DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sevenlve2260 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
38.805
Cevap
587
Favori
5.117.887
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Giriş
      0 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:20:09
      quote:

Orijinalden alıntı: bravoo

Herkesi kendiniz gibi kukla mı zannediyorsunuz zeki müren ne mektup geliyor ne haber senden demiş bende size diyorum ne resim var ne ekim sizden burda ne gezersini pinokyonun bile gebetteso vardı siz ne ayaksınız burda takılarak canlanamazsınız hamurunuzda kuklalık var

sen yokken bu forum daha güzel milletede iftira atıp durma işin gücün laf dalaşı

• Er
      0 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:40:44
      quote:

Orijinalden alıntı: murtazaosmanoğlu

Alıntıları Göster

ahmetle dalga geçmek için takılıyodum ya :D http://www.sacimtedavis...cin-tavsiye-resimli.html bak burda var zamanında koymuştm o arada seyrelme vardı bi de önçizgiyi 2 cm ileri aldırdım alnı yine açık bıraktım bilerek oralara ektirmedim :D

cafer senin donör bölgende baya iyiymiş evt ön çizgin iyi ne kadar geriden olursa o kadar az greft gider ayrıca saçı uzun tutarsan çizginin geride olduğu o kadar belli olmaz diye düşünüyorum umarım istediğin gibi olur saçların

• Er
      0 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:48:52
      quote:

Orijinalden alıntı: infazcı20

Alıntıları Göster

cafer senin donör bölgende baya iyiymiş evt ön çizgin iyi ne kadar geriden olursa o kadar az greft gider ayrıca saçı uzun tutarsan çizginin geride olduğu o kadar belli olmaz diye düşünüyorum umarım istediğin gibi olur saçların

birde benm alnım kafa şeklimden dolayı açık dökülme değil şimdi ektirsem ne bok olacagı belli değil almak istemedim o riski.Zaaten önlerdeki seyrelme dışında heryer sık ama niyeyse döküldü amk saçları :D inşallah ama 5 ay beklemesi çok zor olacak

• Er
      0 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:50:59
      sayın abiler benım ekım olalı 12 gun oldu bugun biotin hap kullanmaya basladım ve ben sebamed sampuan kullanıyorum varmı bana bu konuda önerınız benım saclar seyrek sarı yanı ince tellii birde bana hastaneden sunu al dedıler 1 ay sonra spectral DNC _N 600 ML sizce nasıl kullanan varmı hiç işe yarıyormuu birde minoxil kullansammı

• Android Beta Kullanıcısı
      3012 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:55:07
      Bu hafta pc aliyorum fotolari koyucam insallah yalniz soyle bir olay var saclara bakiyorum sok dokulme cok az oldu ama cikan saclara bakiyorumo da cok az ulan sok dokulme az olurda sonrasinda sac cikmaz mi acaba ben mi farketmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      0 Mesaj
      27 Şubat 2014 23:59:10
      quote:

Orijinalden alıntı: brk.pianocu

sayın abiler benım ekım olalı 12 gun oldu bugun biotin hap kullanmaya basladım ve ben sebamed sampuan kullanıyorum varmı bana bu konuda önerınız benım saclar seyrek sarı yanı ince tellii birde bana hastaneden sunu al dedıler 1 ay sonra spectral DNC _N 600 ML sizce nasıl kullanan varmı hiç işe yarıyormuu birde minoxil kullansammı

aalma spectral falan 160 tl daha etkili minoxil 30 tl parana yazık.

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:01:13

Bak sen kuklagillerin ailesinin bir üyesi daha varmış alındı garibim siz geleli kaç gün olduda burayı sahiplendiniz matruşka bebekler gibisiniz iç içe girmişiniz yapışırsınız falan aman diyip su dökmekle falan uğraştırmayın bizi

infazcı20kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:05:03

Eczanenin adını söyle dedim veremedin ya Yusuf Yusuf oldun onun için dedim anlamdın :)

hsnsrbstkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:07:06

Hiç bir şey kullanma daha çok erken doğal sürecine bırak bir ay geçince biotine başlarsan daha iyi olur

brk.pianocukullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:09:34

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

Alıntıları Göster

safir saçlarını öne doğru tararsan daha iyi bir görüntü elde edebilirsin.
      birde yanlara ekim yaptırmayı düşünüyor musun?

denerim birader. soruyordun nasıl ekim diye fotoları paylaştım bende. 1 yıllık süre tamamlansın bakalım. şu anda memnunum benim on cephe tamamen döküktü. bunun ileriside var. benim dökülme süreci devam edecek. bir beş yıl sonra düşünebilirim ikinci ekimi.

Bahsedilenler: ahmett_

• Er
      7 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:10:20
      quote:

Orijinalden alıntı: bravoo

Eczanenin adını söyle dedim veremedin ya Yusuf Yusuf oldun onun için dedim anlamdın :)

............................................................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsrbst -- 28 Şubat 2014; 1:27:09 >

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:40:27

eyw abıcım tesekkurler sagolasınn

bravookullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:52:50

4200 greft

keepitdarkkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 00:56:21

quote:

Orijinalden alıntı: romeo24

anlamakda zorluk cektıgım nokta sonradan gelen arkadasların burda yorum yapması nıe bu kadar zorunuza gıdıyor ki bu adamlar kesınlıkle ne bı ekım yerını ovuyor ned e bı ılac satmaya calsııyor nedir sizi bu kadar rahatsız eden konu ?

bozuk saat bile gunde 2 kere dogruyu gosterır derler burda herkes bı yorum yapsın bence iyisiyle kotusuyle bi yol gostersın birilerine +1 faydaları olsa sacısz kardeslerıme kardır ama amacınız burda sadece saldırmak gıbıme gelıyor herkesı sucluosunuz kımın adamısınız dıe valla bende sıze soruyum sız kımın adamısınız ban yıyosunuz hala aynı mevzulara devam edıyorsunuz germeyın ortamı varsa bıldıgınız konusun alim sansınlar yoksa susun adam sansınlar

cideen burda bişiler ogrenmeye sac ekım konusunda fikir sahıbı olmak isteyen arkadaslarımıza ayıp edıosunuz !!!!!

Her akıllı insanın durumu hemen idrak edebileceği tespitlerde bulunmuş ve çekinmeden yazmışsınız,doğruları söylemek adına attığınız bu mesaj için teşekkür ederim,burda bir kaç kişi var,bir elin parmaklarını geçmez,bunlar burayı mesken bellemişler,ne iş çevirdiklerini şahsen ben anlamadım,burayı bilen tanıyan devamlı takip eden birilerinin olmasını istemiyorlar,bunun içinde her şeyi göze alıp garip bir mücadele veriyorlar,biz burda çok takılmayız,bir zaman sonra sıkılır bırakırız,yalnız bu adamlar senelerce takılıyorlar burda,dediiğim gibi üç beş kişi falanlar,amaçları ne doğrusu çok anlayamadım....

• Teğmen
      130 Mesaj
      28 Şubat 2014 01:06:29

Ben sadece sizin bu foruma birden gelip saga sola satasmaniza ve yok bu reklamcı yok bunun saclari cikmamis yok bu sactan bir b.k anlamaz tavirlariniza kil oldum. Bu hareketlerinizle sizden de suphelenmemek elde degil. Ben bu foruma sac ektirdigim gunden beri hergun duzenli bakarim ve ara sira bildigim ve tecrubelerim kadar birseyler paylasirim. Ve hala girmemdeki sebep hala birseyler ogrenmektir siz biraz uslubunuza dikkat edip saga sola yok sen b.k bilmiyorsun yok senin saclar bi halt olmamis dersen birak bizde birşeyler diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 28 Şubat 2014; 1:08:11 >
      Bahsedilenler: hsnsrbst

• Er
      7 Mesaj
      28 Şubat 2014 01:10:35
      quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Ben sadece sizin bu foruma birden gelip saga sola satasmaniza ve yok bu reklamcı yok bunun saclari cikmamis yok bu sactan bir b.k anlamaz tavirlariniza kil oldum. Bu hareketlerinizle sizden de suphelenmemek elde degil. Ben bu foruma sac ektirdigim gunden beri hergun duzenli bakarim ve ara sira bildigim ve tecrubelerim kadar birseyler paylasirim. Ve hala girmemdeki sebep hala birseyler ogrenmektir siz biraz uslubunuza dikkat edip saga sola yok sen b.k bilmiyorsun yok senin saclar bi halt olmamis dersen birak bizde birşeyler diyelim.

tamam dostum boyle de bana canımı ye:) uslubuma dikkat ederim bundan sonra merak etme sen de bırak artık bize boyle reklamcı yaftası vurmayı lutfen. yav adımı soyadımı nereli oldugumu yazdım size daha ne istiosunuz

• Android Beta Kullanıcısı
      3012 Mesaj
      28 Şubat 2014 01:10:35
      Bu baslikla ilgilenen admin kadar vasifsiz bir admin gormedim ben hic mi ilgilenmez baslikla her sayfada kavga var konuyu kilitleyin boyle devam edecekse

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Şubat 2014 01:11:19
      Burasi post kazma yeri mi ? Basliktan tamamen bagimsiz cevaplar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      7 Mesaj
      28 Şubat 2014 01:16:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

Alıntıları Göster

Adama tehdit ha,bir saç ekimi forumunda saçla ilgili zararsız yorumlar yapan birine garip anlamsız bir bahaneyle tehdit ha,sen harbi ruh hastasısın,hasancığım ben senin yerinde olsam adamın bu tehdit mesajlarını yarın ilk işim direkt savcılığa şikayet ederdim...

..................................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsrbst -- 28 Şubat 2014; 1:29:15 >

• Er
      0 Mesaj
      28 Şubat 2014 01:45:26

quote:

Orijinalden alıntı: b55can

Alıntıları Göster

Üstad ekim yaptirdiginiz hemsire hanim euro ile ekim yapmayi biliyo ama yabanci janjanli isim verdigi kliniginin delik duvarina bir buat kapağı alıp takamamışlarmı?

1 tl bisey ya, ilk resimdeki arkanızdaki duvar delik , masanin üstü karman çorman , sonra euro ile ekim yap süper iş ya, ben olsam degil euro , dinar bile vermeden ordan kacardim.

Bu arada 4500 grefte gore saclar seyrek gibi geldi bana ama siz memnunsaniz güle güle kullanin.

İyi ekiciyim ayağina euro Türkiyede euro ile fiyat verenlere bayiliyorum bana daha cok iyi mikici gibi geliyor bu tür fiyat verenler.

Yorumlar sahsi fikrimdir, kimseyi baglamaz, sac ektirmeyi dusunen biri olarak, sayenizde bu yeride elemis oldum. Bakalim biyer, duzgun bi doktor bulabilcegiz mi?

Cidden helal olsun diyorum,gözlem yeteneğinize bayıldım,kimin aklına gelir arka plana bakmak,kumandanın yanında serum şisesi onun yanında su şisesi,eldiven kututusu ve enjektörlerin hali harap yerlerde sürünüyor,aslan yattığı yerden belli olurmuş,mekan gayri hijyenik her halinden belli,sonuçta hemşire işte genelleme olmasın ama bir doktora kıyasla hemşirenin beynine steril ortamda çalışma fikri yeterince kazılı değildir,o eğitimide doktorlara nazaran yeterince almamışlardır zaten,burdanda durum belli,uzak durulacak yermiş harbiden...

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.