Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kumgibi28

quote:

Orijinalden alıntı: Memet49

Sanırım greft sayısını kök sayısıyla karıştırıyorsunuz ben 1800 greft ektirdim doktorum 4000 civarı kök dedi ve bu fotodakinin çok daha fazlası vardı ve sonuç mükemmel oldu, tahminim 1300 civarı greftin var umarım sonuç güzel olur zaten ihtiyacında 1500 civarıdır diye düşünüyorum ama konunun uzmanıda değilim...

Senin resmini görebilir miyim.Ama sonuç itibariyle kapatmış açık bölgeyi bu greft sayısı. onemli olan da bu değil midir.

Tabiki önemli olan kapatması ve sonucun iyi olması ama forumda pek çok kişi greft sayısına göre fiyatı yorumladığı için doğru sayı önemli oluyor! Benim ameliyatımda doktorlar tüm işlemi bizzat yaptı ve greftleri bizzat bana gösterip fotoğrafladılar ve sonra fotoyu büyütüp hepsinin köklerinin sağlam olduğunu gördüm ve bazı kapları üşenmeden saydım sonuçta herşey nettî, sonuçta gayet güzel oldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

ya ne düşmanından bahsediyorsun sen yaa,ne içtiniz oğlum siz neyin kafası bu??? ulan ben saçımı ektirdim ne olduğumuz belli siz ne ayaksınız yamyamlar neye kime hizmet ediyorsunuz onu söyleyin...ben sana bir makale yazarım aklın gider 0-5 yaş grubumusunuz nesiniz,ulan ne kadar IQ su düşük adam varsa buraya toplanmış...önünden ye evlat önünden ye... @miyawex

dostum sen sac ektirmişsin ve memnunmussun da hayırlı olsun ama burda daha işin ne senn. milletle kavga edip durma burdaki insanlar senn egonu tatmn etmek için hakaret edicegin insanlar degil. saclarında sorun yoksa git psikologa görün kafanı duzeltsin ok
  • Benim saçlarımın durumu bu proscar işe yarar mı? arada bir dökülme devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s343tcg -- 1 Mart 2014; 19:16:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1007

Selam arkadaşlar bugün 8. Gün saçlar kabuklar dökülürken içinden saç telleri geliyor bu normalmidir ve bazen saçıma parmak ucuyla masaj yapıyorum ve bazen kendimi kaptırıp kabukları söküyorum sizce zarar veriyormuyum içinden bazılarının hepsinin değil saç teli grliyor

Kabuk dökülme aşamasında her kesin bir miktar kabuklarla beraber saç teli gelme olayı olur,yalnız bu sayının ne kadar olduğu önemli,aşırı derecedeyse sıkıntı var demektir,yok öle her yıkama üç beş adet ise sıkıntı yok gayet normal,yalnız tırnaklarınızı geçirmeyin,kabukları yolmadan hafif biraz sıcak suyun altında biraz uzun süreli yıkarsan ve kabuklarda dökülmeye hazır hale gelmişlerse avucunuzla ufak ufak ileri geri hafif tarzda masaj yaparsanız hepsi bir anda dökülür...

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:19:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s343tcg

Benim saçlarımın durumu bu proscar işe yarar mı? arada bir dökülme devam ediyor.

Finasterid ön kısımdaki dökülmelere pek etki etmez diye biliyorum,orta bölge ve en çokta vertexte etkilidir ,ön kısım içinde kullanan arkadaşlar biliyorum ama bence boşuna kullanıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

Finasterid ön kısımdaki dökülmelere pek etki etmez diye biliyorum,orta bölge ve en çokta vertexte etkilidir ,ön kısım içinde kullanan arkadaşlar biliyorum ama bence boşuna kullanıyorlar...

arkadaşı yanıltma.. senin ön bölgede işe yaramaz dediğin minoxidildir.. finasteride kesinlikle kafanın tamamında işe yarar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E81FD3D -- 1 Mart 2014; 21:05:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

arkadaşı yanıltma.. senin ön bölgede işe yaramaz dediğin minoxidildir.. finasteride kesinlikle kafanın tamamında işe yarar..

Minoxidilin ön kısma nazaran orta ve tepe bölgesine iyi geldiğini herkes tarafından bilinen bir şey zaten ,karıştırdığım falan yok ,bunun için bilimsel bir dayanağım bir bilgim yok yalnız kullanıcı yorumlarına ve finasterid kullanıp öncesi sonrası fotolarını koyanların durumlarına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın,ayrıca çoğu doktorun söylediği bir şeydir bu,ön kısımda sonuç almak için çok uzun süre kullanımının gerektiğini söylerler genellikle,ön kısımdaki saç tüye dönüşmekten ziyade daha hızlı bir şekilde kaybedilir,tüy az olunca sonuç almakta zordur kısacası,bilmem anlatabildimmi,öyle işkembeden sallamıyoruz yani,senin bu konudaki fikrine destekleyen şeyler varsa yaz,öyle tek cümleyle geçiştirip kesin bir bilgi veriyormuş gibi olmaz...

• quote:

sanane birader sen buradaki üçkağıtçıların avukatımısın???burada kafasında saç olduğu halde ekime ihtiyacı olmadığı halde burada takılanlar varken senin zoruna giden nedir hayırdır???ben ektirmeden önce bu sitedeydim ektirdikten sonrada buradayım ne değişti yani şimdi saç ektirenler bu foruma gelemezler mi???işte sizin gibi zihniyetsizler yüzünden burada birçok kişi yanlış yerlere yönlendiriliyorlar eğer ki ben bu sitedekilere uyup onların tavsiye ettiği yerlere ektirdeydim bugün burada tekniker gibi ve 3-4 kişi gibi ah vah çekecektim...ben bugün buradaysam sadece yardım için,başka bir amacım yok ne bir eczacıyım ne de birilerine hizmet eden saç simsarıyım...sizler işinize gücünüze bakın burada atar yapmayı bırakın reele gelin kim ektirmiş kimin kafasında saç varmış kim kelmiş görelim... @hsnsrbst

Arkadaşım anladığım kadarıyla sen saç ektirmişsin,bayağı zamanda geçmiş,yalnız hiç ekim ve sonuç fotolarını görmedim,çok fazla sayıda mesajın var ama bizler senin saç ekimi sürecinle ilgili bir şey bilmiyoruz,bize şu süreçle ilgili bir sunum yapsan,benim senin hakkında edindiğim izlenim saç ekim mağduru olma ihtimalinin yüksek oluşu,bu agresifliğinin sebebi bumu acaba?

• Recip birader ben bu finasteridi 5 yildir kullaniyorum sen ise iskembeden salliyosun.

• Bende üst bölge ve tepe tamamen açık sadece döner bölge sağlam. saçlarda aşırı derecede ince. yani olabilecek her türlü olumsuzluk söz konusu şu anda. saç ekimi için gittiğim merkez döner bölgeden 2000-2500 greft çıkar dedi.perkutan fue denen iğneli bir yöntem varmış dönor alanda ve ekilen saçlarda kayıp daha az diyorlar.bu incelikte bir saçla normal fue mantıklımı ne yapmalıyım sizce.birde perkutan yani iğneli yöntem pahalıymış.tahmini fiyat aralığı nedir acaba.fikri yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salarili -- 1 Mart 2014; 23:00:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

Recip birader ben bu finasteridi 5 yildir kullaniyorum sen ise iskembeden salliyosun.

Fotolarını görelim,mümkünse önceside varsa iyi olur,işkembeden olmasın yeterki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:42:5 >
  • bıkere daha soyleyım de bılın tc de bu ekımısını yapabılen adam yok laf ı guzar gerısı kafanızı dıdıkleteceksenız yaptırın o bırde reklam yapacak arkadaslar ekım yaptırdıklarında doktorlarıyla resımlerını de koysunlar gorelım kım nereye çalışıyor bılelım resımlerle ıstenıldıgı gıbı oyananır hıcbır ekım fotosuna ıtıbar etmeyınız kafanızı duvara vurmak ıstıyorsanız buyrun ektırın ve gorun dr.kull dr.ilhan dr bilmem ne bırtane ekımı ıyı dıerı felaket bak senustalıga gecınız bunları adam gununde olcak vıcdanı el ınsaf olacak da sıze ıyı ekım yapacak vah vah unutmadan bırı daha vardı ısım vermeyım kon hair vaakası uzak durun ordan da aslında bu vaakalarn bır lıstesını yapsak ıyı olur ıstatıstıkle yola cıkmak ıyıdır herkesın ısıne yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karxxx -- 2 Mart 2014; 0:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s343tcg

Benim saçlarımın durumu bu proscar işe yarar mı? arada bir dökülme devam ediyor.

Proscar senin için iş görür. Ama bu sabır isteyen bir iş. Dökülmen durur, öndeki güçsüz kısım biraz iyi duruma gelebilir.
    Minoxidil de kullanırsan gözle görülür etki hissedersin.
  • arkadaşlar kaç gündür başlığı takip etmeye çalışıyorum. Sonuç olarak bi fikre varamadım, tersine ektirmekten vazgecicem gibi görünüyor. bu ektirme olayı sıkıntılı bi süreçw yanılmıyorsam birde bu olumsuz gelşimeler insanın canını gerçekten sıkıyor. Keşke ektirmeden önce forumu okusaydım gibi yazılar okuyorum,henüz ektirmemişken ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz. bu arada beylükdüzünde marmaraparkın yanında ismi lazım değil bir hastaneden fiyat aldım, çok fazla açık bi bölge olmamasına ragmen göz kararı 4500 tl gibi bir fiyat verdi. bu aralar böyle yüksekmi fiyatlar ??
  • quote:

sanane birader sen buradaki üçkağıtçıların avukatımısın???burada kafasında saç olduğu halde ekime ihtiyacı olmadığı halde burada takılanlar varken senin zoruna giden nedir hayırdır???ben ektirmeden önce bu sitedeydim ektirdikten sonrada buradayım ne değişti yani şimdi saç ektirenler bu foruma gelemezler mi???işte sizin gibi zihniyetsizler yüzünden burada birçok kişi yanlış yerlere yönlendiriliyorlar eğer ki ben bu sitedekilere uyup onların tavsiye ettiği yerlere ektirdeydim bugün burada tekniker gibi ve 3-4 kişi gibi ah vah çekecektim...ben bugün buradaysam sadece yardım için,başka bir amacım yok ne bir eczacıyım ne de birilerine hizmet eden saç simsarıyım...sizler işinize gücünüze bakın burada atar yapmayı bırakın reele gelin kim ektirmiş kimin kafasında saç varmış kim kelmiş görelim... @hsnsrbst

film içinde film 2 sinemalarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 2 Mart 2014; 2:14:12 >
  • quote:

Ya sizde ayrı bir parazitsiniz, yazık insanlar burada iki tane üçkağıtçı dolandırıcı simsar grubun arasında kaldılar... Ayıptır be bir bitmediniz farklı farklı nickler alıp buradan rant sağlamaktanda vazgeçmediniz, acınacak haldesiniz oğlum... Selenga hayrullah mercan gkn66 onur guner siz zaten burada bir çeteydiniz sonra bir grup ipini koparan bir çete geldi forum tam sirk e döndü...dışardan bakınca kimin ne mal olduğu çok belli oluyor o nedenle kimse yırtınmasın insanlar saf değiller herkes kimin ne olduğunun farkında ve sen selena yada selenga bu sütten çıkmış ak kaşık hallerini oynamayı bırak seninde ne olduğun ortada...ALAYINIZA HODRİ MEYDAN... @selenga_68

Çok gülüyom sana hacı ilk defa istemeyerekte olsa bi lafına Katılacağım dışarıdan bakınca kimin ne olduğu anlaşılıyor demişsin ya kendin için söyledin ellam bu lafı

• İkiniz yüzünden konu çöplüğe döndü. Şu konuyu rahat bırakın yeter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az sakallı dede -- 2 Mart 2014; 11:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

Bu şok dökülme olayını bir anlayamadım gitti koray erdoğanınkide dökülürmüymüş.
    Sonu güzel olsun döküldüğü gibi hepsi geriye çıkar inşaAllah.

ne kadar erken dökülürse o kadar iyi çıkar diyenler var ama bakalım nolacak :)
  • quote:

Arkadaşım anladığım kadarıyla sen saç ektirmişsin,bayağı zamanda geçmiş,yalnız hiç ekim ve sonuç fotolarını görmedim,çok fazla sayıda mesajın var ama bizler senin saç ekimi sürecinle ilgili bir şey bilmiyoruz,bize şu süreçle ilgili bir sunum yapsan,benim senin hakkında edindiğim izlenim saç ekim mağduru olma ihtimalinin yüksek oluşu,bu agresifliğinin sebebi bumu acaba? BEYLER 15 GÜN ÖNCE ÜYE OLMUŞ BİRİNİN BANA YAPTIĞI YORUMU YUKARIYA YAZDIM AKLI MANTIĞI OLAN BİR KİŞİ YADA GERÇEKTEN SAMİMİ OLAN BİR KİŞİ BÖYLE BİR YAKLAŞIMDA BULUNURMU??? kâmilin bana sorduğu soru sekline bak yaaa??? ulan oğlum sen foruma üye olalı 15 gün olmuş neyin sürecinden bahsediyorsun??? Ya biraz aklın mantığın olsa böyle bir yazı yazmazsın kara cahil!!! Kâmile bak yaa 15 günde beni anlama şekline bak yaa!!! Oğlum siz işte bu kadar anlarsınız kafanız bu kadar basar sizin, ama o küçük beyininizi yormayın kime hizmet ediyorsanız siz gidin o gelsin... Ben saç ektireli 9 ay oldu ve dönüp geriye bakarsan bana ait resimleri ve saçlarımın ne kadar güzel bir şekilde çıktığını görürsün...sen bilme yaa sen ve senin gibiler boşversin Ekim sürecim ortada sen neyin peşindesin onu söyle??? @Reciproc

forza paylaştığın fotoğraflarda ortam loş, saçlar fönlü, sağ tarafın fotoğrafı yok açıkcası çok iyi fikir vermiyor daha önceki mesajlarında en iyi saç ekimi bende şeklinde yazıların var bazı kullanıcılara gelin adresim belli canlı görün dedin ama buradaki insanların çok büyük bir kısmının gelip seni görme imkanı yok. daha önce senden yeni fotoğraf isteyenlere cevabın hep bu şekilde oldu. foruma sık giren birisi olduğun için yeni fotoğraf çekip paylaşmak senin için zor olmamalı. bunların hepsini saçlarım çok iyi çıktı ve en iyi saç bende çıktı ifadelerinden dolayı yazıyorum. mümkünse bol ışıklı bir ortamda kaliteli bir makineyle ve ıslak saçla fotoğraf çekersen (6-7 ay sonra ben öyle yapacağım) gerçekten en iyi saç ekimi sendeyse tüm forumu takip edenler olarak sana ekim yapan ekibi takdir ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Ya sizde ayrı bir parazitsiniz, yazık insanlar burada iki tane üçkağıtçı dolandırıcı simsar grubun arasında kaldılar... Ayıptır be bir bitmediniz farklı farklı nickler alıp buradan rant sağlamaktanda vazgeçmediniz, acınacak haldesiniz oğlum... Selenga hayrullah mercan gkn66 onur guner siz zaten burada bir çeteydiniz sonra bir grup ipini koparan bir çete geldi forum tam sirk e döndü...dışardan bakınca kimin ne mal olduğu çok belli oluyor o nedenle kimse yırtınmasın insanlar saf değiller herkes kimin ne olduğunun farkında ve sen selena yada selenga bu sütten çıkmış ak kaşık hallerini oynamayı bırak seninde ne olduğun ortada...ALAYINIZA HODRİ MEYDAN... @selenga_68

Çok gülüyom sana hacı ilk defa istemeyerekte olsa bi lafına Katılacağım dışarıdan bakınca kimin ne olduğu anlaşılıyor demişsin ya kendin için söyledin ellam bu lafı

ellam mı gardaş nerelisin sen :D
  • 
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.