Şimdi Ara

En iyi paylaşım programı hangisidir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle divx film ve music için hangi paylaşım programını tavsiye edersiniz.?Yeniyimde nettte.YArdım

• Dc++, Bit Torrent, LimeWire
  • Dc++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 13 Şubat 2005, 18:30:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinare

Özellikle divx film ve music için hangi paylaşım programını tavsiye edersiniz.?Yeniyimde nettte.YArdım

music için -- ares
    divx için -- emulex
  • bittorrent - ares
  • edonkey
  • yabancı muzik - limewire
    türkçe müzik ve film - emule
  • Ya varya bence bu şekilde adama hiç yardımcı olamıyoruz herkes kendince iyi olanı söylüyor ama adam hangisini seçecek ki benim bile kafam karışıyo bu işe bir çözüm bulmak gerekli.
  • dc++ ve revconnect .. muhteşem karşım
  • Film için DC++ ve Revconnect
    MP3 için Ares
  • arkadaslar hakkaten 10 çeşit program yazmışsınız.Bunların hepsini yükleyip bakmam gerekecek hangisi daha iyidir diye şimdi.Saolun.!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLk

quote:

Özellikle divx film ve music için hangi paylaşım programını tavsiye edersiniz.?Yeniyimde nettte.YArdım

music için -- ares
    divx için -- emulex

emulex ne yav ben freeangel den hiç memnun değilim açınca internet trafiğini kitliyor kapamadan nette sörf yapamıyorum (2kb lada çekse kitliyor browser larla da alakası yok)çözemedim overnet desen oda bir dosya çekiyor diğerlerini görmüyo , çekiyor 7-8 saat sonra firewall arkasında kaldı diyor ,2 saat hesaba dayalı adresliyor falan filan yeni emula modlarını denicem o yüzden soruyorum emulex nasıl birşey onu da deneyeim
  • areeeeeeeeeeeeeesss
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Orjinalden alıntı: cLk

quote:

music için -- ares
    divx için -- emulex

emulex ne yav ben freeangel den hiç memnun değilim açınca internet trafiğini kitliyor kapamadan nette sörf yapamıyorum (2kb lada çekse kitliyor browser larla da alakası yok)çözemedim overnet desen oda bir dosya çekiyor diğerlerini görmüyo , çekiyor 7-8 saat sonra firewall arkasında kaldı diyor ,2 saat hesaba dayalı adresliyor falan filan yeni emula modlarını denicem o yüzden soruyorum emulex nasıl birşey onu da deneyeim

http://emulex.evinrude.org/ <----- burdan indirebilirsin,

bilgisayarın ip sini sabitlemen gerekiyor, modeminde firewall varsa port açman gerekir...

http://forum.donanimhaber.com/m_1945158/tm.htm <-- zyxel için burda anlattım...

programın kilitleme gibi herhangi bir sorunu yok... programı kurunca, razorback2 serverına bağlanman daha iyi olacaktır, herhangi bir sorun yaşarsan yardımcı olmaya çalışırım...
  • RevConnect(DC++)'i tek geçerim bu alemde.
  • emule
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.