Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam saç ektirmişsin gemiş ve istediğin gibi olsun inş.
  • hocam saç ektirmişsin gemiş ve istediğin gibi olsun inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

Cafer senin sorunun ufak bir bölgeydi sadece sakaklardaydi yanlis hatirlamiyosam..2200 greftin yüzde 70i ciksa gene süper olur tahminimce..

Esrarin kan dolasimini hizlandirdigini bilmiyordum fakat bedende gevşeme yarattigi kesin. Gevseme sayesinde belki stres kaynakli dökülen saclarda durma gerceklesebilir fakat esrarinda uzun dönemde kullanildiginda bedene ciddi zararlar verebilecegini düşünüyorum. Avrupanin bazi ülkelerinde bildiginiz gibi esrar serbest. Örneğin hollanda ve orda netten tanımış oldugum yillardir esrar icen tanidiklarim var, adamlarda hanzo gibi sac var hic birseyi dert etmiyolar fakat ben genede insanlarin bir maddeyle kendisini mayistirip gevsemesine karsiyim. Bunu dogal yollarla yapmaliyiz. Örnek meditasyon gibi.

Tekniker, senin yüzünden ayşegül sevinc yakinda antalya tatil resimlerini faceden kaldirirsa hic sasirmam))))) zaten son zamanlarda tatil resimlerini koymuyor)))))) o egitimsiz kadin felaket para kaldiriyor ayda 150-200 bin tl geliri var. Bu Türkiye oyle bi ülkeki işi bi tutturunca oluk gibi akıyor para. Benim gözümde ayşegülun mantı evlerinde cam kenarinda oturupta kafasinda esarpla bazlama gozleme satan kadinlardan hic bir farki yok. Yanlis anlasilmasin alin teriyle para kazanan bazlamacilara lafim yok sadece aysegulun eğitim seviyesini anlatmak icin örnek verdim.

hocam ya adam gibi iş yapacak yada ben bu işi bilmiyorum yapamıyorum diyip bu işi bırakacak,çoluk çocuğu ekimci diye getirmiş saç ektiriyor
  • Arkadaslar bilgisayardan niye yazamiyorum konuya
    Bu özellik ya kapali ya da erisim izniniz yok diyor uye girisi yapmis olmama ragmen.bir de son iletileri de goremiyorum bilgisayardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantırr

öncelikle herkese selamlar saygılar forumda yeniyim 10 gün önce 4000 greft saç ekimi yaptırdım saç ekimi öncesi, 5 gün sonrası ve 10 gün sonrası resimlerimi yükledim sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum...

kaç tane greft ekildiğini saydınız mı? Bir saymayı deneyin isterseniz..
  • serdarr82 S kullanıcısına yanıt
    sözlerinin bazılarına katılıyorum
  • Big Turtle kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu küfürbazları sonsuz banla bidaha gelmesinler bunlardan bu forumdan soğuduk işimiz gücümüz yok bunların küfürlerini okuyoruz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar. ben de ekim yaptirmayi dusunuyorum, forumdan baya sayfa okudum ama herkesin begendigi doktor yok gibi. haliyle forumdan bakip birine karar vermek zor gibi.tanidik var diye gecen hafta esteworld altunizadeye gittim. cok uzatmadan bir an once yaptirmak istiyorum. cunku uzadikca insanin kafasi daha da karisiyor gibi. bir de bir arkadas da demis, sadece doktorla ilgili degil olay bence, bunyeyle hastayla da ilgili. ayni doktordan farkli sonuclar alinmasinin bir nedeni de bu olabilir bence
    Emir ali hamilogluna yaptirmayi dusunuyorum
    Gorustugum bayan soylemisti ama tam sayiyi unuttum 2500 - 3000 arasi dedi sanirim
    Resim atiyorum varsa fikir vermek isteyen cok makbule gecer. Simdiden tesekkurler
    Edit: telefondan ekleyemedim gun icinde bilgisayardan ekleyecegim resimleri
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

donör bölgeniz gayet iyi. ama şahsi fikrim 3000 greft o açıklığa yetmez. size tavsiyem daha fazla gretf ektirin sık görünüm olur memnun kalırsınız. bi de dökülmeniz hala devam ediyo mu yan tarafların da ileride braz daha asagıya inme ihtimali var o yuzden ikinci bi sıklastırma ekimi gerekebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsrbst

quote:

Selam arkadaslar. ben de ekim yaptirmayi dusunuyorum, forumdan baya sayfa okudum ama herkesin begendigi doktor yok gibi. haliyle forumdan bakip birine karar vermek zor gibi.tanidik var diye gecen hafta esteworld altunizadeye gittim. cok uzatmadan bir an once yaptirmak istiyorum. cunku uzadikca insanin kafasi daha da karisiyor gibi. bir de bir arkadas da demis, sadece doktorla ilgili degil olay bence, bunyeyle hastayla da ilgili. ayni doktordan farkli sonuclar alinmasinin bir nedeni de bu olabilir bence
    Emir ali hamilogluna yaptirmayi dusunuyorum
    Gorustugum bayan soylemisti ama tam sayiyi unuttum 2500 - 3000 arasi dedi sanirim
    Resim atiyorum varsa fikir vermek isteyen cok makbule gecer. Simdiden tesekkurler
    Edit: telefondan ekleyemedim gun icinde bilgisayardan ekleyecegim resimleri

donör bölgeniz gayet iyi. ama şahsi fikrim 3000 greft o açıklığa yetmez. size tavsiyem daha fazla gretf ektirin sık görünüm olur memnun kalırsınız. bi de dökülmeniz hala devam ediyo mu yan tarafların da ileride braz daha asagıya inme ihtimali var o yuzden ikinci bi sıklastırma ekimi gerekebilir

ya açıkçası şu anki dökülme durumumdan emin değilim.öncesi kadar dökülmüyor sanırım ama dökülüyor yine de. 5-6 yıl idare etsin sonra gerekirse yaptırırz bir tane da ne yapalım
    3000 grefiti görüştüğüm yer söyledi. eğer kapatmayacaksa daha fazla söylemesi gerekmez miydi ki ?.yani ben az olsun az para vereyim vs gibi bir şey demedim.size çok ekeceğiz o yüzden şu kadar olur gibi diyerek bile olsa söylemesi gerekmez miydi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

hocam saç ektirmişsin gemiş ve istediğin gibi olsun inş.

sağolasın valla aldık bir risk umarım içimizde patlamz .D
  • Mikro motor mu?yoksa Manuel Punch mı?Fikirleriniz nedir?
  • iskilaz İ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, 1 yıldan fazla bir zaman önce arkadaşım esteworlde Emir Ali beye ekim yaptırdı. Fakat hiç memnun kalmadı. Altunizadeye görüşmeye beraber gitmiştik. Hatta bizi karşılayan bayanın adı Dilek hanımdı. Arkadaşımın mağduriyetini görünce bende ekim yaptırmaktan vazgeçtim. Kesinlikle esteworld de yaptırma derim.
    İyi sonuç alanlar olabilir. Fakat bence iyi sonuç alanlar açık alanı az olanlar diye düşünüyorum. 3000 diyorlar 2000 ekiyorlar sonrada bu kadar çıktı dediler.
  • germandreamer58 G kullanıcısına yanıt
    ekimin hayırlı olsun kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxgecegezenxx

Merhabalar, 1 yıldan fazla bir zaman önce arkadaşım esteworlde Emir Ali beye ekim yaptırdı. Fakat hiç memnun kalmadı. Altunizadeye görüşmeye beraber gitmiştik. Hatta bizi karşılayan bayanın adı Dilek hanımdı. Arkadaşımın mağduriyetini görünce bende ekim yaptırmaktan vazgeçtim. Kesinlikle esteworld de yaptırma derim.
    İyi sonuç alanlar olabilir. Fakat bence iyi sonuç alanlar açık alanı az olanlar diye düşünüyorum. 3000 diyorlar 2000 ekiyorlar sonrada bu kadar çıktı dediler.

sağol kardeş bilgilendirme için.evet ben de dilekle görüştüm.orada yaptırmaya da kesin kararlı gibiydim. çok iyi olduğunu duyduğumdan değil de ne kadar çok uzarsa bu olaylar o kadar kafa karışıyor diye.işte şimdi kafam karıştı kime yaptıracağımı bilmiyorum
    forumdan okuduğum kadarıyla
    resul yaman : sevmeyen çok kişi var. birkaç olumsuz sonuçla karşılaşan arkadaş var forumda
    ayşegül: bunun için de aynı şeyler geçerli
    emir ali : pek yoruma rastlamadım hakkında. birkaç olumsuz yorum var
    koray erdoğan : sanırım bu çok pahalı
    mustafa keser (ismi yanlış biliyor olabilirm) : bu da pahalıymış galiba
    ... kul : bunun hakkında da bilgim yok ama birkaç olumsuz yorum var
    ilhan erdoğan : bir iki olumsuz yorum var

okuduğum ve isimler aklımda kaldığı kadarıyla forumdaki durum üstteki gibi

her doktordan olumsuz yorumlar var. kime yaptırmak lazım hal böyleyken fikri olan var mı
  • quote:

quote:

sağol kardeş bilgilendirme için.evet ben de dilekle görüştüm.orada yaptırmaya da kesin kararlı gibiydim. çok iyi olduğunu duyduğumdan değil de ne kadar çok uzarsa bu olaylar o kadar kafa karışıyor diye.işte şimdi kafam karıştı kime yaptıracağımı bilmiyorum
    resul yaman : sevmeyen çok kişi var. birkaç olumsuz sonuçla karşılaşan arkadaş var forumda

her doktordan olumsuz yorumlar var. kime yaptırmak lazım hal böyleyken fikri olan var mı

Ilhan Serdaroglunu takibe al derim. ona yaptir demiyorum sonucta kararini kendin vereceksin ama arastir Istanbuldaysan yanina bir ugra konus. Ismini daha önceden duymadigin kisilerden uzak durmani tavsiye ederim ayni sekilde ismi Reklam yapmakla gecenlerlede. belkide kötü olacagindan deyil ama riski büyük.
    Ben sahsen kararimi Ilhan Serdaroglu yönünde kildim. Allah nasip ederse 19 Mart ekim yapilacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyZaade

quote:

quote:

Ilhan Serdaroglunu takibe al derim. ona yaptir demiyorum sonucta kararini kendin vereceksin ama arastir Istanbuldaysan yanina bir ugra konus. Ismini daha önceden duymadigin kisilerden uzak durmani tavsiye ederim ayni sekilde ismi Reklam yapmakla gecenlerlede. belkide kötü olacagindan deyil ama riski büyük.
    Ben sahsen kararimi Ilhan Serdaroglu yönünde kildim. Allah nasip ederse 19 Mart ekim yapilacak.

Sayın BeyZaade, keşke ekiminiz yapıldıktan ve sonucunuzdan memnun kaldıktan sonra tavsiye etseydiniz daha doğru olurdu sanırım. Çünkü İlhan serdaroğlu, tek ekiple 2 saç ekimini bir günde yapıyor. Sanırım bu konuda bilginiz yoktu. İyi araştırın derim. Sn. İskilaz bence de esteworld e yaptırma diye tavsiye edebilirim, kötü sonuçlarını çok gördüm ve duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarr82 -- 17 Şubat 2014; 15:39:59 >
  • iskilaz İ kullanıcısına yanıt
    kardeşim ayşegülün adını bile anma merdiven altı ekimcisidir bildiğiniz gibi değil,resul yamanı bilmiyorum ama onada güvenme bence internet reklamına yeni yeni bulaşan biri.
    buraya çok tecrübeli kişiler geldi,öyleki yabancı forumları bile inceliyorlar onlardan destek al derim
  • BeyZaade kullanıcısına yanıt
    şimdiden hayırlı olsun umarım dilediğin gibi olur
  • Erbay- kullanıcısına yanıt
    hocam desene daha ne oyunlar göreceğiz :)))
    ayşegül için yazdıklarının doğru olma olsaılığı çok yüksek çünkü bunun çevresi tanıdıkları akrabaları çok fazla bunlara ekim yaptırmış gibi gösterse yada bunlara özene bezene ekim yapıp facesinde reklam yapsa yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 2:53:46 >
  • arkadaşlar cevaplarınız için sağolun. yani yanlış anlamazsanız 1- 2 saatte dediğim teyit edildi gibi oldu. 5 tane doktor ve yer yazdım. herkes birini kötüledi :D . tekrar söylüyorum yanlış anlamayın, tabi ki olumsuz düşünceleriniz varsa uyarmanız çok düşünceli bir hareket ama herkesin memnun olduğu biri bulmak imkansız gibi. hatta yüzde 60 70 in memnun olduğu birini bulmak bile zor. hadi kısmet deyip şansa dalmak lazım olaya sanırım çok ümitvar olmadan :D
  • 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.