin gibilere az bile konuşuyorum boş kaset,sen daha ne istediğini bile bilmiyorsun...bak dalgana yaa bana numaranı at özelden ben sana ne resmi istersen atacağım var mı yüreğin??? yiyorsa maçan gönder hadi neyden korkuyorsun kim olduğun ortaya çıkacak diyemi tırsıyorsun???oğlum bidi bıdı yapmayı bırak dalgana bak sizin ne mal olduğunuz ortada ilerle hadi... @whouse

hala terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorsun atacağın fotoğrafları burda paylaşırım diyorum hemen yan çiziyorsun
  • 
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.