Şimdi Ara

EN İYİ OTOMATİK VİTESLİ ARAÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
12.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle bütçem en fazla 26000 tl lik otomatik vites araçlar için;
    annemde 2004 model corsa c kasa 1,2 triptronik araba var onu kullandım kesinlikle vites geçişleri berbat çok sarsıcı ben manuel olarak kullansam daha sarsmadan vites geçişleri yapabilirim. babamda 2011 model passat 1,4 tsi DSG şanzımanlı araç var bunu kullandım gerçekten konfor üst düzeyde vites geçişlerini hissetmiyorsun ama yeni nesil dsg şanzımanlı araçlarada paramız yetmiyor.
    yaptığım araştırmada tam otomatik vitesli araçlar triptronik vitesli araçlara göre (tam otomatik vitesli araç kullanmadığım için bilmiyorum) daha DSG tadında bir konfor sunduğunu gerek uzman tv gerek başka makalelerde böyle bahsediliyor. aynı zamanda tam otomatiklerde yaşanan mekanik sorunlarda daha cüzi fiyatlara halledilebiliyormuş ancak yakıt tüketimi birazcık fazla olduğunu hepimiz biliyoruz. tabi benim için öncelik vites geçiş konforu

bütçem dahilinde piyasadaki tam otomatik vites kullanan araçları aşağıda belirttim
    - 1998-2001 model arası 1,6 ies civic ve 2004-2006 civic vtec ler
    - 1998-2004 model arası astra G kasa
    - 1998/2004 model arası 1. nesil focus
    - 2004-2008 model arası lancer (gerçi triptronik oluyor bunlarda )
    - 2001-2004 model arası skoda octavia
    - 2002-2006 model arası corolla
    - volkswagen araçların DSG olmayan tam otomatik araçları (golf,bora,passat)

bu araçlardan kullanan arkadaşlar mutlaka vardır. Tam otomatik vites konforu ile ilgili tecrübelerini aktaracak bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum

• bizde fluence bva var. isinana kadar sarsintili sonrasinda mukemmel konfor. performans konusundaysa 1.6 atmosferikten ne beklerseniz inu verir :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik vites'in ve motorun sorunsuz olmasını istiyorsanız Honda grubuna bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax009

öncelikle bütçem en fazla 26000 tl lik otomatik vites araçlar için;
    annemde 2004 model corsa c kasa 1,2 triptronik araba var onu kullandım kesinlikle vites geçişleri berbat çok sarsıcı ben manuel olarak kullansam daha sarsmadan vites geçişleri yapabilirim. babamda 2011 model passat 1,4 tsi DSG şanzımanlı araç var bunu kullandım gerçekten konfor üst düzeyde vites geçişlerini hissetmiyorsun ama yeni nesil dsg şanzımanlı araçlarada paramız yetmiyor.
    yaptığım araştırmada tam otomatik vitesli araçlar triptronik vitesli araçlara göre (tam otomatik vitesli araç kullanmadığım için bilmiyorum) daha DSG tadında bir konfor sunduğunu gerek uzman tv gerek başka makalelerde böyle bahsediliyor. aynı zamanda tam otomatiklerde yaşanan mekanik sorunlarda daha cüzi fiyatlara halledilebiliyormuş ancak yakıt tüketimi birazcık fazla olduğunu hepimiz biliyoruz. tabi benim için öncelik vites geçiş konforu

bütçem dahilinde piyasadaki tam otomatik vites kullanan araçları aşağıda belirttim

bu araçlardan kullanan arkadaşlar mutlaka vardır. Tam otomatik vites konforu ile ilgili tecrübelerini aktaracak bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum

polo,jetta,caravelle DSG şanzıman kullandım.Bu araçlar geri kaçırıyor bunu söyliyeyim dedim.Bizim için sorun olmaz ama eşinize felan polo golf tarzı birşey alacaksanız bilinki bu arabalar geri kaçırır.volkswagen bunu daha az yakıt için yaptı.

Bu arada poloların 2004 -2005 otomotik viteslileri kesinlikle geri kaçırma yapmzaz.
    eğer yeni model geri kaçırma yapmasın diyorsanız en iyi şanzıman bmw ve mercedes

• 2004-2006 civic vtec ler mükemmeldir.
  • Tartışmasız Civic demek istiyorum !
  • Lancer tam otomatik diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysicaLL

quote:

Orijinalden alıntı: madmax009

öncelikle bütçem en fazla 26000 tl lik otomatik vites araçlar için;

polo,jetta,caravelle DSG şanzıman kullandım.Bu araçlar geri kaçırıyor bunu söyliyeyim dedim.Bizim için sorun olmaz ama eşinize felan polo golf tarzı birşey alacaksanız bilinki bu arabalar geri kaçırır.volkswagen bunu daha az yakıt için yaptı.

Bu arada poloların 2004 -2005 otomotik viteslileri kesinlikle geri kaçırma yapmzaz.
    eğer yeni model geri kaçırma yapmasın diyorsanız en iyi şanzıman bmw ve mercedes

aracı kendime alacam tabi eşimide düşünüyorum geri kaçırmaması önemli
    büyük bir araç olmasını istiyorum polo tarzı araç düşünmüyorum eğer polo geri kaçırmıyorsa o modeldeki bora veya passatta geri kaçırmaz diye düşünüyorum öylemi acaba?

• RENAULT a bakmıyorum bile sağlam ve güven veren bir araç değil gibime geliyor
  • 1998-2001 model arası tam otomatik 1,6 ies civic hakkında bilginiz var mı birde 26000 tl lik bütçeme vtec kasalarda bayağı yüksek km li araçlar düşüyor oda tercihim değil
  • Bildiğim kadarı ile Hondanın bütün modellerinde otomatik istisna kusursuzdur boşuna övünmüyorlardı :)
  • eğer biri sana honda dışında kusursuz otomatik vites diyorsa ondan 2 3 km uzaklaş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.