Şimdi Ara

EN iyi saat markası ? fıkrlerınız,önerilerinzı beklıorm. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
70.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

EN iyi saat markası ? fıkrlerınız,önerilerinzı beklıorm.

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2023)
Giriş
  • En iyi saat markası die bişey olduğunu düşünmüyorum
  • daymond rene
  • arkadaşlar verdiğim 1. yada 17. linlerdeki saatlerden birini alıcam, ikisi arasında sürekli gel-git yapıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

birde bu linklerdeki armani ler de kafamı çeliyor. tabi seiko, tissot, citizen dururken armani alınır mı die de merak etmiyor deilim

http://cgi.ebay.com/Emporio-Armani-Mens-SS-Chronograph-Watch-BNIB-AR0546_W0QQitemZ150418193803QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item23059f7d8b
    http://cgi.ebay.com/NWT-EMPORIO-ARMANI-MENS-CHRONOGRAPH-SPORT-WATCH-AR0548_W0QQitemZ130369491331QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item1e5aa09183

teşekkürler...

• arkadaşlar dünyanın en iyi ve en kaliteli saatlerinin menşei isviçredir bu tissot olur omega olur yada swatch olur ne olursa olsun isviçre menşeili bir saat almanızı tavsiye ederim arkanıza dönüp bakmassınız...
  • Benim karar verip aldığım saat budur. Tissot'un çok taklidi vardı da

http://cgi.ebay.es/Genuine-U-Auer-Mens-Chronograph-Swiss-Brand-New_W0QQitemZ200358937326QQcmdZViewItemQQptZAU_Watches?hash=item2ea652c2ee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8gen -- 4 Mart 2010; 9:57:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 8gen

Benim karar verip aldığım saat budur. Tissot'un çok taklidi vardı da

http://cgi.ebay.es/Genuine-U-Auer-Mens-Chronograph-Swiss-Brand-New_W0QQitemZ200358937326QQcmdZViewItemQQptZAU_Watches?hash=item2ea652c2ee

güzel bir seçim yapmışssın dostum iyi günlerde kulllanman dileği ile isviçre yapımı olsun çamurdan olsun :)

• bu arada arkadaşlarwww.alışverişsaati.com adlı siteye bakmanızı öneririm bu sitede neredeyse bütün önemli markalar var ben bu siteden bir kaç kez alışveriş yaptım ürünleri tamamıyla orjinal ve güvenilir bir site ayrıca üye olmanız durumunda size her ay belirli periyotlarda %70 leri bulan indirim şifreleri veriyor piyasanın gerçekten altında alabiliyorsunuz istediğiniz saati şu an elimde %70 lik bir indirim şifresi var 5 mart ta bitecek kullanmak istesey arkadaşlar lütfen pm atsın paylaşabilirim.
  • bu arada kendi tercihimi yazmayı unutmusum kesnilikle longines fiyatı biraz tuzlu ama kesinlikle torunun torununa bırakabileceğin kalitede bir saat.
  • LONGINES'in olmadığı bir ankette oy kullanmam ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: klyr

LONGINES'in olmadığı bir ankette oy kullanmam ben

• BEN DE TİSSOT DERİM ŞIKLAR İÇİNDE AMA BANA KALIRSA

BEN FESTİNA KULANNIYORUM ÇOKTA MEMNUNUM:)

AZ MI PARA VERMİŞTİM LA NE HEVELE ALMIŞTIM AMA HALA ÇALIŞIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doqan1akbas -- 11 Mayıs 2010; 23:36:05 >
  • tag heuer
  • Dunyanin en iyi saati ROLEX'dir. Fakat imkan yoktur o başka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

diesel

şaka mı yapıyorsun. Diesel gibi asıl işi saat üretmek olmayan bir çok marka 30 liralık mekanizma koyuyor saatin içinde. Saat alacak isen işi yalnızca saat üretmek olan firmalardan alacaksın.

• Swatch nerde Swatch?
  • Welder , Seiko ve Diesel
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

diesel

şaka mı yapıyorsun. Diesel gibi asıl işi saat üretmek olmayan bir çok marka 30 liralık mekanizma koyuyor saatin içinde. Saat alacak isen işi yalnızca saat üretmek olan firmalardan alacaksın.

evet arkadaş festinadan bahsetmiş

• kesinlikle longines veya omegadır. ama sen bütün giyim markalarını yazmışsın tissot ve fossil,rolex haricinde. benim önerim longinesdan 1200tl lik bir saat almandır çünkü evladiyeliktir. eğer biraz daha paran varsa omega da alabilirsin.
  • Sorman hata...
  • bence de en ıyısı TISSOT DUNYAMARKASI BIR SAAT TAM YEDI YILDIR KULLANIYORUM
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.