Şimdi Ara

EN İYİ PLAZMA VE LCD TV MARKASI VE MODELİ SİZCE HANGİSİ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
221.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saavstek eğer sony plazmalar hakkında bilgin varsa sony fwd 42pv1 modeli, için yorumlarının alabilirmiyim
  • plazmanın babası panasonic çok plazma gördüm ama bu panasonic görüntüsü başımı döndürdü ben bu kadar süper görüntü görmedim arkadaşlar bütün markalar bir yere panasonic bir yere benim baktıgım model pv 500e di vierra diye geciyo gercekten çok iyi bir panale sayip ençok sayip olmak
    istedigim alet
  • Eğer tv seyredeceğiniz odaya çok fazla güneş ışığı vurmuyorsa televizyon alırken ilk tercihiniz samsung sp50L7hx dlp projeksiyon tv olsun.
    onun dışında plazma için tercihiniz pioneer,Lcd için samsung olsun derim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayszgn

saavstek eğer sony plazmalar hakkında bilgin varsa sony fwd 42pv1 modeli, için yorumlarının alabilirmiyim

Bu konuda yukarıda sıralamamı yaptım, profesyonel konuda en iyi panel PANASONİC D8 paneldir, SONY listenin en gerisinde kalıyor.
  • Bende goruslerimi açıklayayım

1-Panasonic
    2-Samsung
    3-LG
    4-Sony
    5-Nec

Peki dunyanın ilk plazma tv sini ureten hangi marka biliyormusunuz arkadaslar ?
  • arkadaşlar görüşleriniz değerli bizim için.Hala tercih yapamadık biz..LCD de philips lafı geçmemiş hiç..Bir model vardı kafamda..Tavsiye edilmiyor anlaşılan
  • yok dostum philips siddetle tavsiye edilir ama,
    9830 modeli.
    yanina yaklasabilene ask olsun.
    fiyat ucuk mu ucuk.
    fekaattt, gordugum en iyi LCD diyebilirim.
  • samsung plazma 22000 ytl bunun fiyatı nasıl
  • sifir model araba fiyati...
  • bence samsung yeni modelleri çok harika
  • Matsushita plazmayı ilk geliştiren firma,
    bu arada plazmanın babasıda Larry Weber adında bir amcaymış
  • Dün akşam tv de oynayan "Sabrina - yön: sydney pollack" isimli filmde Harrison Ford, plazma sektöründeki bir şirketin başakanı idi, ve kurşun geçirmez bir plazma ile ilgili anlaşma peşindeydi, şöyle göz ucuyla bir baktım, yıl 1995 ama 106 ekran plazma vardı.
    Kurşun geçirmez dayanıklı bir plazma hayal belki ama ilginç bir ütopyaydı.........
    selamlar
  • philipsin 7320 ve 9830 modelleri oldukca basarılı lcd tv lerde tuggi bu arada tesekkur ederim acıklaman için ilk piyasaya suren nec miydi peki ?
  • plazma panel olarak panasonic ve nec'in üzerine panel tanımam.
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=131
    arkadaslar bu modeli biliyor musunuz cok kafam karıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: safranboy

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=131

arkadaşım ben bu tvyi isveçe gittiğimde gördüm 1 ay önce,,bizizm ülkemizde bu model le.40r72b olarak satılıyo.
    werdiğin linkte 4:3 format yazıyo değil 16:9...

bu model ülkemizde anadolu elektronik güwencesi ile satılıyo we 3 yıl garantili linkte 2 yıl garanti yazıyo..
    pek sağlam pabuç gelmedi kaçak olabilir ,,çünkü samsung bayiilerinede sorabilirsin bu model yurt dışı nosudur(74b)ve fiyatı izmirde 5850 / 18 görmüştüm..kib..

• quote:

Orjinalden alıntı: doors

quote:

Orjinalden alıntı: safranboy

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=131

arkadaşım ben bu tvyi isveçe gittiğimde gördüm 1 ay önce,,bizizm ülkemizde bu model le.40r72b olarak satılıyo.
    werdiğin linkte 4:3 format yazıyo değil 16:9...

bu model ülkemizde anadolu elektronik güwencesi ile satılıyo we 3 yıl garantili linkte 2 yıl garanti yazıyo..
    pek sağlam pabuç gelmedi kaçak olabilir ,,çünkü samsung bayiilerinede sorabilirsin bu model yurt dışı nosudur(74b)ve fiyatı izmirde 5850 / 18 görmüştüm..kib..

sagol arkadasım

• istanbul bilişime kesinlikle dikkat edin tüm malları kaçaktır çünkü arkasında şu anda başımızdakiler var yani seçimi kaybettilermi istanbul bilişimde biter ve kaçak malda arıza oldumu yedek parçasını bulursan allaha dua et
    bu arada evet sony plazma artık üretmiyor ve plazma bence zaten ara modeldi

ve benim tercihim önümüzdeki 5 yıl boyunca

SAMSUNG SLIM FIT TV 82 EKRANI 2000 YTL VE HEMDE HD READY VCD İZLEYENLER İÇİN MÜKEMMEL LCDYE TAKIPTA VCD Yİ ÇAMUR İZLEYECEĞİME FISTIK GİBİ BİLDİĞİMİZ TÜPLÜ TV
    DAHA NE
  • plazmalar neden geçiş modeli bunu anlamıyorum lcd den aşağı kalır bir yanları mı varki de böle konuşuyosunuz
  • plazmalar geçiş modeli değil. bazı firmalar plazma üretiyor bazıları lcd olay bundan ibaret.
    Bence En iyi LCD sony, toshiba(2007'de SEDe kayacak.)
    en iyi plazma panasonic, pioneer, LG
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.